Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1176 14. 12. 2021 10:12

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

“ Válka je mír.  Svoboda je otroctví.  Nevědomost je síla “.       ( George Orwell )

Tohle je to co teď žijeme. A jak jsem tady už psala ,mnoho lidí a to především v západní Evropě si nepovšimli že plíživě přichází diktatura v zájmu našeho vlastního “ dobra “ . Ti z východu si toho všimnout mohli lépe, nicméně i jejich nevědomost sehrála roli.
Není nic jednoduššího než “zachraňovat “ vystrašené lidi a přitom jim pomalinku pomalu brát svobodu.
Dnes je už úplně jasné ( mě samotné určitě ) že mnozí šli na “ posilující “ dávku nikoliv v domnění ochrany před nákazou ale proto, že ní by nemohli  “ svobodně “ žit.  Pro mne děsivá skutečnost. Kdy nevědomost je síla.
Samozřejmě jsou mezi námi stále i ti kdo důvěřují že je dávka ochrání , to ale nemění nic na tom že tím dobrovolně podléhají a podporují diktaturu. Teda to ,proti čemu jiní naopak bojují.

Jsem tady proto abych naukávala všechny ty kdo už aspoň podvědomě vnímají to co píšu. Není to pro ty ,kdo ještě spí.
Nejsem proti vakcíně, jsem proti diktatuře, která za tím plíživě narůstá.

Není tady

 

#1177 14. 12. 2021 12:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

Očkovaní pozitivní nejdou do karantény?
Tak naco se "na vlastní žádost" testovali? To aby věděli, že roznášejí? va

Pozitívni áno, ale keď príde do školy niekto pozitívny (napr. inšpektorka roll), tak očkovaní sa samo-otestujú (neviem, či tomu možno vežmi veri) a idú ďalej, kdežto neočkovaní idú automaticky do karantény.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1178 21. 12. 2021 13:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

U nás v práci e testujeme všichni, jak očkovaí, tak neočkovaní. Jednou týdně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1179 21. 12. 2021 13:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

Judyna napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Já si tohle nemyslím. Nebudu se rozhodovat nyní na základě nějakého "co by kdyby" ... nenechám si teď píchnout vakcínu, o které si myslím, že uškodí mému zdraví kvůli tomu, co by kdyby možná mohlo nastat. To těžko.

Jinak když jsme u té péče, už jste se setkali s tím, že obvoďák "nepřijme" pacienta, který není očkován nebo nepřinese čertstvý negativní PCR test? Já už to slyšela v mém blízkém okolí od kamarádky a četla teď v posledních dnech 2x na netu. Tohle je podle mého prasárna. Kdy dříve lékař nepřijímal pacienty, kteří se nenechali očkovat? Kdy dříve si vybíral, koho bude léčit a koho nebude? Už dříve spousta z nich dělali s prominutím ho... a léčili a léčí jen po telefonu, teď si ještě začnou vybírat, koho léčit.
Ono to je jedno k druhému, těch prasáren, co se zde ve jménu covidu děje, je toho spousta a smutné je, že to je vůbec možné. V dnešní době. Před mnoha lety to také začínalo zákazem určitých osob někam chodit. Zapomínáme tak rychle?

U nás je to už asi rok tak, že obvoďák tě nepříjme bez předchozího telefonického zavolání. Pokud mᚠpříznaky nachlazení, vůbec do čekárny nejdeš, řeší se to s lékařem po telefonu, popřípadě tě pošle na testy.
Ale je fakt, že nikoho by asi nenapadlo jít v dnešní době k lékaři s virózou.

va Vy v Čechách nepoznáte PNku? Alebo vám ju vypisuje vrátnik....? Alebo teda chodíte s virózou do práce...?

Ne, vypisuje ji lékař, ale přes telefon smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1180 21. 12. 2021 16:31

Laura0084
♥♥-----
Registrovaný: 20. 12. 2021
Příspěvky: 36

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Judyna napsal(a):

U nás v práci e testujeme všichni, jak očkovaí, tak neočkovaní. Jednou týdně.

Souhlas, testovat by se měli úplně všichni a ne jen ti neočkovaní. Jaký to má potom význam?

Není tady

 

#1181 21. 12. 2021 17:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Laura0084 napsal(a):

Judyna napsal(a):

U nás v práci e testujeme všichni, jak očkovaí, tak neočkovaní. Jednou týdně.

Souhlas, testovat by se měli úplně všichni a ne jen ti neočkovaní. Jaký to má potom význam?

Ano, všichni.

Cituji z jiné diskuse, docela zajímavé výsledky:

Výsledky izraelské studie (zúčastnilo se 6 milionů osob). Grafy už tu, tuším, byly.

- Ve stejném časovém intervalu poskytuje imunita po prodělání infekce 6-7x nižší riziko infekce než pouhá vakcinace.

- Imunita po prodělání + vakcinaci riziko reinfekce dále snižuje jen nevýznamně (cca o 20 %). Přitom rozdíl je patrný až po 6 měsících, a to pouze v případě, že nejprve proběhla infekce a až poté byla aplikována jedna dávka vakcíny. V intervalu 4-6 měsíců hybridní imunita neposkytuje žádné vylepšení ve srovnání s postinfekční imunitou.

- Osoby vakcinované dříve, než došlo k infekci, mají ve stejném časovém intervalu naopak riziko reinfekce vyšší cca o 23 % ve srovnání s osobami, které infekci prodělaly, ale nebyly očkovány. Platí to v intervalu 4-6 měsíců a ještě výrazněji v intervalu 6-8 měsíců.
Tedy pokud pacient byl nejprve očkovaný a teprve potom onemocněl COVIDem-19, vyvinutá přirozená imunita je SLABŠÍ než u NEočkovaných, kteří nemoc prodělali.

- Z grafů je dále patrné, že mají osoby se 2 dávkami vakcíny po 6-8 měsících 3x VYŠŠÍ riziko nákazy než neočkované osoby po prodělání infekce před více než 12 měsíci.

- V intervalu 6-8 měsíců je riziko nákazy osob vakcinovaných dokonce 6,3x VYŠŠÍ ve srovnání s osobami po prodělání infekce.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1182 22. 12. 2021 14:52

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Laura0084 napsal(a):

Judyna napsal(a):

U nás v práci e testujeme všichni, jak očkovaí, tak neočkovaní. Jednou týdně.

Souhlas, testovat by se měli úplně všichni a ne jen ti neočkovaní. Jaký to má potom význam?

To je správná otázka jaký to má potom asi význam?
Nevím jak ostatní ,ale já si nedokážu nepovšimnout toho že i když se už dlouho vědělo, že očkovaní jsou teké nosiči a přenašeči nákazy ,že jim nebylo a dodnes není v některých případech nařízeno testování.
Například očkovaní cestující (leteckou dopravou ) z některých evropských zemí ( např. Belgie,Francie, Nizozemsko,Česko)  do druhých nemají ještě dnes povinnost testování,jako ti neočkovaní.
A tak si znovu můžeme položit otázku, jaký to má význam? Jsou snad ti kdo tohle nařizují jen těm a tamtěm ne,tak hloupý aby nevěděli, že je to do očí bijící podivné počínání?
Podle mne moc dobře znájí smysl takového počínání a ví co tím sledují. A očekávají že společnost to bude tolerovat.

Není tady

 

#1183 22. 12. 2021 15:45

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Perla všech perel.

https://nastub.cz/w/bXkbwisvy7YdAZNjc81x4m

Já si přeju aby jednou všechny manipulace a lži vyšly najevo.
Tahat za nos nelze do nekonečna doufám nikoho, nejen ty co už dlouho tuší co nekalého se celosvětově děje.

Padla tady na podzim otázka jak řešit přeplněné nemocnice.  Nejen že včasnou léčbou aby se mnozí do nemocnic vůbec nedostali ale i tím že si konečně všichni uvědomíme jak se věci mají a bodem ve vlastním zájmu pátrat po skutečnostech.

Není tady

 

#1184 22. 12. 2021 15:58

Sabnej
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2021
Příspěvky: 3

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Já se nechala očkovat hlavně kvůli dovolené a taky kvůli tomu, abych mohla chodit cvičit, do restaurace atd. Ale nyní, jak vidím je to nekonečný kruh očkování. Tak nevím, zda mám na to 3 očkování vůbec chodit. Nějak tomu přestávám věřit.

Není tady

 

#1185 22. 12. 2021 17:23

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Kdyby nějaký poctivý matematik dal dohromady čísla, která uvedla Lennna, a povedlo se mu to zveřejnit, byl by posledním mrtvým s kovidem. Poprava se tam taky počítá, ne? Covidbyznys by skončil, lidé by se 5 až 10 dní léčili s dostupnými a levnými léky.
Období covidmanie by se zapsalo do temné historie stejně jako mor, a život by šel dál... 🥵

PS: Ranhojič

V jedenáctém století nevykazoval akutní zánět slepáku jakékoliv recidivy, protože progresivní léčebné metody matičky církve obvykle vedly ke stoprocentnímu zpopelnění. Ona ta perorální medikace Otčenáše nebyla zas až tak účinná, a to ani v koňských dávkách, jak tvrdila tehdejší katolická Zentiva, a měla i docela nepříjemné vedlejší účinky. Například smrt. Křesanská farmacie však měla v Evropě monopol a jakékoliv zpochybňování jejich osvícených preparátů zajistilo, že to se vám to slepé střevo už nikdy nezanítí, protože jste byli opět preventivně zpopelněni.

Upravil(a) rina (22. 12. 2021 17:28)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1186 22. 12. 2021 18:37

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Sabnej napsal(a):

Já se nechala očkovat hlavně kvůli dovolené a taky kvůli tomu, abych mohla chodit cvičit, do restaurace atd. Ale nyní, jak vidím je to nekonečný kruh očkování. Tak nevím, zda mám na to 3 očkování vůbec chodit. Nějak tomu přestávám věřit.

A předtím jsi věřila čemu?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1187 23. 12. 2021 14:28

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Sabnej napsal(a):

Já se nechala očkovat hlavně kvůli dovolené a taky kvůli tomu, abych mohla chodit cvičit, do restaurace atd. Ale nyní, jak vidím je to nekonečný kruh očkování. Tak nevím, zda mám na to 3 očkování vůbec chodit. Nějak tomu přestávám věřit.

Jak si kladu otázku, jak mohou ještě dnes někteří stále věřit v tzv. posilující dávku= posilující dávky ,když
ten experimentální produkt který nazývají vakcínou neochraňuje očkované ,jak jim ze začátku bylo slibováno a později během zkušenosti z experimentu pozměněno na =ochraňuje před hospitalizací a úmrtím.
Ne , ani tohle není pravda.
Teď tvrdí opak- “  vakcinační “ produkt vyvanul , už nemáte ochranu, musíme ji posílit posilujícími dávkami.
Copak se těm lidem stalo s rozumem? Je to snad jeden z vedlejších účinků.

A na Slovenku mají tu drzost nabízet seniorům za píchnutí 300.€?  No kde to jsme že se odehrávají tak zoufale činy. Takové co jdou proti zdravému rozumu.

Jiní a těch je mnoho se nechají znovu nabodat jen proto aby mohli vůbec do práce nebo do restaurace.
Zoufalé a hnusné vydírání k znovu nabodání čehosi co selhalo je za hranou zdravého rozumu.
Nikdo z laické veřejnosti nezná vedlejší dlouhodobé účinky. Experiment ukáže.

Bůh ochraňuj všechny děti.

Není tady

 

#1188 23. 12. 2021 14:31

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

...

Upravil(a) Serigala (23. 12. 2021 16:21)

Není tady

 

#1189 23. 12. 2021 19:46

Laura0084
♥♥-----
Registrovaný: 20. 12. 2021
Příspěvky: 36

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Já k tomu teda vůbec žádnou velkou důvěru nemám...

Není tady

 

#1190 26. 12. 2021 11:39

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Nechat se očkovat, když nemám důvěru, va, divné...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1191 26. 12. 2021 18:31

Laura0084
♥♥-----
Registrovaný: 20. 12. 2021
Příspěvky: 36

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Právě že já očkovaná nejsem a ani to neplánuju

Není tady

 

#1192 26. 12. 2021 18:31

Laura0084
♥♥-----
Registrovaný: 20. 12. 2021
Příspěvky: 36

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Jenom mě teda hodně štvou ty rozdíly mezi očko a neočko...

Není tady

 

#1193 28. 12. 2021 12:18

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Tak už i já mám osobní zkušenost. Vrstevnice a kamarádka, zemřela jednoznačně po třetí dávce očkování na plicní embolii. BEZ KOVIDU! ☠️


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1194 28. 12. 2021 20:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Rino, škoda Tvé kamarádky.....
Ale nevybereš si. Moje spolužačky - neočkovaná, se doteď vzpamatovává z následků mrtvice po lehkém kovidu. Ale tahle naštěstí přežila...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1195 29. 12. 2021 18:06

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Škoda každého života dobrého člověka...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1196 29. 12. 2021 19:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Jj.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1197 1. 1. 2022 19:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Tak výzvy vlády k tomu, aby se lidé chovali na Silvestra zodpovědně, samozřejmě selhaly. V Brně na náměstí jak bitevní pole....
Když pominu to, že byli lidé vyzváni k tomu, aby se příliš nesrocovali, tak jsou ty oslavy mnohde čím dál agresivnější...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1198 1. 1. 2022 20:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

U nás šíleně mlátili už od brzkého odpoledne, bez přestání... usch Chudáci domácí mazlíci......... grater Žila jsem v domnění, že je pyrotechnika úplně zakázaná, a tak jsem se divila, že policajti vůbec nevystrčili nos. Ale asi jsem špatně poslouchala; nejspíš se zákaz vztahoval jen na vybraná místa.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1199 2. 1. 2022 10:22

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Nemáte představu, co se dělo u nás. Bouchalo to tu už minimálně měsíc, každý den, měsíc v kuse! Klid byl jen ráno, ale jak vstali, tak to začalo sad Nenávidím to, přála jsem těm fakanům, a jim to urve ruce! Na Silvestra byl od rána snad válečný stav, nemohli jsme jít ven téměř. Všichni už toho máme po měsíci dost, zvířata jsou vystrašená, plno psů (vidím na fejsu) zase uteklo, pár zvířat umřelo, někteří vystrašení na jak dlouho, majitelé je nemohou dostat vůbec ven - co se bavím s okolními pejskaři. Fakt to nesnáším. Jako ohňostroj o půlnoci na Silvestra - ok, nemám to ráda, ale to fakt ještě pochopím a přežijeme to. Ale měsíc v kuse? Máme toho fakt plné zuby.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1200 2. 1. 2022 10:25

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

vrabčák napsal(a):

U nás šíleně mlátili už od brzkého odpoledne, bez přestání... usch Chudáci domácí mazlíci......... grater Žila jsem v domnění, že je pyrotechnika úplně zakázaná, a tak jsem se divila, že policajti vůbec nevystrčili nos. Ale asi jsem špatně poslouchala; nejspíš se zákaz vztahoval jen na vybraná místa.

Jsou země (např. Německo, ale bude jich mnohem více), kde zakázaná je. Tam v prosinci neuslyšíte jedinou petardu, lidé to dodržují. U nás to zakázané není. Myslím, že je ale na každém městě, zda si vydá svou Obecně závaznou vyhlášku ohledně zákazu pyrotechniky, takže v každém městě tohle je jinak. Ovšem myslím, že ikdyž město vyhlášku má, tak se to u nás nedodržuje. A bohužel policie s tím nic nedělá, ti radši zalezou, a nemají práci a nic nemusí dělat dumbom


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů