Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 5. 2006 11:27

maika
♥------
Registrovaný: 7. 5. 2006
Příspěvky: 14

Jak odstranit umělé nehty

Ahoj, včera jsem si poprvé v životě nalepila umělé nehty (stály pár korun, takže kvalita asi nic moc). Jenže mi připadá, že drží jak přibité! Jak je mám šetrně odstranit, až budou třeba už dost odrostlé? Může mi někdo poradit, jak na to, abych se třeba nezranila? Zatím s nima dělám všechno, i jsem s nima prala a ani se nehnuly. Nejsou samolepicí, bylo u nich lepidýlko. Jsou to obyčejné umělohmotné nehty. Poraďte prosím!

Není tady

 

#2 14. 5. 2006 12:13

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Jak odstranit umělé nehty

Co zkusit celý nehet ponořit na chvíli do odlakovače nebo pokud to jde, tak nějak nakapat pod umělý nehet? Pak si myslím, že to půjde dolů. A v nejhorším případě jsou i jiná rozpouštědla možná by zabral líh, benzín nevím snad někdo poradí lépe


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#3 14. 5. 2006 14:27

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Jak odstranit umělé nehty

Tak já když jsem tyhle nehty zkoušela, tak mi vždycky začaly postupně opadávat, takže jsem je pak servala všechny. Určitě nedržely tak dobře, jako ty tvoje...!


cool

Není tady

 

#4 17. 5. 2006 0:53

Lele
♥♥-----
Místo: Praha-9
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 30

Re: Jak odstranit umělé nehty

michalo šetrné odstranění ti udělají pouze v salonu,
tam máme spec. vodičku tu ale normálně nekoupíš!
Při odstranování dej pozor na lužka ty snadno narušíš a ................. 
ten odlakovač zkus, záleží na lepidlu které bylo přiložené
pokaždé mají jiné složení a vlastnosti
No jsem zvědavá jak ti to dopadne napiš! rodna

Není tady

 

#5 19. 5. 2006 14:54

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: Jak odstranit umělé nehty

Mně stačilo mejt 2 dny nádobí a byly pryč, jeden po druhým, myslím že na malíčkách zůstaly, těm jsem trochu pomohla, pomalu jsem je odchlypovala nůžkama

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů