Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 23. 6. 2024 23:15

Zralok
♥♥-----
Registrovaný: 15. 11. 2016
Příspěvky: 69

Lupy

Holky, prosím o radu. Poslední dobou bojuju s lupy. Je to hodně, fakt hodně nepříjemné. Kolikrát i trapné... A tak jsem se chtěla zeptat... Jaký šampon proti lupům je podle vás nejúčinnější?

Není tady

 

#2 24. 6. 2024 23:00

Sonuli
♥♥-----
Registrovaný: 8. 11. 2016
Příspěvky: 50

Re: Lupy

Zdravím, já jsem taky měla hodně velké problémy s pokožkou hlavy, lupy a sem tam už i nějaké menší ložisko seborey. Vyzkoušela jsem všechno možné, od konopných šampónů až po návštěvu na kožním. Tam mi řekli, že za všechno může to, že mám moc vlasů a mám je moc dlouhé a proto se mi hodně potí hlava a mám kvůli tomu takové problémy a že dokud se neostříhám, tak mi ty problémy nikdy nezmizí :-D Ostříhání jsem striktně odmítla a paní doktorka mi dala vzoreček tohohle šamponu od Vichy https://www.notino.cz/vichy/dercos-anti … ti-lupum/. Po pár použitích jsem měla po problémech. Sice ho teď musím používat už asi napořád, protože jakmile si vlasy umyju nějakým jiným, tak se lupy hned znovu objeví, ale mít zdravou pokožku hlavy mi za to stojí a na tento šampon nedám dopustit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů