|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky, holky, nějak dlouho se tu neozvala Sakura??? Myslíte, že už je maminkou?? Jsem strašně nedočkavá!!!! O víkendu tu ještě byla s tématem Termín a už druhý den tu není 

Že by už byla v porodnici?
Tak Sakuro alespoň na dálku - hodně sil, pohodový porod a krásné miminko!!!!!
Není tady
Ivi, poud nepíše z porodnice, tak ješt nejela - před chvilkou jsem ji zastihla na jiné disuzi 
Není tady
Ivano, právě byla na tvrdnoucích bříškách, v porodnici ještě není, vyčkává.
Není tady
TAk to se moooooc omlouvám!!!!!
Jsem to ale trubka......
Sakuro promiň!!!!
Není tady
Ivano, jsem jeste stale tady (=doma)! Cekam, cekam, ale nic. Ted jsem vylezla z horke vany, ale s mimcem to ani nehlo, spi dal. Jinak zadna zmena, akorat se mi trochu zda, ze se mi zvetsila prsa, ale mozna mam akorat z toho vedra nejake mameni...
Prsa se preci nalevaji az po porodu, ne?
Není tady

Ahojky Sakuro..... sleduju tvoje krůčky směrem k porodu a řeknu ti, že nás pěkně napínáš 
Přeji ti, ať to máš brzy za sebou a dopadne to v pohodě.....
Co tchýně ? Ještě jsi z ní na nervy nebo už se zklidnila....... ??? 
Není tady
Ahoj Pinky! Tchyne je uz klidnejsi, ale uvidim, jake to bude po porodu (pokud nejaky porod bude, ze??
)... Ale jestli se mimi hodne opozdi, tak s nimi ani tak dlouho bydlet nebudeme - museme se prestehovat do 2.7., to prijede moje maminka, a do bytu tchanu by se uz opravdu nevesla. Novy byt pronajimame od 24.6., tak se chci za ten vikend nastehovat. Pokud mimi vykoukne na svet do konce tohohle nebo pristiho tydne, pet dni budu v porodnici, u tchanu tak jen tyden ci dva... Snad tchyni nejak zvladnu. Ted hlavne nejdriv ten porod... 
Není tady
Sakuro urcite to bude co nejdriv, mozna prcek vi ze nechces byt s tchyni v jednom byte dlouho po porodu, tak se radsi schovava v brisku÷)
Není tady

Sakuro neboj...nejsi slonice, takže porod přijde a ani nebudeš vědět jak a budeš rodit....najednou si budeš připadat strašně nepřipravená...tak to bylo u mě.... a dokonce dvakrát
Pořád jsem si říkala ať už to je, že už to chci a nakonec jsem ani nepoznala, že už rodím..žádné drastické příznaky začátku porodu jsem nezažila......
Prostě to najednou přišlo...
Víte, co to bude ???? A jméno ??? České nebo japonské ??? Tvůj manžel je japonec ????? jsem zvědavá, co ?? Ale jak jste se seznámili ???? 
Tak to máte dobře vymyšlené..s tou tchýní..je to takové velmi diplomatické řešení
...chvilku si miminka užijí a pak se můžou kdykoliv zastavit na návštěvu, ne ???
Jak dlouho se maminka zdrží ??? Je to kus cesty, takže asi nepřijede jenom na týden, viď ???
Není tady
držíme palečky, ať je vše bez problémů a těšíme se na foto tvého miminka. Bude vlastně míšené a ty jsou fakt nejkrásnější. Už aby to bylo 
Není tady
SAKURO\ja taky koukam nejdriv na informace jak to s teboou vypada a pak na to ostatni
Opravdu nas napinas
Moc ti preju at uz lezis v porodnici s miminkem a at bydlite co nejdriv oddelene. Tvoje maminka ti bude oporou a ty to pak lepe zvladnes 
Není tady
Ahoj holky! Dekuji, ze na me myslite a drzite mi palce, nicmene ani minulou noc to neprislo. Stale jsme dva v jednom, a uz to vidim, ze i Gia me nakonec s porodem predbehne.
Ani naznak bliziciho se porodu...
Vime, ze to bude chlapecek, jmeno uz take mame vybrane, ale povim vam ho, az se narodi.
Protoze neplanujeme bydlet mimo Japonsko (alespon ne v blizke budoucnosti - manzel je zubar a nema zatim osvedceni na vykonavani praxe v zahranici, jen v Japonsku), takze jsme zvolili japonske jmeno. Seznamili jsme se, kdyz studoval ve Svedsku asi rok a pul, a navstivil pri jedne prilezitosti i Prahu. Uz to budou letos na podzim tri roky, co jsme se seznamili. Svoji jsme rok a pul.
No, uz bychom radi byli tri, take jsem moc zvedava, jak tennas chlapecek bude vypadat. Nemuzu se uz dockat... Ale jeste asi budu muset cekat. 
Není tady
Ahojky tak vidím, že jste ještě pořád spolu v jednom těle . Jsem taky zvědavá, kdy se ten tvůj prcek koukne na svět ,ale neboj už se jedná o dny možná o hodiny . Moc na tebe myslím a přeji bezproblémový a rychlý porod .
Není tady
Sakuro, tak zatím jsem ¨Tě nepředběhla 
Zítra jdu na kontrolu do porodnice, tak se třeba něco dovím...
Držím Ti palce, pa
Není tady
Sakuro, tak na tvoje mimco jsem obzvlaste zvedava :-)) Budou pak fotecky? A kdo nam poa info, kdyz tvuj manzel neumi cesky? :-)) Aspon nejakou anglickou minizpravicku... Zaukoluj ho :-))
Jinak ti preju at uz je to co nejdriv za tebou a muzes si uzivat miminka. Snad ti to tchyne moc nezneprijemni.
Není tady
Sakura zatim nic,tchyne ji honi po schodech na nakupy,tak nevim jestli ji uzene
dnes psala,ze zadny priznaky tak ji jen s Evickou 2 povzbuzujem aby vydrzela 
Není tady
Mě to povídej, už jsem Sakuru posílala do porodnice v pondělí 
Jsem strašně zvědavá 
Není tady
Určitě mají noc. Jsem strašně zvědavá a zítra tu jsem naposledy, nastupuju na neschopenku a doma net nemáme 
Není tady
Tak jsem si dala tu praci a v Tokiu je prave ted 23:50
Tak Sakure dobrou noc a at uz to ma holka co najdriv 


Ten cas je z netu,tak budu verit Sakure 
Upravil(a) Blanka LBC (9. 6. 2006 8:13)
Není tady
Holky, moc diky za podporu! Nicmene ani schody ani domaci prace a horka koupel nepomohly, mimi se stale drzi zuby nehty. Nicmene dnes odpoledne ve tri (to bude u vas 8 rano), bezim zase na monitor do porodnice, tak vam dam hned vedet, az se vratim. Ja uz to vidim na toho cisare...Ale jeste jsem neprestala doufat na samovolny porod, zitra budu prenaset teprve tyden. Ale dnes si necham miminko zmerit, hlavicku mu nemerili uz aspon mesic...Jestli je prerostly, tak se zblaznim...
Není tady