Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 6. 6. 2006 13:13

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

solarko versus samoopalovák

je možné navštívit po natření samoopalovacím krémem solárko?Nechci kombinaci obojího,vždy mi samoopaloací krém stačil než mou oblíbenou značku přestali vyrábět, včera jsem se namazala novým a ty fleky to je děs, takže bych snad asi raději přistoupila na solárko.že to není zdraví slyšet nechci jen to jestli to nevadí když mám samoopal. a po jak dlouhé době na solárko mužu jít?
Díky

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#2 8. 6. 2006 9:36

adra
♥♥♥♥♥♥♥

Re: solarko versus samoopalovák

no tak nic a nevíte aspon někdo jak odstranit z těla samoopalováK??Jindy se to samo vymývá ale tenhle drhnu lufou a...NIC  grater

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#3 8. 6. 2006 9:45

Teru
♥♥♥♥---

adra napsal(a):

je možné navštívit po natření samoopalovacím krémem solárko?Nechci kombinaci obojího,vždy mi samoopaloací krém stačil než mou oblíbenou značku přestali vyrábět, včera jsem se namazala novým a ty fleky to je děs, takže bych snad asi raději přistoupila na solárko.že to není zdraví slyšet nechci jen to jestli to nevadí když mám samoopal. a po jak dlouhé době na solárko mužu jít?
Díky

Adro, určitě do solária natřená samoopalovacím krémem nechoď! Ani namalovaná, ani nastříkaná parfémem, ani jinak zkrášlená. Nikdy totiž nevíš, jak tvá kůže bude na takovou kombinaci reagovat - můžou se ti udělat různé fleky, vyrážky atp.
Do solária pouze "čistá", ideálně natřena prostředkem na opalování do solária...

Pěkný den
Teru

Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

#4 8. 6. 2006 10:01

Rybička
♥♥♥♥♥--

On ani ten samoopalovák není nic zdravého, takže je to asi jedno. smile

Není tady

#5 8. 6. 2006 12:50

adra
♥♥♥♥♥♥♥

jak to že samoopalovák není zdravý to jsem ještě nidky neslyšela???jsem z toho teda jelen  :-(((

že nemám chodit nlíčená ani parfemovaná vím jen jsem nevěděla jak s tím samoopal. tak díky:-))

Není tady

#6 8. 6. 2006 13:07

Rybička
♥♥♥♥♥--

No, přeci jen je to chemie, není to nic přirozeného a opalování jako takové způsobuje rychlejší stárnutí buněk obecně. Ale já ho mám doma taky. smile

Není tady

#7 8. 6. 2006 14:03

adra
♥♥♥♥♥♥♥

chemie???to snad ne? to by mě zajímalo jestli je fakt škodlivý já si myslím že ne. Na jaký bázi to funguje?
To přeci musí působit na pigmentaci na její zbarvení ale že by byl škodlevý?Nevyracím to jen mě to hodně překvapailo.

Není tady

#8 9. 6. 2006 10:32

smilla
♥♥-----

Samoopalovací krém může být doplňkem při opalování jak v soláriu tak i na slunci. Ale musíš ho aplikovat až PO slunění (nejlépe večer), nikdy ne před opalováním. Většina samoopalovacích přípravků je s UV faktorem, proto aplikace po slunění.
Mysllím si, že tyto krémy opravdu škodlivé nejsou. Zbarvují svrchní vrstvu kůže, maximálně se na ně může vyskytnou alergická reakce.
Dobré je zainvestovat do dražšího přípravku, levnější většínou kvalitní nejsou. Před jejich použitím je výborné udělat si peeling kůže.

Není tady

#9 9. 6. 2006 10:36

adra
♥♥♥♥♥♥♥

takže myslíš že když jsem se neuspěšně namazala samop.že do solárka až když to bude úplně pryč??
Mám strach a by to solárko neumocnilo, jakoby neustálilo a ty fleky zustanou pod opálením ze solárka.

Není tady

#10 9. 6. 2006 10:42

smilla
♥♥-----

hm, šla bych do solária až budeš opravdu úplně "čistá".:-)))
Hlavně by mohla nastat nějaká nepředvídaná reakce (kožní).  Fleky by ti nezůstaly, ale zase jakmile by se vymyly, mohla bys být nepravidelně opálená. Vydrž, až to budeš mít úplně pryč. Pro zajímavost, co to byl za samoopalovák, jaká značka?

Není tady

#11 9. 6. 2006 14:29

adra
♥♥♥♥♥♥♥

oriflame, tělový gel.
Už je to třetí co jsem z oriflame vyzkoušela a nidky jsem fleky neměla. Vždycky to dělám stejně tu aplikaci ale tohle je svina bílý gel a nebylo po roztření nic vidět až druhý den to byl doslova ŠOK. Ted když je KONECNE hezky mohla jsem nosit sukni a triko a chodím zabalená:-))))

Není tady

#12 13. 6. 2006 6:32

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥

adri, podža mňa ti dá solárko oveža krajšiu farbu než samoopalovací krém. ten je viditežnejší, vidno že to nie je prirodzené opálenie. cmuk

Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

#13 13. 6. 2006 8:58

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Musím nesouhlasit. Koupila jsem si  samoopalovací gel a musím říct, že to kamarádky obdivovaly. nenachává fleky a koupila jsem ho právě v soláriu na prodejně. Protože, když vidím, jak vypadají ženské s pravidelnou návštěvností solárii - takovou divnou jakoby zestárlou nebo unavenou kůži, nedokáži to přesně popsat. A musím říct, že gel je naprosto super. Nádherná přirozená barva, žádné fleky, žádné maštění, ple je po něm hla´dounká.
Myslím, že to je od značky Shocking...ted nevim.

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#14 13. 6. 2006 9:37

smilla
♥♥-----

ženské s pravidelnou návštěvností solárii - takovou divnou jakoby zestárlou nebo unavenou kůži,

Takovou kůži má ten, kdo soustavně překračuje množství doporučených vstupů na solárium /nebo taky na slunce - no prostě na veškeré  uv záření/ a nepoužívá kvalitní kosmetiku před a po opalování.
Lidi to moc podceňují, jak doby strávené na slunci/soláriu, tak používání kosmetiky.

Není tady

#15 13. 6. 2006 9:46

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

No, já tuhle četla provozní řád - tedy jak často se smí a smí se docela hodně často. A úplně nejvypěkněnějc vypadají přímo zaměstnankyně - poučené a prodávající kosmetické přípravky. je to prostě znát, myslím, že kosmetika to může lehce ovlivnit, ale v zásadě tomu nezabrání. Psali o tom tuhle velice zajímavý článek v jednom vědeckém časopísku. mně spíš připadá, že ženy, co chodí hodně často do solárií si toho na sobě nevšimnou, ale všimne si toho okolí.  Ale je fajn si tam zajít jednou začas se hezky nahřát, to chápu. dudlik

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#16 13. 6. 2006 10:22

adra
♥♥♥♥♥♥♥

tak jsem to vyzkoušela včera to solárko na 6minut, ale to je všeobecný údaj, záleží na solárku, typu pleti atd.
jinak musím říct že jsem taky měla samoopal.od oriflame a NIKDy mi fleky neudělala až letos...kdo čím to je jestli tím že jsem překročila třicítku reta ne vážně je to škoda protože mi to vyždy vyhovovalo až ted ne.
jo nejlepšé je ten nástřik co ted provádí je to do pěti minut stojí to do 500kč ale vydrží to tak 5 dní a to je máálo.

Není tady

#17 6. 12. 2008 19:16

classictan
♥------

Ano je pravda ze se to smívá ale to neznamená že to nefunguje?!Látka je tvořena ze 2přírodních látek.První dělá ten okamžitý
efekt ten se během 2 dnů smeje...Druhá látka tzv.DHA reaguje s pokožkou a tmavne postupně následujících 24 hodin.Více
najdete třeba na wikipedii.com Pokud měl někdo fleky je to tím že látka byla nanášena špatně a nebyla dostatečně otřena.
Vždy se doporučuje spodní tmavé prádlo, protože se člověk potí...ale jde to bez problému vyprat. Apropo do solaria
nesmíte pokud berete antikoncepci nebo antibiotika - ale to vám tam nikdo neřekne že z toho jsou pigmentové skvrny.
Nástřik je taky zdravější - nemáte z něj vrásky a rakovinu...

Není tady

#18 6. 12. 2008 19:17

classictan
♥------

S reklamou na Vaše služby se obrate na majitele Babinetu.

Není tady

#19 8. 12. 2008 12:18

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

rek

Není tady

#20 8. 12. 2008 14:18

PavlušaOV
♥------

Já jsem pro solárko, po pár návštěvách mám krásnou barvičku a nehrozí žádné špinění prádla a můžu (a nosím) kliďánko bílou, bez toho, abych se bála ukázat límec, že bude zabarvený big_smile Potom to stačí udržovat jednou týdně a v létě se spolhám na sluníčko godlike

Není tady

#21 8. 12. 2008 14:33

adra
♥♥♥♥♥♥♥

Nicolas napsal(a):

rek

puna

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí