Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 17. 6. 2021 15:16

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

Rinsa: Otázka:  Co "vidíte", když před usínáním zavřete oči?
Farebné obrazy a videá. občas niečo silné, čo osm videla cez deň; často imaginárne deje, cesty, žudí, ktorých už nestretávam, ktorí sú mŕtvi alebo ďaleko, miesta, kde som nikdy nebola, ale kde som už dávno nebola... fotky z kníh a z videá z PC...

lol To mě pobavilo.. za mě NIC a je to ideální stav lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#77 17. 6. 2021 15:18

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

A to ma inšpirovalo:
1. Máte vône rozdelené na "zimné" a "letné"?
2. Ako vône celkovo preferujete? Sladšie, jemnejšie, sviežejšie, žahšie, ažšie, orientálne...?
3. Aký druh počasia máte najradšej? Aký neznášate?

1. Určitě ne
2. Asi spíš sladší a t잚í
3. Jarní slunko a vánek, příjemné teploty smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#78 17. 6. 2021 16:08

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

OTÁZKY:
1. Který herec se vám líbí (čistě jen vzhledově a může jich být více).
2. Který herec je podle vás výborný a když hraje v nějakém filmu, tak je to pro vás, dá se říct, záruka dobrého filmu (může být opět více).
3. Bylo nějaké jídlo, které jste ve školní družině měli rádi? Jaké?


Rovnou odpovím:
1. Gerard Butler, Jonathan Rhys Meyers, Channing Tatum.......... vůbec mě nenapadá žádný Čech.
2. Nikolas Cage, Morgan Freeman
3. špenátová polévka, rizoto, špagety, rýžový nákyp....


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#79 17. 6. 2021 18:29

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

rina napsal(a):

Otázka: Všimli jste si, že Monika Babišová šilhá?
Na některých fotkách vypadá, jako by měla skleněné oko.

Ne nevšimla a popravdě co by na tom bylo špatného? Hezká ženská tummenupp

Nic. 🌞
Já se ptala jenom ze zvědavosti...gloria


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#80 17. 6. 2021 18:35

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Rinsa: Otázka:  Co "vidíte", když před usínáním zavřete oči?
Farebné obrazy a videá. občas niečo silné, čo osm videla cez deň; často imaginárne deje, cesty, žudí, ktorých už nestretávam, ktorí sú mŕtvi alebo ďaleko, miesta, kde som nikdy nebola, ale kde som už dávno nebola... fotky z kníh a z videá z PC...

lol To mě pobavilo.. za mě NIC a je to ideální stav lol

Jsem ráda že tě to pobavilo.
Jak jsi jistě postřehla, někteří to tak nemají. kapitulation

PS: Možná se jen před usnutím "nestihneš" dívat, což ti upřímně závidím 👍


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#81 17. 6. 2021 19:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Jaké barvy oblečení máte dnes na sobě?
2. Jaký je dnes Vᚠpojem času? Že se vleče a nebo že letí?
3. Když znáte nějaké slovíčko z jiného nářečí, jazyka, používáte jej v běžné mluvě i když do vašeho kraje nezapadá?

1. Stejné, jako včera. Černou, bílou, červenou a odstíny zelené.
2. Letí. K mé radosti. Jednou se mě vnuk, tehdy asi desetiletý ptal, jak pozná, co bylo dobře a co špatně.
Měl za sebou docela těžké životní období. Říkám: To poznᚠlehce. Vzpomeň si na dobu, o kterou ti jde. Teď si vzpomeň, jaké vzpomínky mᚠna tu dobu.
Pokud ti čas letěl rychle a vzpomínky jsou bohaté, bylo to dobře...
3. Ano. Pořád "mluvím" moravsky a učím to aj svá česká vnoučata. Nevím jestli bohudík, nebo bohužel gloria


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#82 17. 6. 2021 19:16

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

A to ma inšpirovalo:
1. Máte vône rozdelené na "zimné" a "letné"?
2. Ako vône celkovo preferujete? Sladšie, jemnejšie, sviežejšie, žahšie, ažšie, orientálne...?
3. Aký druh počasia máte najradšej? Aký neznášate?

1. Nemám. Voním a "čmuchám", co mi zrovna vyhovuje, podle aktuální nálady.
2. Dtto.
3. Nesnáším sychravo, mlhu, zimu bez sněhu a léto bez vysokých teplot (+30 a méně).


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#83 17. 6. 2021 19:25

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

Vyčítam si - úplne zbytočne, ale... - chyby, čo som urobila vo výchove nevlastného syna... Keď urobil jeden obrovský prúser (po našom rozchode s jeho otcom a následných peripetiách), v podstate som nás oboch odsúdila... každého  inak. Jemu so odvtedy už odpustila, aj keď nᚠvzah už asi nebude ako predtým, sebe odpúšam postupne a po kúskoch.

Já ve výchově vlastních dětí. To je nevratné, bohužel grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#84 17. 6. 2021 19:41

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

1. Čo vás na druhých najviac rozčužuje (sa na kom)?
2. Sledujete zžavy v supermarketoch a riadite sa nimi?
3. Máte nejaký obžúbený seriál? Ak áno, aký?

1. Faleš. Na všech mých milých.
2. Ne.
3. Ano. Na krimi příběhy skoro všechny.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#85 17. 6. 2021 19:50

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

OTÁZKY:
1. Který herec se vám líbí (čistě jen vzhledově a může jich být více).
2. Který herec je podle vás výborný a když hraje v nějakém filmu, tak je to pro vás, dá se říct, záruka dobrého filmu (může být opět více).
3. Bylo nějaké jídlo, které jste ve školní družině měli rádi? Jaké?


Rovnou odpovím:
1. Gerard Butler, Jonathan Rhys Meyers, Channing Tatum.......... vůbec mě nenapadá žádný Čech.
2. Nikolas Cage, Morgan Freeman
3. špenátová polévka, rizoto, špagety, rýžový nákyp....

1.Kevin Kostner.
2. Richard Gere.
3. Ne!.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#86 17. 6. 2021 20:43

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

OTÁZKY:
1. Který herec se vám líbí (čistě jen vzhledově a může jich být více).
2. Který herec je podle vás výborný a když hraje v nějakém filmu, tak je to pro vás, dá se říct, záruka dobrého filmu (může být opět více).
3. Bylo nějaké jídlo, které jste ve školní družině měli rádi? Jaké?


Rovnou odpovím:
1. Gerard Butler, Jonathan Rhys Meyers, Channing Tatum.......... vůbec mě nenapadá žádný Čech.
2. Nikolas Cage, Morgan Freeman
3. špenátová polévka, rizoto, špagety, rýžový nákyp....

1. To mě teda zase nenapadá žádný zahr. herec.. Kdysi dávno svého času Jack Nicolson, ale kdeže loňské sněhy jsou smile Z aktuálních Vojta Kotek stolt
2. Vladimír Menšík, Dana Medřická, Iva Janžurová, s ní mě bavila i Teroristka, která teda, řekněme si to upřímně, žádný vrchol filmového umění není big_smile Ze zahraničních Meryl Streep, Susan Sarandon a Huhg Grant.
3. Nechodila jsem, pro jistotu. Po zážitcích ze školky už jsem nechtěla školní stravování ani vidět. yikes


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#87 17. 6. 2021 21:56

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

1/ Chris Hemsworth, Jude Law, Clive Owen, Robert Downey Jr.
2/ České nemám. Jinak pro mne zaručeně Tom Hanks, Leonardo DiCaprio, Natalie Portman, Julia Roberts, Kate Winslet.
3/ Dukátové buchtičky smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#88 17. 6. 2021 22:16

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

    A to ma inšpirovalo:
    1. Máte vône rozdelené na "zimné" a "letné"?
    2. Ako vône celkovo preferujete? Sladšie, jemnejšie, sviežejšie, žahšie, ažšie, orientálne...?
    3. Aký druh počasia máte najradšej? Aký neznášate?

1/ Ano
2/ Nemám ráda vanilku, ale pokud je v orientálních vůních, tak mi nevadí. V horku hezky voní spíš orientální oleje než parfémy (tedy mému nosu smile Do uzavřené místnosti nosím lehké vůně, které se drží u těla, klidně pudrové. V létě raději svěžejší "polejvačky", nic náročného, jen osvěžit. Niche parfémy nejsou pro mne, prostě mi smrdí. Pánské vůně mám taky ráda. A když vstoupí do místnosti cizí muž a vzdáleně ucítím jeho parfém, musím se krotit, abych nezačala čichat a testovat si, co to je big_smile
3/ Mírný vánek, slunce max do 25 °C. Nesnáším tropy a silný vítr.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#89 18. 6. 2021 7:58

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

OTÁZKY:
1. Který herec se vám líbí (čistě jen vzhledově a může jich být více).
2. Který herec je podle vás výborný a když hraje v nějakém filmu, tak je to pro vás, dá se říct, záruka dobrého filmu (může být opět více).
3. Bylo nějaké jídlo, které jste ve školní družině měli rádi? Jaké?


Rovnou odpovím:
1. Gerard Butler, Jonathan Rhys Meyers, Channing Tatum.......... vůbec mě nenapadá žádný Čech.
2. Nikolas Cage, Morgan Freeman
3. špenátová polévka, rizoto, špagety, rýžový nákyp....

1. To mě teda zase nenapadá žádný zahr. herec.. Kdysi dávno svého času Jack Nicolson, ale kdeže loňské sněhy jsou smile Z aktuálních Vojta Kotek stolt
2. Vladimír Menšík, Dana Medřická, Iva Janžurová, s ní mě bavila i Teroristka, která teda, řekněme si to upřímně, žádný vrchol filmového umění není big_smile Ze zahraničních Meryl Streep, Susan Sarandon a Huhg Grant.
3. Nechodila jsem, pro jistotu. Po zážitcích ze školky už jsem nechtěla školní stravování ani vidět. yikes

Ano, pravda, z Vojty Kotka je opravdu hezký chlap tummenupp
Hele mě ve školní jídelně opravdu chutnalo big_smilerodna


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#90 18. 6. 2021 8:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

[
Hele mě ve školní jídelně opravdu chutnalo big_smilerodna

To je jenom dobře tummenupp Mě vadilo, že se muselo dojídat a to i tlusté či šlachovité maso (ve školce). Od stolu jsem mohla vstát, až když jsem se poblinkala. Taky mě tam viděli jen párkrát, ale trauma navždy lol Pamatuju si ještě ty nechutně smrduté tácy yikes  Na žádné škole jsem nikdy na obědě nebyla. rodna


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#91 18. 6. 2021 8:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Otázky:
1. Na čem už jste v životě vařily a co vám nejvíc vyhovuje a proč? (plyn, indukce, elektrika, oheň..?)
2. Pamatujete si jméno svojí třídní učitelky z první třídy?
3. Ve které třídě jste dostaly na vysvědčení první horší známku než jedničku?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#92 18. 6. 2021 11:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

dvojmo...

Upravil(a) Selima (21. 6. 2021 14:10)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#93 18. 6. 2021 12:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Jaké barvy oblečení máte dnes na sobě?
2. Jaký je dnes Vᚠpojem času? Že se vleče a nebo že letí?
3. Když znáte nějaké slovíčko z jiného nářečí, jazyka, používáte jej v běžné mluvě i když do vašeho kraje nezapadá?

1. Vtedy som mala červeno-modro-biele šaty, včera tyrkysovú kombináciu a dnes mätovo-zelené cpari gate a lososovoružové tričko...
2. Striedavo oblačno... Raz som nai nepočula zvonenie a inokedy sa vlečie kapitulation
3. Áno, ale to je relatívne...  Hlavne také slová asi používam v humornom kontexte alebo na ozvláštnenie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#94 18. 6. 2021 12:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

rino, já teda upřímně nevím o žádné věci, kterou bych si neodpustila.

Nebo tak smile Celý ten princip vyčítání a odpouštění nechápu. Ale je to věc smýšlení, proto jsem se ptala, proč si někdo něco nedokáže odpustit.

No a ja zasa nechápem, že niekto v živote nezapochybuje o ničom, čo urobil/robí... Ale beriem to tak, že nás má pánbožko proste všelijakých, a tak to je.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#95 18. 6. 2021 12:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

OTÁZKY:
1. Který herec se vám líbí (čistě jen vzhledově a může jich být více).
2. Který herec je podle vás výborný a když hraje v nějakém filmu, tak je to pro vás, dá se říct, záruka dobrého filmu (může být opět více).
3. Bylo nějaké jídlo, které jste ve školní družině měli rádi? Jaké?


Rovnou odpovím:
1. Gerard Butler, Jonathan Rhys Meyers, Channing Tatum.......... vůbec mě nenapadá žádný Čech.
2. Nikolas Cage, Morgan Freeman
3. špenátová polévka, rizoto, špagety, rýžový nákyp....

1. Kedysi Petr Čepek, Petr Kostka, Olda Kaiser, TomᚠHanák, Martin Huba, Majo Majeský, Milan Ondrík, Jirka Bartoška, Jan Hrušínský, Jan Kraus, Anthony Perkins, Sidney Poitier, Johny Depp, Mel Gibson, Liam Neeson, Samuel Lee Jackson, Nicolas Cage, Al Pacino, Delon, Belmondo, Bruce Willis, Benicio Torres, Javier Bardem, jeden z MOnty Pythons, z blondiakov len Vred Pitt(bull), V poslednom čas svojím spôsobom aj Joaqin Phoenic, aj keď prísne vzaté nie je môj typ.
2: Zo slovenských nebohý Ctibor Filko(viac v divadle, kvôli politickému zákazu), Jožo Króner, Marián Labuda, Lasica + Satinský, Emil Horváth mladší, źuboš Kostelný, Robert Roth, všetci Hrušínski, Karel Hoeger, Jozef Kemr, o5 Bartoška, Čepek, Abrhám,  P. Eben, Joaquin Phoenix, De Niro, Keanu Reeves, Robert Redford, Kevin Spacey, Morgan Freeman, a asi ešte ďalší...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#96 18. 6. 2021 12:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

1. Začali ste s nejakou aktivitou/koníčkom počas korony, Ak áno, čo to bolo/je?
2. Máte obžúbenú kvetinu -ak áno, ktorá to je?
3. Sporíte si, míňate, alebo investujete? Ak áno, do čoho investujete? (Túto tému sme dnes brali s druhákmi - a niektoré odpovede ma prekvapili - tak preto vás takto týram... wink )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#97 18. 6. 2021 14:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

No a ja zasa nechápem, že niekto v živote nezapochybuje o ničom, čo urobil/robí... Ale beriem to tak, že nás má pánbožko proste všelijakých, a tak to je.

Za sebe můžu říct, že o věcech přemýšlím, než je udělám. Dokonce si v tu danou chvíli zvládnu říct, jestli se chovám tak či onak. Rozhodnutí z 99.9% dělám sama, při plném vědomí a beru za ně plnou zodpovědnost. Se všemi pozitivními i negativními důsledky. Proč to tedy neustále řešit po tom, co se již stalo a nedá se odestát? Jestli cítím velkou potřebu nápravy, jdu a omluvím se hned nebo se příště zachovám jinak. Řekla bych, že v tomto jsem spíš víc jako chlap, který jednoduše neřeší co nelze vyřešit. Mám pocit, že pokud bych neustále zpochybňovala svoje kroky, zpochybňuji sebe a svůj život. A já si za ním stojím se všemi pro i proti smile Nechci tu vést diskuzi, co je správné či ne. Je mi jasné, že každý vnímá a smýšlí jinak a to mě na životě baví a zajímá, proto jsem se zeptala, protože nechápu princip odpouštění, to je celé. Nemyslím si, že je někdo horší nebo lepší jenom proto, že žije nebo přemýšlí jinak.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#98 18. 6. 2021 22:08

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

1. Začali ste s nejakou aktivitou/koníčkom počas korony, Ak áno, čo to bolo/je?
2. Máte obžúbenú kvetinu -ak áno, ktorá to je?
3. Sporíte si, míňate, alebo investujete? Ak áno, do čoho investujete? (Túto tému sme dnes brali s druhákmi - a niektoré odpovede ma prekvapili - tak preto vás takto týram... wink )

1. Ano. Začla jsem ze starých věcí dělat nové. Dva měsíce jsem nebyla u vietnamských vnoučat, doma přebytek věcí které se zdálo že už nikdy nevyužiju, tak jsem ze svetrů vyrobila deku, z igelitových tašek košíčky, z plastových lahví taburety... Když to vznikalo, říkala jsem si, že mi hrabe.
Dnes se na to dívám jako že zoufalství vyprodukovalo hezké (nepotřebné) věci. Ale nezbláznila jsem se a to byl účel...
2. Lilie. Nádherná vůně i květ.
3. Nikdy jsem nespořila, nebylo z čeho. Kdyby se stal zázrak a já mohla investovat, dala bych to do nějakých spoření pro vnoučata. Pro všechny.

Otázky:
1. Kdyby konečně sjednotili čas, který by vám vyhovoval víc, stávající nebo ten klasický, předchozí? A proč?
2. Máte/měli jste nějaký zlozvyk, se kterým jste se dokázali poprat a zvítězit? Jak se vám to povedlo? Pokud ne a chcete, co pro to děláte?
3. Dotkla se vás korona krize nějak? Myslím teda finančně, psychicky, nebo pod., nemám na mysli úmrtí v rodině či okolí...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#99 19. 6. 2021 16:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Rinsa: Otázka:  Co "vidíte", když před usínáním zavřete oči?
Farebné obrazy a videá. občas niečo silné, čo osm videla cez deň; často imaginárne deje, cesty, žudí, ktorých už nestretávam, ktorí sú mŕtvi alebo ďaleko, miesta, kde som nikdy nebola, ale kde som už dávno nebola... fotky z kníh a z videá z PC...

lol To mě pobavilo.. za mě NIC a je to ideální stav lol

Jsem ráda že tě to pobavilo.
Jak jsi jistě postřehla, někteří to tak nemají. kapitulation

PS: Možná se jen před usnutím "nestihneš" dívat, což ti upřímně závidím 👍

Já se o to NIC snažím, jelikož pak se lépe usíná. Takže obrazy, které ke mě hojně chodí, potlačuju. Nejlépe se mi osvědčila nějaká pěkná písnička před spaním, která mi zní v uších a ty obrazy (občas) přebije. Takže já spíš slyším. Několikrát se mi už stalo, že jsem ji slyšela téěř fyzicky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#100 19. 6. 2021 16:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

Selima napsal(a):

Vyčítam si - úplne zbytočne, ale... - chyby, čo som urobila vo výchove nevlastného syna... Keď urobil jeden obrovský prúser (po našom rozchode s jeho otcom a následných peripetiách), v podstate som nás oboch odsúdila... každého  inak. Jemu so odvtedy už odpustila, aj keď nᚠvzah už asi nebude ako predtým, sebe odpúšam postupne a po kúskoch.

Já ve výchově vlastních dětí. To je nevratné, bohužel grater

já si myslím, žes dělala to nejlepší, cos v té době dělat mohla. Ono zpětně se hodnotí lehce, ale je to neobjektivní, protože znᚠuž věci, které si  té určité době znát nemohla.
(Samozřejmě pokud nejde o to, že máma třeba pije nebo fetuje nebo nechává děti samotné bez jídla a hygieny a tak...)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů