Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#701 29. 9. 2021 17:02

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Serigala napsal(a):

Selima napsal(a):

Každá vakcína sa raz musí vyskúša - a napr. "moja" Astra-Zeneca je klasický druh vakcíny na staršom princípe. Nevidím dôvod, aby fungovala odlišne ako iné podobné.
Vzdelávam sa len potiaž, pokiaž je to buď nutné, alebo ma baví. Inak mám celoživotne dos iných, profesionálnych aj koníčkových vecí na vzdelávanie...

Tady už jde ale o zdraví. Nikdo Tě nenutí Selimo se vzdělávat o novém druhu očkování ale mᚠv tom mezery. Jsem teď doslova vyvalena z toho co mi tady píšeš. Uf!
Ale ješte na okraj jednu věc musím upřesnit. Mᚠa všichni kdo zvolili vakcíny, máte na to právo si vybrat.

Nicméně pokud Ti můj včerejší odkaz z tiskové konference jde otevřít tak doporučuji všem si to přečíst, protože tady se začíná dít tuším něco mimořádného. 
A opět každý má svobodnou volbu zvážit čemu nakonec bude věřit ,ale pokud je tohle skutečně tak jak na konferenci sdělili, pak to už nebude možné dál zamlčovat.
Uvidíme,

POKUD by tohle byla pravda, tak už se postarají o to, aby se to zpochybnilo. Stačí vypustit ven, že to je hoax a lidé už se svým "haha, tomu věří jen pitomec" postarají, aby to utichlo a dál se to nešířilo. Ale jak píšu POKUD. O tom fakt nevím, co si myslet...

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#702 29. 9. 2021 18:23

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Serigala napsal(a):

Tisková konference patologů v Německu kteří zkoumali krev očkovaných lidí.

https://blog.hlavnespravy.sk/27963/ake- … ciny-jedy/

Na tomhle bych vztah k vakcíně nestavěla. Na fotografiích může být cokoliv, tvůj odkaz to převzal z aeronetu, což je velmi pochybný zdroj...  Medvědí služba pro kritiky bezhlavého očkování.

Není tady

#703 29. 9. 2021 19:18

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

POKUD by tohle byla pravda, tak už se postarají o to, aby se to zpochybnilo. Stačí vypustit ven, že to je hoax a lidé už se svým "haha, tomu věří jen pitomec" postarají, aby to utichlo a dál se to nešířilo. Ale jak píšu POKUD. O tom fakt nevím, co si myslet...

Mě to upřímně rozesmálo, zejména fotka s ponorkou a mini anténkou tummenupp Pořád mi uniká smysl toho, proč by vlády na celém světě chtěly zdravotně ohrozit populaci. Notabene formou padni komu padni a nechávaly prostor těm, kteří se očkovat nechtějí. Bez urážky, ale většina zarytých odpůrců je podprůměrně inteligentních a ekonomicky činní také moc nejsou. Výjimky samozřejmě jsou. Nicméně pokud by cíl byl "pouze" zisk pár korporací a kapsiček vládních činitelů, pak by bylo mnohem jednodušší dát nějakou placebo vodičku, která nepomůže neuškodí, ne? Hodit vidle do ekonomicky aktivní populace a nakadit si do bot u dětí do budoucna, co z toho bude za prospěch? Už teď nejsou kapacity (ošetřovatelé) pro nemocné a staré a tak jim cíleně chce vláda uškodit? Jestli jsou ty vakcíny takové zlo, tak např. Izrael dříve či později zanikne, vzhledem k proočkovanosti populace. Tak buď je to takový průšvih, že stejně se tu za pár let nebudeme mít s kým a o čem bavit, protože většina vymře, zdenegenruje, nebo nevím co a ten zbytek to tu opravdu nespasí. Nebo se dělá z komára velbloud, hlavně, že lidi klikají a penízky se hrnou. PS: Švédský doktor zase poukazuje na to, že očkovaným neteče ani krev z prstu, když je píchne, a krev se váže do zvláštních vláčků. Má k tomu taky video. Ale žádné cizí a neznámé objekty.. asi se chlapci nedomluvili, protože tito zase nemají žádné vláčky.. kdo se v tom má pak vyznat wink

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#704 29. 9. 2021 20:29

Serigala
♥♥♥♥---

Barča napsal(a):

Serigala napsal(a):

Tisková konference patologů v Německu kteří zkoumali krev očkovaných lidí.

https://blog.hlavnespravy.sk/27963/ake- … ciny-jedy/

Na tomhle bych vztah k vakcíně nestavěla. Na fotografiích může být cokoliv, tvůj odkaz to převzal z aeronetu, což je velmi pochybný zdroj...  Medvědí služba pro kritiky bezhlavého očkování.

Ano jak říkaš, na fotografiích mohou být úplné výmysli. A proto jsem psala že POKUD...a že uvidíme. Já osobně mám oči otevřené pro všechno možń i nemožné.
Zajímavé je že se zmiňuješ o bezhlavém očkovaní. Je to bezhlavé?

Není tady

#705 29. 9. 2021 20:49

Serigala
♥♥♥♥---

Palomita napsal(a):

Už teď nejsou kapacity (ošetřovatelé) pro nemocné a staré a tak jim cíleně chce vláda uškodit?

A ve Francii jak už je známo jsou lékaři a všichni co pravují pro nemocné a staré suspendovaní a bez příjmu pokud se nedají očkovat. Nevím jak tobě ale takový nátlak je demotivující a dotýka se už vydirání. Vládě nebude v takovém připaďě vadit jestli tímo nátlakem tak příjdou o pracovní siíly těch co se nedají?

Jsem moc moc ráda že ses opět pobavila. Nicméně jakoby se Tvé pobavení prolínalo malinko s výsměchem.No proč ne, každy umí s tím či oním zacházet po svém. Vadí Ti odpůrci Palomito? Jen se ptám. A odkud jsou Tvé informace že jsou odpůrci podprůměrně inteligentní?
Mám to sama nastavený tak že mi nevadí přiznivci ani odpůrci. Nikoho nebudu soudit a nedovolím si tvrdit kdo má jakou inteligenci.

Není tady

#706 29. 9. 2021 20:59

Serigala
♥♥♥♥---

LENNNA napsal(a):

Leno mě se líbí Tvůj pohled na věc, to že jsi to ihned nehodila do koše jako krávovinu a upřimně tvrdíš že nevíš co si o tom myslet.
Já taky nevím .Jiní to mají naopak tak jak píšes-" ha ha tohle je pro pitomce " a zdá se že jsou oni jen chytří a mají v tom krystalicky jasno. Možná , já to teda v tuto chvíli nevím a nechávám to otevřene. 
smile
Znám lékaře co v tom taky jasno nemají.

Není tady

#707 29. 9. 2021 21:40

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Serigala napsal(a):

Palomita napsal(a):

Už teď nejsou kapacity (ošetřovatelé) pro nemocné a staré a tak jim cíleně chce vláda uškodit?

A ve Francii jak už je známo jsou lékaři a všichni co pravují pro nemocné a staré suspendovaní a bez příjmu pokud se nedají očkovat. Nevím jak tobě ale takový nátlak je demotivující a dotýka se už vydirání. Vládě nebude v takovém připaďě vadit jestli tímo nátlakem tak příjdou o pracovní siíly těch co se nedají?

Jsem moc moc ráda že ses opět pobavila. Nicméně jakoby se Tvé pobavení prolínalo malinko s výsměchem.No proč ne, každy umí s tím či oním zacházet po svém. Vadí Ti odpůrci Palomito? Jen se ptám. A odkud jsou Tvé informace že jsou odpůrci podprůměrně inteligentní?
Mám to sama nastavený tak že mi nevadí přiznivci ani odpůrci. Nikoho nebudu soudit a nedovolím si tvrdit kdo má jakou inteligenci.

Serigalo, otočím to jinak, opravdu vláda chce dobrovolně vnutit závadné a život ohrožující vakcíny VŠEM svým zdravotníkům? Dává tohle nějakou logiku? Mimochodem, ve zdravotnictví jsem svého času dělala a světe div se, bez povinného očkování bych si tam ani neškrtla. Proč je tahle povinná vakcína najednou tak špatně?

Co se covid očkování týče, beru pro i proti, co má reálný základ. Už několikrát tu zazněly dobré argumenty pro i proti a souhlasím. Ale tohle opravdu hraničí s fantasmagorií. Notabene, když další takový "slovutný" lékař poukazuje na něco úplně jiného. Za těmito příspěvky vidím jediné - rozpoltit společnost a nahnat kliky, protože to se v médiích počítá. Proto jsem se zasmála.
Každý má právo se rozhodnout dle svého, ale jestli někdo použije argument typu "nechci mít v těle anténu" to už taky o něčem svědčí. Mají anténu v mobilu, počítači, v kreditce, jsou sledovaní na každém kroku a všechno v pohodě. Ale tohle je najednou důvod, proč se stavět na zadní? Pro mě je to důkaz, že takoví lidé používají pouze argumenty, které někde slyšeli, ale určitě na ně nepřišli sami a už vůbec jim nedochází souvislosti. A papouškování pro mě nikdy nebyl znak vysoké inteligence. A ne, inteligencí opravdu nemyslím hodnotu IQ. Takže jestli se tě to dotklo, omlouvám se, ostatní to snad vzali méně osobně. smile

Není tady

#708 29. 9. 2021 22:01

Serigala
♥♥♥♥---

Palomito kdo tady použil argument typu” nechci mít v těle anténu”? O čem to mluvíš? Ty si topředstavuješ a promítaš si to na koho? Kdo to řekl a v jaké jiné souvislosti. Ten kontext souvisí jen s mojím  odkazem s ničím jiným zde.
To že jsem já osobně sem vložila něco na co reaguješ a posuzujeœ tímto způsobem je namířeno logicky tady a teď na mě. Proč by si teda kdokoliv jiný měl Tvůj posudek brat na sebe? A teď nemám na mysli tvoji zmínku o odpůrcích a jejich inteligence, to jsem na sebe nevztáhla.
Člověku Tvého myšlení nemohu své úvahy sdělit , nemělo by to smysl. To je odpověď na Tvé otázky.
Nemám ráda takové tahy jakým jsi pohnula.

Není tady

#709 29. 9. 2021 22:16

Serigala
♥♥♥♥---

Palomito “ Pro mě je to důkaz, že takoví lidé používají pouze argumenty, které někde slyšeli, ale určitě na ně nepřišli sami a už vůbec jim nedochází souvislosti. “

Jinými slovy, jakou má souvislost můj odkaz a Tvůj názor na lidi , na nějaké “ takové “ lidi. Na jaké ,kde jsou ?
A proč ses nedokázala vyjádřit jen k odkazu bez posuzování lidi . Lidí kteří sem odkaz nevložili a chybí i jejich vyjádřeni v souvislosti s ním.  Vymyslela sis to sama.
Tak tohle neberu.

Není tady

#710 29. 9. 2021 22:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Serigalo, právě proto jsem reagovala až na Lenu a ne na tvůj původní odkaz k článku. Aby sis to nevzala osobně. Nevyšlo to. V mém okolí se pohybují jedinci, kteří tento (obdobný) argument používají. A ano, ty jsi mi to tím článkem evokovala, ale vůbec jsem to nevzala tak, že je to tvůj argument. No vy s Lenou se nad tím článkem zamyslíte a já se tomu ve své omezenosti zasměju. To snad můžu wink
Žádná odpověď na mé otázky, taky odpověď. Tím asi diskuze končí. Pěkný večer smile

Není tady

#711 30. 9. 2021 8:17

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Krásné, tady se smál i moderátor aneb když dva tvrdí totéž a nemůžou se shodnout big_smile
https://www.stream.cz/prostor-x/je-tu-o … .seznam.cz

Upravil(a) Palomita (30. 9. 2021 8:55)

Není tady

#712 30. 9. 2021 8:22

vera
♥♥♥♥♥♥-

Můj vnouček, když šel do školky............před 3 lety......ještě žádný kovid nebyl...........tak ho nepřijali, protože neměl jedno očkování. Měl klíště a doktorka odložila očkování ...................nikdo se nad tím nepozastavoval, rozuměli jsme tomu............po očkování  chodí do školky.

Není tady

#713 30. 9. 2021 10:26

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Serigala napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Leno mě se líbí Tvůj pohled na věc, to že jsi to ihned nehodila do koše jako krávovinu a upřimně tvrdíš že nevíš co si o tom myslet.
Já taky nevím .Jiní to mají naopak tak jak píšes-" ha ha tohle je pro pitomce " a zdá se že jsou oni jen chytří a mají v tom krystalicky jasno. Možná , já to teda v tuto chvíli nevím a nechávám to otevřene. 
smile
Znám lékaře co v tom taky jasno nemají.

No jasně, že to hned neodsoudím, protože já nevím! Ano, tohle se mi asi zdá spíše jako "už moc", ale já neznám pravdu. Už tolikrát jsme se přesvědčili, že co se zdálo před časem jako fantasmagorie, jako něco, co by se určitě nemohlo stát... a lup ho, třeba po roce to bylo tady. A jen jedno je jisté, my lidé - nikdo nevíme vůbec nic. A co se dnes zdá jako proti zdravému rozumu, může být zítra pravda. Anebo také ne. Já z celé té covidové situace stále nevím, co si myslet. Spíše se přikláním k neočkování, ale nemám žádný "jistý" důvod proč, spíše mou intuici, která stále říká "počkej, něco se mi nelíbí". Ale určitě neříkám, že názor nezměním.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#714 30. 9. 2021 10:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

vera napsal(a):

Můj vnouček, když šel do školky............před 3 lety......ještě žádný kovid nebyl...........tak ho nepřijali, protože neměl jedno očkování. Měl klíště a doktorka odložila očkování ...................nikdo se nad tím nepozastavoval, rozuměli jsme tomu............po očkování  chodí do školky.

vero, srovnej tu ty dvě vakcíny. Pak to možná bude jasnější, proč...

- Gary Smith

Není tady

#715 30. 9. 2021 12:15

rina
♥♥♥♥♥♥♥

Jasně. Očkování na již vymýcenou nemoc, prověřené mnoha lety - povinné.
Versus ne zcela účinné a neprověřené očkování proti pořád přítomnému mutujícímu viru, s následky, ev.smrtí.
Tak v tom je ten rozdíl.
Já dnes tu druhou dávku zrušila, a hrozně se mi ulevilo. 🤪

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#716 30. 9. 2021 12:26

vera
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

vera napsal(a):

vero, srovnej tu ty dvě vakcíny. Pak to možná bude jasnější, proč...

já to psala proto, že ostatní matky + učitelky nechtěly nenaočkované dítě přijmout, zvl᚝ matky se bránily.......že jsou jejich děti ohrožené................ano

že se jedná o vakcínu, kterou se očkuje 60 let...........to je jasné

pořád se teď píše, jak jsou nenaočkovaní diskriminovaní.................dříve-před 3 lety se tomu nikdo nedivil a pochopili jsme jejich obavu

Není tady

#717 30. 9. 2021 12:37

Serigala
♥♥♥♥---

Palomita napsal(a):

Hodit vidle do ekonomicky aktivní populace a nakadit si do bot u dětí do budoucna, co z toho bude za prospěch?

Můžeme si představit že nad tímhle se už mnoho z nás zamyslelo ( doufám tedy ).
A jak psala Lena ve své poslední odpovědi : <co se dnes zdá být proti zdravému rozumu může být “ zitra” pravda>.  Pomalu se blížící zdánlivě nelogická strategie mocných. Mít oči otevřené ,informovat se a vzdělávat je podle mého názoru potřeba až nutnost.
Pomocí mainstream médii se ale přirozeně nedopátráme pravdy ani nabízených teorií o tom co všechno je možné i zdánlivě nemožné a doslova nesmyslné pro zdravý rozum.Všechno vedlejší mimo hlavní proud je cenzurováno a znehodnoceno jako spiknutí a lži.
Manipulativní techniky, výhružky a donucovací prostředky jsou nápadné ale ne každému kdo nemá oči otevřené.

Posílám ti teorii, hypotézu o které můžeš a nemusíš přemýšlet. Je to ale jen zrnko písku které souvisí s celou řadou jiných věcí a ideologií.  To neprezentuju jako fakt ale jako můj pohled na věc a zkoumání s otevřeným vědomím.
A nebo se tomu můžeš i zasmát.  Jak jsi včera sama psala že můžeš a já souhlasím .To už je jen na tobě. wink

https://nastub.cz/w/maKzhXPqsSJkrY9NLPzuPv

Není tady

#718 30. 9. 2021 12:53

Serigala
♥♥♥♥---

LENNNA napsal(a):

No jasně, že to hned neodsoudím, protože já nevím! Ano, tohle se mi asi zdá spíše jako "už moc", ale já neznám pravdu. Už tolikrát jsme se přesvědčili, že co se zdálo před časem jako fantasmagorie, jako něco, co by se určitě nemohlo stát... a lup ho, třeba po roce to bylo tady. A jen jedno je jisté, my lidé - nikdo nevíme vůbec nic. A co se dnes zdá jako proti zdravému rozumu, může být zítra pravda. Anebo také ne. Já z celé té covidové situace stále nevím, co si myslet. Spíše se přikláním k neočkování, ale nemám žádný "jistý" důvod proč, spíše mou intuici, která stále říká "počkej, něco se mi nelíbí". Ale určitě neříkám, že názor nezměním.

Napsala jsi to na můj vkus pěkně. smile

Není tady

#719 30. 9. 2021 13:18

Serigala
♥♥♥♥---

vera napsal(a):

já to psala proto, že ostatní matky + učitelky nechtěly nenaočkované dítě přijmout, zvl᚝ matky se bránily.......že jsou jejich děti ohrožené................ano

pořád se teď píše, jak jsou nenaočkovaní diskriminovaní.................dříve-před 3 lety se tomu nikdo nedivil a pochopili jsme jejich obavu

Strach je vůbec to nejhorší co dokáže vyvolat obavy a dokonce neuvážená rozhodnutí ,ale jak už tady zaznělo od Leny a Riny
- není vakcína jako vakcína.
Rychlokvaška testovaná na celé planetě. Takovou bych svým dětem píchnout rozhodně nedala. Asi proto že nemám strach.

Není tady

#720 30. 9. 2021 13:29

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Serigala napsal(a):

https://nastub.cz/w/maKzhXPqsSJkrY9NLPzuPv

Na tvůj aktuální odkaz můžu říct, že to dává smysl. A už v minulosti jsem tu s jedním diskutujícím vedla intenzivní diskuzi, že obyvatelé musí žít ve městech i na venkově, aby byla zachována rovnováha a nějaká soběstačnost by v rámci země/regionu. On byl zastáncem toho, že pouze města jsou životaschopná a smysluplná a venkov nechat svému vlastnímu osudu. Ale to je jiné téma. Tím chci říct, že a už Agenda 21 existuje nebo ne, nᚠživotní cyklus se nyní nachází ve fázi rozšiřování aglomerací a útlum soběstačnosti. A je jen logické, že lidé ve městech jsou a budou závislí. To vůbec nerozporuji. A i kdyby se nyní někdo vakcínou snažil o řízenou likvidaci lidstva, tak ale zdravotníky bude potřebovat vždycky. Minimálně pro ty, kteří budou muset pracovat.

Pro zajímavost text z r. 2016
"Podle odhadů agentury Oxfam bojující dlouhodobě proti světové chudobě bohatství 1% nejbohatších lidí planety převyšuje bohatství zbylých 99%.
62 nejbohatších lidí světa disponuje stejným majetkem jako 3,5 miliardy dalších obyvatel země. Před 5 lety to bylo ještě 388 lidí.
Majetek nejbohatších osob planety od roku 2010 vzrostl o 44% na 1,76 biliónu USD zatímco majetek chudší poloviny světa poklesl o 41% na hranici 1 biliónu USD.
Podle Oxfam narůstající majetková nerovnováha ve světě ohrožuje ekonomickou expanzi ve světě a zvyšuje sociální napětí ve společnosti. To vede v mnoha státech světa k nárůstu podpory populistických a extremistických hnutí."

Viz tučně, tohle jsou skutečné problémy pro globální společnost, které jednotlivec nevnímá a neřeší. Takové peníze si člověk asi nevydělá tím, že chodí do práce od - do, má čistý svědomí a peníze pod matrací. Zajímal by mě počet nejbohatších lidí světa po této covid kauze, to teprve bude zajímavá informace. Čím dál víc jsem přesvědčená, že vakcína jako taková není škodlivá. Tohle je úplně jiná hra na kterou běžný smrtelník nemá dostatečně bujnou fantazii.
A k vakcíně, jak se postupně vyvracejí různé dezinformace zarytých odpůrců, nastupují další argumenty proti.. dle mého většina vycucaná z prstu a hlavně šokující, aby to mělo u běžného smrtelníka úspěch a cinklo mu to na správnou emoční strunu.

Nevím, jestli ses podívala na ten odkaz, co jsem dala, ale tam to bylo jasně řečeno. Vakcína jako taková není nebezpečná, ale může být pro určité lidi zbytečná. Stejně jako pro jiné nezbytná. A na tom se shodli oba dva. V jednu chvíli tam zastánce očkování říká, jak si mohou (a budou) lidi interpretovat nějaké tvrzení protistrany a odpůrce očkování říká, no ale to jsem neřekl! A tady se právě láme chleba s tou "inteligencí".. jedna věc je, co odborníci říkají a druhá, co slyšíme.

Není tady

#721 30. 9. 2021 17:17

Serigala
♥♥♥♥---

Palomita “ A i kdyby se nyní někdo vakcínou snažil o řízenou likvidaci lidstva, tak ale zdravotníky bude potřebovat vždycky. Minimálně pro ty, kteří budou muset pracovat. “

Nepřikláním se k hypotéze likvidace lidstva. ALE k naprosté a totalitní kontrole lidstva.Právě ty zdravotníci, lékaři a pěčovatelé jsou první na řadě koho je potřeba mít pod kontrolou. Uvaleno vydírání o ztrátu zaměstnaní je začátek.
Vakcína je podle mne prostředek ke kontrole lidstva. Nikdo se nebouřil ,když nás doma zavřeli ,protože brnkat na emoce strachu je to nejjednodušší. Lidé si nechali vzít podělaný strachy svá práva dobrovolně. Uf!
Není ani úplně neznámé že existují nanotechnologie a věci které si obyčejný člověk dovede jen těžko představit. Jak jsi trefně na můj vkus psala minule, souvislosti mnohým unikají. Byli jsme vždy a jsme kontrolovaní a zájem na tom abychom byli daleko víc a sofistikovaněji tady je. Karty, mobíleček, chytrá domácnost,5G sítě a nano genetika a dalši.
Fantasmagorie? Možná scifi, kdo ví?  Nemyslím. Intuitivně to vnímám.

A tím se dostávám i k tomu dalšímu cos psala i když popravdě nevím k čemu se to vazalo to video a jaký to mělo mít účel.
To odkaz jsem teda ale neviděla. Otevřela  jsem ho, posunula o několik minut dál. Nedokážu ale poslouchat nikoho kdo se překřikuje. Mám raději harmonii. big_smile
Zareaguju jen na tvoje poslední slova intuitivně.
Ano co svět světem stojí ,tak jedna věc je co jeden říka a druhá jak si to ostatní a individuálně interpretují, co chtějí slyšet a co slyšet, vnímat dokážou v souladu s tím jak to bylo řečeno- myšleno.
Pak ješte dodatek že není odborník jako odborník. To co jeden odborník “ jasně “ říká není pro mě vším.

Není tady

#722 30. 9. 2021 19:41

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Serigala napsal(a):

Nepřikláním se k hypotéze likvidace lidstva. ALE k naprosté a totalitní kontrole lidstva.

Hypotézy jsou možnosti, těch je nepřeberné množství. Ke kontrole se můžu vyjádřit jedině tak, že obdobné principy nastavení donucovacích prostředků jsou napříč společností již dávno ukotvené. Lidé si sami dobrovolně vážou oprátky v podobě hypoték a nastavení vysokého životního standardu. Pak se každý takový bojí o ztrátu příjmu bez ohledu na jeho výši a nebo pozici, kterou vykonává. Jak už jsem zmiňovala dříve, konkrétně ve zdravotnictví (v ČR) je povinné očkování již dávno. Není to nic nového pod sluncem. To je můj úhel pohledu, vím, že se v tomto neshodneme. 

Serigala napsal(a):

Pak ješte dodatek že není odborník jako odborník. To co jeden odborník “ jasně “ říká není pro mě vším.

Tady byli odborníci dva.. a čeští. Pointa byla, že ač v opozici, v podstatě se shodli, ale vlastně si to ani sami nechtěli připustit. smile

Není tady

#723 30. 9. 2021 21:39

Serigala
♥♥♥♥---

Palomita, mi dvé se nejen že neshodujeme a můžeme jen těžko shodnout, my £spolu padáme už do vzájemného nedorozumění. smile
Ale je to pochopitelné.

Ale tohle zkusím ještě rozmotat. big_smile  Psala jsi :” Nevím, jestli ses podívala na ten odkaz, co jsem dala, ale tam to bylo jasně řečeno   Vakcína jako taková není nebezpečná, ale může být pro určité lidi zbytečná. Stejně jako pro jiné nezbytná.”
Na tohle jsem reagovala že není odborník jako odborník…každý dalši jiný odborník Čech nebo cizinec může jasně říkat zase něco jiného než tito dva ( jak zmiňuješ co tvrdili …a nakonec měli problém připustit že se tito dav shoduji )
Ano řekli to asi sice jasně ,ale to by přesto nemuselo pro mne osobě znamenat ,to co pro Tebe. ;]

Není tady

#724 30. 9. 2021 22:37

Serigala
♥♥♥♥---

https://nastub.cz/w/mWS8PaKd5ax6eHdyymXZSs

Odborník vysvětluje nebezpečí těchto vakcín. Ale řekl mimo to i svůj názor na situaci ze svého pohledu a nesmyslnost očkování dětí.
Každý nemá přirozeně čas ani vůli si to pustit celé , ale navrhuji kliknout zhruba na 17. tou minutu až do 23. tí.  smile

Není tady

#725 1. 10. 2021 8:30

vera
♥♥♥♥♥♥-

Serigala napsal(a):

vera napsal(a):

Strach je vůbec to nejhorší co dokáže vyvolat obavy a dokonce neuvážená rozhodnutí ,ale jak už tady zaznělo od Leny a Riny
- není vakcína jako vakcína.
Rychlokvaška testovaná na celé planetě. Takovou bych svým dětem píchnout rozhodně nedala. Asi proto že nemám strach.

Sergialo, já psala o vakcíně, kterou se očkují 3 leté děti, v době, kdy kovid nebyl.....................

Taky nemám strach, proto jsem se dala očkovat............volila jsem menší zlo.
A vůbec nerozumím tomu, že by byla ohrožena moje svoboda...................cítím se naprosto svobodně
a můžu srovnávat...............

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí