Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 24. 9. 2006 18:38

maminka2904
♥♥-----
Místo: Rokycany

Re: Mandle ven?????

Renato, jestli Ti mohu poradit tak na mandle se vykašli. Můj malej měj jít taky a já jsem to vzdala. Ale máme přesně to co ty s malou, 5 v roce ATB a podzim zima rýmu. A víš co nám pomohlo? nech si napsat doporučení na alergologii. My jsme tam byli, nezjistili, žádnou alergii, ale zato nám daly sirup na podporu imunity, jnemuje se Aerius. To že je malá stále nstydlá je tím ,že jí stále cpou ATB a snižují jí tak obranyschopnost. My máme ATB pouze po odběrech krve a testu CRP a pokud je CRP vyšší než 30 tak dostane ATB. Jinak je nesmí. A z naší zkušenosti mohu říct, že Michálek už je 2 roky v pohodě. A tenkrát to bylo stále po doktorech a hospitalizace v nemocnici jedna za duhou. Držím palce

http://www.rodice.cz/metrik/828.png

Není tady

#52 13. 10. 2006 12:27

Simona Janoušková
♥♥♥♥---

Re: Mandle ven?????

Ani bych se nedivila, kdyby tyhle problémy byly z mlíka a cukru, to dovede hodně zahlenit. Dostala se mi informace o maktrobiotické stravě, zatím jsem spíš takový makrobiotik teoretik, ale na mlíko už mám svůj negativní názor.
Zkuste si přečíst něco o makrobiotice, třeba zjistíte, že jádro problému je ve stravě, hlavně jestli dítě nebylo kojený a dostával hodně mlíka a mléčných výrobků. Stejně špatně působí cukr. Já bych dítěti při tak strašných problémech, jako máte vy, vyloučila ze stravy cukr a mlíko (můžete dávat sojové) a pak by se vidělo, tak za 3 měs. jestli to pomáhá.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí