Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1026 25. 11. 2021 15:07

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých...

Hm, tak proč na můj dotaz reaguješ? A proč tak podrážděně? va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1027 25. 11. 2021 15:18

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

Serigala napsal(a):

Tak jo, tak ještě jednou a správně. Chybička se vloudila. 😀
“ Mrzet nás může a také bude do budoucna naše IGNORANCE a neschopnost prohlédnout masivní manipulaci.“

Mňa prosím z tejto množiny "nás" vyjmite, áno? Inak kžudne a pokojne sa mrzte a nechajte mrzie, čo a kožko len chcete..

Tak zase je super, že přesně vidíš do budoucnosti a víš, co bude big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1028 25. 11. 2021 20:29

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

Selima napsal(a):

Serigala napsal(a):

Tak jo, tak ještě jednou a správně. Chybička se vloudila. 😀
“ Mrzet nás může a také bude do budoucna naše IGNORANCE a neschopnost prohlédnout masivní manipulaci.“

Mňa prosím z tejto množiny "nás" vyjmite, áno? Inak kžudne a pokojne sa mrzte a nechajte mrzie, čo a kožko len chcete..

Tak zase je super, že přesně vidíš do budoucnosti a víš, co bude big_smile

Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."

Tohle je přesvědčivý- “Jednoho dne se smát nebudou”
Usmívají se teď takhle “big_smile “ a je to super ,že oni sami vědí čemu se usmívají.

Upravil(a) Serigala (25. 11. 2021 20:31)

Není tady

 

#1029 26. 11. 2021 7:55

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

rina napsal(a):

Ten výraz "odpírač, nezodpovedný, bezohledný", a pod., má poněkud hanlivý nádech.
Zamýšleli jste se, vy, co ho používáte, někdy nad tím, že ten člověk odmítá opatření, očkování, nařízení, omezování osobní svobody... z hlubokého vnitřního přesvědčení o jejich neúčinnosti, ne-li škodlivosti?

Jste schopni a ochotni pochopit, co jste v jeho očích vy?

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých. Pokiaž sa správajú rozumne a zodpovedne, je mi u (_._), či sú očkovaní alebo nie - a pokiaž sú nezodpovední, tak tým dupžom. A ešte viac je mi u (_._), čo si oni myslia o mne... stolt To je ICH vec, nie moja. wink

Toto jsou, dle mého, dva zásadní aspekty, které chybí naší vládě. Rozum a zodpovědnost po nikom nevyžadují, a nejvíc jim záleží na tom, co si o nich myslí ostatní. Následky vidíme sami.
Za mně osobně se u nás osvědčil nejvíc zákaz cestování za hranice okresu. Kdyby vláda oznámila, že za takových a makových podmínek nastane uzávěra VŠECH okresů a že je to na lidech, pak by nemuseli řešit, co si o nich kdo myslí a jak na to reaguje. Tím by se zamezilo trajdání nepříznakových přenašečů, těch případných pár by se dalo snáz vytrasovat a byl by klid. Podotýkám, že za takových podmínek už by mohl zůstat život v jednotlivých okresech bez omezení, protože by se jednalo o uzavřenou skupinu. Je pak každého svobodná volba, jestli se někde nechá uzavřít. Stejně jako jestli se ne/nechá očkovat. Přijmout kolektivní zodpovědnost za chování jednotlivce by měla být součást té tolik zmiňované svobody. Zatím to totiž vypadá, že všichni znají svá práva, ale do povinností se většině nechce.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1030 26. 11. 2021 8:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

To je ale blbej nápad. Co lidi, kteří to mají do práce jenom pár metrů za hranici sousedního okresu? A trasování "pár bezpříznakových roznašečů" je k čemu dobré? Než je všecky zavřou do karantény je virus dávno roznešen mezi dalších 100 lidí, o kterých nikdo nemá ani šajnu.

Jediné řešení, které může pandemii zastavit, je sci-fi: Z baráku vyleze jen ten, kdo má negativní test. Na dveře bytů udělat senzor, který je otevře jenom na negativní test.

Je vám to k smíchu? Nevadí. Nic jiného covidpandemii nevyhubí


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1031 26. 11. 2021 8:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Serigala napsal(a):

Selima napsal(a):

rina napsal(a):

Ten výraz "odpírač, nezodpovedný, bezohledný", a pod., má poněkud hanlivý nádech.
Zamýšleli jste se, vy, co ho používáte, někdy nad tím, že ten člověk odmítá opatření, očkování, nařízení, omezování osobní svobody... z hlubokého vnitřního přesvědčení o jejich neúčinnosti, ne-li škodlivosti?

Jste schopni a ochotni pochopit, co jste v jeho očích vy?

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých. Pokiaž sa správajú rozumne a zodpovedne, je mi u (_._), či sú očkovaní alebo nie - a pokiaž sú nezodpovední, tak tým dupžom. A ešte viac je mi u (_._), čo si oni myslia o mne... stolt To je ICH vec, nie moja. wink

Odpus mi mou otevřenost milá Selimo, taková odpověd kterou poskytuješ je k zamyšlení.
V tom se dá číst jako v dětské říkance co to vypovídá o Tvém charakteru.
Vždycky mě budou udivovat lidé kteří “ silácky ” prohlašují jak je jim názor druhých u zadnice jakoby si dosud nebyli vědomi že názory  společností ovlivňují i tyhle “siláky “ s jž si to uvědomují nebo ne. No právě na nevědomé úrovni.
Jak si nevědomě myslí že se mohou tímto “siláckým” vyjádřením oddělit od názorů ostatních a dokonce i tvrdit že nezodpovědnost druhých je jim také u zadnice jakoby nechápali souvislosti jak se jich ta nezodpovědnost druhých vlastně týká.
No panečku.

Si slobodný duch, môžeš sa udivova, kožko chceš wink a ja si zasa môžem myslie, čo chcem...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1032 26. 11. 2021 8:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

Selima napsal(a):

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých...

Hm, tak proč na můj dotaz reaguješ? A proč tak podrážděně? va

Podráždenos v tom vidíš Ty, ja to píšem úplne neutrálne smile a píšem to preto, lebo sa chcem vyjadri - myslím, že to sa môžeme všetci. To, že mi netrhajú žily druhí neznamená, že by som sa SAMA vyjadri nechcela tongue . A myslím, že žudí ako ja, ktorí si idú svoju lajnu, majú svoje životy a riešia seba a žudí okolo seba, je veru dos. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1033 26. 11. 2021 8:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

Selima napsal(a):

Serigala napsal(a):

Tak jo, tak ještě jednou a správně. Chybička se vloudila. 😀
“ Mrzet nás může a také bude do budoucna naše IGNORANCE a neschopnost prohlédnout masivní manipulaci.“

Mňa prosím z tejto množiny "nás" vyjmite, áno? Inak kžudne a pokojne sa mrzte a nechajte mrzie, čo a kožko len chcete..

Tak zase je super, že přesně vidíš do budoucnosti a víš, co bude big_smile

Ja? Ja som o budúcnosti, svojej ani druhých, nenapísala ani fň... Ja len o práve mrzie a necha mrzie, ak do toho nie som zahrnutá... Právo neznamená, že si ho uplatníte a že sa to stane. Právo je len potenciál. (A aj Ty sa môžeš z toho NÁS vylúči, ak chceš...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1034 26. 11. 2021 8:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Serigala napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Selima napsal(a):


Mňa prosím z tejto množiny "nás" vyjmite, áno? Inak kžudne a pokojne sa mrzte a nechajte mrzie, čo a kožko len chcete..

Tak zase je super, že přesně vidíš do budoucnosti a víš, co bude big_smile

Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."

Tohle je přesvědčivý- “Jednoho dne se smát nebudou”
Usmívají se teď takhle “big_smile “ a je to super ,že oni sami vědí čemu se usmívají.

Ako kde... V ČR mali ženy volebné právo už v roku 1909. Niekde ho, pravda, nemajú ani dnes. grater kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1035 26. 11. 2021 8:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

rina napsal(a):

Ten výraz "odpírač, nezodpovedný, bezohledný", a pod., má poněkud hanlivý nádech.
Zamýšleli jste se, vy, co ho používáte, někdy nad tím, že ten člověk odmítá opatření, očkování, nařízení, omezování osobní svobody... z hlubokého vnitřního přesvědčení o jejich neúčinnosti, ne-li škodlivosti?

Jste schopni a ochotni pochopit, co jste v jeho očích vy?

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých. Pokiaž sa správajú rozumne a zodpovedne, je mi u (_._), či sú očkovaní alebo nie - a pokiaž sú nezodpovední, tak tým dupžom. A ešte viac je mi u (_._), čo si oni myslia o mne... stolt To je ICH vec, nie moja. wink

Toto jsou, dle mého, dva zásadní aspekty, které chybí naší vládě. Rozum a zodpovědnost po nikom nevyžadují, a nejvíc jim záleží na tom, co si o nich myslí ostatní. Následky vidíme sami.
Za mně osobně se u nás osvědčil nejvíc zákaz cestování za hranice okresu. Kdyby vláda oznámila, že za takových a makových podmínek nastane uzávěra VŠECH okresů a že je to na lidech, pak by nemuseli řešit, co si o nich kdo myslí a jak na to reaguje. Tím by se zamezilo trajdání nepříznakových přenašečů, těch případných pár by se dalo snáz vytrasovat a byl by klid. Podotýkám, že za takových podmínek už by mohl zůstat život v jednotlivých okresech bez omezení, protože by se jednalo o uzavřenou skupinu. Je pak každého svobodná volba, jestli se někde nechá uzavřít. Stejně jako jestli se ne/nechá očkovat. Přijmout kolektivní zodpovědnost za chování jednotlivce by měla být součást té tolik zmiňované svobody. Zatím to totiž vypadá, že všichni znají svá práva, ale do povinností se většině nechce.

U nás to urobili, ale akosi nezvreli školy - a my máme 60% študentov mimo Bratislavy, väčšina mimo okresu kapitulation . Takže vo finále dochádzanie pokračuje a celý krok je v (_._)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1036 26. 11. 2021 9:05

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

U nás to urobili, ale akosi nezvreli školy - a my máme 60% študentov mimo Bratislavy, väčšina mimo okresu kapitulation . Takže vo finále dochádzanie pokračuje a celý krok je v (_._)

Ano, ale to je jeden okres. V Praze to bude také vypadat marně. U dalších už bude zase ta nezbytnost migrace menší. Z každého okresu existuje určitá skupina lidí, kteří musí dojíždět do jiného - škola, práce, lékař. Ale rapidně by se tím zamezilo tomu zbytečnému pohybu typu návštěv, nákupů, výletů, atp. A toho je většina. V době, kdy zde byly uzavřené okresy, tak silnice byly skutečně prázdné. Za hodinu jízdy když člověk potkal v protisměru pět aut, bylo to moc. Po znovuotevření byla cesta opět klasicky plná.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1037 26. 11. 2021 9:11

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selimo, ty nerozumíš výrazu "bude nás mrzet"?
Že v souvislosti s tím píšeš nějak zmateně/nebo že by metoda reagovat jinak, než se očekávalo, přestala fungovat?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1038 26. 11. 2021 9:25

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

rina napsal(a):

Selima napsal(a):

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých...

Hm, tak proč na můj dotaz reaguješ? A proč tak podrážděně? va

Podráždenos v tom vidíš Ty, ja to píšem úplne neutrálne smile a píšem to preto, lebo sa chcem vyjadri - myslím, že to sa môžeme všetci. To, že mi netrhajú žily druhí neznamená, že by som sa SAMA vyjadri nechcela tongue . A myslím, že žudí ako ja, ktorí si idú svoju lajnu, majú svoje životy a riešia seba a žudí okolo seba, je veru dos. stolt

Selimo, já jsem se obrátila na lidi, kteří "odmítače" odsuzují, obviňují z nezodpovědnosti a pod., s velmi konkrétním dotazem, totiž jestli jsou ochotni a schopni připustit, že přesvědčení a pohnutky té druhé skupiny jsou stejně silné.
Ty neodpovídᚠna můj dotaz, ale jako obvykle zdůrazňuješ geniálnost a výjimečnost své osoby. Nevím, jestli je tady někdo, kdo ti to žere, já tedy ne.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1039 26. 11. 2021 13:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

Selimo, ty nerozumíš výrazu "bude nás mrzet"?
Že v souvislosti s tím píšeš nějak zmateně/nebo že by metoda reagovat jinak, než se očekávalo, přestala fungovat?

Skôr nerozumiem, čomu nerozumieš... Že som nikde nepredvídala či ako ma to obvinili, len napísala, že je to plné právo?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1040 26. 11. 2021 13:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

Selima napsal(a):

rina napsal(a):


Hm, tak proč na můj dotaz reaguješ? A proč tak podrážděně? va

Podráždenos v tom vidíš Ty, ja to píšem úplne neutrálne smile a píšem to preto, lebo sa chcem vyjadri - myslím, že to sa môžeme všetci. To, že mi netrhajú žily druhí neznamená, že by som sa SAMA vyjadri nechcela tongue . A myslím, že žudí ako ja, ktorí si idú svoju lajnu, majú svoje životy a riešia seba a žudí okolo seba, je veru dos. stolt

Selimo, já jsem se obrátila na lidi, kteří "odmítače" odsuzují, obviňují z nezodpovědnosti a pod., s velmi konkrétním dotazem, totiž jestli jsou ochotni a schopni připustit, že přesvědčení a pohnutky té druhé skupiny jsou stejně silné.
Ty neodpovídᚠna můj dotaz, ale jako obvykle zdůrazňuješ geniálnost a výjimečnost své osoby. Nevím, jestli je tady někdo, kdo ti to žere, já tedy ne.

Odpovedala som za seba, a ak sa Tebe zdá, že tým zdôrazňujem svoju geniálnos alebo čo, s tým ja nič neurobím. Ja som to do príspevku nevložila. Ak sa Ti moja odpoveď nepáči, nemusíš reagova (myslím, že si to tu niekde písala Ty mne, tak to vezmi v potaz aj pre seba, ju?) Pohnútky druhých nepoznám, neviem posúdi ich silnos a ani inak zauja postoj - aj keby ma to zaujímalo (ako že s výnimkou žudí bezprostredne okolo mňa fakt nezaujíma).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1041 26. 11. 2021 14:19

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Vůbec nic nechápeš, no,buď si sedíš na káblu, nebo nečteš, na co reaguješ. usch


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1042 26. 11. 2021 14:24

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Selima napsal(a):


Mňa prosím z tejto množiny "nás" vyjmite, áno? Inak kžudne a pokojne sa mrzte a nechajte mrzie, čo a kožko len chcete..

Tak zase je super, že přesně vidíš do budoucnosti a víš, co bude big_smile

Ja? Ja som o budúcnosti, svojej ani druhých, nenapísala ani fň... Ja len o práve mrzie a necha mrzie, ak do toho nie som zahrnutá... Právo neznamená, že si ho uplatníte a že sa to stane. Právo je len potenciál. (A aj Ty sa môžeš z toho NÁS vylúči, ak chceš...)

Co je to "právo mrzie a necha mrzie"? va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1043 26. 11. 2021 14:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Že mᚠprávo, aby a to mrzelo... asi tak.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1044 26. 11. 2021 14:54

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Palomita napsal(a):

Selima  napsal(a):

… .je mi u (_._), či sú očkovaní alebo nie - a pokiaž sú nezodpovední, tak tým dupžom. A ešte viac je mi u (_._), čo si oni myslia o mne...[/b] stolt

Toto jsou, dle mého, dva zásadní aspekty, které chybí naší vládě. Rozum a zodpovědnost po nikom nevyžadují, a nejvíc jim záleží na tom, co si o nich myslí ostatní.

Přijmout kolektivní zodpovědnost za chování jednotlivce by měla být součást té tolik zmiňované svobody.

Dovolím si vstoupit.  Omluvte mě jestli jsem to pochopila nesprávně, ale já čtu že Selimě je nezodpovědnost druhých at už očkovaných nebo neočko. ,právě že u zadnice. Jinými slovy nepodporuje kolektivní zodpovědnost. A je jí fuk že nezodpovědní se správají nezodpovědně.
Dále, ja osobně si naopak myslím ,že vládě je u fuk co si myslí kolektiv o nich a její  ne/zodpovědnosti ,jak s blbostí nakládá se situací, viz. právě například mnou zmiňovaná kvetoucí blbost o volném pohybu očkovaných bez jejich testování co si vesele chodí už chycení kam chtějí a jsou to přenašeči.

Upravil(a) Serigala (26. 11. 2021 14:55)

Není tady

 

#1045 26. 11. 2021 15:00

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Selima napsal(a):

Si slobodný duch, môžeš sa udivova, kožko chceš wink a ja si zasa môžem myslie, čo chcem...

To bezesporu Selimo, nicméně nic to nezmění na tom o čem to vypovědělo.

Není tady

 

#1046 26. 11. 2021 15:22

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

To je ale blbej nápad. Co lidi, kteří to mají do práce jenom pár metrů za hranici sousedního okresu? A trasování "pár bezpříznakových roznašečů" je k čemu dobré? Než je všecky zavřou do karantény je virus dávno roznešen mezi dalších 100 lidí, o kterých nikdo nemá ani šajnu.

Jediné řešení, které může pandemii zastavit, je sci-fi: Z baráku vyleze jen ten, kdo má negativní test. Na dveře bytů udělat senzor, který je otevře jenom na negativní test.

Je vám to k smíchu? Nevadí. Nic jiného covidpandemii nevyhubí

A je to ještě mnohem složitější. Protože některým očkovaným i neočkovaným kteří mají nějaké doprovodné příznaky ,se testy nadále ukazují negativní. O antigenních testech ani nemluvě.

Zdá se že nakonec se kolektiv takhle těmi očkovanými promoří. Třeba je to náhradní plán B. nebo už C. 
A kdo to nepřežije má smůlu. Když různé faktory sehrají k fatálním důsledkům svou společnou úlohu.

Není tady

 

#1047 26. 11. 2021 15:52

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Já jsem tam sci-fi napsala proto, že dveře aj testy budou dokonalé. Že bude pro všechny nemocné dostupný dostatek účinných léků. Podle mně by tohle řešení bylo stejně levnější, než co se děje teď.
Ovšem minulo by se plánovanému účelu pandemie.
A tak si všecky Selimy můžou klidně říct, že to mají u pr.ele. 🤓


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1048 26. 11. 2021 16:45

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Není tady

 

#1049 26. 11. 2021 17:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1050 26. 11. 2021 21:13

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

Toto by mylím mělo zaznít...

https://www.facebook.com/1581964761/pos … 682738799/

Za mne palec dolů. Nevím kdo to je a nepřesvědčila by mne.
Měla bych k tomu co říct a položila bych jí nekomečně mnoho otázek osobně.
Ale zjedoduším to.
Podepisuji se pod komentář Jany Tiché.

Nasadit léčbu a neremcat tyhle nesmysli nevědomého pěšáka (?)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů