Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 5. 2006 10:21

Fines
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 60

Hokejové fanynky

Zajímalo by mě, jestli na  mezi čtenářkami babinetu jsou nějaaké hokejové fananyky, prosím, ozvěte se.

Není tady

 

#2 17. 5. 2006 10:58

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Fines napsal(a):

Zajímalo by mě, jestli na  mezi čtenářkami babinetu jsou nějaaké hokejové fananyky, prosím, ozvěte se.

Ahoj, no jasně, já fandím jako zběsilá a strašně se mi hokej líbí. Myslím, že je rozhodně komu fandit. Jsou dobrý. No ne?

Není tady

 

#3 17. 5. 2006 11:10

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Hokejové fanynky

Já jim taky fandim,ale včera se zrovna moc nepředvedli.Nějak jim pořád odskakoval puk.

Není tady

 

#4 17. 5. 2006 11:41

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

dzahila: To je fakt, včera to vypadalo, že se šli rozbruslit, ale nemůžou jen vyhrávat, ne? Včera si odfoukli a zítra natrhnou Rusům..........
                       dresy.
                                                     
                                                dumbomdumbomdumbom

Není tady

 

#5 17. 5. 2006 11:51

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Hokejové fanynky

Nedávno u nás byla reprezentace na soustředění a hráli přátelák s Chorvatama.Dělala jsem s nima reportáž(regionální tv) a to byla pecka.Vyhráli 10:0 a ani se nazapotili.(Je pravda,že protihráči měli problém i jen s bruslením).Myslim ale že to bylo právě tím,že o nic nešlo.Tady na MS mi připadaj takový prkený,ale všechna čest jim.

Není tady

 

#6 17. 5. 2006 12:01

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Ne ne, to oni klamou tělem. Počkej zítra.Budu mít umordovaný palce, jak budu fandit. Sama doma fandím a to je takový trapný. Aspo, že u toho nemávám vlajkou.

Není tady

 

#7 17. 5. 2006 12:19

Fines
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 60

Re: Hokejové fanynky

Jé tak to je skvělý, že tu jsou hokejový fanynky !!!! No na  zítřek jsem zvědavá, to bude mela.
Jestli zejtra Rusaký porazíme, tak to se zblázním radostí. Dostali by nakládačku za Salt Lake city.

Jo a kterej j Vᚠnejblíbnější hokejista?

A četly jste ten článek co vyšel tady na babinetu Ženská hokejová romantika?
http://www.babinet.cz/podlupou.php?id=2243
co na to říkáte?
 
No zejtra se tu zas sejdeme jo? A doufám že budeme oslavovat.

Není tady

 

#8 17. 5. 2006 12:23

Fines
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 60

Re: Hokejové fanynky

Jo a co říkáte tomuhle?
ČERNÁ EXTÁZE
http://babinet.cz/zobraz.php?2302

To jsem ráda, že mám s kým pokecat o hokeji a hokejistech? :-)

Není tady

 

#9 17. 5. 2006 12:41

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Fines: No tak já koukám na hokej, protože se mi líbí. Mám ráda i fotbal, brácha mě od první třídy tahal na Bohemku, takže k tomu mám vztah sportovní, ne erotický.
Kluci jsou to pěkný, neříkám, že ne, ale přece nepojedu třeba do Lotyšska za mraky peněz, abych jim čuměla na zadečky.
Nejoblíbenějšího hokejistu nemám, ale myslím, že obdiv si zaslouží určitě Milan Hnilička a David Výborný a jména, který se pořád opakujou, co se týče střel, nebo asistencí, obrany. Takže Balaštík, Bulis, Kaberle, Erat atd.
A vždycky nadávám strašně na ty, kteří faulojou, jak já se umím vztekat.

Není tady

 

#10 17. 5. 2006 12:46

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Hokejové fanynky

Já mám hokej strašně ráda, občas chodím i do Sazka arény na Slávii, ale letos mě to MS nijak nebere... Asi je to tím, že teď bylo docela přehokejováno! Olympiáda, play off extraligy a teď MS (myslím, že by to nemělo být každej rok, ale to je jen můj názor)!
Tak holky letos fanděte i za mě smile!


cool

Není tady

 

#11 17. 5. 2006 12:52

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Slvinka napsal(a):

Já mám hokej strašně ráda, občas chodím i do Sazka arény na Slávii, ale letos mě to MS nijak nebere... Asi je to tím, že teď bylo docela přehokejováno! Olympiáda, play off extraligy a teď MS (myslím, že by to nemělo být každej rok, ale to je jen můj názor)!
Tak holky letos fanděte i za mě smile!

Dobře, já to klidně zvládnu. Jsem doma, sedím u televize jak trubka sama, fandím a ještě k tomu ted budu fandit za dva. No to by byla podívaná.Ale slibuju, že to zvládnu...
                                                                      kapitulation

Není tady

 

#12 17. 5. 2006 12:56

Fines
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 60

Re: Hokejové fanynky

choysia:
Tak to by mě zajímalo, co bys říkala na ten článek 6enská hkoejová romantika :-)
Já myslím, že na Freuda vždycky dojde, a že nějak nemůžeme  opomenout, kterej hokejista je nejhezčí. Mně se z téhle sestavy líbí Michálek.
Fauly mě taky štvou, zvláště ty krvavý a ty úmyslný, kterejma se snažej odrovnat tahouny týmu nebo favority týmu.
Jsem ráda, že je nás tu víc fanynek a zafandíme si společně :-)

Není tady

 

#13 17. 5. 2006 12:57

Fines
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 60

Re: Hokejové fanynky

Slvinka
Jo, jo letos toho bylo dost, ale my  za tebe zaskočíme neboj. :-)

Není tady

 

#14 17. 5. 2006 13:12

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Fines: S tí článkem nesouhlasím. Jasně, že si řeknu, že to jsou pěkný kluci, ale na hokej přece nekoukám kvůli tomu. A jít se mačkat na Staromák, abych na 2 vteřiny viděla hlavu Jágra, nebo Vokouna.To ne.. Ale asi ty 16 ti letý holčiny tam kvůli tomu choděj. Stačí, co s nima dělá Superstar, nebo Vyvolený. Potřebujou mít idol a mačkat se někde v davu. To mě naštěstí nikdy nepostihlo. A asi nejsem ta správná fanynka, jako v tom článku, ale já si třeba faulu všimnu, pokud je v záběru, o golu nemluvě. Ta básnička je lepší, než ten článek.
Jinak ted ty kluky až tak nemám okoukaný, až budou hrát příětí rok, tak si určitě vyberu a dám ti vědět. Ale z předchozího týmu se mi líbil J.Šlégr.To je kus chlapa.
                                                                   reta

Není tady

 

#15 17. 5. 2006 13:42

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Hokejové fanynky

Díky, nějak prostě není hokejová nálada big_smile!


cool

Není tady

 

#16 17. 5. 2006 13:51

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Tak sem občas mrkni, at to aspon vypadá, že nás fanynek je víc. Místo dvou budeme tři. A to už je teda....

Není tady

 

#17 17. 5. 2006 15:34

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Hokejové fanynky

Článek je pěkný, ale řekla bych, že ta romantika funguje tak do 20. Fandím hokeji odjakživa a vlastně i fotbalu. Určitě poznám fauly a ofsajdy - ale zase je fakt, že vesměs to jsou hezký chlapi.  Někde vedle jsem psala, že mám doma tři fotbalisty, takže u nás je na programu spíš fotbal - celé víkendy trávíme po turnajích a zápasech, ale hokej sleduju v televizi víc než manžel.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#18 17. 5. 2006 16:02

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Vladka: souhlasím, chlapi jsou to pěkný, ale říkám, že kvůli tomu na to nečučím. Prostě si to krásně prožívám. Fotbal taky, tam se taky dobře křičííííííííí.

Není tady

 

#19 17. 5. 2006 20:22

Fines
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 60

Re: Hokejové fanynky

choysia, Vlaďka
Děvčata děkuji Vám za názory, právě to mě zajímalo, jestli všechny fanynky zajímá hokej kvůli hokejistům, nebo taky kvůli hře.
Ale na druhou stranu ta sonda v tom článku byla hozena mezi ženy přes 40, takže  to vypadá, že romantiak je věčná :-)
Jinak Vlaďko souhlasím s tebou taky :-)

Jo a taky  v rubrice Pod lupou je článek o tom posledním hokejovým zápase, takže byste se tam jako fanynky měly taky ozvat, abysme tu nezapadli v  davu. :-) Měli bysme křičet, že jsme tu stejně jako kříčíme, když fandíme. :-)

Není tady

 

#20 18. 5. 2006 9:03

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

kapitulation

Křičíííííííííím!!!!! Fandííííííím!!!!! Tak co, Fines, dobrý? Už trénuju na odpolední nářez.
                                kapitulation

Není tady

 

#21 18. 5. 2006 11:24

Fines
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 60

Re: Hokejové fanynky

choysia Skvělýýýýýýýýýýý supeeeeeeeeeer, jsi fakt dobře trénovanááááááá.   To bude nářez, asi to pěkně schytáme,  navíc Hnilda není v pořádku. Ale řvát budu jako ty.

Není tady

 

#22 18. 5. 2006 11:30

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

Fines: Žůva, ty taky pěkně umíš. Myslím, že když to zkusíme dvojhlas, tak nás uslyší až v Rize
                                                  kapitulation

Není tady

 

#23 18. 5. 2006 11:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hokejové fanynky

No konečně, děvčata... U nás to občas probíhá tak, že já sleduju hokej (fotbal atd.) a páníček vedle sleduje nějaký nablblý filmeček, nebo ještě hůř, telenovelu. Už jsem si myslela, že nejsem normální http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png. Dneska nemám šéfa ve městě, asi pod záminkou nutného služebního jednání zdrhnu dřív http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png.
Teda přiznávám, že ženská ve mně mi nedá, tak u toho asi budu štrykovat http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 18. 5. 2006 11:37

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Hokejové fanynky

helena: Taky dobrý, já jsem při ČR :Kanada začla háčkovat kámošovi čepičku a udělala jsem jen řetízek.Jinak bych háček měla v očičku.
A ukaž, jak budeš fandit!!!!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#25 18. 5. 2006 11:50

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Hokejové fanynky

helena napsal(a):

No konečně, děvčata... U nás to občas probíhá tak, že já sleduju hokej (fotbal atd.) a páníček vedle sleduje nějaký nablblý filmeček, nebo ještě hůř, telenovelu. Už jsem si myslela, že nejsem normální http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png. Dneska nemám šéfa ve městě, asi pod záminkou nutného služebního jednání zdrhnu dřív http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png.
Teda přiznávám, že ženská ve mně mi nedá, tak u toho asi budu štrykovat http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png.

To bych nedělala. Já jsem zdrhla dřív na USA a vidíš jak to dopadlo.
Dneska si jdu dělat nehty, bohužel to tak blbě vyšlo, ale snad tam budou mít televizi.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů