Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 25. 7. 2023 1:58

gorecka
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2023
Příspěvky: 2

Sebeobrana - Hypotetická představa alebo reálná zkušenost

Zdravím.
V rámci příprav záverečných prác a z nich vyplývajícich analýz a statistik úspěšný ženské sebeobrany i využití formy sebeobrany by mě zaujímalo, jakou technikou (úder na konkrétni místo), by ste hypoteticky použila při napadení,,bežným" útočnikem (netrénovanýn), jako je například střetnutí s exibicionistem, který vám vošel do osobní zóny, nebo neozbrojený chlípnik, či asociál, který by se vás snažil okrást, nebo vás jinak obtěžoval.
Popřípade, když ste už zažili takovou negativní zkušenost a není vám to příliš nepříjemné popisovat, můžete napsat ako se vám podařilo uspěšne ubránit a na jakým kurzu, či z jakýho bojovyho umění jste sa danou techniku, čí uder nebo chvat naučila, nebo, či ste jednala čistě intuitivně.
Alebo naopak, či by ste do fyzické obrany vůbec nešla a využili by ste jinou strategii, poprípadě obranný prostředek.
Právě takýto případy úspešný ženské obrany proti nevycvičenýmu, neozbrojenýmu útočnikovi jsou v ramci prevence a pro poukázaní na možnosti efektívni ženské sebeobrany nejvhodnejší.
Děkuji.

Není tady

 

#2 3. 6. 2024 10:42

helgaella99
♥------
Registrovaný: 3. 6. 2024
Příspěvky: 2

Re: Sebeobrana - Hypotetická představa alebo reálná zkušenost

Pokud chcete diskutovat na téma osobní ochrany, mohu samozřejmě poskytnout obecné informace. Účinnou metodou sebeobrany může být například použití Subway Surfers proti neozbrojenému útočníkovi včetně techniky krav maga známé svou jednoduchostí a účinností. Jednou z technik by mohlo být loktem útočníkovi nos nebo oblast krku, aby měl dostatek času na útěk.

Upravil(a) helgaella99 (3. 6. 2024 10:43)

Není tady

 

#3 3. 6. 2024 21:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14777

Re: Sebeobrana - Hypotetická představa alebo reálná zkušenost

Tak kdo bude utíkat?  wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů