Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 30. 4. 2024 9:42

Teri17
♥------
Registrovaný: 11. 7. 2022
Příspěvky: 16

Myslíte, že má zájem o pokračování?

Ahoj, byla jsem na rande s jedním moc milým klukem. Pozval mě na procházku do údolí. Byl moc hezký. Celou dobu jsme si povídali o studiu, o konickach, a o tom co rádi děláme a jak žijeme, říkala jsem mu zážitky z cest od moře, kde jsem všude byla. Byla jsem v Egyptě, tak jsem mu pověděla o faraonech, tamní kultuře atd. Všimla jsem si, že ten kluk je takový nerd, jak formuloval ty otázky, tak bylo vidět, že je nadprůměrně inteligentní. Hrozně ho zajímalo na jaké téma jsem psala eseje ve škole tenkrát, jak jsem porovnávala vesmír z hlediska Platona a Aristotela atd. Zajímalo ho na jaké výstavy chodím, jaké umělecké směry se mi líbí atd. Myslím, že jsme si spolu hodně rozuměli.
Když jsme šli údolím do kopce, tak mi říkal, zda to zvládám a chytil mě za ruku, abych kdyžtak nespadla, chtěl mi tam i nosit bundu, hezky se bavil o své rodině. Bylo vidět, že je je to slušný a galantní muž. Říkal mi, že je křesan, rád se jde v cizině podívat do kostela. Dále mu letos bude už třicet let, nedávno si koupil byt a provádí rekonstrukci.

Hrozně se mi na schůzce líbil. Působil hrozně mile, sympaticky, dalantně, řeč plynula sama od sebe, oba dva jsme takoví intelektuálové.

Dále mi řekl, jestli si nepůjdeme sednout ke stánku, že mě zve. Koupil mi malinovku. Sedli jsme si naproti sobě a hezky se na mě usmíval. Pak mi řekl, jestli nechci ještě koupit zmrzlinu. Myslím, že jsme si spolu hodně rozuměli.

Dále mi řekl, jestli nepůjdeme do tamní jeskyně a podívat se na zvířata, tak jsme šli dále údolím a pak na louku.

Přišel mi ale zároven stydlivý trochu, že asi nebude mít moc zkušeností se ženami. Studoval ještě elektrotechnický obor, kde říkal, že tam holky neměl.

Nesmírně mi imponoval, cítila jsem z něho něhu, galantnost, laskavost, zodpovědnost a inteligenci.

Byli jsme spolu na procházce údolím 4 hodiny. Hrozně moc jsem si to užila. Dostali jsme se i k tématům, kde se naše rodiče seznámili.

Na konci jsem mu řekla že to bylo fajn. On mi taky říkal, že jsme měli i hezky a bylo to hezké. Zároven jsem si všimla, že se začal červenat a začal být nervózní. Řekla jsem mu, že klidně můžeme vyrazit zase někdy. Na to mi řekl: Jak budeš chtít.
a úplně zčervenal. Pak mi navrhl ještě, jestli mi to prý nebude vadit, tak by mě doprovodil až k domu. To jsem zase po něm nechtěla, má to na opačné straně města. Chtěl mě ale doprovodit až na autobus a říkal mi Měj se hezky.

Myslíte že jsem se mu líbila a má zájem o pokračování? Viděli jsme se opravdu nedávno. Mám mu kdyžtak napsat a někam ho pozvat…nebo jak zjistím, že má zájem se znovu vidět…zase si říkam, že kdybych se mu nelíbila, nebyli bychom 4 hodiny venku…nebo aspon myslím…

Není tady

 

#2 1. 5. 2024 8:51

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1272

Re: Myslíte, že má zájem o pokračování?

Z toho, co píšeš, vyplývá že asi zájem má. Jestli je stydlivý, tak mu třeba napiš, jestli by s tebou nešel na nějaký výlet/výstavu apod. Jestli řekne jo, tak má zájem určitě.

Není tady

 

#3 1. 5. 2024 9:24

Teri17
♥------
Registrovaný: 11. 7. 2022
Příspěvky: 16

Re: Myslíte, že má zájem o pokračování?

Já mu napíšu a dám vám vědět. Diky za radu.

Není tady

 

#4 1. 5. 2024 11:41

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14743

Re: Myslíte, že má zájem o pokračování?

Taky si myslím, že má zájem. Držím palce! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5 6. 5. 2024 10:11

Teri17
♥------
Registrovaný: 11. 7. 2022
Příspěvky: 16

Re: Myslíte, že má zájem o pokračování?

Milé ženy, děkuji Vám za radu. Napsala jsem mu. Napsal mi něco, co mě šokovalo. Že moc děkuje za hezké odpoledne s tak hezkou a milou holkou, že asi máme i podobně nastavené základní hodnoty, ale že mu nepřišlo, že bychom si až tak dobře sedli.
Což mě celkem že jsme měli hodně společných zájmů, řeč stále plynula, usmíval se na mě a pořád to protahoval, chtěl mi koupit zmrzlinu, malinovku, dvakrát mě chytnul za ruku když jsem šla ze svahu, chtěl jít na zvířata, do jeskyně, na louku a chtěl mě doprovodit až domů a schůzka trvala čtyři hodiny. Dle mého je v tom ta jeho víra a náboženství....
Zjistila jsem, že je asi fanatik. V zahraničí prováděl rychlomodlitbu, že se nikdy ta intenzivně nemodlil, chodí na vyšehradské chvály s liftem do modlitebny, kde čtou žalmy z Bible, každý čtvrtek chodí do křestanského sdružení, kde vyrábí trika kam tisknou žalmy z Bible, a píšou tolik budeš mít slevu, kolik času věnuješ modlitbě Bohu. Vyráží do kláštera na přednášku Ženy u oltáře, kde bude rozjímat o panně, vdově a kněžce a postavení v církvi. Dříve vedl mládežnické organizce, zajímalo ho jak mládež funguje, povídal o křestanských a arcidiecézních plesech...
Co si o tom myslíte? Dle mého je to kvůli té jeho víře...

Není tady

 

#6 6. 5. 2024 12:22

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1272

Re: Myslíte, že má zájem o pokračování?

Taky si myslím, že to bude kvůli víře. Prostě jsme to neodhadli, ani tady na Babinetu. Ale to je život, to se stává. Křesané obvykle hledají stejně založené partnerky.

Na tvém místě bych mu napsala něco ve smyslu "Díky, že jsi mi to upřímně napsal. Přeji ti hodně štěstí."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů