Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 5. 2006 12:30

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Poprvé do solárka

Asterieta napsal(a):

Ahoj chtěla bych jít poprvé do solárka ale vůbec nevím jak to tam chodí hmm a co všechno to obnáší...můžete mi poradit? rodna

Díky

Ahojky,
za prvé se musíš objednat a říct na jak dlouho tam půjdeš (někde to mají po 5 min, někde po 10 min, atd).
Za druhé: jestli mᚠcitlivou ple, tak určitě nechoď hned na turbo. Ple si na to musí zvyknout.
Myslím, že když tam přijdeš a řekneš, že jsi tu poprvé, tak ti rádi všechno ukážou a poradí. Možná ti doporučí i koupi nějakého speciálního krému do solárka, ale když nebudeš chít, tak si ho kupovat nemusíš. Před vstupem do solária ti doporučuji se odlíčit a nestříkat se parfémem, po obojím by ti mohly zůstat na kůži fleky. A taky se doporučuje se po solárku aspoň hodinu nekoupat,nesprchovat. Užij si to, pa S. cool

Není tady

 

#2 24. 5. 2006 14:36

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Poprvé do solárka

Ahoj je to presne jak rekla Sandra jen ja bych ti doporucila si ten krem v solarku koupit,chrani tvou kuzi a podporuje hnednuti,jen bacha kdyby sis koupila se zahrivaci slozkou ten nesmi na oblicej.na turbo urcite nechod ,pockej az ti kuze privykne.pokud mas citlivou kuzi tak bez radeji treba 10krat na 10minut na normalni nez moc brzo na turbo.Turbo ma sice vyhodu ze rychle zhnednes ale stejne se ma kombinovat s klasickym protoze to podporuje tvorbu pigmentu.Takze si to uzij at mas peknou barvicku.A na vsechno se tam zeptej,ja se zeptala kdyz sem sla poprve i na to co mam zmacknout abych tam nezmackla neco blbe,jo a chod tak 2 tydne,ja teda chodila i 3 krat ale to je na kazdym jak to snasi a to uvidis sama na sobe.tummenupp


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#3 24. 5. 2006 15:53

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Poprvé do solárka

A ještě jsem si vzpomněla: nechoď na solárko každý den, dej si vždycky tak den pauzu, a nemᚠple podrážděnou. Hlavně ze začátku. Já teda na solárko nechodím, mám brigádu ve fitness centru se solárkem, tak proto ty rady. Papa smile

Není tady

 

#4 24. 5. 2006 20:14

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Poprvé do solárka

Určitě ti ochotně poradí když řekneš,že tam jsi poprvé.Já bych si ale určitě koupila krém alespoň na obličej. Mívají ho v injekční stříkačce,nebo v pytlíčku a stojí tak 40-70kč.Vydrží ti to tak na5krát.

Není tady

 

#5 25. 5. 2006 10:15

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Poprvé do solárka

No tak já chodím do solárka nahá, takže fakt neřeším, jestli mám někde kov, nebo ne..... jen se odlíčím, natřu krémem, co nafasuju na recepci (mám ho v ceně) a 9 min. nic neřeším, na nic nemyslím.......


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#6 25. 5. 2006 10:35

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Poprvé do solárka

Asterieta napsal(a):

Ahoj ještě jsem se chtěla zeptat zda si můžu nebo musím nechat spodní prádlo? Prý můžou vadit některé kovové části např. na podprsence...

díky díky díky

Pradlo si nechat muzes ale ty mista ti zustanou samozrejmne neopaleny takze ja radeji chodim naha big_smile  no a taky pokud budes chodit do solarka kde si lehas nekdy dej ruky za hlavu at mas opaleny i v podpazdi.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#7 25. 5. 2006 19:21

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Poprvé do solárka

Já chodím do solárka taky nahá. Jednou jsem si ale zapoměla sundat silný řetizek,byla jsem na turbu na 15min a měla jsem pěkně spálený krk. Teď už si dávám bacha.

Není tady

 

#8 27. 5. 2006 12:03

Luca
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Poprvé do solárka

Ahoj. Chodím taky občas do solárka. Ctěla bych se zeptat, jestli je nutné používat nějaký přípravek...... třeba abych nedostalal rakovinu. Nebo je to jedno??? Ale nechodím se opalovat do černa. Jen jednou za čas jak jsem hodně bledá tak treba 4x, 5x zajdu co druhy den. Je třeba se teda chránit?? díky za odpověď holky smile

Není tady

 

#9 27. 5. 2006 19:06

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Poprvé do solárka

Pokud tam chodíš jen jednou za čas,tak si myslím,že nemusíš.

Není tady

 

#10 27. 5. 2006 19:42

smilla
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 46

Re: Poprvé do solárka

Krém na solárium je dobrý vždy. I když chodíš nárazově, krém pomáhá - podporuje pigmentaci (lépe se opálíš), dodává vlhkost do pleti (působením uv záření ple "vysychá"), peníze, co dᚠza krém ušetříš za solárko, protože pak nemusíš chodit tolikrát.
Je nutné si neplést kosmetiku na slunce s kosmetikou do solária. Kosmetika na slunce -s ochranným faktorem - tato je do solária nevhodná. Protože správně nadávkovaná doba v soláriu podpoří pigmentaci a zákazník se po ní nespálí. Ochranný faktor v krému je důležitý při překročení doporučené doby strávené na slunci. Chrání proti spálení. A spálení v soláriu by se nemělo vůbec vyskytnout - samozřejmě při kvalitně zvolené době, dobrých trubicích a zkušené obsluze, která dobře poradí:-))
Nevětší riziko rakoviny - opakované spálení pokožky v dětském věku, obecně spalování kůže vůbec.

Není tady

 

#11 28. 5. 2006 16:43

Luca
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Poprvé do solárka

Aha a kolik tak stojí ty přípravky.... Zas za to nechci utratit tolik peněz když chodím občas ...

Není tady

 

#12 28. 5. 2006 17:03

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Poprvé do solárka

Krém koupíš tak od 300,- do 2000,-.  Já mám ted 300ml za 500,-.
Nebo ty sáčky , to je tak  5ml kolem 50,-.  Záleží jakou používají značku kosmetiky.
U nás se na solárko neodbjednává, ale jsme větší město, tak je jich tu hodně.  Jestli chceš mít hodně opálený obličej , tak doporučuji vertikál (stojící), protože ti obličej opalují trubice a ne ultrafialové zářiče.  Tam se , ale musíš natřít určitě.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů