Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 5. 2006 14:00

beruska321
♥♥-----
Místo: středočeský kraj
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 45

pocení

chtěla jsem poradit, jestli někdo nemáte zkušenosti s nadměrným pocením. Strašně se potím, jak podpaždí, tak i ruce a nohy. Je to dost nepříjemný. Půjdu teď po mateřské zpět do práce a už mám z toho hrůzu, jak si nebudu moct ani s kolegy podat ruku. Koupila jsem si na podpaždí z lékárny Driclor. Ten pomáhá, ale co s rukama a nohama? díky z rady

Není tady

 

#2 22. 5. 2006 14:07

upřímná
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2006
Příspěvky: 100

Re: pocení

Driclor používám také. Můžeš ho použít kdekoliv - ruce, nohy....  Ptala jsem se i své kožní lékařky a ta mi ho posvětila yikes)  Je to bez vedlejších účinků a sama prý ho používá i na ruce...

Není tady

 

#3 23. 5. 2006 10:26

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: pocení

beruska321 napsal(a):

chtěla jsem poradit, jestli někdo nemáte zkušenosti s nadměrným pocením. Strašně se potím, jak podpaždí, tak i ruce a nohy. Je to dost nepříjemný. Půjdu teď po mateřské zpět do práce a už mám z toho hrůzu, jak si nebudu moct ani s kolegy podat ruku. Koupila jsem si na podpaždí z lékárny Driclor. Ten pomáhá, ale co s rukama a nohama? díky z rady

Každý z nás je jedinečná osobnost, už způsobem, jak jsme přišli a svět, co nás opklopuje, co na nás působí, jak se umíme vyrovnat s danou situací. Vše má svůj důvod a řád. I tvé pocení má svůj důvod. Jedná se o nerovnováhu, disbalac v tvé psychice. Zatlačení pocení, může vyvolat jiné nepříznivé reakce.

Upravil(a) Ilseli (23. 5. 2006 10:32)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#4 23. 5. 2006 11:02

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: pocení

Ilseli
Já jsem zcela vyrovnaná, mám skvělého partnera, děti v pohodě, práci, která mě baví a taky se potím...  Co vyvolám tím, že potlačím pocení v podpaží? Na těle jsou všude póry, nic se nezmění, že se póry na pár cm2 uzavřou.

Není tady

 

#5 23. 5. 2006 11:29

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: pocení

jsem.sva napsal(a):

Ilseli
Já jsem zcela vyrovnaná, mám skvělého partnera, děti v pohodě, práci, která mě baví a taky se potím...  Co vyvolám tím, že potlačím pocení v podpaží? Na těle jsou všude póry, nic se nezmění, že se póry na pár cm2 uzavřou.

Běžné pocení je zcela v pořádku, tělo jen reaguje na změnu teploty. Pokud se začnete potit při sebemenší psychické zátěži, sebemenší změně teploty, tak není cosi v harminii ve vás. Pokud se pory uzavřeu na cm2, tak opravdu o nic nejde.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#6 23. 5. 2006 12:56

beruska321
♥♥-----
Místo: středočeský kraj
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 45

Re: pocení

no jo, jenže já nemám normální pocení, já se potím jak blázen. Je to psychického rázu, vím to. Co ale s tím mám dělat?

Není tady

 

#7 23. 5. 2006 15:10

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: pocení

Brouzdala jsem na internetu, protože sama mám o to zájem a zjistila jsem, že se dá nadměrnému pocení zabránit aplikací Botoxu na místa, kde se moc potíte. Našla jsem si kliniku v Praze, kde mají do konce června 20% na tenhle zákrok.Šla jsem do toho! Jsem objednaná jdu příští týden. Nic o tom, že by bylo škodlivé se nepotit jsem od pí doktorky při konzultaci neslyšela:) Zdravím všechny potící se Erika

Není tady

 

#8 23. 5. 2006 18:29

beruska321
♥♥-----
Místo: středočeský kraj
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 45

Re: pocení

Eriko, kolik to stojí a kde si to nechᚠdělat, po jak dlouhé době se to musí opakovat.

Není tady

 

#9 24. 5. 2006 9:22

Marilyn
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 119

Re: pocení

beruska321 napsal(a):

no jo, jenže já nemám normální pocení, já se potím jak blázen. Je to psychického rázu, vím to. Co ale s tím mám dělat?

Pokud víš, že je to psychického rázu, tak bys to také v tomto smyslu měla řešit. Přípravky proti pocení v tvém případě odstraňují jenom důsledky, ale ne příčiny...

Není tady

 

#10 24. 5. 2006 10:29

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: pocení

beruska321 napsal(a):

Eriko, kolik to stojí a kde si to nechᚠdělat, po jak dlouhé době se to musí opakovat.

Jdu v Praze na Myclinic, podpaží stojí po slevě 11 600 a vydrží to 6-8 měsíců. Napíšu jaké to bylo

Upravil(a) erika (26. 5. 2006 11:22)

Není tady

 

#11 30. 5. 2006 16:10

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: pocení

Nejprve mi udělali test, který jsem zapoměla jak se jmenuje big_smile, pak mi dali krém, Emla? a čekala jsem asi 45minut. Pak mě paní doktorka počmárala podpaží a no a potom už to bylo jedna dvě Honza jde:D. Normálně jsem se mohla umývat, bylo to trochu červené, ale to je po bodnutí komárek taky. Po třech dnech jsem se přestala potit. Holky je to skvělé! Nemám svoje bílá trička zažloutlá podpaží. A že bych se potila někde jinde víc to jsem nepozorovala. Vydrží to až 8 měsíců, ale to už bude zima tak to se stejně člověk moc nepotí. Chtěla bych ještě nohy, ale to prý bolí. No uvidíme uvidíme uvidíme.

Není tady

 

#12 5. 6. 2006 10:31

Iwett
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 56

Re: pocení

erika napsal(a):

Nejprve mi udělali test, který jsem zapoměla jak se jmenuje big_smile, pak mi dali krém, Emla? a čekala jsem asi 45minut. Pak mě paní doktorka počmárala podpaží a no a potom už to bylo jedna dvě Honza jde:D. Normálně jsem se mohla umývat, bylo to trochu červené, ale to je po bodnutí komárek taky. Po třech dnech jsem se přestala potit. Holky je to skvělé! Nemám svoje bílá trička zažloutlá podpaží. A že bych se potila někde jinde víc to jsem nepozorovala. Vydrží to až 8 měsíců, ale to už bude zima tak to se stejně člověk moc nepotí. Chtěla bych ještě nohy, ale to prý bolí. No uvidíme uvidíme uvidíme.

To mi tedy připadá jako for!big_smile

Není tady

 

#13 6. 6. 2006 15:14

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: pocení

Myslíš ty nohy?

Není tady

 

#14 8. 6. 2006 17:03

šílená.milena
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 97

Re: pocení

no, já jsem někde četla, že tím, že různýma antiperspirantama zadržujem pot v těle, si můžem přivodit rakovinu prsu? Co si o tom myslíte????????,


každý mrak má svůj stříbrný okraj.........

Není tady

 

#15 8. 6. 2006 17:47

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: pocení

S tou rakovinou sem to taky slyšela a hlavně prej,kdzž se oholíme a pak na to něco nastříkáme.Nevím:-((
Jinak na pocení sem slyšela o šalvěji exituje i v tabletách.

Není tady

 

#16 8. 6. 2006 22:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: pocení

Holky neblbněte, člověk se potí naprosto po celém těle, tím že zamezíte pocení v podpaží se nic nestane - vyloučí se to jinama, jenže na větší ploše se to rychle odpařuje a není to patrné!!! To pes je větší chudák - potní žlázy nemá a odpařuje jenom jazykem a proto mu hrozí přehřátí! A potní žlázy a mléčné žlázy jsou každá něco jiného. Občas se mluví o tom, že z antiperspirantů se dostává do těla hliník, ale kolik desítek let se používalo hliníkové nádobí! Doslova jsme při vaření hliník oškrabovali a konzumovali a mnohde ještě mají hliníkové příbory.

Upravil(a) Bety (9. 6. 2006 7:41)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#17 9. 6. 2006 15:26

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: pocení

Bety, konečně někdo rozumný. tummenupp

Není tady

 

#18 14. 6. 2006 9:52

Iwett
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 56

Re: pocení

Tak jednoduché to zase není!smile

Není tady

 

#19 14. 6. 2006 10:05

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: pocení

Co myslíš tím, že to není jednoduché?

Není tady

 

#20 14. 6. 2006 12:10

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: pocení

Ahoj, přidávám se do klubu potilek. Já se potím taky příšerně. A to takovým stylem, že po dvou minutách držení sluchátka v práci mi z ruky pot teče čůrkem. To samé nohy. Nemohu pořádně nosit ani otevřené boty, protože díky tomu mám kuži tak jemou, že s každých páskových mám nohu absolutně rozřezanou sad Mám to tak nějak od dětství. Byla jsem u psychologa, jsem O.K., doktorka moje dětská i teď obvoďačka mi tvrdíly, že se to spraví po pubertě... pořád nic, tak že by ještě byla? smile a pak, že až budu mít děti... na to se teprve připravuji. Tak nějak jsem se s tím naučila žít. Ale ve škole jsem nedokázala psát jinak, než že jsem měla každé pero obalené kapesníkem, abych ho vůbec udržela. A teď co to sem píšu mám na klávesnici pod prsty taky loužičky.
Musím uznat, že v některých situacích je to fakt krizovka. Než někomu podám ruku, musím ji snad 100x vysušit kapesníkem. A když se doma zuji, zůstavají zamnou mokré otisky. Nemluvě o tom, že přilepit si  náplast na patu je hotové umění... do dvou minut je odlepená big_smile . Snažím se si z toho dělat srandu, ale fakt se potím víc než chlap.
Takže holky hlavu vzhůru, nic z toho co jsem napsala není přikrášleno... a omlouvám se, že to bylo tak dlouhé smile
Nejhorší je, že si stím nikdo neví rady...


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#21 14. 6. 2006 14:33

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: pocení

Ahoj Luckies, mám úplně ten samý problém co ty. Táhne se to se mnou od dětství a čím jsem starší tím je to jen horší. Fakt mě to dost obtěžuje potí se mi hlavně dlaně, chodidla a podpaží.Když někomu podávám ruku tak si ji musim nejdřív vyždímat do kapesníku,nohy mám také věčně odřené od páskvých bot, v práci mám u sebe ručník a stále vysouším a nejhorší je když jedu MHD a musím se džet tyče to je opravdu krize.Nemůžu jít na manikůru ani pedikůru, natož se držet za ruku s chlapem a čim víc na to člověk myslí tim je to horší. Doktorka mi řekla, že je to nedostatek magnesia, nějaký čas jsem ho užívala, ale je to k ničemu. Jediné co mi pomáhá je přípravek Driclor,prodávaj to v lékárně a do teď jsem ho používala hlavně v podpaží a tam to zabralo a už se nepotím, Teď ho zkouším i na dlaně a chodidla (teprve 3 den),ale zatim nic, tak uvidím jestli to zabere.Určitě to vyzkoušej a dej vědět jestli ti to pomohlo.Používá se to na noc a než si zvykneš tak to trošku pálí hlavně v tom podpaží.
Měj hezký den Renča :-)


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#22 14. 6. 2006 15:02

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: pocení

Renčo1 je to hrozný, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama smile ten přípravek určitě vyzkouším. Hned až půjdu domů stavím se pro něj v lékárně. Hlavně kdyby mi to zabralo na ty nohy. Protože se každé léto pařím v zavřených botech, jen abych je nemusela mít rozedřené nožky. V MHD je to opravdu síla. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem na kožené sedačce v busu nechala "loužičku" protože jsem zrovna jela v skuni a stáli jsme ke všemu v zácpě, takže cesta 2x tak dlouhá. No trapas, co Ti budu povídat. Všichni v mém okolí o tom pocení ví, takže tam jsou schovívaví... S manželem se za ruce taky moc nechytáme. Spíš ho držím jen za malíček. Jako malé dítě smile
Taky se měj prima smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#23 14. 6. 2006 18:44

beruska321
♥♥-----
Místo: středočeský kraj
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 45

Re: pocení

tak holky, mám uplně stejný pocení jako vy. Já vím, že to je psychického rázu. Také doktorka slibovala po pubertě , že se toho zbavím. Bohužel nic. Po porodu, také bohužel nic. Ba naopak potim se víc a hlavně teď v létě. Začala jsem chodit znova do práce a jsem z toho pořád mimo, že mám všechno mokré. Ještě ke všemu když mám k tomu stres, tak mám strašně studené ruce. Zrovna dneska jsem zákazníkovi podávala ruku a on byl celý paf z toho, jak mám ledovou ruku. No trapas.Také používám Driclor, ten mi pomáhá podpaždí. Zkouším ho na nohy a ruce, ale bohužel stále nic. Boty bych chtěla nějaké pantofle, ale nemůžu, protože na boso jít to nejde, strašně se mi pak kloužou nohy. Tak zkoušejte nové a nové přípravky já budu také. Pak si povíme jaký byl výsledek. Zdravím vás a jsem fakt moc ráda, že nejsem v tom sama:reta:

Není tady

 

#24 15. 6. 2006 10:33

Marian
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 27

Re: pocení

Ahoj Eriko,
muj muz a dcera se potej silene na a  pod nosem, myslis,ze to delaj tim botoxem i tam? Je to bych brala nemit zniceny trika a bluzy..., ale pichat se do podpazi???
M

Není tady

 

#25 15. 6. 2006 15:50

erika
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: pocení

Ono to nebolí, protože ti dají krém na znecitlivění, je těch vpichů požehnaně, ale fakt jsem nic necítila. Už jsem si koupila i nové bílé tričko, takže letos poprvé nrbude hned žluté. Jupííííííííí.Opravdu se toho neboj se toho. Myslím, že říkali, že to dávají jak na ruce, nohy, tak pod noc, čelo, hlavu a??? už nevím

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů