Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 6. 2006 18:00

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#2 1. 6. 2006 21:50

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

ten test je docela dobrej'smile'

Upravil(a) jmacak (1. 6. 2006 21:52)


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 

#3 2. 6. 2006 14:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Jo, paráda.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4 3. 6. 2006 21:46

Simona Janoušková
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 398

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Tak mě vyšlo u 3 stran stejně, jednu z nich jsem vybrala.

Není tady

 

#5 13. 9. 2006 15:07

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Hm, nemáte poněkud posunutý datum? Já mám dojem že parlamentní volby už máme za sebou.... roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#6 14. 9. 2006 14:20

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

i kdyz je po volbach, tak jsem si test dala. Vysla mi ta strana s tou velkou cervenou ruzi. Co to je za stranu??  ODS ma u me 0. To je paroubek nebo Topolanek????


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#7 14. 9. 2006 23:03

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Dita.L napsal(a):

i kdyz je po volbach, tak jsem si test dala. Vysla mi ta strana s tou velkou cervenou ruzi. Co to je za stranu??  ODS ma u me 0. To je paroubek nebo Topolanek????

Ta velká červená růže je poněkud zdeformovaná rudá hvězda..... jinak je to ale takřka totéž.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#8 15. 9. 2006 18:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Dita a Jeňýk - godlike


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9 15. 9. 2006 21:25

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Judyno já už se tomu snad ani neumim zasmát..... svým způsobem těmhle lidem závidim tu nedotčenost okolním světem.
Na "Pavlači" zase jedna přispěvatelka zcela vážně píše jak nakoupila v Železný Rudě na vietnamský tržnici originální značkový zboží za třetinový ceny oproti značkovejm kamenejm obchodům.....roll
Není to smutný když všichni máme stejný volební právo?


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#10 16. 9. 2006 7:24

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Není to smutný když všichni máme stejný volební právo?
Jeňýku, souhlas. Ve čtvrtek se mě snažil jeden můj kamarád / už není/  snažil přesvědčit, že za nárust výdajů ve státním rozpočtu na příští rok může současná vláda. To přece může říct jen kreten a tomu bych odebral volební právo. Asi volil Duceho.

Není tady

 

#11 16. 9. 2006 9:18

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Jeňýk napsal(a):

Judyno já už se tomu snad ani neumim zasmát..... svým způsobem těmhle lidem závidim tu nedotčenost okolním světem.
Na "Pavlači" zase jedna přispěvatelka zcela vážně píše jak nakoupila v Železný Rudě na vietnamský tržnici originální značkový zboží za třetinový ceny oproti značkovejm kamenejm obchodům.....roll
Není to smutný když všichni máme stejný volební právo?

Jenik a Judina - Jo, je to pekny, ze mame vsichni stejny volebni pravo, az na to, ze nekteri z nas ho maji jinde nez v cechach. takze je docela normalni, ze znaji jen  arogantni cssd a zbohatlickou ods a to jeste jenom tak, jak je podavaji zahranicni media, tudiz prevazne s ironii a vtipem. Viz 3 mesicni sestavovani vlady looool Ja jsem sice nedotcena okolnim svetem v cz, kde jsem nebyla od srpna asi rpk, ale jak moc vy jste dotceni okolnim svetem ve Francii?? Pochlubte se. reta


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#12 16. 9. 2006 14:07

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Dito v tom případě ale nechápu proč si dělᚠpředvolební testy určené pro volby v ČR? Mě by ani nenapadlo si dělat nějaký testy o politických stranách ve Francii když tamní politiku nesleduju a tím pádem o ní nic nevím. Natož abych se k politice ve Francii jakkoliv vyjadřoval.... to totiž o člověku taky hodně vypovídá.
Já bych tady taky moh začít teoretizovat proč na předměstích Paříže je dost nebezpečný vycházet ven, proč tam nedávno probíhala málem občanská válka mezi policií a přistěhovalcema. Moh bych tady psát kam až vede ona rádobysociální politka levicových vlád ve Francii. Jenže proč bych to dělal, když tam nežiju a Paříž znám pouze z několikaměsíčního pobytu před několika lety..... nerad totiž ze sebe dělám blbečka který se snaží kecat i do věcí o kterých nic neví wink
Mimochodem co říkᚠněkolikaměsíčnímu sestavování vlády v Itálii a tomu že se často střídají? Mᚠradši Berlusconiho (pozor, to je ten zbohatlík) nebo Prodiho? Co na to říkají ty "zahraniční média"...... taky looool?

au revoir wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#13 16. 9. 2006 18:01

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Tobe ten muj predvolebni test lezi nejak v zaludku. Pojal jsi me za blbecka aniz bys neco o me vedel. jenze me je to jedno, co si o me myslis ty nebo ostatni. Kazdy ma pravo volit, pravo myslet si o jinych co chce a pravo delat predvolebni testy, vis?? Mimochodem, ja se k ceske politice nijak nevyjadrila, ja se pouze zeptala, co je to za stranu to s tou cervenou kytkou. Co je na tom spatneho?? na predmesti Parize neni vubec nebezpecne vychazet, to jen media umeji sikovne prodat par zaberu, ktere zrovna nahodou natocili, to vis, informace o poklidne demonstraci by jen tak neprodali. Je to to same. Mam o tobe rict, ze jsi blbecek protoze mas o parizi skreslene informace z televize??  Divil by ses, jak pekne medialne se tu prodavala rathova facka, 3 mesicni sestavovani vlady atd. ale to ze budou v cz volby tu nikdo bohuzel nerekl, tak to nemuzu vedet.  Sklidni se se soudy ostatnich, dokud nebudes znat celou situaci ze ktere vychazim a uvedomis si, co jsem tu vlastne napsala.

Upravil(a) Dita.L (16. 9. 2006 18:07)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#14 17. 9. 2006 10:46

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Dito přečti si ještě jednou pořádně co jsem napsal wink
Já Paříž opravdu znám docela dobře takže vím že to není město kde by vládla anarchie a běžně lítaly zápalný lahve.
Jen si prostě myslim že debatovat o něčem o čem nemám žádný informace je poněkud mimo mísu. Ty na jednu stranu používᚠvýrazy "zbohatlická ODS a arogantní ČSSD" a na druhou napíšeš že jsi ani nevěděla že jsou v Česku volby jelikož vám to tam neřekli. Proč teda tyhle slova o něčem o čem nic nevíš? Kdo je podle tebe "zbohatlík"? Každej kdo nebydlí v paneláku a každej den nevstává v šest do fabriky?
Jinak samozřejmě mᚠplné právo dělat si předvolební testy a psát tady cokoliv..... já zase mám právo na to reagovat. smile To že bydlíš ve Francii jaksi nemůžu tušit.....


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#15 17. 9. 2006 16:01

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Jeňýku, zbohatlíků je spousty. Jen několik jmen. Svoboda, Snopková, Srba, Fencl, Zgarba, StBák Kavan,  Součková, synek z StBácké rodiny Rath, Doležel a tak dále, a tak dále. Francouze neberu. Pracují také někdy, kromě stávek a demonstrací? O jejich zemědělcích a vinařích raději nepíši.

Není tady

 

#16 17. 9. 2006 20:27

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Petře já přece neříkám že neexistujou zbohatlíci v onom pejorativním smyslu.
Nazývat ale tímhle stylem normální demokratickou stranu mi ovšem připadá docela podivný a zavání mi to komunistickým slovníkem.
To samý platí o "arogantní" ČSSD. Tam je pouze arogantních několik jedinců jako např. Paroubek či Rath.... rozhodně ale není arogantní celá strana.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#17 18. 9. 2006 6:37

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Jeňýku souhlasím. Dita by možná volila francouzské komunisty. O těch se nezmínila.

Není tady

 

#18 18. 9. 2006 9:37

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Tak komunisti jsou přece odjakživa ti nejpoctivější, nejčestnější a myslí na chudé.....  oni jediní s těma zbohatlíkama umí zatočit.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#19 18. 9. 2006 12:18

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Pro nerozhodnuté: Udělejte si volební test!

Pravdu díš, ono to má pokračování--- zbohatlík- zaprodanec- kulak- nepřítel lidu pracujícího. Krásný den přeji.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů