Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 6. 9. 2022 12:54

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

LENNNA napsal(a):

Když to by bylo tááák idální, kdyby člověk mohl žít jako za svobodna! rodnabig_smile

Fakt? big_smile Co bys nemohla dělat ve vztahu a za svobodna ano? smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#52 6. 9. 2022 13:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Moc bych si přála lásku

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Niečo ako "S neřádem zle, bez neřáda ještě húř."

Až takhle snad ne big_smile Spíš něco jako "Není nebe bez mráčku" wink Ona to bere tak, že když si najde tu svou ideální polovičku, nebude se muset vůbec měnit (přizpůsobit) a vše zůstane při starém (rozuměj svobodném stylu života) a nebudou žádné třecí plochy. Nevím, možná má pravdu, osobně takovou zkušenost nemám smile

To asi nikto big_smile .- aj keď, mala som jeden víkendový vzah so super chlapom a tam to celkom fungovalo (pravda, kým to fungovalo...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 6. 9. 2022 15:04

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

Selima napsal(a):

To asi nikto big_smile .- aj keď, mala som jeden víkendový vzah so super chlapom a tam to celkom fungovalo (pravda, kým to fungovalo...).

tummenupp a proč to přestalo fungovat, jestli se můžu zeptat?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#54 6. 9. 2022 17:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Moc bych si přála lásku

No, lebo sme to chceli posunú ďalej - no dobre, hlavne ja asi - a narazili sme na neprekonatežnú vzdialenos 500km.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 6. 9. 2022 17:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Moc bych si přála lásku

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Když to by bylo tááák idální, kdyby člověk mohl žít jako za svobodna! rodnabig_smile

Fakt? big_smile Co bys nemohla dělat ve vztahu a za svobodna ano? smile

Napríklad plánova sama za seba alebo neplánova vôbec... wink Odís po náhlom impulze ku kamoške alebo na kultúrny víkend do iného mesta...  Teda, mohla, ale asi by rýchlo vyšlo najavo, že spolu netrávite skoro žiaden čas... a vzah by mohol vyšumie do stratena.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 6. 9. 2022 17:57

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Moc bych si přála lásku

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Když to by bylo tááák idální, kdyby člověk mohl žít jako za svobodna! rodnabig_smile

Fakt? big_smile Co bys nemohla dělat ve vztahu a za svobodna ano? smile

Já nevím, podle mého je sakra rozdíl, když člověk žije/bydlí sám než když je s někým. To už je vždy o kompromisu, přizpůsobení se, toleranci atd.  Ono obojí má své pro a proti, to je jasné. Ale v tomto je samota luxusní a úplně chápu, že někdo už nehledá nikoho k sobě domů napořád. Rychle se na to zvykne.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#57 6. 9. 2022 17:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Moc bych si přála lásku

A mám kamošku, čo si našla vvééééžmi majetníckeho partnera a prakticky prestala chodi sadnú si s nami na kávu či pifko, na kultúru, na turistiku. Má povolenú len chatu s ním (a raz do roka Chorvátsko s ním), plus občas nejaký ten výbeh, keď je on na chate a ona nie. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 6. 9. 2022 18:59

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

Selima napsal(a):

No, lebo sme to chceli posunú ďalej - no dobre, hlavne ja asi - a narazili sme na neprekonatežnú vzdialenos 500km.

To je škoda. Těch 500 km není žádná vzdálenost, ale záleží, kdy se má překonat. V mládí, kdy člověk nic nemá a nic neřeší je to jednoduché. V pokročilejším věku s majetkem, prací, závazky, už to taková sranda není. pussa


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#59 6. 9. 2022 19:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

LENNNA napsal(a):

Já nevím, podle mého je sakra rozdíl, když člověk žije/bydlí sám než když je s někým. To už je vždy o kompromisu, přizpůsobení se, toleranci atd.  Ono obojí má své pro a proti, to je jasné. Ale v tomto je samota luxusní a úplně chápu, že někdo už nehledá nikoho k sobě domů napořád. Rychle se na to zvykne.

Je to rozdíl, ale nějak si neuvědomuju, co bych nemohla dělat po tom, co jsem začala být ve vztahu a za svobodna jsem mohla. Asi by se něco našlo, ale nejspíš to nebylo tak zásadní, že by mi to utkvělo v paměti. Je to hodně i o toleranci a důvěře a nějakém sebevědomí toho vztahu jako takového. Přiznávám, že ale bylo dost věcí, které už jsem pak dělat nechtěla, protože jsem dávala přednost tomu vztahu, ale to nepovažuji za jedno a to samé.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#60 6. 9. 2022 19:39

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

Selima napsal(a):

Napríklad plánova sama za seba alebo neplánova vôbec... wink Odís po náhlom impulze ku kamoške alebo na kultúrny víkend do iného mesta...  Teda, mohla, ale asi by rýchlo vyšlo najavo, že spolu netrávite skoro žiaden čas... a vzah by mohol vyšumie do stratena.

Ano, pokud si člověk stále jede jako solitér, pak mᚠpravdu. Ale jinak to co uvádíš se u nás děje docela běžně a nemyslím si, že by některý z nás měl pocit, že nᚠvztah vyšuměl. Může to být přirozená součást vztahu, kdy je člověk "já" a kdy je "my". Asi taky trošku záleží na komunikaci a způsobu podání jednotlivých informací. My se vždycky zeptáme toho druhého, zda můžeme něco.. a ten druhý nikdy nic nezakázal, nevyčetl, neodmítl.. tak je to od začátku. Je to určitá úcta a respekt k tomu druhému a také forma sdílení svých potřeb a tužeb.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#61 6. 9. 2022 19:43

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

Selima napsal(a):

A mám kamošku, čo si našla vvééééžmi majetníckeho partnera a prakticky prestala chodi sadnú si s nami na kávu či pifko, na kultúru, na turistiku. Má povolenú len chatu s ním (a raz do roka Chorvátsko s ním), plus občas nejaký ten výbeh, keď je on na chate a ona nie. kapitulation

A kámoška je s tím v pohodě?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#62 7. 9. 2022 8:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Moc bych si přála lásku

Nie celkom, ale asi jej na tom vzahu hodne záleží... Plus bol ešte horší, toto je už výsledok jej "výcviku".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#63 7. 9. 2022 9:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Moc bych si přála lásku

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Když to by bylo tááák idální, kdyby člověk mohl žít jako za svobodna! rodnabig_smile

Fakt? big_smile Co bys nemohla dělat ve vztahu a za svobodna ano? smile

Napríklad by som si vo vzahu asi nedala na večeru romadúr s cibužou ako včera rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 7. 9. 2022 10:13

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

Selima napsal(a):

Nie celkom, ale asi jej na tom vzahu hodne záleží... Plus bol ešte horší, toto je už výsledok jej "výcviku".

Jo, vždycky je to hlavně o těch dvou a jestli jim to vyhovuje, nebo s tím aspoň dokážou nějak fungovat tummenupp

Upravil(a) Palomita (7. 9. 2022 10:16)


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#65 7. 9. 2022 10:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

Selima napsal(a):

Napríklad by som si vo vzahu asi nedala na večeru romadúr s cibužou ako včera rodna

To by ses o hodně připravila lol To taky milujeme storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#66 7. 9. 2022 12:53

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Moc bych si přála lásku

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Když to by bylo tááák idální, kdyby člověk mohl žít jako za svobodna! rodnabig_smile

Fakt? big_smile Co bys nemohla dělat ve vztahu a za svobodna ano? smile

Měla jsem kdysi přítele, byl jinak celkem fajn, ale právě choval se i ve vztahu jako svobodný. Třeba moc neplatilo, co jsme si domluvili. Nebo ve společnosti chtěl zůstat (a zůstal), i když já už byla ospalá a chtěla jet domů (Byli jsme tam jeho autem, musela jsem počkat, až jemu se bude chtít).

Poslední kapka byla, když jsme byli na běžkách, byla už tma a byli jsme v místech, kde jsem to neznala, a on-fyzicky silnější- mi prostě ujel, protože ho nebavilo na mě čekat. Prostě mě tam nechal.  dumbom butter
Tak jsem se s ním rozešla.

Není tady

 

#67 7. 9. 2022 14:57

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Moc bych si přála lásku

Niky my toho spolu s mužem moc nepropařili. Ale když už, nebyl problém, aby jeden končil dříve než druhý. Od toho předsudku "pár musí odcházet spolu" jsme rychle upustili. Je to zbytečné. Když jsme byli závislí jeden na druhém s autem, rozhodoval většinou ten, který nepil a řídil, logické (pro nás) smile Nebo jsem muži řekla, že odjíždím a buď se pro něj vrátím, nebo má přespat (třeba u známých) a že ráno pro něj dojedu a naopak. Takhle nám to vyhovovalo mnohem víc. Ale chápu co píšeš a jak to myslíš. Neumím si představit, že by mě partner někde nechal napospas. Po domluvě klidně, ale tohle už je za hranou.
S tím "domlouváním".. je to pár týdnů, co mě manžel přesvědčoval, a s ním někam jedu. Ok, souhlasila jsem a pár dní na to mu volá jeho sestra a on, že jede tím směrem a klidně vezme jí i její děti.. to, že já už se tím pádem do auta nevejdu, mu v tu chvíli vůbec nedošlo! Tak jsem počkala, až skončí hovor a jen jsem suše oznámila, že to byl asi můj nejkratší výlet v životě. Krve by se v něm nedořezal, když mu došlo, co provedl. Až mi ho bylo líto lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#68 7. 9. 2022 21:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Moc bych si přála lásku

Niky, prostě nespolehlivý a bezohledný sobec. Dobře jsi udělala. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů