Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 18. 7. 2021 11:23

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Psala jsem něco o té "řízené" upřímnosti, ale nepustil mě.
Asi je to tak dobře 🤭


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#277 18. 7. 2021 12:28

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tři otázky podle riny

rina napsal(a):

1. Divně položená otázka. Jedno druhé nevylučuje. Stejné hodnoty a názory bez upřímnosti jsou prd platné.
2. V MŠ. To jsem vystudovala. Pak jsem zaměstnání přizpůsobovala potřebám dětí.
3. Že pověsím obrazy, které jsem "nakoupila" u popelnic. Je jich celkem 13, a konečně jsou dost velké na mé vysoké zdi. Nechápu proč se tam ocitly, jsou to originály, přírodní motivy, v pastelových barvách, nepoužité, zabalené.

Otázky:
1. Jaké barvy u vás doma převažují?
2. Jakému bydlení dáváte přednost: Byt nebo domek, město nebo vesnice? Proč?
3. Co vám nejvíc chybělo v lockdownu?

1. Mam rada vesele barvy takze fialova,zelenkava,sedomodra
2.bydli v dome,ale vic se me libilo v byte
3.otevrene vsechny obchody


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#278 18. 7. 2021 12:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

A já dám teda absolutně lehké nepřemýšlecí otázky smile
1. jakou polévku mᚠnejraději?
2. jakou pomazánku mᚠnejraději?
3. jakou pochutinu mᚠnejraději (ve smyslu prasárničku - chipsy, čokoláda, zákusek....)

1. mam rada vyvary,ktere bych nemela mam toriz zvysenou kyselinu mocovou
2.vajickovou,ale i tunakovou
2.ty silne tycinky,sladkosti moc nemusim


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#279 18. 7. 2021 12:35

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tři otázky podle riny

1. Kde se vam v Cechach nejvice libilo ?
2.mate radci poznavani pamatek nebo vyvalovani se u vody ?
3.Varite si na dovolene radci sami,nebo radeji ochunate jidlo v restauraci ?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#280 18. 7. 2021 13:02

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

1. V Hradci.
2. Vyvalovani. 🌞😋
3. Dovolenou bych teď zařídila tak, abych ochutnávala cokoliv co nemusím vařit. 🍨🎂👏


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#281 18. 7. 2021 14:33

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

eremuruss napsal(a):

1. Kde se vam v Cechach nejvice libilo ?
2.mate radci poznavani pamatek nebo vyvalovani se u vody ?
3.Varite si na dovolene radci sami,nebo radeji ochunate jidlo v restauraci ?

1. Těžké určit jen jedno místo/město. Takže povodí Ohře a Labe - pás mezi Karlovými Vary a Ústím nad Labem. Tam je příroda a její scenérie naprosto neskutečná.
2. Na dovolené určitě akci, nemusí to být vyloženě památky, spíš výlety do přírody. Válet se můžu doma a zadarmo big_smile 
3. Když už dovolenou, tak i od vaření wink Jezdíme na takové i makové, ve finále je to stejně jedno, protože dovolenkové vaření je přece jen dietnější, co se času stráveného u plotny týče smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#282 18. 7. 2021 17:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Ty jsi můj člověk big_smile Také jsem polévková, tu tvou kvasnicovou jsem myslím zkoušela tummenupp

Zrovna dnes jsem ji vařila.. chodili kolem jak mlsní kocouři a "obědvali" už v půl jedenácté big_smile Aspoň jsem nemusela spěchat s druhým smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#283 18. 7. 2021 17:51

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Otázky:
1. Jak řešíte, když vás něco bolí.. záda, nohy, žaludek, hlava..?
2. Máte zkušenost s Pěti Tibeany?
3. Který typ cvičení je vám nejbližší a který naopak nejvzdálenější? Např. jóga, kalanetika, aerobik, posilování, běh, jump, poledance, břišní tance, atd. Jestli jsem tady ten vᚠneuvedla, budu ráda za doplnění smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#284 18. 7. 2021 21:05

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Hezký 👍
Ale už jdu spát. Tak dobrou. 🌚


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#285 18. 7. 2021 21:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Palomito, ta upřímnost je důležitá, čím větší přátelství - tím víc by měla upřímnost fungovat. Ale dovedu pochopit, když nebudou přátelé upřímní naprosto ve všem, co si myslí... např. neřeknu "ten tvůj manžel je blbec"..... "tvůj syn je pěkný hajzlík".... prostě nebudu upřímná naprosto ve všem, co by mohlo bolet, ublížit, nemusím opravdu říkat všechny své myšlenky...

Jasný, že neubližovat, ale taky nelhat.. buď se zdržím komentáře a nebo řeknu, že je super, že se ti dva našli, protože nám dvěma by to určitě nevyšlo.. tím je řečeno vše lol Nemám ráda takové to pokrytecké "jééé ty to tu mᚠkrásný" a pak zjistit, že se to vůbec nelíbí. Právě proto, že na tom nezáleží bych to ráda slyšela od těch lidí/přátel přímo. Nebo a mlčí, když už nechtějí říct svůj názor. tillfreds Teď jsem taky viděla od kámošky předělanou kuchyň, chodbu a koupelnu. No vůbec, ale vůbec to není můj styl. Ale proč jí to říkat? Neřekla jsem, jak je to krásný, ale jaká úžasná proměna a že musí být nadšeni z toho místa a jak se celá ta část bytu prosvětlila a otevřela. A to je fakt. Jim je v tom dobře a to je to podstatné. Kdyby se jim to nelíbilo, tak si to do bytu nepořídí a na mě nezáleží. To stejné i s polovičkami ostatních a dětmi obzvl᚝ smile

Jo, přesně takhle jsem to myslela! V určitých chvílích se prostě neupřímnost dá pochopit, aby člověk neublížil. Takže nejsem upřímná a mlčím, přesně jak říkᚠtummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#286 18. 7. 2021 21:16

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

eremuruss napsal(a):

1. Kde se vam v Cechach nejvice libilo ?
2.mate radci poznavani pamatek nebo vyvalovani se u vody ?
3.Varite si na dovolene radci sami,nebo radeji ochunate jidlo v restauraci ?

1. Těžké určit jen jedno místo/město. Takže povodí Ohře a Labe - pás mezi Karlovými Vary a Ústím nad Labem. Tam je příroda a její scenérie naprosto neskutečná.
2. Na dovolené určitě akci, nemusí to být vyloženě památky, spíš výlety do přírody. Válet se můžu doma a zadarmo big_smile 
3. Když už dovolenou, tak i od vaření wink Jezdíme na takové i makové, ve finále je to stejně jedno, protože dovolenkové vaření je přece jen dietnější, co se času stráveného u plotny týče smile

Palomito, to koukám! To se často neslyší, že někomu se líbí zrovna zde! Jsem z KV smile Ale pravda, dál směrem Ústí to neznám...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#287 18. 7. 2021 21:46

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Jo, přesně takhle jsem to myslela! V určitých chvílích se prostě neupřímnost dá pochopit, aby člověk neublížil. Takže nejsem upřímná a mlčím, přesně jak říkᚠtummenupp

Nemyslela jsem neomalenost.. ale jednoduše nebudu vychvalovat chlapa, o kterém si myslím, že má do ideálu velmi daleko.. smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#288 18. 7. 2021 21:49

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Palomito, to koukám! To se často neslyší, že někomu se líbí zrovna zde! Jsem z KV smile Ale pravda, dál směrem Ústí to neznám...

Jo, ten kraj má svůj půvab. Žila jsem v různých koutech ČR, ale tahle část na mě zapůsobila nejvíc tummenupp Vlastně i na muže, prý kdybychom nežili, kde žijeme, tak jedině tam stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#289 19. 7. 2021 13:50

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Palomito, to koukám! To se často neslyší, že někomu se líbí zrovna zde! Jsem z KV smile Ale pravda, dál směrem Ústí to neznám...

Jo, ten kraj má svůj půvab. Žila jsem v různých koutech ČR, ale tahle část na mě zapůsobila nejvíc tummenupp Vlastně i na muže, prý kdybychom nežili, kde žijeme, tak jedině tam stolt

Tak to slyším asi poprvé! tummenupp  Většina lidí odsud zdrhá jinam, dost se nᚠkraj vylidňuje. Nedávno ho Babiš označil "historicky nejhorší kraj ve všem" big_smile  Ale super, že se někomu líbí! godliketummenupp

Upravil(a) LENNNA (19. 7. 2021 13:51)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#290 19. 7. 2021 16:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Jak řešíte, když vás něco bolí.. záda, nohy, žaludek, hlava..?
2. Máte zkušenost s Pěti Tibeany?
3. Který typ cvičení je vám nejbližší a který naopak nejvzdálenější? Např. jóga, kalanetika, aerobik, posilování, běh, jump, poledance, břišní tance, atd. Jestli jsem tady ten vᚠneuvedla, budu ráda za doplnění smile

1. ono opravdu záleží na tom, CO bolí. záda nohy, ruce se snažím vyléčit pohybem nebo masáží. Žaludek - jako první pomoc anýz třeba... Na hlavu - když bolí hodně, tak jedině prášek a to si ho ještě musím vzít zavčas, jinak je zle.
2. cvičím je už hodně let
3. ten, co je venku a není to kolektivní sport smile. Takže turistika, jízda na kole, plavání. Doma ty Tibeany a rehabilitační cvičení na záda. Jinak jsem dřív cvičila i kalanetiku či posilovala, ale doma. Kolektivní cvičení v zapr*ěných tělocvičnách mi nic neříká smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#291 19. 7. 2021 16:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Palomito, to koukám! To se často neslyší, že někomu se líbí zrovna zde! Jsem z KV smile Ale pravda, dál směrem Ústí to neznám...

Jo, ten kraj má svůj půvab. Žila jsem v různých koutech ČR, ale tahle část na mě zapůsobila nejvíc tummenupp Vlastně i na muže, prý kdybychom nežili, kde žijeme, tak jedině tam stolt

Tak to slyším asi poprvé! tummenupp  Většina lidí odsud zdrhá jinam, dost se nᚠkraj vylidňuje. Nedávno ho Babiš označil "historicky nejhorší kraj ve všem" big_smile  Ale super, že se někomu líbí! godliketummenupp

big_smile
Já to tam teda neznám, ale byla jsem trochu výš - kolem Lužických hor, Nového Boru, Ćeské Švýcarsko a tam  bylo úžasně. Až teda na Nový Bor samotný.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#292 19. 7. 2021 17:57

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Tak to slyším asi poprvé! tummenupp  Většina lidí odsud zdrhá jinam, dost se nᚠkraj vylidňuje. Nedávno ho Babiš označil "historicky nejhorší kraj ve všem" big_smile  Ale super, že se někomu líbí! godliketummenupp

No jo, když mě nezajímá co říká Babiš big_smile Ale my jsme ujetí.. když jsme jeli kolem, fotili jsme si i Tušimice lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#293 19. 7. 2021 18:38

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Judyna napsal(a):

1. ono opravdu záleží na tom, CO bolí. záda nohy, ruce se snažím vyléčit pohybem nebo masáží. Žaludek - jako první pomoc anýz třeba... Na hlavu - když bolí hodně, tak jedině prášek a to si ho ještě musím vzít zavčas, jinak je zle.
2. cvičím je už hodně let
3. ten, co je venku a není to kolektivní sport smile. Takže turistika, jízda na kole, plavání. Doma ty Tibeany a rehabilitační cvičení na záda. Jinak jsem dřív cvičila i kalanetiku či posilovala, ale doma. Kolektivní cvičení v zapr*ěných tělocvičnách mi nic neříká smile

Cítíš po těch Tibeanech nějakou změnu? Nebo spíš asi cítila? Na začátku? Na bolest hlavy mi hodně pomohla joga. tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#294 19. 7. 2021 18:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

Ne, necítila. Jen při prvním cvičení se mi obracel žaludek u cv. č. 3, což se mi občas stane i teď, když cvičím nemocná. Asi po 2 - 3 letech jsem si uvědomila, že nemám svoje každoroční angíny. Jestli to je tím nebo jen  souhra náhod, nevím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#295 19. 7. 2021 19:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Zajímavé, děkuji smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#296 21. 7. 2021 19:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

Palomito, chystᚠse na cvičení nebo jsi o tom jen kdesi četla?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#297 21. 7. 2021 20:32

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Tibeany cvičí moje máti.. kdysi jsem je taky zkoušela.. ale nějak mi to nic nedalo, možná na to nebyl ten správný čas. Cvičit bych měla, jen nebyl čas a prostor (výmluva big_smile), ale teď už se to všechno trošku zklidnilo, tak jsem pomalu začala. Krůček po krůčku, a mi to vydrží co nejdéle smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#298 21. 7. 2021 21:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

Držím Ti palce. Třeba si také po čase všimneš, že ses něčeho zbavila. Nebo taky ne a aspoň se protáhneš.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#299 21. 7. 2021 21:09

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Judyna napsal(a):

Držím Ti palce. Třeba si také po čase všimneš, že ses něčeho zbavila. Nebo taky ne a aspoň se protáhneš.

Díky smile Řeším hlavně to protažení, protože většinu času jen sedím nebo stojím a jak to tělo nemládne, tak to snáší čím dál hůř.. rodna Abych někde tajtrlíkovala kvůli hubnutí, na to už opravdu nemám energii a ani chu smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#300 21. 7. 2021 22:08

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Tibeani nejsou o hubnutí, ale o kondici a pohodě, celkové. Není to náročné. Cvičím to taky občas. Ne furt, protože jsem blbka. Ale je to skvělé cvičení.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů