|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky, narodil jsem se dnes (27.5.) v 18:20, jmenuji se Honzík, 3070g, 48 cm a jsem krásný a zdravý.. byla to fuska, ale zvládli jsme to oba, já i maminka:) Karal
Není tady
A jako první posílám VELKOU GRATULACI 
Není tady

Taky se připujuji ke gratulaci a přeju Honzíkovi hodně štěstíčka a zdravíčka 
Není tady
To je krásný, táké moc gratujuji
, hodně štěstíčka i zdravíčka mamince i miminku! 




Není tady
Nádhera, další miminko Babinetu
Přejeme mamince i miminku hodně zdravíčka a samozřejmě celé rodince posíláme velkou gratulaci.
Není tady
připojuju se ke gratulacím a přeji jen samé krásné chvilky 
Není tady
Oběma přeji zdravíčko a štěstíčko a Karal moc velké gratulace.



Není tady

Přidávám se a Karal moc gratuluju k narození Honzíka a Honzíčkovi přeju ať se mu na světě moc líbi
Není tady
Take gratuluji! Tak i Karal je maminka! At je Honzik zdravy a maminka i tatinek s nim maji jen radosti!
Není tady
VELMI MOC GRATULUJI. Hodně krásných prožitých chvil se svým synem a zdravé dětství ti přeje Texlin.
Není tady

Moooc gratuluju a přeju hodně štěstí a zdraví
Lucka
Není tady
Moc gratuluji a at se Honzikovi na svete libi a v zivote se mu dari
Není tady

Vítáme do klubu maminek a miminek 
Přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka
..Klaris a Adélka
Není tady
My taky moc gratulujeme a přejeme Honzíčkovi do života jen to nejlepší a mamince hodně sil a trpělivosti.
Není tady
mooooc gratulujeme, jupiiii dalsi zenich:-) prejem hlavne zdravicko a at roste jako z vody a dela rodicum jen a jen radost
Není tady
Moc gratulujeme, at je vam spolu moc a moc dobre!!! Nedavno jsem pocitala rozdil v poctu mezi holcickama a chlapeckama v diskuzi "Jak nam deti rostou" a Honzik nam to vyrovnal :-). Parada :-)
Není tady