Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 23. 11. 2008 21:12

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

Lupino, a to jsi si tahala jen jedinou kartu na otázku?
A byla to stejná otázka?


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#127 23. 11. 2008 21:13

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

JInak  kdo má zájem, příští sobotu bude v Praze probíhat jednodenní kurz Tarotu.
Bližší info http://sweb.cz/alarzach/planovane-akce-1.html


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#128 23. 11. 2008 21:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vykladani karet

Ne, různě - ale viselec mi tam lezl podezřele často, tak proto...
Nejsem si úplně jistá, jak přesně jsem tu otázku položila (tu na jednu kartu) ale myslím, že něco jako "jak jsem na tom teď" nebo tak - a tam mi taky vyšel.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#129 23. 11. 2008 21:25

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

Většinou jde o jakousi stagnaci, se kterou Ty sama teď nemůžeš nic udělat.
Tvůj momentální boj by byl asi jako boj s větrnými mlýny. Je lepší vyčkat na vhodnou chvíli a teď si může v klidu přemýšlet o strategii, o tom co bude a jak budeš něco řešit až příjde správný čas.

Ve srovnání s poustevníkem, jde o nedobrovolné stáhnutí se do sebe a "meditování" nad problémy.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#130 23. 11. 2008 21:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vykladani karet

Což meditování nad problémy...to já už jsem dočista umeditovaná grater Právě se dostávám do fáze, kdy mi to začíná být fuk, takže z vašeho výkladu předpokládám, že je to dobře...? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#131 23. 11. 2008 22:50

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

Jasně, protože jsi ve fázi, kdy se můžeš snažit jak chceš a nic nezměníš smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#132 24. 11. 2008 9:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vykladani karet

No, hlavně aby nastala nějaká jiná gratergrater
děkuju, holky! storstark


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#133 25. 11. 2008 12:11

Nick3594
Host

Re: vykladani karet

Lupíšu pro tebe:

Postoupíš buď riziko, nebo přineseš nějako obě, či se vzdᚠsvětských hodnot a ponoříš se do svého nitra. Tím dojdeš skutečného naplnění. Tato obě však přinese osvícení a obnovu. Obráceně: Neodsuzuj existenci jiných věcí, nežli jen praktických a racionálních.

Jiný, další název této tarotové karty bývá též Ztřeštěnost. Budeš zkoušen bezvýchodnými situacemi. Jsi vyzýván k zastavení a zamyšlení, k dobrovolnému zkoumání svého svědomí. Pozor na velkou závislost, a to na čemkoliv, nebo komkoliv, pozor i na rizika, což by vedlo k odpykávání viny. Karta přináší rovněž smířlivost. Znamená též obě, povinné zkoušky a ony bezvýchodné situace, jak již bylo shora naznačeno, dobrovolnou závislost i v okamžicích přátelství a lásky, značí obrat do vlastního nitra, zpytování svědomí podle svobodné vůle a zájmu - dobrovolně. Přinesená obě pod touto kartou znamená však nakonec osvícení a obnovu. Čekejme pod vlivem tohoto listu přeměnu, charakterizovanou rozvojem svého uvědomění a duševních sil, vědomé směřování k novým perspektivám se schopnostmi nesobecké oběti a služby, s využitím spolupráce, diplomacie a taktu. Tím dosáhneme vnitřního míru a harmonie. Nerozptylujme zbytečně svoje síly při projevech pošetilosti, okázalosti a marnotratnosti. Při nerespektování hrozby těchto vlivů nám totiž může hrozit i nehoda, porážka či ztráta. Oběšenec symbolizuje rozhodnutí, která jsou na krátkou dobu zrušena. Hovoří o sebeobětování bez viditelné odměny, blížícím se zdokonalení a rozvoji duševních schopností, i uvědomění a intuice. Vědomé přeměny se dějí za účelem sledování nových životních vyhlídek. Je dán úkol služby. Vyžaduje potřebu času k zastavení a zamyšlení. Je zde i touha po zasvěcení, prožijeme probuzení intuitivních sil a nᚠživot bude obohacen sebepoznáním. V intimní sféře vztahů karta Oběšenec naznačuje vztah, který nějakým způsobem ustrnul ve slepé uličce, pokud jde o výměnu, a vzájemné předávání po stránce citů mezi dvěma lidmi. Symbolizuje bolestně prožívanou skutečnost ohledně marných snah o znovuobživení lásky. Situace bude vyžadovat, abychom si dovedli přiznat naši vlastní bezmocnost a uměli vnitřně přijmout příjemné i nepříjemné, pochopitelné i nepochopitelné v tomto směru. Pod vlivem této karty se máme přestat snažit o jeho změnu a jsme tak vybízeni, abychom ponechali všemu volný průběh. V takovém případě ovšem lze poté taky očekávat další vývoj věcí svérázným způsobem. Výsledkem pak totiž může být i konečné zakotvení v pevném svazku. Leží-li karta Oběšenec obrácená a nebo vedle jiné karty s nepříznivým významem, značí o úniku před realitou a závazky, vypovídá o sobeckosti a nedostatku úsilí i snah. Naznačuje nečestnost, jež spolu s malým úsilím zaviňují neuskutečnění našich cílů. Znamená v této pozici rovněž i nezdar, tříštění sil, svědčí zde i o extrémně vystupňované absurdní formě askeze, o chybějícím úsudku a porážce.

Zdroj http://www.numerologie-tarot.websnadno.cz/Tarot.html

 

#134 26. 11. 2008 16:30

anna-mary
♥♥-----
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 29

Re: vykladani karet

Ze své praxe vím, že nejen u této karty záleží na otázce, která byla položena. Pokud byla tažena bez otázky, pak  si vyber z výkladu Lvice. Ale pokud je položena konkrétní otázka na nějakou situaci, tak odpovídám: "Teď se nic dít nebude. Stagnace". A vztahy pod touto kartou jdou do ztracena, vyšumí.


Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.

Není tady

 

#135 26. 11. 2008 17:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vykladani karet

lvice napsal(a):

Lupíšu pro tebe:

V intimní sféře vztahů karta Oběšenec naznačuje vztah, který nějakým způsobem ustrnul ve slepé uličce, pokud jde o výměnu, a vzájemné předávání po stránce citů mezi dvěma lidmi. Symbolizuje bolestně prožívanou skutečnost ohledně marných snah o znovuobživení lásky. Situace bude vyžadovat, abychom si dovedli přiznat naši vlastní bezmocnost a uměli vnitřně přijmout příjemné i nepříjemné, pochopitelné i nepochopitelné v tomto směru. Pod vlivem této karty se máme přestat snažit o jeho změnu a jsme tak vybízeni, abychom ponechali všemu volný průběh. V takovém případě ovšem lze poté taky očekávat další vývoj věcí svérázným způsobem. Výsledkem pak totiž může být i konečné zakotvení v pevném svazku.

Díky Lvice pussa
Tohle bude ono. Já jsem totiž četla celou řadu výkoladů (Pol mi docela přeskenovala kus knihy rodna)a pořád mi to nějak nesedělo.
Zato tohle poznávám naprosto důvěrně hmm

Anno-mary díky. Ona mi ta karta tak nějak lezla do všeho - s otázkou, nebo bez. Buď se určitě objevila v sestavě, nebo jsem si ji vytáhla samotnou.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#136 26. 11. 2008 19:01

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vykladani karet

Teda, až na to zakotvení v pevném svazku...jsem si teď všimla. To já jsem zakotvená ažaž.... roll


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#137 26. 11. 2008 19:30

anna-mary
♥♥-----
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 29

Re: vykladani karet

Tak nech chvíli čas běžet. Viselec je před Smrtí, což je velká změna s novým začátkem. Až dozraje čas, změna se sama ohlásí. Dokud ti leze Viselec, není vhodná doba cokoliv měnit. Jen sleduj, co se kolem děje. Přihodila jsem ti další karty a ono se už Kolo štěstí v pravý čas přihlásí a zatočí ti životem. A příjemně stolt


Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.

Není tady

 

#138 26. 11. 2008 19:41

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: vykladani karet

Zdravím Vás, mám takový dotaz..vůbec se v tomhle "oboru" nevyznám a zajímalo by mě, zda se může vykládat přes net - jako např. kdybych chtěla, tak vy mi povíte, jak dál. Nebo je lepší osobní kontakt?

Není tady

 

#139 26. 11. 2008 20:00

anna-mary
♥♥-----
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 29

Re: vykladani karet

slunečná napsal(a):

Zdravím Vás, mám takový dotaz..vůbec se v tomhle "oboru" nevyznám a zajímalo by mě, zda se může vykládat přes net - jako např. kdybych chtěla, tak vy mi povíte, jak dál. Nebo je lepší osobní kontakt?

Vždycky je lepší osobní kontakt, ale na jednoduchou otázku se dá odpovědět i takto. Jak zní?


Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.

Není tady

 

#140 26. 11. 2008 20:14

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: vykladani karet

anna-mary napsal(a):

slunečná napsal(a):

Zdravím Vás, mám takový dotaz..vůbec se v tomhle "oboru" nevyznám a zajímalo by mě, zda se může vykládat přes net - jako např. kdybych chtěla, tak vy mi povíte, jak dál. Nebo je lepší osobní kontakt?

Vždycky je lepší osobní kontakt, ale na jednoduchou otázku se dá odpovědět i takto. Jak zní?

No já právě mám víc otázek, a zdají se mi pávě dost složité, proto bych chtěla poradit. Týkají se hlavně mého vztahu. No ale mohla bych se zkusit zeptat na zdraví otce mého přítele. Zatím žádný lékař z česka mu nedokázal pomoci...Nevím, jestli ti to stačí, nebo potřebuješ vědět něco podrobněji?

Není tady

 

#141 26. 11. 2008 20:30

anna-mary
♥♥-----
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 29

Re: vykladani karet

Vztah - to je strašně obsáhlé, chtělo by to konkrétní otázku, jen všeobecně - pokud máte nějaké problémy, upraví se. Je to karmický vztah, což znamená, ža ti může přinést i tak trochu toho trápení a slziček, což je normální v každém vztahu:). Dělá to tu na mě dojem stability a jistých hranic, což může souviset se svatbou nebo společným bydlením.
Zdraví otce přítele - pokud mu nedokáže pomoci alopatická medicína, a se obrátí na alternativní medicínu, ale je zapotřebí opravdu pozorně vybírat, nepadnout na šarlatány. Nevypadá to moc dobře, nehrozí mu nějaký chirurgický zákrok? Ale léčba v zahraničí nepřináší také žádné výsledky. Je to jen na něm, co zvolí za postup, ale k ničemu ho nepřesvědčuj. Můžeš se jen zmínit a bd se chytí nebo ne. Nejlépe mi vychází homeopatie.


Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.

Není tady

 

#142 26. 11. 2008 20:34

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: vykladani karet

Nevím, jestli ho čeká nějaký zákrok...přišel o svaly v rukou...a jde to dálsad

Není tady

 

#143 26. 11. 2008 20:48

anna-mary
♥♥-----
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 29

Re: vykladani karet

V tomhle ti neporadím, i když bych ráda. Nakonec je to třetí osoba, a i když věřím, že ti to leží na srdci, musel by se pro přesné odpovědi ptát sám. Ale znovu opakuju, homeopatie by to mohla alepoň zastavit nebo výrzně zpomalit.


Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.

Není tady

 

#144 26. 11. 2008 20:53

slunečná
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 104

Re: vykladani karet

Děkuju Ti i za to...

Není tady

 

#145 26. 11. 2008 21:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vykladani karet

anna-mary napsal(a):

Tak nech chvíli čas běžet. Viselec je před Smrtí, což je velká změna s novým začátkem. Až dozraje čas, změna se sama ohlásí. Dokud ti leze Viselec, není vhodná doba cokoliv měnit. Jen sleduj, co se kolem děje. Přihodila jsem ti další karty a ono se už Kolo štěstí v pravý čas přihlásí a zatočí ti životem. A příjemně stolt

vava ...............jaký? smile Tedy karty?
no to jsem zvědavá......va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#146 26. 11. 2008 21:48

anna-mary
♥♥-----
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 29

Re: vykladani karet

Mrkᚠpěkně va Úplně prostě jsem si položila otázku: Co pro tebe znamená karta Viselce? A vytáhla si tři karty. Bylo tam Kolo štěstí, mečová sedma a eso pohárů. Jediné Kolo štěstí je z Velké arkány, což ukazuje na to, co už je dané. Ostatní dvě karty jsou z Malé arkány, tyhle záležitosti se mohou ještě měnit. Takže odpověď byla taková, jaká byla gloriagloriagloria


Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.

Není tady

 

#147 26. 11. 2008 21:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: vykladani karet

lollol
No dobře......nebudu se tvářit, že tomu rozumím a budu se užírat chvilku zvědavostí. Nelze mi jinak, jsem Blíženka, všech blíženců kapitánka lol
Ale to je fuk - kolo štěstí se mi líbí! rock


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#148 28. 11. 2008 13:42

Holly
♥♥-----
Registrovaný: 9. 10. 2007
Příspěvky: 63

Re: vykladani karet

Pro Annu-mary: mohla bych mít taky jednu otázečku? Já si zas v poslední době 3x za sebou vytáhla poustevníka....Ptala jsem se na svůj vztah, pořád čekám na tu "životní lásku" a poustevničit se mi nechce..........

Není tady

 

#149 28. 11. 2008 19:22

ajka123
♥♥♥----
Místo: Slovensko, Záhorie
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 108

Re: vykladani karet

Mám doma jedny tarotové karty aj s knihou celkom nové a sú mi  na nic, keby ich chcel niekto kúpi tak ich s radosou predám.

Není tady

 

#150 28. 11. 2008 21:55

anna-mary
♥♥-----
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 29

Re: vykladani karet

Holly napsal(a):

Pro Annu-mary: mohla bych mít taky jednu otázečku? Já si zas v poslední době 3x za sebou vytáhla poustevníka....Ptala jsem se na svůj vztah, pořád čekám na tu "životní lásku" a poustevničit se mi nechce..........

Milá Holly, s poustevníkem toho moc nenadělášsad Spíš se zamysli, jestli opravdu chceš vztah. Možná je v tobě něco nezpracovaného z minulých vztahů. poustevník nabádá podívat se do svého nitra, hlavou mnohokrát něco chceme, ale v srdci to cítíme jinak. Taky je možné, že budeš muset přehodnotit svoje požadavky, nečekat "životní lásku", ale prostě jenom lásku a ona přijde. Zřejmě to ještě chvíli potrvá, ale dočkᚠse.


Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů