Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 9. 6. 2006 5:36

Katkad
♥♥♥♥♥♥-
Místo: SEVERNI MORAVA
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2451

Re: Sakura??? :o)

Sakuro.tak se drž,určitě budeš rodit normálně a snad co nejdřív.Jsme tu všechny s tebou. big_smile


http://www.mytickerz.com/tickers/ku7noznx2qut1dby.png

Není tady

 

#27 9. 6. 2006 8:27

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Sakura??? :o)

Sakur, neboj nezblaznis, vsak jsi cetla nase slohovky meloun uchem jehly, ne?:-)))) drzim palce at je to co nejdriv a bez bolesti!!:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#28 12. 6. 2006 12:26

Jajina
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 140

Re: Sakura??? :o)

Sakuro a Gio? Kde jste? Žeby vážně už? Úplněk zabral... dudlik smile smile Letím na kontrolu a k večeru Vás sem příjdu zkontrolovat. Doufám, že Vás tady nenajdu, protože právě rodíte nebo už držíte mimísky! tummenupp  godlike

Není tady

 

#29 12. 6. 2006 12:52

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Sakura??? :o)

Gia uz asi rodi, to ji moc preju. A ja...bohuzel, v patek me ceka vyvolavani. Ale uz se tesim, az bude mimisek se mnou, tak budu statecna a zvladnem to! smile

Není tady

 

#30 12. 6. 2006 17:10

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Sakura??? :o)

Ahoj Sakuro, je mi te fakt lito sad preju ti rychly odjezd bez doprovodu tchyne!!! Manzel tam s tebou nebude ? Ze by ji rekl,ze tam s tebou chce byt sam ? Kdybys chtela dat vedet, tak ti posilam ten e- mail, pokud budes mit ale kontakt na nekoho jineho, nebudu se samo zlobit,to je jasny, jen aby si mohla dat vedet smile   blanka.dufkova@seznam.cz   

Drz se a mysli jen na to, ze ta odmena je sladka dudlik hlavne at jste v poradku!!! Drzime palce vsechny co tu jsme tummenupp tummenupp

Upravil(a) Blanka LBC (12. 6. 2006 17:10)

Není tady

 

#31 12. 6. 2006 18:00

evule 2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 2537

Re: Sakura??? :o)

Ahoj Sakuro tak už víš, že v pátek se dočkáš . To už ti uteče neboj . Aco ta Gia ,nevíte nic ? A Jajina jak vidím se dnes taky hlásí . Holky hodně naberte sil a do toho . Držíme palečky .


http://lilypie.com/pic/081225/SHSW.jpghttp://b3.lilypie.com/ZfNkp1/.png

Není tady

 

#32 12. 6. 2006 20:03

Jajina
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 140

Re: Sakura??? :o)

Evule, moc děkuju za palečky  godlike

Ale ta Gia, tam to vypadá víc než slibně!

Není tady

 

#33 13. 6. 2006 2:19

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Sakura??? :o)

Blanko, manzel me tam odveze, ale je to vsedni den rano, takze samozrejme musi do prace. Je lekar (zubar), takze volno si vzit nemuze...Nicmene hned po praci za mnou prijede, snad jeste v te dobe nebudu rodit. Nicmene tchyne se tam hrne fakt vehementne, musim nejak zakrocit, ale nevim jak. Stejne anglicky neumi, takze s prekladem pokynu sester a doktoru mi stejne moc nepomuze. Jedine bych z jeji pritomnosti zesilela...

Není tady

 

#34 13. 6. 2006 7:49

evule 2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 2537

Re: Sakura??? :o)

Ahojky Sakuro tak koukám, že jsi ještě doma . Takže Gia je první maminka asi zabral úplněk . Sakur na tchýni se vyprdni a řekni jí to na rovinu . Aneboj ,i když se urazí tak po porodu ji to přejde uvidíš . A co Jajina ta se nehlásí , že ?


http://lilypie.com/pic/081225/SHSW.jpghttp://b3.lilypie.com/ZfNkp1/.png

Není tady

 

#35 13. 6. 2006 8:26

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Sakura??? :o)

Sakuro, Evicka ma asi pravdu v tom, ze kdyz ji ted reknes ne, tak po porodu to nebude resit. Pozadej manzela,at ti pomuze ji to slusne vysvetlit, ze ti tam stejne nepomuze a ze to radeji zvladnes sama. Nastuduj tech par slovicek v angline, at mas jistotu a rekni ne. Nemuze tva maminka prijet v patek za tebou ? To by bylo taky reseni, tchyne by tam pak urcite nesla! Preji ti hodne sily ahlavne at to trapeni uz je za tebozu a mas uz jen radost z miminka !!!!! Bud silna!!!!! styrka

Není tady

 

#36 13. 6. 2006 8:35

Jajina
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 140

Re: Sakura??? :o)

Evulko, hlásím se usch Já Vás tady jen tak neopustím  godlike
A před chvílí mi psala kamarádka, že ji dali prášky na vyvolávání porodu a jde se na to. Tak už z toho chytám průjem. Bolí mě z toho tak břicho, že bych teď ani nerozeznala vlastní porodní bolesti.  tongue Čeká dvojčátka, už 7 týdnů leží v nemocnici na udržení, ale začala ji odtýkat voda. Takže teď ve 32. týdnu jde rodit. Uffff, a to já si celou dobu z ní dělala legraci jak porodím a pak ji budu dva měsíce strašit jak je to děsivý.... gloria vissla Já mám pocit, že snad každej odrodí dřív než já. Takže Evi, v srpnu mi popíšeš jak vypadá porod, ju?  vissla big_smile
Sakuro, hlavně ne tchýni k porodu. I kdyby jsi ji to musela říct tvrdě. Vždyť to je TVŮJ den a TY jsi ta, která si určuje pravidla aby se cítila co nejlíp. Jeeeee, už zase vřu. Jak ji to říct ti zrovna já určo neporadím, protože na tvoji tchýni jsem dost naštavná a zaujatá proti a to jsem ji nikdy neviděla. mad

Není tady

 

#37 13. 6. 2006 11:28

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Sakura??? :o)

Blanko, tak ja ti na ten mail urcite pisnu, co nejdriv budu moct. Diky!

Není tady

 

#38 13. 6. 2006 12:07

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Sakura??? :o)

Sakuro...ty jsi tady ještě lollollol
Že by se v Japonsku rodila miminka až po termínu ??? wink

Každopádně i přeji hodně štěstí a hned jak to půjde..dej nám vědět...Jsem zvědavá jaké jste vybrali to jméno !!!

V porodnici se budeš domlouvat anglicky ??? Nebo už umíš dobře Japonsky ??

Tak ještě jednou hodně štěstí a třeba se porod rozběhne do pátku přirozeně..... hjarta Moc bych ti to přála...


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#39 13. 6. 2006 12:14

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Sakura??? :o)

Pinky, anglicky bych se domlouvala rada, ovsem v Japonsku nikdo anglicky neumi, nebo se ji stydi pouzivat, takze bohuzel musim vyuzit svych chabych znalosti japonstiny a s tim vystacit.

Pinky, diky moc za prani, nicmene ja uz jsem prirozeny porod vzdala, ale uz se na patek docela tesim, uz chci mojeho chlapecka moc videt!

Dam vam hned co nejdriv vedet, az se narodi! Poslu i fotku (z mobilu)! smile

Není tady

 

#40 13. 6. 2006 12:27

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Sakura??? :o)

Sakuro nikdy neříkej nikdy... za chvilku ucítíš, že se ti špatně dosedá, objevíš hlen a pojedeš big_smilebig_smile

Budu na tebe myslet !!!! Jsi mi moooc sympatická hjarta..hlavně to, jak bojuješ s tchýní a nevzdáváš to !!!!


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#41 13. 6. 2006 12:43

Alík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 119

Re: Sakura??? :o)

Pinky napsal(a):

Sakuro nikdy neříkej nikdy... za chvilku ucítíš, že se ti špatně dosedá, objevíš hlen a pojedeš big_smilebig_smile

Budu na tebe myslet !!!! Jsi mi moooc sympatická hjarta..hlavně to, jak bojuješ s tchýní a nevzdáváš to !!!!

Že jo, mně taky! Taky Sakuru sleduju intenzivně, ikdyž z povzdálí. Také je mi sympatická. Jak to všechno krásně zvládá takhle hrozně daleko a v jiné kultuře... Má můj velký obdiv.

Není tady

 

#42 13. 6. 2006 22:11

Parmenka
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 507

Re: Sakura??? :o)

Sakuro mě by zajímalo jak ses vůbec do Japonska dostala? A tvůj manžel umí anglicky. Nebo jak se dorozumíváte?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů