Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 6. 2021 14:34

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

Otázky:
1. Které jídlo byste nikdy nesnědly?
2. Jste skřivani nebo sovy?
3. Jak si představujete ideální dovolenou? Kde? A na jak dlouho?


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#27 12. 6. 2021 14:36

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Selima napsal(a):

1. Máte nejakú slabos, ktorej neviete odola? (cigarety, parfumy, topánky, hudba, knihy, výlety...) ? Nejakú "závislos"? Ak áno - čo to je?
2. Ako si pomáhate pri horúčavách v práci?
3. Ako žahko/ažko odpúšate? Druhým aj sebe...?

Mám. Chci většinu šicích strojů, které vidím. Nemám na ně, ale kdybych měla, koupila bych si je.

Horko kdekoliv se dá velmi moc snížit ochlazením uší. Je to zvláštní a možná neuvěřitelné, ale funguje to, zkuste to, a uvidíte!

Sobě velice těžko, možná to aj vůbec neumím.
A druhým? No jak komu. Lidem, které jsem teprve poznala, mockrát. Svým blízkým = rodině, přátelům, blízkým, hm, těžko. Pokud mě zklamali 3x a více... styrka


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#28 12. 6. 2021 15:10

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

vrabčák napsal(a):

rina napsal(a):

Přidávám se jako první:
1. Má se tříletému děcku povolit dětský tablet, nebo ne?
2. Jak se věnujete oficiálním vystoupením/koncertům, soutěžním,  zkouškám svých dětí, vnoučat z čehokoliv?
3. Když se vás někdo dnes zeptá, jak se máte, odpovíte mu upřímně?
🍀

1) Hodně se mi to příčí, podle mne stačí o dost později. Raději co nejvíc procházek, sportovat, číst mu a vyprávět, zpívat s ním, kreslit a malovat, hrát společenské a deskové hry, chodit do divadla a hrát divadlo doma..., trochu ho zapojovat do domácích prací.
2) Na koncerty dětí v ZUŠ jsem se těšila, školních představení a účinkování jsem se taky ráda zúčastňovala.
3) Spoustu let jsem odpovídala, že se mám dobře, i když to vždycky nebyla úplně pravda. Lhát jsem nechtěla, ale ani přenášet na druhé své starosti. Teď už říkám většinou jen pravdu pravdoucí. Ale záleží na tom, komu ji říkám. Když vím, že se někdo ptá jen formálně, odpovím mu podobně jako tehdy.

Otázky:
1. Jakou knížku (knihu) mᚠteď rozečtenou?
2. Co plánuješ na léto, pokud bude vývoj příznivý?
3. Co se ti líbí a naopak nelíbí na dnešních mladých lidech?

Dik vrabče! Já to ted řeším, holka je hrozně chytrá. Umí si krásně a dlouho hrát s hračkama, co má doma, taky venku si vyhraje s čímkoliv, číst mě hodně taky "nutí" všecko, ale zdá se to málo. "Mé hry" hraje levou zadní. Casto se díváme na dětská videa v angličtině, takže počítání anglicky či žádost o icecream, zdravení bay! apod. je pro ni normální. Už jen čekám, kdy mi začne říkat grandma...

Včera jsem se účastnila prvního klavírního koncertu mého vietnamského vnuka. Nevím, jestli jsem krkavčí máma, nebo blázen, ale u svých dcer si nepamatuju takové obrovské nadšení, radost a vlny přívalu obrovské energie...

S tím odpovídáním na dotaz Jak se máš? mám velký problém. Jednak se tak neptám lidí, u kterých mě to nezajímá a druhak, když se mě ptá někdo, koho to evidentně nezajímá, říkám To je fuk, kdežto když se ptá někdo, komu na mně záleží, říkám pravdu. Když "je zle", přiznám to, a ráda si o tom promuvím, když je zájem.

A teď k otázkám:

Teď nečtu. Jen návody na nově zakoupené věci reta
Moc bych chtěla k moři. Ovlyvní to mnoho věcí, s koronou souvisejicí minimalně.
Achbóže! Už i malá děcka mluví tak sprostě, že bych je nejraději ztřískala jak hady!
Mladí jsou namakaní, jak nějací supermani, ale jsou ubozí, prázdní... No, často to není jejich chyba, bohužel grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#29 12. 6. 2021 15:53

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Soleil napsal(a):

Odpovědi na otázky vrabčáka:
1) Mám rozečtené maminčiny povídky a fejetony. U některých brečím, u některých se směju, některý jsou dojemný...Trochu je zkoriguju a budu se snažit je vydat jako knížku. Mamince jsem to slíbila.
2) Plánuju být na zahradě a v domě po mojí mamince. Je to na vesnici. Trochu to tam renovuju a upravuju.
3) Dnešní mladí lidé (aspoň ti, s kterými já se pednom starobylém gymnáziu a mám jen ty nejlepší dojmy...otkávám) jsou převážně skvělí. V něčem jsou jiní, v něčem stejní jako jsme byli my. Byla jsem tento týden předsedkyně maturitní komise na j
Moje otázky:
1) Litujete v životě něčeho? Udělali byste něco jinak?
2) Kdo nebo co je pro vás v životě nejdůležitější?
3) Jaká je vaše nejoblíbenější kniha?

Odpovědi:
Ano. Nedopustila bych, abych se rozvedla poprvé.
Mé dcery.
Malý princ.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#30 12. 6. 2021 19:22

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

Irma napsal(a):

Otázky:
1. Které jídlo byste nikdy nesnědly?
2. Jste skřivani nebo sovy?
3. Jak si představujete ideální dovolenou? Kde? A na jak dlouho?

1. nejím toho hodně a v podstatě to asi vše souvisí s masem, takže třeba tlusté maso, vnitřnosti, drškovou polévku, krevety, mořské plody celkově, tatarák, uzené kuřecí stehno, kachnu, husu, králíka, divočinu..... a mimo maso je to mozzarella.
2. Skřivan.
3. Já asi ideální dovolenou nemám. Nejlépe je mi na zahradě rodna


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#31 12. 6. 2021 23:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tři otázky podle riny

Irma napsal(a):

Otázky:
1. Které jídlo byste nikdy nesnědly?
2. Jste skřivani nebo sovy?
3. Jak si představujete ideální dovolenou? Kde? A na jak dlouho?

1-tatarak   2-skrivan 3-'tam kde nemusim nic delat,jen odpocivat a dobre se najist 😁


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#32 13. 6. 2021 5:26

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Můžu se zeptat? Některé z vás jste uvedly, že je těžké odpustit sama sobě. Zajímalo by mě v čem a proč si to myslíte? Asi smýšlím trochu jinak, ale nenapadá mě, co by si člověk mohl vyčítat a chtít si odpouštět, krom závažných trestných činů. Marně si tu nad tím lámu hlavu a nemůžu na nic přijít rodna Za případné vysvětlení děkuji předem smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#33 13. 6. 2021 5:28

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Irma napsal(a):

Otázky:
1. Které jídlo byste nikdy nesnědly?
2. Jste skřivani nebo sovy?
3. Jak si představujete ideální dovolenou? Kde? A na jak dlouho?

1. Nic, co má konzistenci slimáka
2. skřivan
3. Doma, s jednodenními výlety po okolí a z toho minimálně jeden den na vodě ve člunu smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#34 13. 6. 2021 9:35

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

1/ Nic, co by se hýbalo, žádné mořské plody, nic z pouliční "kuchyně" v ušmudlaných končinách (ano, jsem fouňa a nestydím se za to smile
2/ sova, která musí být skřivanem
3/ Navštívit všechna oblíbená místa, v cizině, aspoň na 2 měsíce.

Palomita: ...že je těžké odpustit sama sobě. Zajímalo by mě v čem a proč si to myslíte?
Odpovím za sebe, jak to vnímám já. Slovo "odpuštění si" má různé konotace, každý si pod tím může dosadit svoje vysvětlení. (I slovo "zima" má různé interpretace. Já "mrznu" už při +10 °C, kolega až při -10 °C).
"Odpuštění si" beru jako umět se smířit s tím, že něco nějak proběhlo, ale mohlo být z mé strany lepší. Myslím, že člověk reaguje tak, jak v tom okamžiku dokáže nejlépe. Za hodinu/týden by se třeba rozhodl lépe nebo jinak, protože všechno má vývoj. Jestli bude možnost příště, změním to... Něco na způsob japonského kaizen. Umět pustit myšlenky o selhání nebo nedokonalosti a snažit se pro příště o lepší řešení. Vždycky záleží na závažnosti i okolnostech. Při úmrtí kamarádky se mi nějaký čas vracely myšlenky na situace, kdy jsem neměla čas, jak by si ona přála (měla víc volna). Racionálně jsem to měla v sobě zpracované, ale emoce to braly jinak. A připomínaly mi momenty, kdy jsem možná mohla něco odsunout, sejít se atd. Tehdy jsem se rozhodovala v únavě, co je pryč, to nevrátíš. Některé "odpuštění si" člověk prostě musí odžít, dát si čas.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#35 13. 6. 2021 10:36

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Díky Irmo par Pro mě "odpuštění" jde ruku v ruce s výčitkou, a už vůči sobě nebo někomu jinému. V tvém případě to vnímám spíš jako lítost nad nevyužitým potenciálem. Kamarádka by ti určitě neměla co odpouštět, protože každý má právo na to být unavený a nemít náladu na společnost. Jak už někdy někdo poznamenal, není důležitá kvantita, ale kvalita. wink Ještě jednou díky za odpověď storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#36 13. 6. 2021 12:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Irma napsal(a):

Otázky:
1. Které jídlo byste nikdy nesnědly?
2. Jste skřivani nebo sovy?
3. Jak si představujete ideální dovolenou? Kde? A na jak dlouho?

1. Nic, co má konzistenci slimáka
2. skřivan
3. Doma, s jednodenními výlety po okolí a z toho minimálně jeden den na vodě ve člunu smile

Odpovědět

Co má konzistenci slimáka taky nemusím, ale třeba houby s octem miluju.
Jsem už na stará kolena skřivan, ač se tomu divím. Velkou část svého života jsem byla sova. Teď už ne. Dokážu stejně jako Pal ráno před prací vyprat, udělat mnohé,  a kdybych nestihla ranní kávu, jsem celý den nepoužitelná.
Dovolenou bych chtěla mít u moře, teď asi s vietnamskými vnoučaty. Bezproblémovou. To asi ale v dnešní době není reálné 😰


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#37 13. 6. 2021 13:12

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Díky Irmo par Pro mě "odpuštění" jde ruku v ruce s výčitkou, a už vůči sobě nebo někomu jinému. V tvém případě to vnímám spíš jako lítost nad nevyužitým potenciálem. Kamarádka by ti určitě neměla co odpouštět, protože každý má právo na to být unavený a nemít náladu na společnost. Jak už někdy někdo poznamenal, není důležitá kvantita, ale kvalita. wink Ještě jednou díky za odpověď storstark

Já jsem sem chtěla napsat něco hodně intimního, ale nějak mi to nešlo 😰
Asi to tak má být. kapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#38 13. 6. 2021 18:16

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

rino hjarta


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#39 13. 6. 2021 18:42

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Ok. Dík. ❤️


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#40 14. 6. 2021 0:44

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Otázka:  Co "vidíte", když před usínáním zavřete oči?
Já hrozně moc mnoho.
Vidím různé barevné fleky, které můžu "honit" a nedohoním,  nebo náznaky věcí, které bych chtěla nakreslit, ale vzhledem k usínání to už neudělám, tehdy si říkám že je to škoda... Kdybych vstala a kreslila to, nevím co by se dělo. 😗 Mám z toho tak trochu strach.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#41 15. 6. 2021 7:54

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

Asi podle únavy. Někdy imaginární krajinu, takovou postupně zamlženou, většinou nic. Pár let zpět, na podzimní dovolené, to bylo usínání plné obrazů, kdy procházím nějakým nekonečným sadem, všude na zemi třešňové květy, ale na větvích nad hlavou jabloňové. Jemné barvy, žádná vůně.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#42 15. 6. 2021 7:58

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

1. Jaké jsou vaše oblíbené barvy?
2. Co ve vás vyvolá větší emoce - východ nebo západ slunce?
3. Máte rády vůni vanilky v parfémech?

1/ Modrou, bílou, šedohnědou, červeně zrzavou, levandulovou.
2/ Východ.
3/ Ne.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#43 15. 6. 2021 11:56

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

Irma napsal(a):

1. Jaké jsou vaše oblíbené barvy?
2. Co ve vás vyvolá větší emoce - východ nebo západ slunce?
3. Máte rády vůni vanilky v parfémech?

1/ Modrou, bílou, šedohnědou, červeně zrzavou, levandulovou.
2/ Východ.
3/ Ne.

1. černou, námořnickou, červenou, růžovou, khaki a šedohnědou.
2. Východ.
3. Miluju vanilku!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#44 15. 6. 2021 12:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

1. Sledovali jste někdy nějakou reality show? Pokud ano, která se vám líbila?
2. Ideální bydlení by bylo: velké město, malé město, vesnice, cizina (kde?)...... domek, panelák...?
3. Jaký styl oblečení máte nejraději? Sportovní, elegantní.... atd.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#45 15. 6. 2021 12:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

vrabčák napsal(a):

rina napsal(a):

Přidávám se jako první:
1. Má se tříletému děcku povolit dětský tablet, nebo ne?
2. Jak se věnujete oficiálním vystoupením/koncertům, soutěžním,  zkouškám svých dětí, vnoučat z čehokoliv?
3. Když se vás někdo dnes zeptá, jak se máte, odpovíte mu upřímně?
🍀

1) Hodně se mi to příčí, podle mne stačí o dost později. Raději co nejvíc procházek, sportovat, číst mu a vyprávět, zpívat s ním, kreslit a malovat, hrát společenské a deskové hry, chodit do divadla a hrát divadlo doma..., trochu ho zapojovat do domácích prací.
2) Na koncerty dětí v ZUŠ jsem se těšila, školních představení a účinkování jsem se taky ráda zúčastňovala.
3) Spoustu let jsem odpovídala, že se mám dobře, i když to vždycky nebyla úplně pravda. Lhát jsem nechtěla, ale ani přenášet na druhé své starosti. Teď už říkám většinou jen pravdu pravdoucí. Ale záleží na tom, komu ji říkám. Když vím, že se někdo ptá jen formálně, odpovím mu podobně jako tehdy.

Otázky:
1. Jakou knížku (knihu) mᚠteď rozečtenou?
2. Co plánuješ na léto, pokud bude vývoj příznivý?
3. Co se ti líbí a naopak nelíbí na dnešních mladých lidech?

1. Neviem presne, ako sa volá, ale je to o bohyniach, čarodejniciach a iných ženských postavách z (r§znych) mytológií.
2. Ak to pôjde, tak Rumunsko v menšej skupinke, každopádne Gadrskú dolinu (SR) a hula skupinou a chcela by som vežmi aj predĺžený víkend v ČR, kombináciu kultúra + spoločenské + kamarátske + zoo a ďalšie...
3. Páči sa mi úprimnos, otvorenos, bezprostrednos, tolerantnos, zvedavos, humor a sebavedomie. A to isté - keď sa to preženie - mi lezie na nervy....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#46 15. 6. 2021 12:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Soleil napsal(a):

Odpovědi na otázky vrabčáka:
1) Mám rozečtené maminčiny povídky a fejetony. U některých brečím, u některých se směju, některý jsou dojemný...Trochu je zkoriguju a budu se snažit je vydat jako knížku. Mamince jsem to slíbila.
2) Plánuju být na zahradě a v domě po mojí mamince. Je to na vesnici. Trochu to tam renovuju a upravuju.
3) Dnešní mladí lidé (aspoň ti, s kterými já se potkávám) jsou převážně skvělí. V něčem jsou jiní, v něčem stejní jako jsme byli my. Byla jsem tento týden předsedkyně maturitní komise na jednom starobylém gymnáziu a mám jen ty nejlepší dojmy...
Moje otázky:
1) Litujete v životě něčeho? Udělali byste něco jinak?
2) Kdo nebo co je pro vás v životě nejdůležitější?
3) Jaká je vaše nejoblíbenější kniha?

1: Ak aj áno, obávam sa, že by som to znovu urobila rovnako... alebo aspoň podobne. V tomto som marná, marná a marná big_smile
2. Cíti, myslie, hovori a robi "to, čo je správne", čo sa ažko definuje, ale pocitovo viem presne, kedy sa od toho odkláňam, a kedy to žijem.
3. To sa mení v čase, ale stálice sú Herriotove príbehy, niektoré sebazdokonažujúce knihy a momentálne fičím na detektívkach rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 15. 6. 2021 12:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Otázky:
1. Jakou knížku (knihu) mᚠteď rozečtenou?
2. Co plánuješ na léto, pokud bude vývoj příznivý?
3. Co se ti líbí a naopak nelíbí na dnešních mladých lidech?

1. Metoda Bullet Journal: Zhodnote včerejšek, uspořádejte si dnešek a naplánujte zítřek
2. Na léto neplánuji vůbec nic. Ani si neberu dovolenou nějak v kuse. Vezmu si tak různě den, dva, když bude hezky. A nejraději budu za klid - na zahradě nebo u vody s knížkou.
3. Nelíbí se mi jejich až přílišné sebevědomí, drzost, nevychovanost (nezdravení apod.). Dodám, že samozřejmě nemyslím všechny.
A líbí se mi přiměřené sebevědomí, odvaha, umí jazyky lépe než my, nestydí se, nepodceňují se.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OTÁZKY:
1. Kniha, která je tvá srdcovka.
2. Film, který je tvá srdcovka.
3. Co by sis přál/a dlouho zkusit, ale nemᚠna to odvahu?

1. Viacero, viď odpoveď vyššie...
2. Tiež viac, napr. Místo splnených přání...
3. Otvori psí hotel/škôlku/útulok...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 15. 6. 2021 13:43

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Irma napsal(a):

1. Jaké jsou vaše oblíbené barvy?
2. Co ve vás vyvolá větší emoce - východ nebo západ slunce?
3. Máte rády vůni vanilky v parfémech?

1. Zelená, zelená, zelená smile
2. Oboje, ale každý jiné
3. Je to moje podmínka, aby byla přítomna stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#49 15. 6. 2021 13:54

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Sledovali jste někdy nějakou reality show? Pokud ano, která se vám líbila?
2. Ideální bydlení by bylo: velké město, malé město, vesnice, cizina (kde?)...... domek, panelák...?
3. Jaký styl oblečení máte nejraději? Sportovní, elegantní.... atd.

1. Určitě, ale teď si nevybavím žádnou, která by mi utkvěla v paměti, jakože nej.. Hmm, možná Trosečník a nebo takové ty postapokalyptické..?
2. Ideální bydlení je kdekoli s ideálními lidmi, ti jsou důležitější, než místo jako takové.
3. Pohodlný styl za jakýchkoli okolností big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#50 15. 6. 2021 20:20

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

1/ Ne.
2/ Velké město, velký byt, v cizině, za Velkou louží. (Když mám tu možnost výběru smile
3/ Elegantní, ale rozhodně pohodlné.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů