Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 5. 2006 6:35

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Uhry

Nevím, jestli jsem to napsal do správné poradny, ale chtěl bych se zeptat. Vedle nosu se mi udělal uhřík, když jsem se ho pokoušel vymačkávat, tak jsem trochu hnisu vymačknul ale pořád cítím, když na uhřík šáhnu tak že tam ještě hnis asi je. Mám takový dotaz, co s tím, bojím se, aby se mi to nepodebralo a neudělal se příště na stejném místě.

Není tady

 

#2 12. 5. 2006 8:54

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Uhry

Tvoje problémy bych chtěla mít. Vlastnit jeden uhřík je vyloženě obrovská pohroma. Vydesinfikuj to. Víc s tím stejnak neuděláš.

Není tady

 

#3 12. 5. 2006 9:35

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Uhry

Ponožko, proč jsi taková? Třeba jiné problémy  Alk nemá.....ale tento problém  se mu může zdát velký......proč mu neporadíš třeba brát Pangamin, čistit plet stahující vodou, která se zakoupí v drogerii ? Alk, záleží, kolik je ti let, jakou mᚠhladinu hormonů...je tam více možností, proč se to dělá.....kdyby to bylo tak jednoduché, měli by všichni pěknou, čistou plet., já tě chápu, také mám problémovou plet a vadí mi, když mám někde na obličeji bolák ano, dezinfekce je dobrá..., udělej si pealing, pletovou masku /i muži si dělají/ .   Ponožka, nemá asi problémy s pletí, ale sama ze sebou, měla by na sobě pracovat.........

Není tady

 

#4 12. 5. 2006 9:38

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Uhry

Aneri, spíš mi jeho dotaz přišel jako vtip. big_smile

Není tady

 

#5 26. 5. 2006 18:10

Mara Jade
♥------
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 16

Re: Uhry

já si můžu na xicht patlat co chci, stravovat se zdravějc než zdravě a cpát se béčkem. stejně mi nic nepomhlo. nejvíc mi pomáhá, když se nesleduju v zrcadle, nevymačkávam a necham akné napokoji...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů