|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Koupím štěňátko westíka bez PP. Nejlépe z Plzně a okolí 
Není tady
Lala napsal(a):
Koupím štěňátko westíka bez PP. Nejlépe z Plzně a okolí
muzu ti doporucit westika s PP (cena neni tak rozdilna) od vyborne chovatelky na Morave. Kazdym dnem bude pripoustet (mela bys naseho lumpina brasku (nebo sestricku??)) 
P.S. bez PP tezko sezenes. Je to malopocetne plemeno ktere vyzaduje extremni peci o srst a spoustu casu (a financi, pokud to neumis) na upravu srsti. Pes bez PP se westikovi asi moc podobat nebude, takze jestli se na to necitis, zvol jineho teriera. Treba jack russel je sice o malinko drazsi, ale zato pocetnejsi a jeho srst nevyzaduje temer zadnou peci.
Upravil(a) Dita.L (10. 6. 2006 14:02)



Není tady
Dita.L napsal(a):
Lala napsal(a):
Koupím štěňátko westíka bez PP. Nejlépe z Plzně a okolí
muzu ti doporucit westika s PP (cena neni tak rozdilna) od vyborne chovatelky na Morave. Kazdym dnem bude pripoustet (mela bys naseho lumpina brasku (nebo sestricku??))
P.S. bez PP tezko sezenes. Je to malopocetne plemeno ktere vyzaduje extremni peci o srst a spoustu casu (a financi, pokud to neumis) na upravu srsti. Pes bez PP se westikovi asi moc podobat nebude, takze jestli se na to necitis, zvol jineho teriera. Treba jack russel je sice o malinko drazsi, ale zato pocetnejsi a jeho srst nevyzaduje temer zadnou peci.
Máš pravdu, co se týče srsti a opečování o ní u westíka jsem si pořádně neuvědomila...a teď když na tím přemýšlím, myslím, že bych do toho nastrkala víc financí, než kdybych si připlatila a koupila jsi JRT...tihle psíci se mi vždycky líbili, jen jsem do dneška nevěděla, co je to přesně za rasu 
Nevíš o někom, kdo tohoto pejska prodává ... narazila jsem na pár kupců, kteří ho prodávájí (ač to chápu, je to většinou běžná cena) za 10.000, ale tolik peněz bohužel nemám. . . .
Není tady
Lala - tedy... pokud myslíš Parsons Jack Russel Teriéra ... je to lovecký pes, jak žihadlo, potřebuje spoustu pohybu jinak vyvádí gfakt neplechu, a také je doporučován zkušnému chovateli. Znám už lidi co ho nevydejchali . Nejlepší je vždy přečíst si všechny možné dostupné informace před zakoupením štěněte, o té konkrétní rase.
Není tady
Bety napsal(a):
Lala - tedy... pokud myslíš Parsons Jack Russel Teriéra ... je to lovecký pes, jak žihadlo, potřebuje spoustu pohybu jinak vyvádí gfakt neplechu, a také je doporučován zkušnému chovateli. Znám už lidi co ho nevydejchali . Nejlepší je vždy přečíst si všechny možné dostupné informace před zakoupením štěněte, o té konkrétní rase.
vseobecne vsichni terieri jsou "nerizena strela"
s nama chodi jeden jack russel na agility. Je to mrnous, ale bez problemu skace prekazky nastavene na velke psy. Je jak gumidek. Navic si noci v tlamicce frisbee a jakmile ulovi nadsence, ktery mu ho bude hazet, jen tezko se ho zbavi 
Upravil(a) Dita.L (10. 6. 2006 16:02)



Není tady
Lala napsal(a):
Dita.L napsal(a):
Lala napsal(a):
Koupím štěňátko westíka bez PP. Nejlépe z Plzně a okolí
muzu ti doporucit westika s PP (cena neni tak rozdilna) od vyborne chovatelky na Morave. Kazdym dnem bude pripoustet (mela bys naseho lumpina brasku (nebo sestricku??))
P.S. bez PP tezko sezenes. Je to malopocetne plemeno ktere vyzaduje extremni peci o srst a spoustu casu (a financi, pokud to neumis) na upravu srsti. Pes bez PP se westikovi asi moc podobat nebude, takze jestli se na to necitis, zvol jineho teriera. Treba jack russel je sice o malinko drazsi, ale zato pocetnejsi a jeho srst nevyzaduje temer zadnou peci.Máš pravdu, co se týče srsti a opečování o ní u westíka jsem si pořádně neuvědomila...a teď když na tím přemýšlím, myslím, že bych do toho nastrkala víc financí, než kdybych si připlatila a koupila jsi JRT...tihle psíci se mi vždycky líbili, jen jsem do dneška nevěděla, co je to přesně za rasu
Nevíš o někom, kdo tohoto pejska prodává ... narazila jsem na pár kupců, kteří ho prodávájí (ač to chápu, je to většinou běžná cena) za 10.000, ale tolik peněz bohužel nemám. . . .
jej, jestli stoji "jen" 10 000, je levnejsi nez westik. Ja neznam zadneho chovatele, chce to do vyhledavace vepsat rasu a pak par emailu na ruzne chovatelske stanice, ja taky tak hledala a nasla 



Není tady
Oni jsou taky trošku ... no spíš hodně tvrdohlaví, hůře vychovatelní, proto jsou vhodnější pro někoho, kdo už má zkušenosti. Ale sama dobře vím že většina lidí si stejně nedá říct a kupuje hlavně podle vizáže, na to musí každý přijít sám. Každopádně já říkám že bez psa to není žádný život, tak směle do toho.
Není tady
www.ifauna.cz - psi - inzerce - prodám - do hledání teriéřři , něco tam bylo Středočeský kraj, taky Jihočeský je tam , všechno nové inzeráty. Též si tam můžeš zadat zdarma inzerát do Koupím
Upravil(a) Bety (10. 6. 2006 17:25)
Není tady
máme westíka ,bez pp,již dva roky ,cena byla 4 7oo, a není pravda ,že by se nepodobal ,je to super plemeno,moc doporučuji,před ním jsme měli 10 let vlčáka.
Není tady
My máme také westíka bez pp, již přes 4 roky a přestože každý majitel westíka je přesvědčen že zrovna ten jeho je ze všech nej, nám ho chválí i všichni veterináři a zkušené "westíkovské" kadeřnice, jaký je to krasavec (dokonce vyhrál jednu neoficiální soutěž o nejpovedenějšího westíka:-), jejich majitelé se sdružují, zakládají webovky, pořádají srazy,... Na cenu si už bohužel nepamatuju, tehdy jich v ČR ještě bylo poskrovnu, takže jsme si pro něj jeli do zahraničí, ale dnes už se spooousta bezpapírových westíků těšín oblibě i u nás, zrovna nedávno jsem četla u nás v Brně inzerát "prodám ihned štěňátka westíků" , jeslti by jsi měla zájem o kontakt na toho inzerujícího, pošli mi SZ.
Mimochodem, jak nám říkal jeden dlooouholetý majitel a milovník westíků... "Mít westíka - to není jen MÍT PSA, to je prostě POSLÁNÍ". A já s tím plně souhlasím.
Není tady