Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 6. 2006 18:52

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Tunisko

Holky, já si mám vybrat (jako dárek) dovolenou u moře. Byl mi nabídnut Egypt, ale to jsem nakonec zamítla, po těch útocích (jedu s malou). Tak jsem nakonec vybrala Tunisko, ale už týden zkoumám na internetu hotely a nemůžu se rozhodnout. Byla jste tam už některá a můžete poradit?

Není tady

 

#2 3. 6. 2006 15:44

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Tunisko

No,záleží kam chceš,jestli pevnina,nebo Djerba. My do Tuniska jezdíme každý rok už 10let,tak mám dost míst i hotelů vyzkoušeno. Teď 16.6. mi tam zrovna odlítá dcera(13let) s mamkou. Taky záleží kdy tam chceš jet. Jinak Egypt je super,nevím proč jsi to zamítla,my tam byli loni 3dny po útocích a v pohodě,akorát větší bezpečnostní opatření. Ty útoky tě mohou potkat kdekoli. Kolik je malé? Když se budeš chtít na něco zeptat,klidně napiš.

Není tady

 

#3 3. 6. 2006 15:48

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Tunisko

Pro jaké hotely se rozhoduješ?

Není tady

 

#4 4. 6. 2006 10:38

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: Tunisko

Ahoj Renča2 taky bych chtěla vědět víc o Tunisu - čeho se vyvarovat, a jestli stačí polopenze a kolik tam tak stojí voda a tak.Dík za zkušenosti i od ostatních .Alena

Není tady

 

#5 4. 6. 2006 12:16

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Tunisko

Ahoj dzifdayly,já volím raději all,mám to vyzkoušené. Voda v hotelu stojí 1-1,5TD,cola 1,5TD, pivo 2-2,5TD, káva 1,5-2TD,v každém hotelu se to nepatrně liší. Když si to ale spočítᚠpolopenze ti vyjde na víc. Nejsem žádný jedlík,ale tam mi hrozně chutná,proto i ten lehčí oběd není k zahození,určitě lepší než se naprat na snídani a pak vyhládlá večer,teda pokud si něco nekoupíš k jídlu v restauraci. Odpoledne káva,zákusek zmrzlina taky někdy bodne. Jinak v obchodě se dá koupit voda za 0,400TD,ale nesmí se nosit na hotel. Pokud mᚠall,je fakt všeho dostatek bez omezení,takže nic neutratíš-doporučuji. Jinak pozor si dávat na tržištích a tak,hlavně hodně smlouvat a nedávat se hned s každým do řeči,jsou pak neodbytní-hlavně ty obchodníci. Taxikáři se tě někdy taky snaží natáhnout,ale to není problém,když víš přibližnou cenu. Oni totiž pokaždé nezapínají počítadla. Autobusem i vlakem se taky dá. Jinak jsou velice přátelští,ale někdy i pro nás dotěrní,ale to je zvyk,mě už to ani nepřijde po těch letech. Tya tam jedeš a kam? Renata

Není tady

 

#6 4. 6. 2006 12:22

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Tunisko

Ještě jsem zapoměla,střevních potíží se bát nemusíš,nikdy mě nic nepostihlo a to si koupím tu a tam i něco dobrého na ulici. Nepít ale jejich nebalenou vodu,má jiné složení minerálů a nᚠorganismus na to není zvyklí i když je pitná. Pokud je ale někdo náchylnější chce to s sebou nějaký alkohol jako dezinfekci.

Není tady

 

#7 4. 6. 2006 17:38

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Tunisko

Tak nakonec jsme vybrali Hammamet Garden. Má 4hvězdičky a je s AI. Recenze na něj jsou dobré, ale i tak mám strach. Hlavně o svou dcerku (3,5roku). Čtu všude, že nedoporučují s tak malýma dětma, že tam je určitě nemine silný průjem, zvracení a horečky-z toho mám teda docela hrůzu. Co bych si tam s ní počala?
Odlet je 9.6. a je to na 11 dnů. Docela mám i obavu z hotelu, aby tam nebyl v noci rachot (diskotéka...), před 7lety jsme byli ve ŠPANĚLSKU SE SYNEM A VŮBEC JSME SE NEVYSPALI, DISKOTÉKA DUNĚLA PŘÍMO POD NÁMI DO 4 HOD. RÁNA.

Není tady

 

#8 4. 6. 2006 17:47

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Tunisko

Hammamet je pěkné město,ten hotel Garden zrovna neznám,ale pokud jsou na něj dobré recenze není se čeho bát. O dcerku se bát nemusíš,já s tou svou byla poprvé ve 3letech. Děti to zvládají dobře. Teď v červnu tam není ještě ani tak velké vedro. S diskotékama tam špatné zkušenosti nemám,není tam takový hluk jaký bývá v Itálii,nebo v tom Španělsku jak píšeš. Přeji krásnou dovolenou a ozvi se až přijedeš jak jste se měly. :-))

Není tady

 

#9 4. 6. 2006 19:04

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: Tunisko

Byli jsme vloni v Tunisu-Mahdia,Terezce bylo rok a půl,vše proběhlo v pohodě.Tunisani malé děti milují,tak se nelekni,že Tvojí malou budou hladit a chovat.Naší dcerce se to moc líbilo.Měli jsme polopenzi,přes poledne jsme chodili do hotelové restaurace a nakonec jsme zhodnotili,že se all inclusive rozhodně vyplatí.Pěknou dovču      smile

Není tady

 

#10 6. 6. 2006 13:07

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Tunisko

Ahoj Káčo,
pokud chceš nějaké materiály o Tunisku, mapy atd. včetně cen vnitrostátní dopravy a cen vůbec, obra se na Tuniský národní úřad pro cestovní ruch, Sokolská 39, 120 00 Praha 2. Jestli nejsi z Prahy, tak tam zavolej na tel. 224942424, oni to zdarma posílají. Hezkou dovolenou.

Není tady

 

#11 6. 6. 2006 13:39

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: Tunisko

Ahoj a díky za informace o Tunisku pokusím se z toho poučit.Já to znám v Bulharsku -Primorsko jako doma a líbí se mi tam sice pláže moc neuklízejí ale když chci na nuda není problém a neškrtí mě plavky.Tunis mě láká -no uvidím.

Není tady

 

#12 6. 6. 2006 13:54

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Tunisko

Dzifdayly: Tunisko je země opravdu krásná, dobře ji znám, jezdím tam na služební cesty. Kdybys chtěla cokoli vědět, tak se ozvi.

Není tady

 

#13 6. 6. 2006 14:33

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: Tunisko

Svas: Vážně se tam jezdí na služ. cesty ??já chodím ráda na nuda ale jenom proto že mě nic nepálí a neškrtí a hlavně jsem celá opálená a tam asi nic takového není?

Není tady

 

#14 6. 6. 2006 15:09

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Tunisko

Vážně tam jezdím na služební cesty. Ani si už nepamatuju, kolikrát jsem tam byla, mockrát. Nudy pláže tam opravdu nejsou. Je to, i když velmi moderní, přece jen islámský stát.

Není tady

 

#15 20. 6. 2006 15:54

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Tunisko

Ahoj holky, tak jsem se dnes ráno i s dcerou vrátila z Tuniska. ,,Dárek" to byl fakt hezký...
Hotel byl úžasný, čistý a jídlo až oči přecházely a strašně rozmanité.
Byla jsem moc spokojená a jak to tak bývá - největší strach jsem měla z onemocnění dcerky (průjem), ta byla celý pobyt v pohodě a já to odnesla dvoudenním průjmem (že jsem ani nemohla chodit). Ale jinak všeobecná spokojenost - jen ta bída všude kolem (mimo hotely)...

Není tady

 

#16 20. 6. 2006 16:49

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Tunisko

Káčo a kde jsi v Tunisku byla? Víš, když pak znᚠmístní lidi a zvyklosti, bídou bych to nenazvala. Je to úplně jiný "životní styl", jiné vyjádření pro to nemám. O bídě jako takové to většinou není, místy o lenosti.

Není tady

 

#17 20. 6. 2006 16:50

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Tunisko

Káčo vem v pátek fotky, doufám že to platí.

Káča napsal(a):

Ahoj holky, tak jsem se dnes ráno i s dcerou vrátila z Tuniska. ,,Dárek" to byl fakt hezký...
Hotel byl úžasný, čistý a jídlo až oči přecházely a strašně rozmanité.
Byla jsem moc spokojená a jak to tak bývá - největší strach jsem měla z onemocnění dcerky (průjem), ta byla celý pobyt v pohodě a já to odnesla dvoudenním průjmem (že jsem ani nemohla chodit). Ale jinak všeobecná spokojenost - jen ta bída všude kolem (mimo hotely)...

Upravil(a) Romča (20. 6. 2006 16:51)

Není tady

 

#18 19. 7. 2007 16:45

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Tunisko

Holký pomoc, my letíme 24.7. do Imperial Palace Hammamet, manžel vybral a během dne oznámil. Recenze dobré, ale já tam nikdy nebyla!

Není tady

 

#19 9. 8. 2007 10:30

baru
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 39

Re: Tunisko

Ahojky, tak my letíme 14.8. do Tunisu Hammamet - Yasmine, hotel Prima Life Imperial Park, má čtyři hvezdičky a je to all inclusive. Jenže mám trochu strach z tech průjmů, letíme se třema detma, 5,5, 3 a 1,5. Byl nekdo z Vás v tomto hotelu? A co z tak malým dítetem?  Já bych radeji totiž nekde do Chorvatska, ale teď na poslední chvíli už nic nebylo a rozhodli jsme se předevčírem, no manžel mel už všeho plné zuby v práci tak koupil dovolenou. A já mám trošku strach, no.
A Darjo, jak bylo? Taky jsme našli dobré recenze na ten nᚠhotel.

Není tady

 

#20 10. 8. 2007 8:21

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Tunisko

baru-dávej dětem už teď Lactobacily. Poradí Ti ještě v lékárně, které jsou nejlepší pro děti(mají je i v sirupu). Začni hned dnes a dávej celou dobu, i tam a ještě týden po příletu. A vem sebou pro jistotu Hylac.

Není tady

 

#21 10. 8. 2007 16:45

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Tunisko

Tak už jsme zpátky z Djerby, hotel Sangho village 3*. Krásnější dovolenou jsem opravdu nezažila!
Žádné úmorné vedro, od moře pofukovalo, tak do jedné jsme byli na pláži, pak obídek a ve tři zase k vodě, mazali jsme se první dny 50SPF, pak stačila 30.
Výborné jídlo, v rámci all všeho dost, každý den obrovský výběr.
Moře nádherně teplé a čisté, hotel byl přímo u pláže (i bungalov), všude kousek. Je v lokalitě, kde se po večerech můžete procházet po pláži, není tam žádná promenáda s obchody, ale to nám nevadilo. Za našich asi 50,- jsme taxíkem zajeli do nejbližšího městečka na nákupy.
Děti (6a11), úplně v pohodě, starší syn zvracel jednu noc, já jsem měla jeden den průjem a bolesti břicha. Ercefuryl zabral. Mladší dcera a manžel byli bez problémů.
Opravdu super dovolená, pár fotek mám tady http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotogra … ser=11158.
Kdo chce vědět víc, klidně se ptejte.

Není tady

 

#22 10. 8. 2007 17:21

ajaE
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 8. 2007
Příspěvky: 713

Re: Tunisko

KACO;minuly tyden jsme se vratili z ostrova Djerba,hotel IBEROSTAR BEACH,ALL-inklusiv,hotel je uplne na plazi,cisto,obsluha pozorna,bylo tam moc hezky,jestli jeste jednou ,tak tento hotel,ve stinu bylo 40,mela jsem teplomer,tak teplou vodu jsem jeste nikdy nikde nezazila 32.Preji krasnou dovcu.

Není tady

 

#23 10. 8. 2007 18:52

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Tunisko

ajaE napsal(a):

KACO;minuly tyden jsme se vratili z ostrova Djerba,hotel IBEROSTAR BEACH,ALL-inklusiv,hotel je uplne na plazi,cisto,obsluha pozorna,bylo tam moc hezky,jestli jeste jednou ,tak tento hotel,ve stinu bylo 40,mela jsem teplomer,tak teplou vodu jsem jeste nikdy nikde nezazila 32.Preji krasnou dovcu.

Ajo, my přijeli v úterý a ta voda byla opravdu bááječná, taky jsem nikde tak teplou nezažila storstark

Není tady

 

#24 11. 8. 2007 8:22

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Tunisko

V Egyptě je ještě teplejší a čistější!

Není tady

 

#25 11. 8. 2007 10:51

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Tunisko

Káča napsal(a):

V Egyptě je ještě teplejší a čistější!

reta jenom aby reta
Já byla v Egyptě v březnu usch, takže ledárna, ale teď je tam určitě teploučké jako na Djerbě storstark

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů