Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 6. 2006 15:38

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Predvolebni sliby

Ahojte vsichni, chtela jsem se jen tak trochu zeptat k tomu, jak je to vlastne v plneni predvolebnich slibu. Jestli je ma plnit pouze vitezna strana nebo se o to maji snazit vseci, co se dostali do snemovny?
A jeste by me zajimalo, jak se budou plnit sliby v teto situaci, kdy jedna strana neco navrhne a opozice ji to hned vyvrati, i kdyz by to bylo dobre. Docela by me zajimalo, jak se takove sliby plni, protoze jestli jich naplni alespon cast, tak si myslim, ze se budeme mit jako prasata v zite (materska 120tisic - CSSD, vlaky po zeleznici-zeleni,...).


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#2 8. 6. 2006 23:32

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Predvolebni sliby

předvolební sliby  jsou  dobré jen k získání voličů.  to je jediný jejich  SMYSL.

Není tady

 

#3 8. 6. 2006 23:36

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Predvolebni sliby

Pajdinko určitě ti je tak nějak okolo krásných 15ti let, viď? Jen tak se dá pochopit a omluvit ta naivita tryskající z tvého příspěvku a patřící k tvému věku.
Předpokládám tedy že toto byly první volby o které jsi se více zajímala. Víš, podle předvolebních slibů, bilboardů nebo videoklipů v televizi se průměrně inteligentní volič nerozhoduje. Rozhodujeme se v průběhu celého volebního období, které u nás je 4 roky a podle toho co strany a jejich představitelé po celou dobu prosazovali, jak se chovali atd. Jistě jste se už ve škole učili o dělení politické scény na pravici, levici ale i různé extrémisty. Určitě jste už probírali i zločiny komunismu, fašismu ale třeba i o neblahém vlivu různých církevních fanatiků atd.
No a podle toho se inteligentní člověk rozhoduje komu dá svůj hlas.
Víš, lákání stran na nějaké astronomické finanční příspěvky či sliby snadného vyřešení neblahé životní situace pro všechny, je zaměřeno pouze na hlupáky kteří jsou schopni uvěřit kdejakému blábolu. Určitě znᚠz televize všelijaké ty teleshopingy kde nabízejí ty zázračné přípravky které z tlusocha udělají během týdne kulturistu. No a s předvolebníma slibama je to totéž.
Samozřejmě existují programy jednotlivých stran, které je dobré si pročíst aby volič věděl jakým směrem chce ta která strana zemi vést a které věci chce prosazovat.
Měj se hezky, užij si prima prázdniny a na politiku nemysli, na to mᚠještě spoustu času. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#4 9. 6. 2006 15:13

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Re: Predvolebni sliby

No, na politiku moc casu nemam. Mam 17, takze od pravdy jsi moc daleko nebyl, ale prece. Vim, ze se strany nevoli jen podle toho, juakou maji predvolebni kampan. Muj pritel se do politiky tak trochu angazuje - dela ambasadora poslankyni. Ja mam rok a pul stare dite a docela by me zajimalo, jak to bude vypadat. Asi jsem jeste nepochopila, k cemu se vubec za ty kampane vyhazuji penize, kdyz disciplinovani komunisti stejne voli komunisty a jini tam pro jistotu vubec nejdou. Asi my tento stat zacina lizt krkem. Premyslim o tom, jak Nemci muzou mit tak skvelou ekonomiku, kdyz prohrali 2valky. Prijde mi, ze nas stat jen tak zbytecne vyhazuje penize, ale kdyz se prijde na to, ze by se mohli dat do neceho dulezitejsiho, tak v tom momente nejsou.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#5 9. 6. 2006 18:37

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Predvolebni sliby

Pajdinko, pochopil sem to dobře že v 17ti letech mᚠrok a půl starý dítě?? Čoveče tak to máme podobný starosti, já mám dvouletý, teda akorát mě je už skoro 38. Nojo to ale radši řešit nebudem i když i tohle trochu souvisí s politikou.
Jestli tě ale zajímá "jak to bude vypadat", tak já ti to klidně řeknu. Co si nevydělᚠto mít nebudeš a pokud jseš pracovitá, chytrá a budeš mít vzdělání, tak na tom budeš dobře. No ale pokud jen spoléhᚠna stát co ti dá na přídavcích a nehodlᚠse sama snažit, tak na tom budeš blbě i kdyby tady vládnuli komunisti. Takže mᚠmožnost si vybrat wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#6 11. 6. 2006 18:53

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Re: Predvolebni sliby

Ja zatim studuju a snazim se vydelavat kde mozu, takze zati to neni zas tak strasny. Ale jde o to, ze pritel taky studuje a kdyz budeme bydlet sami, tak nevim jak s tema necelyma 4 tisicama vyzijeme jeste na bydleni. Vpodstate nas zivi rodice a je mi to blby. Nejhorsi je, ze kdyz nedostuduju tak praci nesezenu - delam gympl, takze nejsem ani nicim vyucena.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#7 11. 6. 2006 22:49

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Predvolebni sliby

Nojo v 17ti člověk mít ani žádný vzdělání a slušnou práci mít nemůže, možná vám to rodiče měli říct, než jste se rozhodli mít dítě. wink
Pravda, já jsem trošku asi staromódní když jsem s dítětem počkal až na dobu kdy ho zabezpečím sám bez spoléhání na rodiče. Na druhou stranu ale mám výhodu, že nemusím čekat jestli mi Jirka Paroubek opravdu pošle ty závratný sumy v sociálních dávkách.
Jak ale říkám, jsem trochu staromódní a dnešní moderní době hypoték, půjček na dovolenou a celkovému žití na dluh, příliš nerozumím. smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#8 12. 6. 2006 6:25

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Predvolebni sliby

jejda a jeňýk bude mít narozeniny a 38. Já budu mít taky narozeniny a taky 38, jeňýku, co to takhle oslavit společně, co ty na to?


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#9 12. 6. 2006 19:55

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Predvolebni sliby

Dana napsal(a):

jejda a jeňýk bude mít narozeniny a 38. Já budu mít taky narozeniny a taky 38, jeňýku, co to takhle oslavit společně, co ty na to?

Nepovidej, že by taky jedna Račice? Samozřejmě se domluvíme, zvl᚝ jestli ta mrkající slečna co jí mᚠpod příspěvkama je tvůj autoportrét wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#10 8. 8. 2006 18:08

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Predvolebni sliby

Jeňýku a ostatní spřízněné duše, co říkáte na možný deficit rozpočtu na příští rok 170 miliard kaček? To bolševici v čele s Paroubkem konečně ukázali, co dovedou.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů