Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 5. 2006 10:30

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Rasa kočky

Pokud nestojíte vyloženě o nějaké konkrétní plemeno a jde vám skutečně jen o miloučkého mazlíka bez ohledu na barvu či rasu, jukněte na
http://www.kocky-online.cz/jportal/opustena.phtml
Je to portál opuštěných, ošetřených, očkovaných a mnohdy i vykastrovaných kočiček, které hledají své nové majitele. A věřte, že takovýto nalezeneček je mnohdy nejvděčnějším a nejpřítulnějším kočičákem pod sluncem.wink

Upravil(a) Ela.. (17. 5. 2006 10:31)

Není tady

 

#2 17. 5. 2006 10:31

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Rasa kočky

Možností mᚠspoustu. Ale z vlastní zkušenosti vím, že nejvděčnější kočky
na mazlení jsou buď z útulku nebo ty na vesnici, které si váží, že je někdo vezme dovnitř.
U chovné kočky s papírama se Ti může stát, že to bude nafrněná lady, která se příjde pomazlit
jen když uzná za vhodné.
Hodně Ti napoví návštěva u chovatele při předvýběru koátka. Pokud je má doma v bytě, jsou
krotká, nechají se hladit, jsou aktivní a doráží na Tebe - zkrátka vidíš, že se jim věnuje, tak je velká pravděpodobnost, že to bude ten správný mazel a kamarád.
Co se týče plemene, vol tzv. kočku klidnější, tichou, pohodovou - např. britka, exot, kartouzák.
Určitě ne siam, to jsou divošky a křiklounky. Pěkná britka bez papírů Tě výjde na ca. 2500,-- Kč.

Není tady

 

#3 17. 5. 2006 10:33

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Rasa kočky

Tak to stačí úplně obyčejná kočička, kterou Vám dá někdo zdarma. Třeba koátko z útulku. My máme přitoulaného zrzavého kocoura a to je největší mazel. Je doslova závislý na pozornosti a pokud si ho večer nikdo nevšímá, je úplně nesvůj. Pokud nechcete jezdit na výstavy, udělejte domov nějaké úplně obyčejné kočičce...

Není tady

 

#4 17. 5. 2006 15:32

Simona
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Rasa kočky

Také radím vesnickou kočičku. Mám perskou, je krásná, zbožňuju ji hjarta , ale je to ta zmiňovaná lady. Nechodí se mazlit, vždycky ji musím čapnout a násilnit, když ji chci trochu pomazlit smile

Není tady

 

#5 17. 5. 2006 15:38

Simona
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Rasa kočky

teď jsem se podívala na stránky doporučované Elou. Hned bych si nějakou kočičku vzala, ale ta naše mrška by to asi nepřežila yikes) Evule určitě se tam podívej.

Není tady

 

#6 17. 5. 2006 15:57

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Rasa kočky

Musím dát za pravdu Rybičce,loňi před vánocemi donesl syn dvě malinkatá černá toulavá koátka.Když jsem viděla ty dvě černé kuličky v těch závějích a mrazech, tak se mi zželelo a jedno jsme si nechali,jednu starou kočku už jsme měli doma.A teď je z něj nejvěrnější mazel, nikde se od nás nehne, ani na zahradě a přitom je to kocour.

Není tady

 

#7 17. 5. 2006 18:50

Iwett
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 56

Re: Rasa kočky

Evule 007 napsal(a):

Dobrý den,

v současnosti nám dělá doma společnost synův křeček, ale protože je již s námi dlouho, začínám přemýšlet o tom, co bude jednoho dne. Syn a celá rodina se kloníme ke kočičce -  chtěli bychom mazlíka, co se opravdu rád mazlí, ne angoráčka. Může mi prosím někdo poradit ten správný typ kočky - nemusíme za ni utratit 15.000,00 Kč a výstavy také nehodláme absolvovat. Prostě hledáme velkého mazlíka.
/Bydlíme v bytě bez balkonu/
Děkuji


Eva



supermario

Pozor kočka je svýrázný tvor. Je velmi chytrá a vůbec nemusí mít rodokmen, stačí obyčejná míca, aby jste pochopili inteligenci a vnímavost kočky.

Není tady

 

#8 18. 5. 2006 8:07

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Rasa kočky

U nás je to totéž. Jdeme na zahradu - on jde s námi, jsme doma - on se z domu nehne. Když byli naši loni na dovolené a já byla jediná doma, tak jsem ho měla pořád za zády jak pejska. smile



Romča napsal(a):

Musím dát za pravdu Rybičce,loňi před vánocemi donesl syn dvě malinkatá černá toulavá koátka.Když jsem viděla ty dvě černé kuličky v těch závějích a mrazech, tak se mi zželelo a jedno jsme si nechali,jednu starou kočku už jsme měli doma.A teď je z něj nejvěrnější mazel, nikde se od nás nehne, ani na zahradě a přitom je to kocour.

Není tady

 

#9 18. 5. 2006 8:12

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Rasa kočky

My jsme měli doma britskou kočku - byla nádherná, ale bohužel nám ji přejelo auto. Pořídili jsme si  obyčejnou kočku a všichni  ji doma zbožňujeme. Rozdíl mezi  vesnickou a s rodokmenem byl u nás velký. Ta s rodokmenem uznávala jenom mě a  ostatní odmítala respektovat, taky se nechtěla s nikým mazlit, ta obyčejná - to je prostě nᚠmiláček, na všechny je milá, mazlí se, ale taky je pořádně rozmazlená. Ona a syn u nás prostě doma  velí.smile


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#10 18. 5. 2006 8:21

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Rasa kočky

Nela napsal(a):

My jsme měli doma britskou kočku - byla nádherná, ale bohužel nám ji přejelo auto. Pořídili jsme si  obyčejnou kočku a všichni  ji doma zbožňujeme. Rozdíl mezi  vesnickou a s rodokmenem byl u nás velký. Ta s rodokmenem uznávala jenom mě a  ostatní odmítala respektovat, taky se nechtěla s nikým mazlit, ta obyčejná - to je prostě nᚠmiláček, na všechny je milá, mazlí se, ale taky je pořádně rozmazlená. Ona a syn u nás prostě doma  velí.smile

Také máme dvě kočky s rodokmenem - mainskou mývalý a posvátnou kočku Birmu. Obě uznávají jen mě, ostatní sice tolerují, ale pomazlit se nepřijdou.  Když se děti chtějí pořádně pomazlit s kočičákama, jedeme k babičce. Ta má 3 vykastrovaný kocoury, z toho dva nalezenečci a to je pak to pravé pomazleníčko. Uvelebí se na klíně, vrní jak kompresor pohánění turbem a děti jsou v sedmém nebi. Jednou, až zase budu řešit kočičku, bude to normální pouliční směs, klidně z útulku.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů