Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 6. 2006 9:14

janynka
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 31

obchody v Praze?

Ahojky,
prosím poraďte.Příští týden se chystám do Prahy a chtěla bych si tam nakupit oblečení.Můžete mi poradit nějaké obchodní centrum či obchody, kde seženu hezké a levné kousky?:-)Dík.

Není tady

 

#2 8. 6. 2006 9:24

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: obchody v Praze?

janynka napsal(a):

Ahojky,
prosím poraďte.Příští týden se chystám do Prahy a chtěla bych si tam nakupit oblečení.Můžete mi poradit nějaké obchodní centrum či obchody, kde seženu hezké a levné kousky?:-)Dík.

Ahoj, záleží, čemu říkᚠlevný kousek.
Stačí zůstat na Václaváku, tam je Kenvelo, C&A, New Yorker a mraky dalších obchodů. Dneska ani v centru nejsou ceny za oblečení přemrštěný.
Pokud nejde vyloženě do značk. obchodu.
A tyhle obchody určitě budou mít www stránky, tak tam mrkni...storstark

Není tady

 

#3 8. 6. 2006 9:54

janynka
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: obchody v Praze?

jo ty obchody znám, ty máme i u nás v Ostravě a nakupuji tam.já myslela spíše nějaké jiné, které u nás nejsou, třeba bych potřebovala nějaké šatičky nebo něco na promoce, tak kolem 1000Kč jsem do nich schopna investovat.a co obchodní centrum Černý most?

Není tady

 

#4 8. 6. 2006 10:06

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: obchody v Praze?

Tak to nevím. Moc tam nejezdím. Ale obchodů je tam asi dost, tak snad něco vybereš. smile

Není tady

 

#5 8. 6. 2006 11:55

LauraK.
♥♥-----
Registrovaný: 4. 6. 2006
Příspěvky: 47

Re: obchody v Praze?

OC Novy Smichov - napr. Promod neni v Ostrave tak tam muzes kouknout. Je tam hodne obchodu a potom taky Palac Flora na Vinohradech.

Není tady

 

#6 8. 6. 2006 13:36

janynka
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: obchody v Praze?

Koukám na netu, že tam je těch obchodních center hodně, ale já se v Praze moc nevyznám. Jedu student agency busem a budu vystupovat na Florenci, tak něco tam poblíž, tak +- 10 min.cesty metrem. Jinak dík za tipy.

Není tady

 

#7 8. 6. 2006 15:05

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: obchody v Praze?

Jak holky doporučovaly Palác Flora, tak to stačí, když sedneš do metra. Tam je přímo stanice Flóra a z metra lezeš rovnou do obchoďáku. Takže těch +- 10min by odpovídalo smile .


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#8 8. 6. 2006 15:28

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: obchody v Praze?

Janynko Luckies má pravdu, na Florenci vlezeš do metra,je to hned u autobusáku, a přestoupit na můstku na trasu A ( zelená ). Jo Florence je taky přestupní stanice, kříží se tam B ( žlutá ) a C ( červená ) takže pokud bude chtít přestoupit na Můstku, musíš na B, kdyby ses náhodou trefila na C, nezoufej, a přestup na Muzeu.

Až přestoupíš tak jeď na stanici Flora a hned z vestibulu je vlez do toho centra.

Pokud byste tedy měla víc času, osobně bych víc doporučovala jet do Metropole na Zličín, ale to už je podstatně dál. Ale kdyby náhodou, tak Zličín je konečná trasy B, takže prostě vlezeš na Florenci do metra a jedeš až na konečnou, nákupní centrum je taky hned u Metra, ale počítej s tím, že to metro tam pojede tak cca 30 minut.

Na oboje ti stačí lístek za 20, platí hodinu a půl, bez ohledu na to, kolikrát přestupuješ.

Není tady

 

#9 9. 6. 2006 12:58

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: obchody v Praze?

Na Černym Mostě se mi to moc nelíbí a řekla bych, že tam ani moc obchodů není... Na Václaváku je dobrej Jannis, pokud chceš ty šaty, ale zase to tam mají celkem drahý! Zkus OC Nový Smíchov, tam si vždycky vyberu nebo i na Zličíně je hodně obchůdků! Možná i v Zaře bys něco sehnala...


cool

Není tady

 

#10 9. 6. 2006 13:18

Anna
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 501

Re: obchody v Praze?

Já mám nejraději Letňany nebo teď nákupní centrum Chodov - je tam snad vše. V pohodičce tam dojedeš metrem.


http://lilypie.com/pic/070507/rX34.jpghttp://b2.lilypie.com/UZmgp2/.png

Není tady

 

#11 9. 6. 2006 18:06

janynka
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: obchody v Praze?

no já právě moc času mít nebudu, tak to vidím na tu floru, ještě se kouknu do mapy a uvidím.něco vyberu, dík za tipy.

Není tady

 

#12 9. 6. 2006 18:36

janynka
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: obchody v Praze?

tak jsem koukla do mapy a nejvýhodnější pro mne bude buď flora, nový smíchov nebo chodov, to mám vše tak nejblíž.koukám i na internet stránky jednotl.center, všechny vypadají lákavě:-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů