Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 5. 2006 20:45

fiona1
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 222

dovolená-ostrov RAB

máme už zajištěnou dovolenou na tento ostrůvek, nebyl tu někdo z vás?
dovolená je bez stravy a ve stanech, máte někdo zkušenost?zajímají mě i výlety, ceny, úrověň kempu/jedu s malým dítětem/jak jste byli spokojeni?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10051;34/st/20081224/k/ee68/preg.png

Není tady

 

#2 27. 5. 2006 23:32

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: dovolená-ostrov RAB

Byla jsem tam, nevím, co od dovolené očekáváš, nějaké bujaré zábavy tam nebyly, spíš klid a romantika a dlouhé mělčiny na plážích.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#3 28. 5. 2006 8:32

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: dovolená-ostrov RAB

Myslím, že to právě fiona kvůli dítěti hledá.
Já tam byla asi jako 13ti letá holka s rodičema a pamatuji si jen, že tam bylo úžasně a měla jsem tam svoji (z prvních) platonickou lásku-15ti letého syna majitele kempu). Ach jo!

Není tady

 

#4 28. 5. 2006 9:16

fiona1
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 222

Re: dovolená-ostrov RAB

Bujarou zábavu opravdu nehledám, jen klídek a pohodu, odpočinek od práce.Prý se v kempu dají půjčit i kola se sedátkem pro dítě? A mělčiny budou skvělé!!!!Jen aby vyšlo počasí, jedeme už koncem června.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10051;34/st/20081224/k/ee68/preg.png

Není tady

 

#5 28. 5. 2006 10:31

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: dovolená-ostrov RAB

Taky jsem tam byla - začátkem července, zdálo se mi to brzo vzhledem k teplotě moře. Nic moc tam není, na koupání jsme raději jezdili na Suha Punta. Ubytovaní jsme byli v hotelu, já na kempy moc nejsem. Je to dost malé, procházka okolo přístavu + 1-2 romantické uličky a to je vše.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 28. 5. 2006 10:47

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Re: dovolená-ostrov RAB

Ja jsem byla na Radbu hodnekrat. Ale bydleli jsme u jedne pani ve vesnicce Rabat. Myslim, ze Rab je takove klidne a velmi pratelske mesto. Rab jako mesto je velmi sympaticke a myslim, ze docela i historicke. Moc se mi tam libilo. Se stanovanim ovsem zadne zkusenosti nemam. Co se tyce plazi, tak si muzete vybrat. V samotnem Rabu je jen pristav, takze na koupani se musi jezdit na jine plaze - napr. Suha punta - ta je kamenna a spis na plavani a pak je jeste jedna, ale nevim, jak se jmenuje, ale ta je piskova a do vody vede dlouha melcina, takze tam si myslim, ze to pro dite bude lepsi. Jinak tento ostrov vrele doporucuji.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#7 28. 5. 2006 19:58

Pavlik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 51

Re: dovolená-ostrov RAB

Na Rabu jsem byla, ubytování ve stanech. Pokud chcete klidnou levnou dovolenou, tak super. Kola jsme si půjčovali, je tam přírodní park a super koupání. Celý den takřka nikde nikdo. Ale byly tam kameny ve vodě. Klidné místo na dovolenou s dítětem.

Není tady

 

#8 28. 5. 2006 21:45

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: dovolená-ostrov RAB

Pajdinka napsal(a):

Ja jsem byla na Radbu hodnekrat. Ale bydleli jsme u jedne pani ve vesnicce Rabat. Myslim, ze Rab je takove klidne a velmi pratelske mesto. Rab jako mesto je velmi sympaticke a myslim, ze docela i historicke. Moc se mi tam libilo. Se stanovanim ovsem zadne zkusenosti nemam. Co se tyce plazi, tak si muzete vybrat. V samotnem Rabu je jen pristav, takze na koupani se musi jezdit na jine plaze - napr. Suha punta - ta je kamenna a spis na plavani a pak je jeste jedna, ale nevim, jak se jmenuje, ale ta je piskova a do vody vede dlouha melcina, takze tam si myslim, ze to pro dite bude lepsi. Jinak tento ostrov vrele doporucuji.

Ta druhá je San Marino ta písčitá ale s Italským to nemá pranic společného...
Jo a hlavně pozor na ježky, bez botiček nelezte vůbec do vody.

Upravil(a) Bety (28. 5. 2006 21:45)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#9 28. 5. 2006 21:54

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: dovolená-ostrov RAB

fiona1 napsal(a):

máme už zajištěnou dovolenou na tento ostrůvek, nebyl tu někdo z vás?
dovolená je bez stravy a ve stanech, máte někdo zkušenost?zajímají mě i výlety, ceny, úrověň kempu/jedu s malým dítětem/jak jste byli spokojeni?

Je tam super,hlavně pro děti !

Není tady

 

#10 29. 5. 2006 0:41

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: dovolená-ostrov RAB

Bety napsal(a):

Jo a hlavně pozor na ježky, bez botiček nelezte vůbec do vody.

Manžel si zapíchl ježka do nohy i přesto, že lezl do vody zásadně v botičkách big_smile

Není tady

 

#11 29. 5. 2006 12:42

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: dovolená-ostrov RAB

Holky a jak se léčí takové bodliny v noze, prý se špatně vytahují,lámou se.....


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#12 29. 5. 2006 16:13

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: dovolená-ostrov RAB

Iveta napsal(a):

Holky a jak se léčí takové bodliny v noze, prý se špatně vytahují,lámou se.....

No právě - manžel s tím u doktora nebyl, vyndal si jehlou to, co šlo; co bylo hluboko a nešlo, tak to tam zkrátka nechal a asi to tam má dodnes big_smile

Není tady

 

#13 29. 5. 2006 21:32

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: dovolená-ostrov RAB

Na ostrově Rab jsem byla. Moc krásná dovolená, vzpomínám ráda! Byla tam písečná pláž, krásné koupání. Na ty ježky Chorvati používali olivový olej, tím ta noha změkne a bodlinka se dá krásně vyndat.smile

Není tady

 

#14 6. 6. 2006 15:44

markvartice
♥------
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 2

Re: dovolená-ostrov RAB

fiona1 napsal(a):

máme už zajištěnou dovolenou na tento ostrůvek, nebyl tu někdo z vás?
dovolená je bez stravy a ve stanech, máte někdo zkušenost?zajímají mě i výlety, ceny, úrověň kempu/jedu s malým dítětem/jak jste byli spokojeni?

Rab můžu jen doporučit. Nádhera, pokud hledᚠklídek, jakříkáš. Takže si to užijte. rock

Není tady

 

#15 11. 12. 2006 14:56

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: dovolená-ostrov RAB

Na bodlinu od jezka je nejlepsi dat trochu nakapat mleko od nezraleho fiku.Za chvili to vyleze samo.V nedostatku fiku, je tady drsnejsi moznost a sice, louhovat asi 15 minut ve vlastni moci. Drsne ale ucine. Holt, nasi predkove vedeli jak na to lidovou medicinou    albert


Iveta napsal(a):

Holky a jak se léčí takové bodliny v noze, prý se špatně vytahují,lámou se.....

Není tady

 

#16 13. 12. 2006 11:38

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: dovolená-ostrov RAB

Ostrov Ráb, krásné místo.
Nedoporučuji někomu, kdo jede s cestovkou a nemá dost peněz, aby si pujčil člun nebo auto nebo skutr. Ty nejkrásnější pláže nejsou v městě Rábu, ale všude se musí dojet. Suha punta krásná, skalnatá ale plno ježků... průzračně čistá voda.
PlហCigánka... myslím, že naturistická, ale tzv. plavkáči a naháči se tolerují.
Na cigánce se mísí písek s kameny. Nedoporučuji Saharu těm, kdo se nechtějí procházet v moři big_smileD, ale zase výborný pro malé dítě, postačí opravdu hodně daleko.
A pozor na vzdušné vzdálenosti, ukazatel ukazuje PLហ300m a ono to je přes kilometr. :DDD
Jak se někde píše, Ráb je ráj pro naturisty.

Není tady

 

#17 13. 12. 2006 11:39

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: dovolená-ostrov RAB

Těch krásných pláží je tam víc, ale neměli jsme čas to projet a cigánku jsme si zamilovali.
Určitě bych se tam ještě jednou vrátila.

Není tady

 

#18 13. 12. 2006 12:11

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: dovolená-ostrov RAB

Pujceni clunu je drazsi pro toho kdo je na Rabu s cestovkou nez li pro toho kdo jel na "vlastni pest" ?  "Zajimava "informace...

annemarie napsal(a):

Ostrov Ráb, krásné místo.
Nedoporučuji někomu, kdo jede s cestovkou a nemá dost peněz, aby si pujčil člun nebo auto nebo skutr. Ty nejkrásnější pláže nejsou v městě Rábu, ale všude se musí dojet. Suha punta krásná, skalnatá ale plno ježků... průzračně čistá voda.
PlហCigánka... myslím, že naturistická, ale tzv. plavkáči a naháči se tolerují.
Na cigánce se mísí písek s kameny. Nedoporučuji Saharu těm, kdo se nechtějí procházet v moři big_smileD, ale zase výborný pro malé dítě, postačí opravdu hodně daleko.
A pozor na vzdušné vzdálenosti, ukazatel ukazuje PLហ300m a ono to je přes kilometr. :DDD
Jak se někde píše, Ráb je ráj pro naturisty.

Není tady

 

#19 13. 12. 2006 13:20

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: dovolená-ostrov RAB

Tomislave,

já opravdu nechci do Vás šít. smile

My jsme si člun nepujčovali, všude jsme si dojeli autem... a jelikož jsme si vybrali místo kam se dalo dojet autem, tak jsme člun nepotřebovali.

Pokud se tam vrátím, určitě si člun pujčím a jsem si jistá, že bude za stejnou cenu jako když jedu s cestovkou. wink
Chtěla jsem jen říct, že jsou mezi námi i lidi, kteří přijedou na místo a už se z něj nehnou a třeba nečekaj, že v Rábu bude jen městská pláž. Ty nejlepší pláže jsou uplně mimo Rab.

Pokud bude mít jakýkoukoli výtku k mému příspěvku, tak Vás prosím, a jste objektivní.
A přivítala bych kdyby jste místo jízlivé poznámky napsal třeba:

Pujčení člunu stojí cca např 100 kuna na hodinu...., auto na den .....
(ceny jsem si právě vymyslela, jsou uvedeny jen jako příklad)

Není tady

 

#20 13. 12. 2006 14:05

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: dovolená-ostrov RAB

jo jo, s temi cluny by me to taky zajimalo, kolik ktery stoji... slsyuel jsme endanvo zajimavou rodinnou prihodu na clunu prae v cHROVATSKU[bude brzo v ZIVOTE ZEN] a tkay bych si jej LEVNE na den pujcil... Kolik bude stat u vas, Tomislave? Napriklad na tom Hvaru?


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#21 13. 12. 2006 15:24

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: dovolená-ostrov RAB

Ceny pujcovani jsou velice individualni a jsou rozdilne v kazde oblasti. Treba co vim, tak slapadla pro rodinu se skluzavkou vyjdou na 20,-Kn na 30 minut. Vodni skutry asi 100-120,-Kn na asi 20 minut 


annemarie napsal(a):

Tomislave,

já opravdu nechci do Vás šít. smile

My jsme si člun nepujčovali, všude jsme si dojeli autem... a jelikož jsme si vybrali místo kam se dalo dojet autem, tak jsme člun nepotřebovali.

Pokud se tam vrátím, určitě si člun pujčím a jsem si jistá, že bude za stejnou cenu jako když jedu s cestovkou. wink
Chtěla jsem jen říct, že jsou mezi námi i lidi, kteří přijedou na místo a už se z něj nehnou a třeba nečekaj, že v Rábu bude jen městská pláž. Ty nejlepší pláže jsou uplně mimo Rab.

Pokud bude mít jakýkoukoli výtku k mému příspěvku, tak Vás prosím, a jste objektivní.
A přivítala bych kdyby jste místo jízlivé poznámky napsal třeba:

Pujčení člunu stojí cca např 100 kuna na hodinu...., auto na den .....
(ceny jsem si právě vymyslela, jsou uvedeny jen jako příklad)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů