Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 8. 6. 2006 7:43

evababinet
♥♥♥----

Babinetí setkání

kapitulation Bylo by možné dát babinetí stránky někam nahoru?
Kdo nedojde kurzorem až úplně dolů, vůbec si babinetek nevšimne.
Díky za zvážení,
Eva

Není tady

#2 8. 6. 2006 16:30

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Re: Babinetí setkání

Tohleto je stálé rozvržení stránky a už je zažité, takže přesouvání by nebylo vhodné. Odkaz na setkání je teď v oznámení a každé nové stekání by se dalo tímto odkazem zviditelnit, stačí mi napsat a já to tam hodím.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#3 13. 6. 2006 21:16

evababinet
♥♥♥----

Co se dá dělat par

Není tady

#4 5. 7. 2006 13:04

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Web

[img][/img][img][/img]

http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

#5 11. 7. 2006 14:39

ivca
♥♥♥♥♥♥-

holky babinetky, ještě jsem se s váma nesešla ale potřebuju se někomu svěřit
dneska ráno jsem se dozvěděla, že tŕagicky umřel můj kamarád - 37 let jsme se znali, bydlel tam, kde má moje rodina chalupa. V pátek ráno tam jedu, v sobotu ráno je pohřeb - jsem úplně na dně

Není tady

#6 11. 7. 2006 19:03

Steffi
♥♥-----

ivca napsal(a):

holky babinetky, ještě jsem se s váma nesešla ale potřebuju se někomu svěřit
dneska ráno jsem se dozvěděla, že tŕagicky umřel můj kamarád - 37 let jsme se znali, bydlel tam, kde má moje rodina chalupa. V pátek ráno tam jedu, v sobotu ráno je pohřeb - jsem úplně na dně

Ahoj ivco,to mi je moc líto a cítím s tebou,víš,člověku hodně pomůže si pořádně pobrečet,určitě ti bude chybět,ale takový je život.Mne loni v listopadu umřela teta na Slovensku,byla jako moje druhá máma a tři týdny po pohřbu její manžel,z mých sestřeníc během jednoho měsíce se staly siroty.Na pohřeb jsem nemohla,ale příští týden jedu k rodičům na dovolenou,nevím,jak to strávím--,když projdu kolem jejich domku,určitě si pobrečím,i teď mám slzy na krajíčku.Prosím tě,drž se na pohřbu a nestyď se za slzy,přejí ti,abys to zvládla,napíš potom

Není tady

#7 12. 7. 2006 8:40

ivca
♥♥♥♥♥♥-

steffi, děkuju  za podporu, já jsem zatím v šoku, pobrečím si až na pohřbu a tam se uvolním...
vloni v srupnu mi umřela kamarádka a teď tohle
v pátek začínám dovolenou na té chalupě, budou tam movji rodiče /78 a 81 / a moje skoro šestiletá vnučka. Já tam budu s nima a bohužel všude budu toho kamaráda vidět a hlavně ten bazén kde se neštěstí stalo je hned za naším plotem ...
až přijedu z té "dovolené" tak dám vědět

Není tady

#8 31. 7. 2006 17:00

ivca
♥♥♥♥♥♥-

tak jsem z dovolené, bylo to ještě horší než jsem si dokázala představit, pohřeb, i když slzy byly a pak celý ten čas, co jsem tam strávila jsem nemohla spát, přes den musela fungovat - no hrůza
bude to ještě dobu trvt, je mi to jasný, ale jsem rozhodnuta že na chalupu už jezdit nebudu ...

Není tady

#9 14. 8. 2006 21:44

Steffi
♥♥-----

ivca napsal(a):

tak jsem z dovolené, bylo to ještě horší než jsem si dokázala představit, pohřeb, i když slzy byly a pak celý ten čas, co jsem tam strávila jsem nemohla spát, přes den musela fungovat - no hrůza
bude to ještě dobu trvt, je mi to jasný, ale jsem rozhodnuta že na chalupu už jezdit nebudu ...

Ahoj Ivco,také jsem po dovolené,loni umřela teta a její manžel,bylo to hrozné-během necelýho měsíce dva

pohřby!Kvůli práci jsem se nemohla uvolnit a myslím,že i proto jsem to líp ustála,přece jenom uteklo pár měsíců a ten čas-to je nejlepší lékář.Když jsem procházela kolem jejich domku,bylo mi moc smutno,byla jsem na hřbitově položit kytky,moje mamka tam stála a plakala a já si v tu chvíli uvědomila,jaký je to úžasný,že moji rodiče žijí a o to víc jsem si tu dovolenou užívala-těšila mne každá minuta strávena s nimi.Do budoucna-nechci žádné moře,dovolená u rodičů mne obohatila nejvíc.Chápu tě,vracet se na to místo je pro tebe hrozné,ale teš se z toho,že mᚠještě rodiče,přejí všechno dobré...

Není tady

#10 15. 8. 2006 11:29

ivca
♥♥♥♥♥♥-

Steffi, dík za zprávičku - jsem ráda, že ses ozvala,každá účast potěší
já si samozřejmě uvědomuju to štěstí, že mám oba rodiče a že s nima trávím čas, taky je to  vlastně i moje povinnost, ale je toho nějak na ne moc
ostatní rodina mne bere jako člověka ze železa, vydržím úplně všechno, můj věk - za měsíc 50 - je pro moje rodiče mládí, pro děti už po sezóně, takže si připadám dobrá jen na ty povinnosti
nějak na ne všechno padá, budu se muset s tím poprat
a to moře by bylo sobecky krásné na odpočinek, ale letos na něj určitě nedojde ... I.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí