Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 6. 2006 9:51

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Pokuste se odpovědět, uděláme si malý průzkumek.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#2 3. 6. 2006 10:12

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Stranu zelených


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 

#3 3. 6. 2006 16:12

Jesi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 421

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

ČSSD, důvod: nechci privatizaci namocnic, jako zaměstnanec vím, co mě čeká - žádné plat. třídy, ale smluvní plat o 2-3000 nižší, bez možnosti dalšího růstu. To jsou informace, které mám od svých kolegyn z akciovek.

Není tady

 

#4 3. 6. 2006 17:01

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

já nikoho.... všichni už to zkusili a jde to od desíti k pěti... až někdo zase začne myslet opravdu na 10,5 milionu ličí ČR, pak budu mít důvod ho volit....a než házet hlasy z trucu, raději je nehodím nikomu...


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#5 3. 6. 2006 18:09

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

butter chodtě už všichni s volbama někam  reta:   tummenupp

Upravil(a) papa (3. 6. 2006 18:23)

Není tady

 

#6 3. 6. 2006 18:14

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

papa napsal(a):

Pražáci zase rozhodly, no co jako vždy v Čechách o nás bez nás.

Jakto, že Pražáci ZASE rozhodli. Volit snad mohli všude, ne?

Volila jsem ODS, nevím, proč bych neměla mít odvahu to přiznat.

Upravil(a) choysia (3. 6. 2006 18:17)

Není tady

 

#7 3. 6. 2006 18:21

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Papa vy jste obyčejný chudák, je mi vás líto.
Koho jsem volil já snad dobře víte wink
KSČM 12%....... OTEVŘU SI ASI ŠAMPÁŇO!!!!!! big_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#8 3. 6. 2006 18:25

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Proooč Jeňýku ? Že jsme vyhodily z naších daní 250 melounu na volebný kampaň? Za to jste mohly mít opravenej Motol.

Není tady

 

#9 3. 6. 2006 19:02

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Papa vy nejste chudák, vy jste dokonce ubožák. Vy tady přepisujete svoje příspěvky podle toho jak se vám zlíbí. Pročpak jste smazal to že "zase rozhodnuli Pražáci o vás bez vás"?


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#10 3. 6. 2006 20:52

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

no....nevím, jestli pražáci rozhodli o nás bez nás, ale podle mě viz.  http://volby.novinky.cz/vysledky.php
je mnohé jasné............ poměrně zajímavé, jak severní a jižní morava a severní čechy nepreferují ODS, asi jim vidina jejich cesty moc přitažlivá není...


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#11 3. 6. 2006 21:39

Simona Janoušková
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 398

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Irenko 21 a koho jste volila vy?

Není tady

 

#12 3. 6. 2006 21:39

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Nevím co se Vám nezdá, to jsem se naučil v létech 1990-1998. kdy nám vládla ... A letošní kampaň ODS mě v tom jen utvrdila. No v Praze ODS skoro 50 % , tak co   k tomu dodat?
Vypadá to na pat a to je ok, patří jim to.  Naštěstí Morava to vyvážila alespoň trošíčku.

Upravil(a) papa (3. 6. 2006 21:41)

Není tady

 

#13 3. 6. 2006 21:47

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

A Jeňýku jen dodatek, já vám nezazlývam, že v Praze volíte ODS, ale jen to potvrzuje to co jsem psal, že žijete někde úplně jindě než zbytek republiky.

Není tady

 

#14 3. 6. 2006 21:49

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Tím končím svoji volebnou účast a doufám, že ODS a ČSSD nevýjde jejich plán volby opakovat.

Není tady

 

#15 3. 6. 2006 22:20

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Papa zopakujte si základní školu a pak přijďte, zatím jste jen politováníhodný. roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#16 3. 6. 2006 22:22

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Malá popelko škrtnutí dávek za nic by se nelíbilo nikomu.....


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#17 4. 6. 2006 0:18

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Simona Janoušková napsal(a):

Irenko 21 a koho jste volila vy?

Já ODS, potřebovalo to změnu a já mám ráda svobodu, sociální stát mi připadal v mnohých aspektech pouze zvýjhodňující jednu skupinu lidí proti druhé, která může jenom makat a platit stále větší poplatky. Jsou věci, se kterými se u nich nekamarádím, ale je jich míň než ta bezmoc, kterou jsme pociovali v minulých letech.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#18 4. 6. 2006 0:21

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

mala.popelka napsal(a):

já nikoho.... všichni už to zkusili a jde to od desíti k pěti... až někdo zase začne myslet opravdu na 10,5 milionu ličí ČR, pak budu mít důvod ho volit....a než házet hlasy z trucu, raději je nehodím nikomu...

Zelení ještě nic nepokazili, ne? Ti co nešli volit, jsou podle mne zrádci své budoucnosti, copak ti je jedno, jak budeš žít, kolik svobody a možností ji využít budeš mít, jaké daně budeš platit a kolik lidí bude na tvých výdělcích parazitovat?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#19 4. 6. 2006 0:51

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

papa napsal(a):

A Jeňýku jen dodatek, já vám nezazlývam, že v Praze volíte ODS, ale jen to potvrzuje to co jsem psal, že žijete někde úplně jindě než zbytek republiky.

To není pravda, podle výsledků voleb štve levicová milostrdnost k nepracující menšině i hodně lidí na Moravě.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#20 4. 6. 2006 1:20

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Jeňýku, trošku slušnosti, ju? wink

Já volil Stranu zelených, vlastně už podruhé.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#21 4. 6. 2006 7:23

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Ahoj,
volila jsem ODS a to jen z nouze. Dala jsem si otázku jaké strany mají šanci se dostat do parlamentu a pak druhou, zda chci doleva či doprava. Pak jsem váhala chvíli mezi ODS a Zelenými, ale vzhledem k tomu, co jsem si přečetla v jejich volebním programu, tak jsem vsadila na jistějěší stranu. Jinak bych volilla Evropské demokraty.

Není tady

 

#22 4. 6. 2006 8:01

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Irenka21 napsal(a):

papa napsal(a):

A Jeňýku jen dodatek, já vám nezazlývam, že v Praze volíte ODS, ale jen to potvrzuje to co jsem psal, že žijete někde úplně jindě než zbytek republiky.

To není pravda, podle výsledků voleb štve levicová milostrdnost k nepracující menšině i hodně lidí na Moravě.

Irenko, ale jestli sis všimla, tak na Moravě všude vyhrálo ČSSD. A skutečně myslím, že nebýt Prahy, tak to ODS nikdy nevyhraje.


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#23 4. 6. 2006 8:27

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

KALIK napsal(a):

Jeňýku, trošku slušnosti, ju? wink

Já volil Stranu zelených, vlastně už podruhé.

Kdepak jsem byl neslušný?


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#24 4. 6. 2006 8:32

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Ale podle poměrů stran třeba na Zlínsku jenom o necelé procento, na Ostravsku je hodně nezaměstnaných, kteří nejsou ochotni se stěhovat za prací a Cikánů, tam ČSSD vyhrála drtivě, na Olomoucku je zase podhůří Jeseníků a Šumpersko, kde také není práce, tam ovšem vyhráli také těsně, pokud zůstanou odvody za zaměstnance a daně takové , jaké jsou nová pracovní místa pro lidi v produktivním věku nevzniknou, zákoník práce také nahrává, zaměstnávat raději důchodce na dobu určitou a nevázet si na krk zaměstnance, pro kterého nemusí být třeba časem práce, jak se ho potom zbavovat? Problematika zaměstnávání lidí je u nás špatná, nejsem pro výpověď bez udání důvodu, ale pro volnější z organizačních důvodů, když není práce. Také mne štve, že dotace na podnikání a pobídky můžou dostat jenom cizí firmy a čeští živnostníci a podnikatelé nemohou dostat ani v roce, kdy s podnikáním začínají daňové prázdniny, o co jsou horší než ti cizinci, kteří knám přicházejí? Lidé u nás o některých věcech a problémech nevědí nebo jim nerozumí a nezaměstnanost bude stagnovat nebo se zvašovat, protože ani jedna strana nebude moci prosadit svůj program. já bych byla pro nové volby, aby se národ jasně vyjádřil, to ovšen asi není tak jednoduché.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#25 4. 6. 2006 10:48

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Tak co, koho jste volili? Máte odvahu přiznat koho a proč?

Jeňýk napsal(a):

KALIK napsal(a):

Jeňýku, trošku slušnosti, ju? wink

Já volil Stranu zelených, vlastně už podruhé.

Kdepak jsem byl neslušný?

přinejmenším 18:21, 19:02. wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů