Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 26. 5. 2006 14:40

jahoda
♥♥-----

Chorvatsko-Krk

Ahoj,prosím má někdo zkušenosti s dovolenou na ostrově Krk?Jedná se o město Punat,hlavně nás zajímá  jaké tam jsou pláže a jiné zkušenosti.Díky

http://www.gify.nou.cz/divky_mini2_soubory/d297.gif

Není tady

#2 26. 5. 2006 14:47

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Chorvatsko-Krk

jahoda napsal(a):

Ahoj,prosím má někdo zkušenosti s dovolenou na ostrově Krk?Jedná se o město Punat,hlavně nás zajímá  jaké tam jsou pláže a jiné zkušenosti.Díky

Ahoj, ostrov Krk je super, ale my jezdivame do Basky, kde se nam moc liiiiiiiiiiiiiiiiiibiiiiiiiiiiiiiiiii smile

Není tady

#3 26. 5. 2006 22:01

maggie
♥♥♥♥♥--

Byla jsem přímo na "Punatu". Pokud nečekáte od dovolené více, než koupání, chození po přístavu /úžasné zejména v noci/ a trávení volného času na minigolfu a tak.... jeďte tam. Je to už 4 roky, ráda na těch 10 dnů vzpomínám, kromě čistého moře i na "historické" centrum Punatu a květiny všude kolem... pro děti dost zmrzliny, palačinek, ranního rybího trhu i možnosti vyjet bez cestovky na výlet do hlavního města Krku "Krk". Na pláži Vám celý den korzují po moři lodě, dělají vlny, někdo se dívá, jiný se nechá kolíbat....
Ve městě Krk je rovněž přístav, i když větší a opět úžasný, doporučuji celý den i s vycházkou po kamenných dlažbách, pláže ke koupání jsou tam také, pochopitelně.
Doporučuji, jen podotýkám, že nejsem moc náročná, byla jsem tam s dětmi a svými rodiči.

Není tady

#4 27. 5. 2006 15:24

jahoda
♥♥-----

Maggie díky,ale můžeš mi prosím ještě napsat jaké tam jsou pláže?jesli oblázky nebo ostré kamení atd.A používali jste obuv do vody?

http://www.gify.nou.cz/divky_mini2_soubory/d297.gif

Není tady

#5 27. 5. 2006 15:34

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

jahoda napsal(a):

Maggie díky,ale můžeš mi prosím ještě napsat jaké tam jsou pláže?jesli oblázky nebo ostré kamení atd.A používali jste obuv do vody?

Ahoj, my jsme tam byli na výletě, byly tam takový ty betonový plata, boty do vody jsme neměli, ale určitě si je vemte, jsou tam i pláže, kde jsou kameny, ty jsou docela ostrý .Je to s botičkama lepší.  smile

Není tady

#6 27. 5. 2006 16:19

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)

Ahojky. V Punatu jsem byla před necelýma 4 rokama a docela dobrý,pláže kamenité - ostré i oblázky. byly tam i ty betonové. s botičkama je to fakt lepší... tummenupp navíc tam tenkrát bylo spoustu ježků nebo ježur...takový ty mořský potvory s dlouhýma ostrýma ostnama a na to bych teda šlápnout  bosou nohou nechtěla. usch
jinak voda byla mokrá až na dno a slaná lol ne, byla super,krásně čistá, teplá...byli sme tam asi v polovině srpna a ze 14 dnů nám pršelo 1.

http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

#7 27. 5. 2006 16:41

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

ESKYMKA: To je pravda, těch ježur tam bylo dost, na to bych zapoměla. Ale jinak voda čistá, nádhera. Jela bych tam hned   sad

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí