Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 23. 6. 2024 22:37

Zralok
♥♥-----
Registrovaný: 15. 11. 2016
Příspěvky: 69

IVF?

Ahoj všem, měla bych dotaz na IVFko. S manželem jsme se dozvěděli, že musíme na vyšetření a já se fakt bojím, co se dozvíme. Jak jste se s tím smířily vy? Podle čeho jste vybíraly kliniku, kam zajít? Děkuji moc.

Není tady

 

#2 24. 6. 2024 22:40

Sonuli
♥♥-----
Registrovaný: 8. 11. 2016
Příspěvky: 50

Re: IVF?

Ahojky smile chápu tvé obavy, je to opravdu náročná situace sad Prošla jsem si jí, takže vím... My jsme si také prošli vyšetřeními a nejistotou. Důležité je si uvědomit, že to, co zjistíte, vám může pomoci najít tu nejlepší cestu k otěhotnění smile Tak to musíte brát smile Kliniku jsme vybírali podle několika kritérií: doporučení od známých, recenze na internetu a také podle toho, jaký jsme měli pocit z úvodní konzultace. Bylo pro nás důležité, aby nám lékaři i personál byli sympatičtí a abychom cítili, že nám opravdu chtějí pomoci. Držím palce!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů