Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 6. 6. 2006 8:12

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Budoucí snažilky

Ahojte budoucí snažilky,
otevírám nové téma rodna. My s manželem do toho chceme praštit na dovolené začátkem července, tak hledám nějaké dušičky, které jsou na tom podobně tummenupp

A tady máme menší seznámek čekatelek na dudlik

Bibi_30 - 30 let, snaženíčko o první dítko od července

Cizinka - 30 let, snaženíčko o první dítko od srpna, bydliště Španělsko

Dannylla - 22 let, snaženíčko o první dítko od srpna, bydliště Olomouc

Evice - 31 let, 1 dítě 10 let, snaženíčko o druhé dítko od června, bydliště Karlovarsko

Luciasek12 - 27 let, snaženíčko o první dítko od června, bydliště Prachatice

Marfuša - 30 let, 2 děti - 10 let a 4 roky, snaženíčko o třetí dítko od srpna

Nána - 33 let, 1 dítě 10 let, snaženíčko o druhé dítko po vánocích

Ruzenkka - 40 let, 1 dítě 17 let, snaženíčko o druhé dítko od června

tina - 25 let, 1 dítě 22 měsíců, snaženíčko o druhé dítko od srpna, bydliště Brno

Zuzi79 - 26 let, snaženíčko o první dítko příští rok, bydliště Brno

Zuzina - 22 let, snaženíčko o první dítko od června, bydliště Opava

Upravil(a) luciasek12 (12. 6. 2006 11:26)

Není tady

 

#2 6. 6. 2006 8:51

nána
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Budoucí snažilky

Ahoj, tak to my s přítelem se začnem snažit až po vánocích, tak máme ještě nějaký čas. Zatím beru HA, teď v červenci si nechám napsat poslední 3 platíčka, a od listopadu to necháme osudu. Tak hezkou a úspěšnou dovolenou.

Není tady

 

#3 6. 6. 2006 9:21

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Spanelsko
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 5899
Web

Re: Budoucí snažilky

Ahoj holky, my zacneme tak v srpnu. Prasky uz neberu od prosince a zatim si davame tzv.pozor. Menstruaci mam jakztakz pravidelnou, tak doufam ze nebudeme cekat dlouho.   Ted mi bylo 30, tak uz nema cenu otalet.

Není tady

 

#4 6. 6. 2006 10:36

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

nána napsal(a):

Ahoj, tak to my s přítelem se začnem snažit až po vánocích, tak máme ještě nějaký čas. Zatím beru HA, teď v červenci si nechám napsat poslední 3 platíčka, a od listopadu to necháme osudu. Tak hezkou a úspěšnou dovolenou.

Tak to ještě máte móře času godlike. Užívej si zatím pohody, pak začneš teprve stresovat sad, jako já už stresuju teď, jestli se to povede nebo ne dudlik

Není tady

 

#5 6. 6. 2006 10:37

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

Cizinka napsal(a):

Ahoj holky, my zacneme tak v srpnu. Prasky uz neberu od prosince a zatim si davame tzv.pozor. Menstruaci mam jakztakz pravidelnou, tak doufam ze nebudeme cekat dlouho.   Ted mi bylo 30, tak uz nema cenu otalet.

To už teda neotálej, mě bude za měsíc 27 let a zdá se mi, že je to tak akorát. Můžeme si pak psát, co a jak jo? tummenupp

Není tady

 

#6 6. 6. 2006 11:56

nána
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Budoucí snažilky

Luciasku, nestresuj se, přijde to když to nejmíň čekáš, už mám tu zkušenost. Bude mi 33 a mám 10 -ti letý dítko, a cítím se dost mladě (tak na 18let) no a tak jsme si řekli do 35 určitě druhý, takže začnem na zimu a žádný tlaky buď jo a nebo ne (nebudu nic měřit, nic testovat). Buď se zdaří hned na poprvé nebo za dva měsíce uvidíme. Jen beru HA Cerazette a nemám menzes, takže vůbec nevím jak to bude vypadat až vysadím. Předtím jsem to měla přesně na den a pomalu na hodinu, brala jsem Diane35, tu jsem ze zdravotních důvodů vysadila na rok, a pak mi Dr. doporučila tuhle, tak uvidím v listopadu. Prý bych to měla dostat do 4 týdnů. Ještě jedna maličkost, mám kamarádku, jí doktor řekl, že se svým mužem těžko otěhotní, protože on má málo mrštný spermie (mršky lín), šla tedy na umělé oplodnění, bohužel se nezdařilo. Řekla kašlu na to, už jedno dítko mám tak to přežijem, no a co se nestalo, najednou byla těhu a nevím vůbec jak je to možný a doktor povídá i taková je příroda holt se našla jedna (spermie) která to dokázala.Tak si myslím čím víc to dítě chtěli, tím víc jim to nešlo, no a pak už ani nechtěli a mají nádherný mimčo.

Není tady

 

#7 6. 6. 2006 11:59

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Budoucí snažilky

tak to jdu k vám -chceme se začít snažit o druhé mimčo tak v srpnu - a to z toho důvodu, že studuju, a chci tak akorát zvládnout školu... takže kdvěten - červen už jsou v pohodě smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#8 6. 6. 2006 12:13

nána
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Budoucí snažilky

Holky ještě něco, na http://www.vybersiantikoncepci.cz, jsou chytré výpočty a úplně dole je menstruační kalkulátor. Moje kamarádka říkala, že prý se jí (PC) trefil do plodných dnů, že zrovna v tý době (od -do) otěhotněla, tak je třeba to zkusit, třeba se zadaří, ale já čekám až na zimu. Povídala, že to zkusili hned ten první den co jí to ukázalo, manžel jí pak odjel a služebku a bylo .......

Není tady

 

#9 6. 6. 2006 13:17

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

nána napsal(a):

Holky ještě něco, na http://www.vybersiantikoncepci.cz, jsou chytré výpočty a úplně dole je menstruační kalkulátor. Moje kamarádka říkala, že prý se jí (PC) trefil do plodných dnů, že zrovna v tý době (od -do) otěhotněla, tak je třeba to zkusit, třeba se zadaří, ale já čekám až na zimu. Povídala, že to zkusili hned ten první den co jí to ukázalo, manžel jí pak odjel a služebku a bylo .......

No tak to kdyby zafungovalo, to by bylo něco .... dudlik. Hned tam zabruslím

Není tady

 

#10 6. 6. 2006 13:18

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

tina napsal(a):

tak to jdu k vám -chceme se začít snažit o druhé mimčo tak v srpnu - a to z toho důvodu, že studuju, a chci tak akorát zvládnout školu... takže kdvěten - červen už jsou v pohodě smile

Tak to ti přeju hodně úspěchů, teď to určitě zvládnete tummenupp

Není tady

 

#11 6. 6. 2006 13:19

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Budoucí snažilky

luciasek12 napsal(a):

tina napsal(a):

tak to jdu k vám -chceme se začít snažit o druhé mimčo tak v srpnu - a to z toho důvodu, že studuju, a chci tak akorát zvládnout školu... takže kdvěten - červen už jsou v pohodě smile

Tak to ti přeju hodně úspěchů, teď to určitě zvládnete tummenupp

snad jo - už první státnice jsem dělala s devítiměsíčním bříškem - a pohoda, tak to chci i podruhé smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#12 6. 6. 2006 13:20

ruzenkka
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 5. 2006
Příspěvky: 182

Re: Budoucí snažilky

luciasek12 napsal(a):

Ahojte budoucí snažilky,
otevírám nové téma rodna. My s manželem do toho chceme praštit na dovolené začátkem července, tak hledám nějaké dušičky, které jsou na tom podobně tummenupp

My se snažíme už od soboty lol

Není tady

 

#13 6. 6. 2006 13:28

Dannylla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 681
Web

Re: Budoucí snažilky

Ahoj, já se určitě přidám. Metřík mám nezměněný od posledního snaženíčka. o mimi se chceme pokusit tak srpen - září. Už teď jsem dost natěšená, tak snad to brzy vyjde bez nějakých dalších problémů.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;104/st/20071018/n/Eliska/dt/5/k/e3d9/age.png
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev179pp___.png
MS 28.9., 21.10. // KO 5.11. 5+3 tt, KO 30.11.srdíčko,28.12.genetika - mimísek 8,3 cm,29.12.KO - v pořádku, 11. 1. tripple testy, 26.1.KO,16.2.KO,1.3.genetika

Není tady

 

#14 6. 6. 2006 13:31

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

ruzenkka napsal(a):

luciasek12 napsal(a):

Ahojte budoucí snažilky,
otevírám nové téma rodna. My s manželem do toho chceme praštit na dovolené začátkem července, tak hledám nějaké dušičky, které jsou na tom podobně tummenupp

My se snažíme už od soboty lol

No tak to je paráda, takže se budeme alespoň dovídat průběžně novinky o snažení že? tummenupp

Není tady

 

#15 6. 6. 2006 13:34

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

Dannylla napsal(a):

Ahoj, já se určitě přidám. Metřík mám nezměněný od posledního snaženíčka. o mimi se chceme pokusit tak srpen - září. Už teď jsem dost natěšená, tak snad to brzy vyjde bez nějakých dalších problémů.

Tak to si natěšená stejně jako járeta, my se na to chceme "vrhnout" za 3 týdny. Už se nemůžu dočkat par

Není tady

 

#16 6. 6. 2006 13:38

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Budoucí snažilky

Luci, máš to tam, teď už je to na Tobě wink hodně štěstíčka smile

Není tady

 

#17 6. 6. 2006 13:53

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

lenulka napsal(a):

Luci, máš to tam, teď už je to na Tobě wink hodně štěstíčka smile

Jo díky, až bude více času, zkusím to godlike. Moooooooc děkuju za pomoc. Papa hjarta

Není tady

 

#18 6. 6. 2006 14:05

Evice
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Západ
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 3035

Re: Budoucí snažilky

Tak to já jdu asi taky k vám. Sice už na tom pracujeme tento měsíc, ale vzhledem k cyklu jsem vlastně ještě předsnažilka.  vissla ,že? Je mi 31 a vlastně už není na co čekat. Tak : zdar a sílu! Vám všem  styrka

Není tady

 

#19 6. 6. 2006 14:45

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

Ahojky všechny budoucí snažilky, dole jsem vytvořila nástěnku nás budoucích snažilek, tak kdo bude chtít připsat, popř.upravit data, tak mi je pošlete. Zatím papa hjarta

Není tady

 

#20 6. 6. 2006 14:50

Dannylla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 681
Web

Re: Budoucí snažilky

luciasek12 napsal(a):

Dannylla napsal(a):

Ahoj, já se určitě přidám. Metřík mám nezměněný od posledního snaženíčka. o mimi se chceme pokusit tak srpen - září. Už teď jsem dost natěšená, tak snad to brzy vyjde bez nějakých dalších problémů.

Tak to si natěšená stejně jako járeta, my se na to chceme "vrhnout" za 3 týdny. Už se nemůžu dočkat par

Já bych taky začla hned, jen ještě s přítelem sháníme bydlení, tak pak hned....dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;104/st/20071018/n/Eliska/dt/5/k/e3d9/age.png
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev179pp___.png
MS 28.9., 21.10. // KO 5.11. 5+3 tt, KO 30.11.srdíčko,28.12.genetika - mimísek 8,3 cm,29.12.KO - v pořádku, 11. 1. tripple testy, 26.1.KO,16.2.KO,1.3.genetika

Není tady

 

#21 6. 6. 2006 14:53

Dannylla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 681
Web

Re: Budoucí snažilky

mě je 22 let, bydlím v Olomouci. Poprvé jsme se snažili minulý měsíc - nevyšlo, tak teď menší pauzička a srpen - září je ideální - mimi se narodí na jaře. Jen aby to vyšlo. Byla bych ráda, ikdyby se to mělo narodit třeba v lednu, hlavně ať je zdravoučké....Doufám, že se přidají i nějaké mladší maminky, ať tu nejsem tak samotinkádumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;104/st/20071018/n/Eliska/dt/5/k/e3d9/age.png
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev179pp___.png
MS 28.9., 21.10. // KO 5.11. 5+3 tt, KO 30.11.srdíčko,28.12.genetika - mimísek 8,3 cm,29.12.KO - v pořádku, 11. 1. tripple testy, 26.1.KO,16.2.KO,1.3.genetika

Není tady

 

#22 6. 6. 2006 14:54

ruzenkka
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 5. 2006
Příspěvky: 182

Re: Budoucí snažilky

luciasek12 napsal(a):

Ahojte budoucí snažilky,
otevírám nové téma rodna. My s manželem do toho chceme praštit na dovolené začátkem července, tak hledám nějaké dušičky, které jsou na tom podobně tummenupp

A tady máme menší seznámek:

Cizinka - první snaženíčko od srpna

Dannylla - první snaženíčko od srpna

Evice - 31 let, 1 dítě 10 let, snaženíčko o druhého mimíska od června

Luciasek12 - věk 27 let, snaženíčko o první dítko od srpna 2006, bydliště Prachatice

Nána - 33 let, 1 dítě 10 let, snaženíčko o druhého mimíska po vánocích

Ruzenkka - první snaženíčko od 3.6.2006

Tina - 1 dítě 22 měsíců, snaženíčko o druhého mimíska od srpna

jsem zapoměla uvést ,že mám skoro 17 letou dceru

Není tady

 

#23 6. 6. 2006 15:04

Evice
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Západ
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 3035

Re: Budoucí snažilky

Dannylla napsal(a):

mě je 22 let, bydlím v Olomouci. Poprvé jsme se snažili minulý měsíc - nevyšlo, tak teď menší pauzička a srpen - září je ideální - mimi se narodí na jaře. Jen aby to vyšlo. Byla bych ráda, ikdyby se to mělo narodit třeba v lednu, hlavně ať je zdravoučké....Doufám, že se přidají i nějaké mladší maminky, ať tu nejsem tak samotinkádumbom

sama samotinká? yikes  dumbom          hele já se cítím na dvacet gloria

Není tady

 

#24 6. 6. 2006 15:13

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

Evice napsal(a):

Dannylla napsal(a):

mě je 22 let, bydlím v Olomouci. Poprvé jsme se snažili minulý měsíc - nevyšlo, tak teď menší pauzička a srpen - září je ideální - mimi se narodí na jaře. Jen aby to vyšlo. Byla bych ráda, ikdyby se to mělo narodit třeba v lednu, hlavně ať je zdravoučké....Doufám, že se přidají i nějaké mladší maminky, ať tu nejsem tak samotinkádumbom

sama samotinká? yikes  dumbom          hele já se cítím na dvacet gloria

To já se taky cítím na dvacet reta. Někdy ale taky na padesát grater, záleží na konkrétní situaci. Už se těším na dovolenou, tak budeme pracovat na mimísku dudlik

Není tady

 

#25 6. 6. 2006 15:29

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Budoucí snažilky

ruzenkka napsal(a):

luciasek12 napsal(a):

Ahojte budoucí snažilky,
otevírám nové téma rodna. My s manželem do toho chceme praštit na dovolené začátkem července, tak hledám nějaké dušičky, které jsou na tom podobně tummenupp

A tady máme menší seznámek:

Cizinka - první snaženíčko od srpna

Dannylla - první snaženíčko od srpna

Evice - 31 let, 1 dítě 10 let, snaženíčko o druhého mimíska od června

Luciasek12 - věk 27 let, snaženíčko o první dítko od srpna 2006, bydliště Prachatice

Nána - 33 let, 1 dítě 10 let, snaženíčko o druhého mimíska po vánocích

Ruzenkka - první snaženíčko od 3.6.2006

Tina - 1 dítě 22 měsíců, snaženíčko o druhého mimíska od srpna

jsem zapoměla uvést ,že mám skoro 17 letou dceru

Zapomínáš na ni často? dumbom Dělám si legraci... vím, že teď máš asi plnou hlavu dudlik, že jo?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů