Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 5. 2006 21:55

nea
Host

celulitida

je mi 24, jsem štíhlá, ale mám dost viditelnou celulitidu. Pravidelně cvičím, používám zpevňující krémy, jím vcelku zdravě ale kůže vypadá pořát stejně (hnusně). Zabralo vám na ni něco? uvažuju, že si koupím tabletky cellasene...

 

#2 15. 5. 2006 14:30

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: celulitida

Já už jsem se patlala a cpala takovýma věcma a nic. Po několikaletém snažení jsem se dobrala takového závěru, že už mi je celulitida ukradená.

Není tady

 

#3 15. 5. 2006 16:16

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: celulitida

Když se vrátíš o stranu zpět tak tam najdeš něco k tomuto příspěvku:-))

Není tady

 

#4 15. 5. 2006 20:25

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: celulitida

Kamarádce na celulitidu pomohla aktikoncepce yadine, ale myslim, že je to dost individualni!!!


cool

Není tady

 

#5 16. 5. 2006 11:00

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: celulitida

Tuto antikoncepci jsem také brala. Měla by čistit ple a já trpím na akné. Brala jsem jí asi rok a že by nějak pomohla na celulitidu jsem si nevšimla.

Není tady

 

#6 17. 5. 2006 10:25

laras
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 27

Re: celulitida

tak já bojuju už hodně dlouho s tou mrchou .Moje váha je 50 kg a stejnak ji mám i kdaž cvičím atd.....
takže už navím co mám dělat . prosím také o radu
Díksmile

Není tady

 

#7 17. 5. 2006 12:24

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: celulitida

Kdyby celulitidu tak nezmedializovali a dokonce jí nenařkli jako velký kosmetický problém, až má člověk pomalu pocit, že je nemocný, tak by jí člověk sám na sobě ani nevěnoval pozornost.

Není tady

 

#8 17. 5. 2006 15:07

Ifča
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 11

Re: celulitida

ponožka napsal(a):

Kdyby celulitidu tak nezmedializovali a dokonce jí nenařkli jako velký kosmetický problém, až má člověk pomalu pocit, že je nemocný, tak by jí člověk sám na sobě ani nevěnoval pozornost.

ponožka: tummenupp Je to tak, dřív byla celulitida taky a nikdo z toho žádný problémy nedělal. Najednou kosmetický firmy objevili něco, na čem by mohli začít pořádně vydělávat, tak se z toho teprve problém udělal a oni vesele hrabou peníze...

Není tady

 

#9 17. 5. 2006 16:51

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: celulitida

Zkus tělový peeling. Nemám výraznou celulitidu, ale možná proto, že si dělám pravidelně (asi 2x týdně) peeling celého těla. Ale určitě je to taky genetické a s tím nic nenaděláš.

Není tady

 

#10 17. 5. 2006 17:07

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: celulitida

Nedávno jsem se dočetla v časopise, že celulitidy postihne 80% žen bez ohledu na jejich váhu. A skoro v té stejné době mě přítel dostal otázkou co to vlastně ta celulitida, že by rád věděl jak to vypadá, aby konečně pochopil čím se ty holky pořád tak stresují. Já celulitidu mám, ale po tomhle jsem pochopila, že některé věci není třeba řešit, celulitidy se stejně nikdy úplně nezbavím, používám krémy, cvičím, ale kvůli celulitidě se mi svět nezboří. Navíc mě to něják extra netrápí, tyhle mindráky v nás vyvolávají kosmetické firma a vydělávají.

Není tady

 

#11 17. 5. 2006 18:43

carlo
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2006
Příspěvky: 83

Re: celulitida

Ja mam tez celulitidu a vahu mam dobrou, cvicim, vsude chodim pesky a snazim se zdrave jist. Vyzkousela jsem kremy, prasky a nevim co vsechno.  Problemy s celulitidou maji i modelky, kdyby neco ucinneho existovalo, urcite by byly prvni kdo by se toho zbavil.

Není tady

 

#12 20. 5. 2006 17:15

x62358
Host

Re: celulitida

Děvčata nechci vás strašit, ale celulitidy se nezbavíte.  Já jsem se jí naučila mít ráda - je přeci moje.

 

#13 21. 5. 2006 10:45

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Re: celulitida

Gely a kremy na celulitidu jsou nanic. Taky jsem jich vyzkousela nekolik, pravidelne jsem cvicila, ale porad tam byla. Ted jsem zacala chodit na vacu-press. Jsou to takove banky, ktere tlakem pod kuzi rozbijeji tukove polstarky a celulitida se odbourava, ale musi se u toho hodne pit - alespon 3litry denne a mit nejakou fyzickou aktivitu. Staci jen chuze, jizda na kole nebo plavani. Cena je podle toho, kde se celulitida nejvic vyskytuje. Me delaji zadek, zadni a vnitrni stranu stehen a stoji me to za tu hodku tak 250,-Kc. Ale musi se tam chodit minimalne 1krat tydne a doporucuje se 8-10opakovani. Ale vysledky jsou videt uz po 5-6opakovani, u nekoho driv a u nekoho pozdeji. Ale jenom jednou to urcite nestaci.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#14 21. 5. 2006 12:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: celulitida

V nové Marianne je velký článek o celulitidě


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#15 21. 5. 2006 16:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: celulitida

Souhlasím s Ponožkou a Ifčou. Taky si myslím, že udělali problém z věci, kterou má valná většina žen a to jenom proto, že je to pro farm. a kosm. firmy výdělek. Kdyby to tak nerozvýřili, tak by byly holky v pohodě. Samozřejmně, že jeden čas jsem taky podlehla - než jsem zjistila, že krémy jsou celkem na nic a co se týče pohybu - tak ten mám pořád a celulitida na to nereaguje. tak jsem se s tím taky smířila.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#16 24. 5. 2006 15:20

Andrejka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2370

Re: celulitida

já ted používám gely proti celulitidě Garnier (každej večer po koupání) a k tomu pravidelně cvičim - ob den tak půl hodky a myslim že se mi celulitida dost zlepšuje..


http://tac.families.com/ezb/828984.png
andrejka.1313@seznam.cz
http://moje.dama.cz/img/uf176974.gif

Není tady

 

#17 25. 5. 2006 14:42

Cecilia
♥♥-----
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 26

Re: celulitida

Ahojte! Asi tyzden cvicim a stravujem sa podla navodu z knihy Stihle boky od Karen Burke. Velmi jednoducho je v nej vysvetlene, ako vznika celulitida a ako sa spravne stravovat a cvicit. Mam pocit, ze by to mohlo fungovat.
Posielam odkaz, obj. cislo 1695    http://www.svojtka.cz/shop/shop.php?kateg_id=12

Není tady

 

#18 26. 5. 2006 10:38

Venus
Host

Re: celulitida

ponožka napsal(a):

Kdyby celulitidu tak nezmedializovali a dokonce jí nenařkli jako velký kosmetický problém, až má člověk pomalu pocit, že je nemocný, tak by jí člověk sám na sobě ani nevěnoval pozornost.

Před r. 1989 se o celulitidě nepsalo a nemluvilo a žádná žena se nad ní nepozastavovala, nepřemýšlela o ní  a hlavně se NETRÁPILA !!! Myslím, že je to jenom dobrý tah kosmetického průmyslu .... Podle mě je nejlepší přirozený pohyb , dostatečný přísun tekutin a jemná masហ drsnou žínkou v teplé vaně ...
Věřte, že chlapům je to jedno a vůbec neví která bije  ( pracuju mezi samýma mužskýma )

 

#19 30. 5. 2006 10:25

Ivik
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 148

Re: celulitida

Pajdinka napsal(a):

Gely a kremy na celulitidu jsou nanic. Taky jsem jich vyzkousela nekolik, pravidelne jsem cvicila, ale porad tam byla. Ted jsem zacala chodit na vacu-press. Jsou to takove banky, ktere tlakem pod kuzi rozbijeji tukove polstarky a celulitida se odbourava, ale musi se u toho hodne pit - alespon 3litry denne a mit nejakou fyzickou aktivitu. Staci jen chuze, jizda na kole nebo plavani. Cena je podle toho, kde se celulitida nejvic vyskytuje. Me delaji zadek, zadni a vnitrni stranu stehen a stoji me to za tu hodku tak 250,-Kc. Ale musi se tam chodit minimalne 1krat tydne a doporucuje se 8-10opakovani. Ale vysledky jsou videt uz po 5-6opakovani, u nekoho driv a u nekoho pozdeji. Ale jenom jednou to urcite nestaci.

Pajdinko,kde na ten vacupres chodíš?Taky jsem slyšela,že to pomáhá a nemohu sehnat,kde ho tu dělají(jsem z Jčína)
jinak velmi dobrý je i Celasen-tablety v lekárně...dík za odpověd smile


GNÓTHI SEAUTÓN!
POZNEJ SÁM SEBE!

Není tady

 

#20 14. 6. 2007 13:00

adelaidah
♥♥-----
Registrovaný: 30. 9. 2006
Příspěvky: 34

Re: celulitida

Musím s vámi souhlasit, je mi 16, vážím něco okolo 53 kilo a závodně tancuju...trenuji tak 4-5 týdne dve hodiny..a opravdu mám pohybu až dost..tancování není jediný sport kterému se věnuji..a myslíte že mě celulitida nepostihla? Noo zatím ne v nějaké velké míře, ale když sepnu svaly na zadku, nebo si trošku sepnu stehna je tam hooodne videt..Taky nevím proč se z toho dělá takový poprask..ale když ji mám i přes to, že sportuji a všechno..říkejte si..koukali jste se třeba na modelky? Jsou velmi štíhlé ale celulitidě se také nevyhnou..takže co řešit..třeba se z toho za chvilku udělá trend:-) tak se mějte hezky..

Není tady

 

#21 15. 6. 2007 18:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: celulitida

Dobrý přístup smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů