Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 5. 2006 6:48

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Uhry

Nevím, jestli jsem to napsal do správné poradny, ale chtěl bych se zeptat. Vedle nosu se mi udělal uhřík, když jsem se ho pokoušel vymačkávat, tak jsem trochu hnisu vymačknul ale pořád cítím, když na uhřík šáhnu tak že tam ještě hnis asi je. Mám takový dotaz, co s tím, bojím se, aby se mi to nepodebralo a neudělal se na stejném místě.

Není tady

 

#2 11. 5. 2006 20:08

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Uhry

Jo hochu - kdyby někdo věděl co s tím, tak už má Nobelovu cenu....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 13. 5. 2006 9:07

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Uhry

No, tak to je těžká rada! Dobrej je na to čajovník (tea tree olej), nemělo by se to tolik zanítit! Kdybys jich měl víc, tak je pak určitě nejlepší dojít si na kosmetiku nebo rovnou na kožní... Ale Ty píšeš, že si měl jen jeden... No každopádně se Ti určitě někdy zanítěj, vím z vlastní zkušenosti smile!


cool

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů