Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 5. 2006 14:44

lucky
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 20

sklerodermia

Ahoj vsichni, mam sklerodermii. Brala jsem asi rok a pul pendepon. Mam ji podel trupu. Mela jsem tam takove pruhledne zatvrdle skvrny, ale prave pendepon mi je vylecil. Ted mi tam zustal asi 30 centimetrovy tmavy flek. nekde jsem cetla, ze to tato nemoc je nelecitelna a ze muze napadat organy. Vite o tom nekdo vic? Dekuji.

Není tady

 

#2 21. 5. 2006 19:09

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: sklerodermia

lucky napsal(a):

Ahoj vsichni, mam sklerodermii. Brala jsem asi rok a pul pendepon. Mam ji podel trupu. Mela jsem tam takove pruhledne zatvrdle skvrny, ale prave pendepon mi je vylecil. Ted mi tam zustal asi 30 centimetrovy tmavy flek. nekde jsem cetla, ze to tato nemoc je nelecitelna a ze muze napadat organy. Vite o tom nekdo vic? Dekuji.

A máme jakékoliv onemocnění je vhodné se o něm co nejvíce dozvět, abychom věděli, jak máme k nemoci přistupovat, co nám bude prospívat a co nám naopak může uškodit. Jistě najdeš dost přístupné literatury, kde se dočteš potřebných informací, které však nemusí být zcela podstatné. Záleží na každé jedinci, jak se umí s danou potíž s žít a vyrovnat. Rozsah a postižení a rychlost progrese onemocnění jsou mezi jednotlivými pacienty velmi značné a rozdílné. Obvykle je však progrese sklerodermie velmi rychlá v několika prvních letech, poté se může zpomalit nebo dokonce zastavt. Přeji vše dobré. Il.

Upravil(a) Ilseli (21. 5. 2006 19:10)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů