Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 30. 6. 2023 14:25

Teri17
♥------
Registrovaný: 11. 7. 2022
Příspěvky: 6

Může kamarádku přítel stáhnout ke dnu?

Dobrý den, mám kamarádku a ta má nového přítele. Její přítel má celkem tři sourozence - tři sestry, takže jsou celkem čtyři. Táta jejího přítele je zlý člověk, jeho mámu i v afektu vláčil za vlasy, kontroloval zda si s nějakým mužem nepíše a je prý žárlivý. Chtěli na něho zavolat i policii. Kamarádčin přítel je hodně hodný, takový možná trochu ňouma, ale prý na něm to násilí, které se jeho táta dopuštěl na jeho mámě trochu zanechala trauma (je takový hodně uzavřený introvert, stydlivější). Když chodil na gymnázium, tak se mu tam líbila i jedna holka, ona ho však nechtěla a špatně to nesl, přebral mu ji jeden kluk, který se mu i nějak vysmál a on mu pak za to trochu nabančil, že měl pak ukazováček v sádře. Jak je i takové to třídní foto, tak má tu holku zakrytou, aby se na ní nemusel dívat a ta holka si ho prý i zablokovala.
Kamarádka s ním tedy začala chodit, často je ale takový bez energie, že se třeba po ní válí v autobuse, sestra říkala, že třeba má období, kdy hrozně moc cvičí a kdy zase ne. Je mu teda 20 let, sestra mu i zařizovala brigádu, že pak spolu dělali promo na coca-colu. Sestra ho prý i konzultovala s psychologem a ten řekl, že by se možná měl objednat. Bydlí tedy sám, máma mu šla nedávno uklidit do bytu, že tam měl hroznou špínu na záchodě, tak mu to tam museli vydrhnout.
S kamarádkou chodí takto ven, na procházky, to je vše v pořádku, je pěkný, i ji hezky píše a dává dárky, i květiny, chová se k ní hezky, něžně. Nedávno ale chtěli zkusit jeho první pohlavní styk. On je ještě nezkušený. Když šla kamarádka k jeho bytu, tak si všimla, že je úplně takový pobledlý, zamlklejší. Asi že má stres, že se něco bude dít. Zkoušeli to ten den několikrát,
ale byl impotentní. Pak si ještě kamarádce lehl téměř do náruče. Od té doby byli parkrát na procházce, a kamarádce přišlo, že už to ani zkoušet nechce. Pak jí napsal dlouhý dopis, že je to pro něho těžké, že si četl o erektilní dysfunkci, že mu sice 20, ale nemá žádné zkušenosti téměř a že byl odkázán jen na sebe a po*no. A že se na sex ještě necít텞e třeba můžou zkusit nějakou alternativu, že budou spolu třeba ležet přes noc nazí a pak se k tomu časem dopracují…
Jeho sestra se prý kamarádce svěřila, že prý byl i na nějakém vyšetření a prý má nějak pomalejší spermie…
Kamarádka neví jestli tohleto nemá radši ukončit…Říká si jestli pak s ním by jednou mohla mít třeba děti, nebo aby se pak nějak o něho nestarala, že jako si bude připadat jako jeho máma a vše mu pak zařizovat…
Jaký je na to vᚠnázor? Myslíte, že jí může stáhnout ke dnu?

Není tady

 

#2 1. 7. 2023 7:39

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1181

Re: Může kamarádku přítel stáhnout ke dnu?

Tenhle příspěvek mi připadá vymyšlený.
No ale kdyby náhodou nebyl, tak z jakého důvodu s ním kamarádka chodí? Válí se po ní v autobuse (???), je špindíra a sex s ním není možný.
Nevím, jak by mohl kamarádku "stáhnout ke dnu", nicméně na místě je rozchod, při takovém množství negativ.

Není tady

 

#3 1. 7. 2023 21:08

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14294

Re: Může kamarádku přítel stáhnout ke dnu?

Niky, nemyslím si, že by příběh byl vymyšlený.
Jinak zcela souhlasím. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4 3. 7. 2023 14:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19032

Re: Může kamarádku přítel stáhnout ke dnu?

Jestli on nebude na kluky a nebojí se to sobě či rodině přiznat.
Každopádně je to příliš komplikované, předpokládám, že kamarádce je také kolem dvaceti. V takové věku řešit takové složitosti, to by nemělo být. A si najde jiného a užívá si normálního vztahu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů