Oznámení

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#226 7. 7. 2021 19:40

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Tři otázky podle riny

Taky se radši scházím s kamarády (a kamarádkami wink) na neutrální půdě. big_smile Navrhneme místo a čas a vybereme ten lepší z obou návrhů. tongue
Nezavedli jsme doma ani narozeninové oslavy svých potomků s pozvanými kamarády. V dětství jsem nic takového nezažila, vůbec mě nenapadlo po rodičích něco takového chtít, a tak jsem se tomu bránila. hmm Ovšem potomci na to mají už jiný názor a občas se objeví výčitka... sad

Upravil(a) vrabčák (7. 7. 2021 19:49)

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#227 8. 7. 2021 7:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

vrabčáku, ani my nepořádáme domácí oslavy pro děti a doufám, že jsou s tím srovnané, aspoň se tak vyjádřily. Kdo ví, co mi vpálí v dospělosti wink Ale samy pak přišly s tím, že u nás už žádné návštěvy nechtějí, protože to bylo akorát ničivé komando. Teď už je to zase jiné. Kamarády si vodí, jen když nejsme doma, je to tak lepší pro všechny big_smile Teď si maximálně smaží na mobilu nebo vyplení ledničku/komoru a další detaily vědět nepotřebuju, zatím wink

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#228 8. 7. 2021 15:11

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

No super storstark a já si vždy říkám, že budu za exota big_smile

Mám kamarádku, která bydlí kousek ode mě. Podle toho, co se tak bavíme, je na tom velmi podobně s názory o návštěvách. Vůbec se nenavštěvujeme a nevídáme. Přesto o sobě víme a můžeme se jedna na druhou spolehnout, kdyby teklo do bot. To naši chlapi, ti se vídají skoro každý den, nebo si aspoň píšou. Nechápu big_smile Ale zase spolu nechodí do hospody a to my dvě ano, možná jednou, dvakrát za rok, ale nám to stačí lol Zase mám jinou kámošku, která (naštěstí) bydlí v jiném okrese a ta mi zase pořád říká, jak byla na návštěvě tam a tihle u nich a jaká škoda, že nebydlíme vedle sebe, že bychom se navštěvovaly neustále. dumbom
Myslím, že je lepší být spokojený exot, než se snažit natlačit do nějakého všeobecného klišé, v kterém člověku není dobře wink

Tak to tučné - to je úplný ideál tummenupp
Jinak souhlasím - je "lepší být spokojený exot, než se snažit natlačit do nějakého všeobecného klišé, v kterém člověku není dobře" a super na tom je, že čím je člověk starší, tím víc se nebojí být sám sebou a spokojený tummenupp

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#229 8. 7. 2021 15:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

No a navíc mají ty srazy v restauracích i super výhodu - vždy si dámě něco dobrého k jídlu smile

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#230 8. 7. 2021 18:56

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

A k pití, např. storstark .

Seneca

Není tady

#231 8. 7. 2021 19:40

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

No a navíc mají ty srazy v restauracích i super výhodu - vždy si dámě něco dobrého k jídlu smile

Jo, ještě se mi líbí pobytové návštěvy "které toho moc nesní" a pak pomalu bráním děti vlastním tělem big_smile Jednou mi tu dívčina za prodloužený víkend nabrala 4 kg. Pak zase dojela neohlášená návštěva a hodinku před půlnocí nám slupli oběd, který jsem měla nachystaný na druhý den. Inu, někdy se zadaří.. Jakože jsem ráda, že jim chutná, ale všeho moc škodí smile Vždycky slyším "proč toho nosíš tolik! Kdo to bude jíst!" a za chvíli.. nemáš ještě? Takže taky preferuju, ať si každý objedná, po čem jeho srdce touží, ale hlavně, ať se s tím nemusím dělat já stolt

Není tady

#232 8. 7. 2021 21:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile  stolt

Seneca

Není tady

#233 9. 7. 2021 18:54

Irma
♥♥♥♥---

Ad fotoalba - úplný horor je, když má někdo nutkavou potřebu předvést svoji dovolenou (tradičně Řecko nebo Chorvatsko): pidi postavičky v moři, trapné momentky na písku a ukázka jídla v hotelu. To vše provázeno káráním: "Počkeej, neobracej tak rychle, musíš vidět to...a to..." big_smile Naprosto šílený je fotoseriál ze svateb. "Ten pán, co stojí zády, to je strejda Láďa, jak se rozved´s tetou, tyhle děti patří tamhletomu, tato paní je sestra bratrancovy manželky ect. " Většinou absolutně nikoho osobně neznám big_smile
Na dotazy, jestli jsem na dovolené fotila, odpovídám, že by je moje fotky nebavily, protože fotím tepané kliky, stromy, fasády, města a tak big_smile

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

#234 9. 7. 2021 19:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Irmo, tvoje fotky by mě bavily, tam není nutnost kdejakou kliku znát osobně big_smile Jo a jedna kámoška na mně vždycky dyndá fotky, tak jí sem tam něco pošlu a naposled jsem se zařekla, že už nikdy. Pošlu jí fotku děcka a ona řeší deku na gauči, nebo kabát, co visí za ním.. no prostě masakr. A vždy to zabalí do takového "nemohla jsem si nevšimnout.."

Není tady

#235 9. 7. 2021 19:07

Irma
♥♥♥♥---

To znám, některým lidem je škoda dávat fotky do ruky lol

Není tady

#236 9. 7. 2021 19:11

Irma
♥♥♥♥---

rina musí mít radost. Její vlákno vesele žije tummenupp

Není tady

#237 9. 7. 2021 19:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Jo, žije. tummenupp
Já to tedy ale zas flákám... dumbom

Doufám, že původní tvůrce vlákna - Nocturmas se těší dobrému zdraví, že to tady s námi z neznámého mně důvodu jen vzdal. Třeba to pozoruje z povzdálí a teď možná trochu žárlí na Rinu, že vlákno obnovila. smile

Seneca

Není tady

#238 10. 7. 2021 14:11

rina
♥♥♥♥♥♥-

Díky za oba komentáře. rodna
Opravdu to není moje vlákno. Jenom jsem si prostě netroufla do jeho vlákna přidat ty svoje poznámky, které myslím diskuzi trošku ulehčují...

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#239 13. 7. 2021 20:34

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

1. Jaký je podle vás současný nejlepší český zpěvák/zpěvačka?
2. Jaký máte nejméně oblíbený dopravní prostředek?
3. Máte nějakou osobu nebo osobnost, ke které vzhlížíte? A proč?

Není tady

#240 13. 7. 2021 21:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Protože se mi nechce přemýšlet a jediná otázky, nad kterou přemýšlet nemusím, je č. 2, tak odpovím jen na ni.
Auto. Smrdí (i když už zdaleka ne tolik), je mi v něm špatně a jsou všude, potvory.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#241 13. 7. 2021 21:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judy, tak dík lol

Není tady

#242 13. 7. 2021 21:40

Irma
♥♥♥♥---

1/ nemám českého oblíbence
2/ jakákoliv loď (i nafukovací)
3/ nemám

Není tady

#243 14. 7. 2021 6:58

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Irma napsal(a):

1/ nemám českého oblíbence
2/ jakákoliv loď (i nafukovací)
3/ nemám

Otázka č. 1. byla spíš myšlena, jestli vás někdo překvapil svým talentem. Nemusí to být zrovna oblíbenec smile Mě neskutečně fascinuje Mikolas Josef. Jeho formát vnímání hudby a kreativita. rodna

Není tady

#244 14. 7. 2021 17:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

Palomito, věřila bys, že tohle jsou jedny z nejtěžších otázek, které tu byly? smile
1. Vždy to byl Karel Gott a Lucie Bílá (přestože nejsou přímo moji oblíbenci), ale považuji je za nejlepší - tedy v případě KG - považovala... nikdo jiný mě vůbec nenapadá...
2. Autobus.
3. Ne osobnost ve smyslu známá osobnost, ale mou kamarádku, které je výjimečný člověk a hrozně moc toho dokázala.

- Gary Smith

Není tady

#245 14. 7. 2021 18:02

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Palomito, věřila bys, že tohle jsou jedny z nejtěžších otázek, které tu byly? smile

Nevěřila smile Ale tím spíš díky, že jsi dala odpovědi par

Není tady

#246 14. 7. 2021 19:11

Irma
♥♥♥♥---

Aha, tak to jsem neměla odpovídat, protože naši zpěváckou scénu nesleduji smile U Mikolase Josefa jsem byla schopná sledovat buď jen zpěv nebo techniku tanečních kreací. Dohromady ne. rodna Přesto mě otázka zaujala a v duchu jsem pátrala, koho vlastně ráda poslouchám.

Není tady

#247 14. 7. 2021 19:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

1) Mám ráda Jarka Nohavicu - celkové zaměření, texty i melodie, vlastní doprovod nebo kapela. Ze zpěváků klasické hudby: Magdalena Kožená, Markéta Cukrová, Petr Nekoranec, Luděk Vele, Aleš Briscein, Adam Plachetka...
2) Auto a autobus, ve kterém se topí, je cítit nafta a trpím nedostatkem O2.
3) Bratři Čapkové - osobnost, vnímání světa, způsob vyjadřování, laskavý humor... Těch z minulosti by bylo daleko víc, ale ze současných mě teď nějak nikdo nenapadá...

Seneca

Není tady

#248 14. 7. 2021 19:18

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Irma napsal(a):

Aha, tak to jsem neměla odpovídat, protože naši zpěváckou scénu nesleduji smile U Mikolase Josefa jsem byla schopná sledovat buď jen zpěv nebo techniku tanečních kreací. Dohromady ne. rodna Přesto mě otázka zaujala a v duchu jsem pátrala, koho vlastně ráda poslouchám.

Taky tomu moc nedám. Jen mě tenhle kluk opravdu zaujal, ale že bych ho vyloženě poslouchala, to ne. Jen občas jako chuťovku wink Ještě mě velmi zaujala tvorba Emy Smetany a Jordana Haje.. Jejich No fire byla pro mě zlomová skladba, kterou si mě získali smile

Není tady

#249 14. 7. 2021 19:20

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

1) Mám ráda Jarka Nohavicu - celkové zaměření, texty i melodie, vlastní doprovod nebo kapela. Ze zpěváků klasické hudby: Magdalena Kožená, Markéta Cukrová, Petr Nekoranec, Luděk Vele, Aleš Briscein, Adam Plachetka...
2) Auto a autobus, ve kterém se topí, je cítit nafta a trpím nedostatkem O2.
3) Bratři Čapkové - osobnost, vnímání světa, způsob vyjadřování, laskavý humor... Těch z minulosti by bylo daleko víc, ale ze současných mě teď nějak nikdo nenapadá...

Nohavica je echt domácí lol storstark Taky ho mám ráda. Které jeho album máš nejradši? Pro mě hjarta Divoké století.

Není tady

#250 14. 7. 2021 19:26

Irma
♥♥♥♥---

Kdybys chtěla něco cizího, koukni někdy na Allie Sherlock. Nejlépe od jejich prvních songů, ten postupný vývoj je znát. Ale třeba by nebyla to, co ráda posloucháš. Od Lady Gaga mám taky ráda jen Shallow, když zpívá s BC big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí