Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#501 25. 7. 2021 10:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Teď zajdu hodně do extrému, ale není očkování náhodou tím, co jistí účel celé kovidmánie?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#502 26. 7. 2021 7:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Neznám zdroj, četla jsem v jiné diskusi.... ale bylo by to zajímavé, pokud by to byla pravda, že?
...při 28 denním sledování v Británii bylo ze 117 úmrtí na covid "jen" 44 u neočkovaných a nopak 50 u plně očkovaných dvěma dávkami...

No, vida, tak nejen Británie, ale zajímavé výsledky jsou i z Izraele:
"Ze 143 hospitalizovaných pacientů bylo 58 % plně očkováno, 39 % nebylo očkováno vůbec a 3 % byla očkována částečně."
Nevypovídá to trochu o něčem? smile
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/poz … WwlvpcDi8c

To jsou zajímavá čísla.. jsou k tomu i ostatní? Jako jaká je proočkovanost v zemi, typ použité vakcíny (v Izraeli to je především Pfizer tuším), věk nemocných a průběh, typ mutace a délka nakažení po plném proočkování? Protože z tohoto nejsem schopná nic vyčíst, každopádně to zaujalo tummenupp Z toho co jsem vyčetla na netu, tak většina hospitalizací u plně proočkovaných po uplynutí 14ti dnů je způsobena právě mutací delta. Což se svým způsobem dalo očekávat. Je to stejný princip jako očkování na chřipku.. chrání vás před čtyřmi typy, ale ten pátý chytnete.. Obávám se, že takhle už to bude skoro pořád. roll Nevidím za tím žádné lobby konspirace, jen, že přírodu jednoduše neočůráme. A čím víc do ní zasahujeme, tím víc nám ukazuje, že má navrch.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#503 26. 7. 2021 8:54

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Údajů o neverohodnosti a nebezpečnosti jak pro ockovaneho, tak pro tzv. "odpírače", je tam dostatek.
Mmch. zrovna ty podle tvých komentářů nepůsobíš jako proockovana, tak za koho lobbuješ?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#504 26. 7. 2021 16:35

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Souhlas s Palomitou, vidím to úplně stejně......udělala jsem to, co jsem si vyhodnotila jako tu rozumnější variantu a víc se tím nehodlám zabývat, jednak mě to nebaví a druhak mám na programu zajímavější věci. Teď už je to na tom hore nad náma.....nebo na matičce přírodě, jak kdo chce.

Není tady

 

#505 26. 7. 2021 16:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14650

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Mio, souhlasím. storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#506 26. 7. 2021 18:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Neznám zdroj, četla jsem v jiné diskusi.... ale bylo by to zajímavé, pokud by to byla pravda, že?
...při 28 denním sledování v Británii bylo ze 117 úmrtí na covid "jen" 44 u neočkovaných a nopak 50 u plně očkovaných dvěma dávkami...

No, vida, tak nejen Británie, ale zajímavé výsledky jsou i z Izraele:
"Ze 143 hospitalizovaných pacientů bylo 58 % plně očkováno, 39 % nebylo očkováno vůbec a 3 % byla očkována částečně."
Nevypovídá to trochu o něčem? smile
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/poz … WwlvpcDi8c

To jsou zajímavá čísla.. jsou k tomu i ostatní? Jako jaká je proočkovanost v zemi, typ použité vakcíny (v Izraeli to je především Pfizer tuším), věk nemocných a průběh, typ mutace a délka nakažení po plném proočkování? Protože z tohoto nejsem schopná nic vyčíst, každopádně to zaujalo tummenupp Z toho co jsem vyčetla na netu, tak většina hospitalizací u plně proočkovaných po uplynutí 14ti dnů je způsobena právě mutací delta. Což se svým způsobem dalo očekávat. Je to stejný princip jako očkování na chřipku.. chrání vás před čtyřmi typy, ale ten pátý chytnete.. Obávám se, že takhle už to bude skoro pořád. roll Nevidím za tím žádné lobby konspirace, jen, že přírodu jednoduše neočůráme. A čím víc do ní zasahujeme, tím víc nám ukazuje, že má navrch.

Palomito, určitě, pro přesné hodnocení by bylo třeba znát přesné procenta očkovaných/ neočkovaných. Vzít stejný vzorek, vzít stejnou věkovou skupinu... O tom žádná! Každopádně pro mě čísla i tak zajímavá, to jsem nečekala. Ale na jakékoliv hodnocení čehokoliv je brzy.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#507 26. 7. 2021 18:35

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

mia napsal(a):

Souhlas s Palomitou, vidím to úplně stejně......udělala jsem to, co jsem si vyhodnotila jako tu rozumnější variantu a víc se tím nehodlám zabývat, jednak mě to nebaví a druhak mám na programu zajímavější věci. Teď už je to na tom hore nad náma.....nebo na matičce přírodě, jak kdo chce.

No tak hlavně v případě očkovaných nemá vůbec smysl už to řešit. K ničemu by to už nebylo.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#508 26. 7. 2021 22:02

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

K ničemu není ani ten zbytek! Orientovat se v číslech, která nám předkládají se rovná nechat se jimi ( našimi " vůdci")  zmanipulovat a zblbnout.
Když né nic, stačí jen pohled na to, jak ty potentovaný čísla měněj! dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#509 31. 7. 2021 13:30

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Rozhodla jsem se pro očkování, definitivně!
Nemám pro to žádný důvod, neumím to vysvětlit sobe, ani dcerám, které se mě na to ptajï.
Zdravotní důvody to nejsou, nic z "propuštění kamkoliv"
Tak prostě nevím stolt

Upravil(a) rina (31. 7. 2021 13:36)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#510 31. 7. 2021 13:38

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14650

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Měla jsem dojem, že k tomu už nějakou dobu směřuješ.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#511 31. 7. 2021 17:47

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Ano.
Poslední kapka byla, když u nás otevřeli očkovací centrum bez registrace. Jela jsem tam hned, jak jsem to viděla na netu. Cca v 9.30 jsem tam byla, kdyby už to dělali, měla bych to "bez rozmyslu" za sebou.
Jenže začínali až v jednu.
Mezitím jsem si uvědomila že bych se přece jenom měla poradit se svým lékařem, když mám čerstvě lék na vysoký tlak, choresterol a taky čerstvé očkování proti tetanu. Doporučil až tři týdny poté.Takže za dva týdny.
Myslím že rozhodnutí nezměním, ač to sama u sebe nechápu. Jsem pořád odpůrce skoro všech opatření, nejvíc očkování.

Dva týdny je u mne mnoho na rozhodnutí, přesto mám pocit že ho nezměním.
Fakt to nechápu. 🤡

Nejvíc mě přesvědčovala nejmladší dcera, veganka. Nemá děti a tuším ani nechce. Takže zdá se že kvůli dalším generacím to není. Taky neargumentuje tím že jsem už "ohrožená" skupina, jako její sestry.

Prostě nevím, proč jsem se přiklonila k pro.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#512 31. 7. 2021 18:04

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

Ano.
Poslední kapka byla, když u nás otevřeli očkovací centrum bez registrace. Jela jsem tam hned, jak jsem to viděla na netu. Cca v 9.30 jsem tam byla, kdyby už to dělali, měla bych to "bez rozmyslu" za sebou.
Jenže začínali až v jednu.
Mezitím jsem si uvědomila že bych se přece jenom měla poradit se svým lékařem, když mám čerstvě lék na vysoký tlak, choresterol a taky čerstvé očkování proti tetanu. Doporučil až tři týdny poté.Takže za dva týdny.
Myslím že rozhodnutí nezměním, ač to sama u sebe nechápu. Jsem pořád odpůrce skoro všech opatření, nejvíc očkování.

Dva týdny je u mne mnoho na rozhodnutí, přesto mám pocit že ho nezměním.
Fakt to nechápu. 🤡

Nejvíc mě přesvědčovala nejmladší dcera, veganka. Nemá děti a tuším ani nechce. Takže zdá se že kvůli dalším generacím to není. Taky neargumentuje tím že jsem už "ohrožená" skupina, jako její sestry.

Prostě nevím, proč jsem se přiklonila k pro.

Mela jsem to stejne,nejdriv same ne a ne a nakonec jsem naockovana. big_smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#513 31. 7. 2021 18:42

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

eremuruss napsal(a):

Mela jsem to stejne,nejdriv same ne a ne a nakonec jsem naockovana. big_smile

Díky Erem. Co tě přesvědčilo? 👍


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#514 31. 7. 2021 19:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

Rozhodla jsem se pro očkování, definitivně!
Nemám pro to žádný důvod, neumím to vysvětlit sobe, ani dcerám, které se mě na to ptajï.
Zdravotní důvody to nejsou, nic z "propuštění kamkoliv"
Tak prostě nevím stolt

Nevědět proč je zvláštní smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#515 31. 7. 2021 20:35

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Ano. Neumím si to zatím nijak vysvětlit. Třeba mi někdo tady pomůže. tongue


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#516 1. 8. 2021 8:03

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

V noci jsem na to přišla.
Nechci, aby mě furt otravovali s nějakým povrzením.. Tak holt s občankou a zdravotní kartičkou budu nosit aj potvrzení o očkování tongue

Upravil(a) rina (1. 8. 2021 16:28)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#517 5. 8. 2021 17:31

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

rina napsal(a):

V noci jsem na to přišla.
Nechci, aby mě furt otravovali s nějakým povrzením.. Tak holt s občankou a zdravotní kartičkou budu nosit aj potvrzení o očkování tongue

Ahoj, zaregistrovala jsem se protože jsem to tady četla a tvůj příběh mě překvapuje ,stejně tak jako přibéhy všech kdo se nechali naočkovat ze stejného důvodu jaký uvádiš ty.

V podstatě chci říct že osobně nejsem schopna pochopit ,že se jedinci nechávají očkovat nikoliv pro základní myšlenku ,aby je očkování chránilo proti nákaze ( protože jedině to by měl být účel jakékoliv vakcinace ) ale proto že tě zlomili. Proto aby neobtěžovali.
yikes

Nejsi ale jediná koho dostali svými nátlaky. Přesto mi nad tím zůstává rozum stát.

Není tady

 

#518 5. 8. 2021 20:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Serigalo, takových lidí je ... Hodně lidí si vybírá tu jednodušší cestu. V tomto konkrétním případě je to aledle mého názoru dobře. Účel světí prostředky se říká.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#519 5. 8. 2021 21:46

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

To vůbec ne!
Ještě jsem se naočkovat nenechala, a účel teda mé důvody světit nebude!

Mám ještě týden, kdy se rozmyslím, fakt nevím co to ještě ovlivní.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#520 6. 8. 2021 14:01

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Judyna napsal(a):

Serigalo, takových lidí je ... Hodně lidí si vybírá tu jednodušší cestu. V tomto konkrétním případě je to aledle mého názoru dobře. Účel světí prostředky se říká.

Jednodušší cestu?  A takhle cesta ( raději mít klid tak dám vakcínu ) kterou si vybírají,jim zaručuje správnost výsledku vakcinace, ten hlavní cíl jakékoliv vakcinace který by měla splnit a tedy nebýt nakažený a nebýt infekční pro ostatní?

Dnes nikdo ani nemůže s jistotou říct jaké dopady na zdraví to do budoucna přinese.

Tak nevím jestli jsem ti rozuměla. Ale donucovací prostředky neposvětím jako nástroj který zatím s jistotou nedovádí k cíli.

Není tady

 

#521 6. 8. 2021 14:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Já myslím, že si rozumíme. Ti lidé to ale neřeší, jdou prostě jednodušší cestou. Neříkám, že je to správně. Ale v konečném důsledku jejich "rozhodnutí" prospěje k vyšší proočkovanosti a o to jde. Jasně že nikdo neví, co bude za pár let s očkovanými či neočkovanými s nějakými následky po očkování či kovidu. Ale po těch x očkování, co každý máme, má myslím nějaké potíže někdo buď hned nebo pak vůbec. Tak snad to bude i tento případ. Jestli opravdu - uvidí se.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#522 6. 8. 2021 15:42

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Serigala napsal(a):

rina napsal(a):

V noci jsem na to přišla.
Nechci, aby mě furt otravovali s nějakým povrzením.. Tak holt s občankou a zdravotní kartičkou budu nosit aj potvrzení o očkování tongue

Ahoj, zaregistrovala jsem se protože jsem to tady četla a tvůj příběh mě překvapuje ,stejně tak jako přibéhy všech kdo se nechali naočkovat ze stejného důvodu jaký uvádiš ty.

V podstatě chci říct že osobně nejsem schopna pochopit ,že se jedinci nechávají očkovat nikoliv pro základní myšlenku ,aby je očkování chránilo proti nákaze ( protože jedině to by měl být účel jakékoliv vakcinace ) ale proto že tě zlomili. Proto aby neobtěžovali.
yikes

Nejsi ale jediná koho dostali svými nátlaky. Přesto mi nad tím zůstává rozum stát.

Také tohle nepochopím. Podstoupit to riziko očkovat se touto "vakcínou" kvůli takovým důvodům.
Ale zatím máme na výběr, tak je to jen jejich věc.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#523 6. 8. 2021 15:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Snad je rina v pořádku, jestli se nepletu, už jsem jí tu x dní neviděla?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#524 6. 8. 2021 15:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Tak to je dobrý! Paní mu dává a Vojtěch vůbec nemá odpověď, on se ani nesnaží vyvrátit, že to není vakcína big_smile
https://www.facebook.com/MatPave/posts/4189584494444095


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#525 6. 8. 2021 17:34

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Judyno, ano to teprve uvidíme.
Vakcíny které už máme nám bohužel mohou taky způsobovat různé zdravotní potíže i ty těžko vysvětlitelné aniž bychom si to s tím nějak spojovali za řadu let poté.
No o tom se raději moc nemluví.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů