6. prosince : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 6. prosince : Objevte kouzlo brambor po římsku. Jednoduchý recept, když vás tlačí čas i finance! 6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog |
|
|
Je tady někdo, kdo jezdí na vandry? Nějak těch lidí ubývá, nebo se mi to jen zdá? Nemyslím nutně jen ty zapálený trampíky, ale všechny, kterým se líbí toulání a spaní pod širákem.
Není tady
jezdíme,ale musím přiznat,že poslední dva roky spíše pronajmeme chaloupku na samotě a nehneme se z místa.Výlety a túry platí dál.
Není tady
Já se taky přiznávám že když jsme byli v Jeseníkách, tak jsme na jeden den šli do chaty. Ju, to bylo něco, ta vonavá postel.
A kam jezdíte?
Není tady
Vandrujeme ale na kolech.... Jedeme od někud někam, někde přespíme a jede se dál......
Není tady
cilka napsal(a):
Vandrujeme ale na kolech.... Jedeme od někud někam, někde přespíme a jede se dál......
Jo, na kolech taky dobrý. Jednou jsme jezdili na Kokoříně, ale tam je samej kopec, tak jsme jezdili tam a zpátky,ale pěšky to tam mám prochozem¨ný pěkně. Už aby bylo teplo, těším se až vyrazíme.
Není tady
manžel preferuje takové ty lesy kde nepotkáte ani živáčka,Krušné hory a Šumavu máme prochozenou,Beskydy jsem odmítla,bojím se medvědů.Je pravdou,že jezdíme čím dál míň a jsem /já hlavně/ čím dál tím línější.A kvůli dětem taky vybíráme zajímavější lokality,letos bysme rádi Tatry.
Není tady
A co Jeseníky? Tam jsme chodili tři dny a nepotkali ani nožičku. Šli jsme z Ramzový, Keprník, Dlouhé stráně-to je nádhera, byli jsme tam celkem týden a uplně nadšený. A loni jsme tapali Jižn Moravu, od Břeclavi na Nové Mlýny. Jo, Moravu já miluju.Mám na CD fotky, ale ted je má kamarád.
Není tady
Moravu až tak moc neznám,jen Vranovskou přehradu,ale to byl vandr s partou a to vždy končí v kempu u pivečka,taky miluju Berounsko a poslední dobou nějakou tu skálu,Adžrpach a protože jsme šífáci tak Děčínsko a Litoměřicko.
A letos asi klasicky prolezeme ještě Prachvoské skály,něco ,co nechá v dětech velké zážitky, aby měly dobrý základ.Z dětství si právě nejvíc pamatuju Ameriku a vandry po Šumavě.
Není tady
koudyova: juuu, já jsem jezdila na tábory do Jiřetína pod Jedlovou.
Prachovský skály znám, máme kousek chalupu, Amerika je nádherná, Berounsko, Srbsko, Brdy.
Ani nemám zapotřebí jezdit na pyramidy, tady toho je tolik, že to za celej život všechno neprolezu.
A ta Jižní Morava, to je něco. Já jsem sice Pražanda, ale tam to miluju.
Není tady
tak nám něco na té Moravě doporuč,hlavně široko daleko žádný lidi,pokud možno širé pláně a asi i nějaké koupando pro děcka.
Příští víkend jedeme na Konopiště.Manžel jezdí i v zimě,fakt blázen,spí v igelitopvým pytli zahrabaný do sněhu,to fakt ne.
Není tady
je vandry.... taky jsem jezdila i v zime. V lete jsme jezdili na vodu, na vandr na konickach a nebo pesky; bohuzel jsem se blbe vdala, manzel je zvykly na hotel a kdyz do kempu tak ne turu delsi jak 5 km po okoli. ach jo, jak ja bych zase vyrazila nekam na potlach
Není tady
koudyova: Takže jak jsem říkala, krásný jsou ty Jeseníky, tam kolem Keprníku moc lidí nepotkáš, šli jsme na vodopády Bílé Opavy,přírodní i umělou nádrž Dlouhé stráně/6,5 km do kopce a a pak zpátky, protože tam je konec světa.Ale neí to koupací. Zato tam všude teče Desná, nebo Černá Opava,Bělá atd. kde se dá koupat.
Jižní Morava- Lednice, Podyjí,tam byli lidi jen ve městech-Mikulov, Lednice,Věstonice,Nové Mlýny-takový malý moře. Znojemsko je nádherný všude,Jevišovice,Bítov, Vranov,Jaroměřice, kolem Rakouskejch hranic /Hnanice/ je málo lidí na stezkách, jsou tam provazový mosty. Mohla bych pokračovat......
Dita: Tak pojed....
Není tady
nadchly mne ty provazové mosty,navrhnu rodině,Díky díky.
Není tady
koudyova napsal(a):
nadchly mne ty provazové mosty,navrhnu rodině,Díky díky.
Ahoj, tam to fakt je krásný.Je tam stezka devět mlýnu, kousíček máš hranice do Rakouska, tam je třeba krásnej hrad Hardegg. Přímo v Hnanicích je hraniční přechod pro Čechy, Slováky a Rakušany.Škoda, že nemám fotky, poslala bych.
Není tady
a co letní koncerty na hradech a zámcích,jezdíte?
Není tady
koudyova napsal(a):
a co letní koncerty na hradech a zámcích,jezdíte?
No ten můj na to moc není, spíš na ty vandry. Ale občas jedeme na Konopiště, chystáme se tam v srpnu. Snad ho uvrtám, scházím se tam léta s kamarádama.Z celý republiky.
koudyova: Najdi si znojemsko.info.cz, jsou tam trasy pro pěší i pro cyklisty. Našla jsem tam to Podyjí.
Ty visutý lávky a lanový mosty a tak....
Upravil(a) choysia (19. 5. 2006 15:43)
Není tady
Podyjí je super. Jeďte (nejlépe na kole) se podívat na soutok Moravy s Dyjí. Z Pohanska (3 km od Břeclavi) lesem, podél Dyje. Jsou tam po cestě úžasná, opuštěná místa na koupání, nikde nikdo...., čápi, divočina, božský klid. A spousta krásných asfaltek pro kolo, po vojácích. Dřív tam byl vojenský prostor a nikdo tam nesměl
Není tady
mashanka napsal(a):
Podyjí je super. Jeďte (nejlépe na kole) se podívat na soutok Moravy s Dyjí. Z Pohanska (3 km od Břeclavi) lesem, podél Dyje. Jsou tam po cestě úžasná, opuštěná místa na koupání, nikde nikdo...., čápi, divočina, božský klid. A spousta krásných asfaltek pro kolo, po vojácích. Dřív tam byl vojenský prostor a nikdo tam nesměl
Přesně. My jsme okolí Břeclavska prošlapali loni a mám z toho zážitek na dlouho. Hlavně co je tam těch nádhernejch zřícenin. A at jde jakýmkoliv směrem, je to tam všude kouzelný, opravdu bez lidí.
Není tady
Choysia..ty jsi moje krev:)!!! Já mám taky vandry ráda! Spacáček,batužek,partička,večer pivečko...a přes den chození někde ve skalách, na noc šups pod převis....
jsem z Vých.Čech jak víš,takže nad náma mám všechno procestovaný-Adršpach,Broumovský,Teplický skály...Prachovský taky....pratetku jsme měli ve Šluknovským výběžku,takže s našima se jezdilo tam...
Hřensko je taky krásný!
Ale ať nejmenuju jen ty skály...třeba ta Pálava je taky super...a Vysočina(Žďárský vrchy,Devět skal...),Jeseníky,Beskydy!!
Upravil(a) misha88 (22. 5. 2006 22:12)
Není tady
Když vás tady tak čtu...hned bych někam jela......nádherně je v Jeseníkách, okolí Zlatých Hor,Rejvíz.....
a pak mám prošlé Jizerské hory, ale doslova křížem krážem, a to pěšky( občas popojedem autem),ale ty nemají chybu v zimě, v létě, a nahoře na kopečkách taky občas v létě potkáš jen ojedinělýho cyklistu....
Není tady
Misha, Michaela: Holky, normálně když to čtu, tak bych taky hned vyrazila. Adršpach znám taky, super,Jeseníky, Prachovský a Jizerky, týjo, jdu balit bágl.
Možná pojedeme příští víkend, asi na Kokořín, hezky do hospůdky, pivečko a pak po slepu pod převis, jupí, to je dobře, že se přidáváte: Hrajete některá na kytaru? Já jsem všechno zapoměla, ale super se na ní drží prach.
Není tady
Já teda neumím..ale přítel hraje v bigbandu a ještě jedný kapelce na kytaru....takže my jsme muzikanti:)!!!
Není tady
znáte Cimrmany.....? Jak V dobytí severního pólu říká Frištejnský...no když to srovnám s výletem na Kokořín,tam bylo aspoň něco,ale co je tady,prd !!
Upravil(a) misha88 (23. 5. 2006 12:11)
Není tady
misha88 napsal(a):
znáte Cimrmany.....? Jak V dobytí severního pólu říká Frištejnský...no když to srovnám s výletem na Kokořín,tam bylo aspoň něco,ale co je tady,prd !!
Já moc Cimrmany neznám, ale řeknu ti, že maj recht!!!!
Není tady
našla jsem to znojemsko,díky,o letošním vandru je rozhodnuto,teď ještě urvat nějaké to volno.
Není tady