Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#376 15. 8. 2021 20:59

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Serigalo, nene, nebyla jsem malá a ani si nemyslím, že by to pro mě bylo tak děsivé, že jsem to vytěsnila, to si vůbec nemyslím. Spíš asi nebylo důležité si pamatovat, co jsem dělala já v té chvíli.

Jo tak už chápu. Špatně jsem tomu rozuměla. Chápala jsem to tak že si nepamatuješ cos dělala ve smyslu Tvé reakce na tu událost. Že nevíš cos zrovna ďělala za činnost, to chápu že to není důležité k zapamatování.  wink
Já to tŕeba vím taky možná jen proto Ÿe jsem tenkrát byla doma a měla jsem zrovna zapnutou televizi a u toho uklízela ve skříni.  big_smile

Není tady

 

#377 15. 8. 2021 21:51

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Tři otázky podle riny

11. září před téměř 20 lety jsem byla sama doma a vysávala jsem v pokoji. Když jsem vytáhla šňůru ze zásuvky, úplnou náhodou jsem zapla televizi. Zrovna opakovaně ukazovali útok na dvojčata. Jen jsem zírala... va usch
Druhý den se vrátil muž s potomstvem z Chorvatska. Vůbec nic nevěděli.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#378 16. 8. 2021 10:44

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Ano, že se zakoukali jinde, což může dost dobře souvisest s tím, že o sebe ten druhý nepečuje. Což se opravdu nedá (většinou) popřít.

Dle mého to s tím vůbec nesouvisí. Chlapi podvádí i výstavní manekýnky. Což může být paradoxně častější, než bychom si myslely. Pokud má chlapa, který bere ženy pouze podle jejich vzhledu, tak i ta největší kráska světa se jednoho dne okouká a zevšední, a dělá, co dělá a on si jen najde další.

Podle mého to souviset může. Ale určitě to nelze brát globálně, bude to kus od kusu. Ačkoliv souhlasím s Laffitou ohledně péče o sebe, tak uznávám, že to nebude jen vzhled, ale plno dalších věcí a každý to bude mít úplně jinak. Pro každého jsou ty důvody k rozvodu jiné. Mᚠpravdu, že muži opouštějí i "modelky".

Ahoj, tak taky přidám svůj názor. wink
Nemyslím si že je tolik rozvodů pro zanedbaný vzhled žen,ale dělala jsem kdysi anketu kdy většina můžu odpověděli že jim vadí že se jejich žena o sebe přestala starat. Krátce na to co spolu odsouhlasili společný život a úplně definitivně poté co založili rodinu. A můj názor že tomu tak velmi často je, je postavený na pozorování situace  v úzkém i širším okolí a nejen v
Čechách.
Bohužel jakmile ženská přibere, má neupravené vlasy, vytahané třičko a tak dále, není to ta stejná ženská jako byla.
Já znám pohlednou ženu kterou muži opouští, ta tvář ani postava ji nestačí , protože její povaha je tak trochu nešastná. 
No ale i muži o sebe přestávají dbát a to je taky někdy síla. big_smile

Není tady

 

#379 16. 8. 2021 13:13

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

1. Máte chytrý telefon a využíváte ho plně, nebo jenom základní funkce?
2. Máte rádi svoji práci? Měli jste někdy práci, kde jste se necítili dobře?
3. Máte dobré vztahy ve své nejbližší rodině, ve svém okolí?

1) Mám, kromě zákl.funkcí využívám Mapy.cz a Počasí.
2) Mám. Práci, kde jsem se necítila dobře jsem měla dvakrát, pokaždé 3 dny, kdy jsem to vzdala ve zkušební lhůtě.
3) Naštěstí mám.

Není tady

 

#380 21. 8. 2021 18:02

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Jednou tady byla otázka, jestli existuje téma, o kterém bysme chtěli mluvit/psát,.a nebylo. Napsala jsem tehdy že ano.
Bylo to pro mě stejně jako dnes, otázka , proč když dojde na "lámání chleba", lidi na sociálních sítích mají tendenci lhát. Tak se ptám...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#381 21. 8. 2021 18:10

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Napadlo mě to díky filmu, na který se zrovna dívám, tuším že se jmenuje Jde opravdu o pravdu?.
Jen se tak ptám, no 🤭


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#382 21. 8. 2021 20:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

Jednou tady byla otázka, jestli existuje téma, o kterém bysme chtěli mluvit/psát,.a nebylo. Napsala jsem tehdy že ano.
Bylo to pro mě stejně jako dnes, otázka , proč když dojde na "lámání chleba", lidi na sociálních sítích mají tendenci lhát. Tak se ptám...

A jak víš, že lžou?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#383 22. 8. 2021 21:16

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Lenno, když se někde zajímᚠo téma a čteš ho pozorně, tak to poznáš. 😋


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#384 23. 8. 2021 7:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Serigala napsal(a):

Ahoj, tak taky přidám svůj názor. wink
Nemyslím si že je tolik rozvodů pro zanedbaný vzhled žen,ale dělala jsem kdysi anketu kdy většina můžu odpověděli že jim vadí že se jejich žena o sebe přestala starat. Krátce na to co spolu odsouhlasili společný život a úplně definitivně poté co založili rodinu. A můj názor že tomu tak velmi často je, je postavený na pozorování situace  v úzkém i širším okolí a nejen v
Čechách.
Bohužel jakmile ženská přibere, má neupravené vlasy, vytahané třičko a tak dále, není to ta stejná ženská jako byla.
Já znám pohlednou ženu kterou muži opouští, ta tvář ani postava ji nestačí , protože její povaha je tak trochu nešastná. 
No ale i muži o sebe přestávají dbát a to je taky někdy síla. big_smile

Ne nadarmo se říká, že žena doufá, že muže po svatbě změní, zatímco muž doufá, že se žena po svatbě nezmění big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#385 23. 8. 2021 14:42

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

Lenno, když se někde zajímᚠo téma a čteš ho pozorně, tak to poznáš. 😋

Ale to může být jen tvůj pocit, že jsi to poznala, ale ne objektivní pravda. Když to vezmu podle Babinetu, tak už se to stalo.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#386 23. 8. 2021 18:15

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

No mně ne. To, co jsi ty na mně kritizovala, byl tvůj subjektivní pocit.
A i v jiných případech.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#387 23. 8. 2021 20:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

Jednou tady byla otázka, jestli existuje téma, o kterém bysme chtěli mluvit/psát,.a nebylo. Napsala jsem tehdy že ano.
Bylo to pro mě stejně jako dnes, otázka , proč když dojde na "lámání chleba", lidi na sociálních sítích mají tendenci lhát. Tak se ptám...

Se sociálními sítěmi nemám naštěstí zas tak moc zkušeností, ale myslím si, že se lhaním na nich to bude v podstatě jako v reálném životě, kde:
Někteří se snaží říkat pravdu za každou cenu (až už to je občas nemístné), další říkají většinou pravdu, případně v určitých situacích raději mlčí nebo použijí milosrdnou lež. A jsou i tací, kteří mají lhaní snad za sport a místy si pletou, co řekli či neřekli. usch
Pokud se člověk na sociální síti nachází v anonymitě, mohl by se přece projevovat naprosto pravdivě (pokud to není zrovna onen chronický lhář v běžném životě). A když se přece jen občas dopustí nepravdy, klame nejspíš i sám sebe... Nemohla by to být i jistá forma sebeobrany?

Upravil(a) vrabčák (23. 8. 2021 20:33)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#388 24. 8. 2021 12:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

No mně ne. To, co jsi ty na mně kritizovala, byl tvůj subjektivní pocit.
A i v jiných případech.

Ale ano, právě tobě se to stalo už víckrát. Ale je mi jasné, že to nevidíš smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#389 25. 8. 2021 6:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Ale ne. Právě ty mnohé nevidíš.
Naposledy obě účastnice, o kterých je řeč, lhaly , a to opakovaně. A nebyla jsem jediná, kdo si toho všiml.
Určitě to nebylo v sebeobraně, jak se domnívá hodnej Vrabčák.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#390 25. 8. 2021 8:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

vrabčák napsal(a):

11. září před téměř 20 lety jsem byla sama doma a vysávala jsem v pokoji. Když jsem vytáhla šňůru ze zásuvky, úplnou náhodou jsem zapla televizi. Zrovna opakovaně ukazovali útok na dvojčata. Jen jsem zírala... va usch
Druhý den se vrátil muž s potomstvem z Chorvatska. Vůbec nic nevěděli.

Ja som priletela na letisko v Hurghade, kde pobedhoval arabský (česky hovoriaci) sprievodca a kričal, že "Toto je tretia svetová!" a "Koniec sveta!" a za ním vial slovenský delegát a ukžudňoval na stiredačku jeho a nás... Chvížu osm mala chu otoči sa a nasadnú na lietadlo spä - najmä keď som na monitoroch videla, čo sa stalo - ale nakoniec ma zastavila rpedstava toho drmolu, čo by ma čakal doma (a hlavne v práci) a zostala som... Bola to jedna z top dovoleniek celého môjho života, takže určite nežutujem. Keď som letela durhýrkát do Egypta, práve zomrel Jásir Arafat - odvetdy som si to už nelajsla big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#391 25. 8. 2021 10:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

rina napsal(a):

1. Máte chytrý telefon a využíváte ho plně, nebo jenom základní funkce?
2. Máte rádi svoji práci? Měli jste někdy práci, kde jste se necítili dobře?
3. Máte dobré vztahy ve své nejbližší rodině, ve svém okolí?

1) Mám, kromě zákl.funkcí využívám Mapy.cz a Počasí.
2) Mám. Práci, kde jsem se necítila dobře jsem měla dvakrát, pokaždé 3 dny, kdy jsem to vzdala ve zkušební lhůtě.
3) Naštěstí mám.

1. Len sa odhodlávam znovu ho zača používa. Predtým som ho mala aj ako foák, diktafón apod., teraz mám v merku skôr pár aplikácií, ale nemienim to preháňa...
2. Vcelku mám, aj keď dnes, prvý deň po návrate z dlhšej dovolenky, o tom trochu pochybujem big_smile . Mala som ani nie tak prácu, ako kolektív, kde to nebolo dobré - preto som teraz tu...
3. Myslím, že mám, hoci v nedežu tiež prebehla menšia búrka, ale už je zažehnaná (Práve vtedy som si uvedomila, aké by bolo blbé trápi sa v tých užších rodinných vzahoch) . Dlhodobo to vcelku funguje, hoci vždy sa dá ešte niečo vytúni (napr. s nevlastným synom je to také chabšie).

Upravil(a) Selima (25. 8. 2021 10:42)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#392 25. 8. 2021 10:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

No mně ne. To, co jsi ty na mně kritizovala, byl tvůj subjektivní pocit.
A i v jiných případech.

big_smile Ale to je vždy subjektívny pocit, často aj vo vzahoch tvárou v tvár, nieto v digitálnej komunikácii... Subjektívny môže rpravdivý - ale nemusí...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#393 26. 8. 2021 9:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

1. Jaký je podle vás současný nejlepší český zpěvák/zpěvačka?
2. Jaký máte nejméně oblíbený dopravní prostředek?
3. Máte nějakou osobu nebo osobnost, ke které vzhlížíte? A proč?

1. ažko poveda, kritéria sú rôzne... Vždy sa mi páčila Marie Rottrová, ale napríkald na Pokáčovi (a ďalších) sa pobavím...
2. Kolobežka? (Asi ale trolejbus...).
3. "Nevlastná dcéra" - mladšia len o 11 rokov, ktorá skvele zvláda svoj nežahký údel.

Upravil(a) Selima (26. 8. 2021 9:28)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#394 26. 8. 2021 9:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Tak zkusíme jednodušší otázky smile
1. V přátelství je pro vás důležitější upřímnost a nebo stejné hodnoty/názory?
2. Jak nejdéle jste kdy pracovali nebo pracujete u stejného zaměstnavatele/ nebo podnikáte?
3. Na co se nejvíc těšíte o víkendu?

1. Ideálne oboje, ale úprimnos je absolútny mus... no bez podobných názorov a hodnôt to asi tiež dlho nevydrží.
2. Cca 20 rokov , v dvoch rôznych podnikoch, ale jeden zamestnávatež.
3. Na film Známi neznámi a  kávu s kamoškami, ale možno ešte príde aj niečo iné radfostné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#395 26. 8. 2021 9:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

1. Divně položená otázka. Jedno druhé nevylučuje. Stejné hodnoty a názory bez upřímnosti jsou prd platné.
2. V MŠ. To jsem vystudovala. Pak jsem zaměstnání přizpůsobovala potřebám dětí.
3. Že pověsím obrazy, které jsem "nakoupila" u popelnic. Je jich celkem 13, a konečně jsou dost velké na mé vysoké zdi. Nechápu proč se tam ocitly, jsou to originály, přírodní motivy, v pastelových barvách, nepoužité, zabalené.

Otázky:
1. Jaké barvy u vás doma převažují?
2. Jakému bydlení dáváte přednost: Byt nebo domek, město nebo vesnice? Proč?
3. Co vám nejvíc chybělo v lockdownu?

1. Oranžová, modrá, nábytok s červenkastým nádychom, a aj biela...
2. Momentálne byt v meste, kvôli životnému štýl ua inému, ale do budúcnosti možno aj chalupu alebo domček na vidieku - keď príde chu skžudni sa...
3. Stretávanie (sa) s žuďmi a kultúra. Ale vlastne aj sauna a bazén grater


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#396 26. 8. 2021 9:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

A já dám teda absolutně lehké nepřemýšlecí otázky smile
1. jakou polévku mᚠnejraději?
2. jakou pomazánku mᚠnejraději?
3. jakou pochutinu mᚠnejraději (ve smyslu prasárničku - chipsy, čokoláda, zákusek....)

1. Vývar (slepačí alebo hovädzí) alebo paradajkovú. Kedysi nedostižnú kari s citrónovou trávou a kuracím mäsom, ale už dávno som ju nejedla a recept nemám kapitulation grater
2. Asi baklažánovú s opekanou paprikou, alebo syrovo-cesnakovú...
3. Domáce koláče alebo cheesecakey, prípadne zmrzlinu rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#397 26. 8. 2021 10:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

eremuruss napsal(a):

1. Kde se vam v Cechach nejvice libilo ?
2.mate radci poznavani pamatek nebo vyvalovani se u vody ?
3.Varite si na dovolene radci sami,nebo radeji ochunate jidlo v restauraci ?

1. Je toho viac... povedzme južná Morava, Brno & spol., potom okolie Olomouce, ale aj samota v južných Čecháích (už hranice s Rakúskom), ČB, ČK, sever - Jizerky, Lužické hory, Lbc a JnN, Praha, Kutná Hora, Říp a okolie, Vysočina, krásne staré mestá, tradičné dediny, príroda...
2. Ideálne oboje, ale keby som musela vybera, tak asi prvé...
3. Ako kde, ale rada chutnám také, čo si doma sama neurobím, takže asi bé.

Upravil(a) Selima (26. 8. 2021 10:03)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#398 26. 8. 2021 10:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Jak řešíte, když vás něco bolí.. záda, nohy, žaludek, hlava..?
2. Máte zkušenost s Pěti Tibeany?
3. Který typ cvičení je vám nejbližší a který naopak nejvzdálenější? Např. jóga, kalanetika, aerobik, posilování, běh, jump, poledance, břišní tance, atd. Jestli jsem tady ten vᚠneuvedla, budu ráda za doplnění smile

1. Najprv skúsim osvedčené veci, čo mám doma, potom sa spýtam iných an prírodnú liečbu, skúšam cviči, diétova, vari čajíky... K lekárom alebo s klasickými liekmi až naposledy.
2. Mám, z mladších rokov, ale nenadchli ma a dlho som ich nevydržala robi.
3. Blízky akýkožvek tanec (vlastne čokožvek na hudbu, aj aqua-aerobik a loptové cvičenie), plávanie, joga, kalanetika (tá samodomo), neznášam bez a posilňovanie či akékožvek fitko by som už tiež nedala... Plus chôdza je super, ideálne s niekým a ideálne na peknom mieste.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#399 26. 8. 2021 10:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Na co se v blízké době nejvíce těšíte?
2. Pokud chodíte někdy na jídlo do restaurace... máte své oblíbené jídlo, které si dáváte pokaždé (nebo skoro) - jaké to je? Nebo raději zkoušíte stále nové chutě?
3. Kultura - co je Vᚠ"šálek kávy" a co Vás naopak neláká? (koncert, divadlo, kino, výstava...... atd.)

1. Na novú práčku tongue a na babie leto, snáď sa vydarí. (Plus do divadla, po vyše mesačnej pauze...)
2. Rada skúšam nové chute, ale v Čechách si dávam rada sviečkovú či podobné "národné jedlo", v Maďarsku kurací paprikᚠs haluškami alebo sladké šomló halušky, v SR bryndzáky alebo vyprážaný syr (ten sa mi doma nechce vypráža), prípadne divinu, kačku, hus, králika, apod.
3. Skoro všetko, ale divadlo a výstava sú sviatok, kino bežnejšie, koncerty predtým viac, teraz už menej (a viac vyberám)... Nemusím akurát prílišnú avantgardu, dychovku a rap, prípadné abstraktné moderné umenie, ostatné skoro všetko.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#400 26. 8. 2021 10:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

1. Jaký dárek vám udělá největší radost?
2. Jak se vyrovnáváte se stárnutím - úbytkem energie, chátrání těla apod. - řešíte to v sobě vůbec?
3) Kde v ČR jste prožili svou nejlepší dovolenou?

1. Z lásky... alebo potom zážitkový.
2. Neriešim to v sebe, skôr sa o seba viac starám a som nútená cviči hormonálnu a inú jogu, či-kung (aspoň rozcvičku), pláva, saunova, palta sa krémami a telovým mliekom a udržiava ten požičaný obal. wink 
3. Toho je tiež viac... ale vežmi sa mi páčila nezabudnutežná tanečná dovolenka v Brne, alebo potom dovolenka na dedine pri Olomouci (zamladi aj to nedávno), alebo krásne severné Čechy, prípadne splav okolia ČK...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů