Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#451 20. 7. 2021 20:29

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

My to vůbec neřešíme. Mám ve svém okolí naprostou většinou očkovaných, jen minimum neočkovaných. A vůbec to neřešíme, v podstatě se o tom vůbec nabavíme. Jediné co pamatuji na téma očkování, tak od různých lidí, že se jdou v ten a ten den očkovat. Nikdo nerozebírá, neřeší. Jo, vlastně kromě mého táty, ten mi pravidelně snad každý týden říká, a se nechám očkovat, tak s tím se špičkujeme smile

To máte super tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#452 21. 7. 2021 6:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#453 21. 7. 2021 7:26

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

To je bomba tummenupp Ale přesně tak to má vypadat, jednoduše každý má svůj osobní názor a a si ti ostatní dělají co uznají za vhodné. Myslím, že to je mnohem lepší cesta. Jednoduše si to srovnat v sobě a neřešit ostatní. stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#454 21. 7. 2021 19:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Nevím, jestli zrovna názor Fica je směrodatný.....
Ano, beru, že každý se má svobodně rozhodnout. Jenže pokud opět bude velký počet těžkých případů, zahltí se nemocnice. A to je ten problém a nesvoboda pro druhé. A si každý rozhoduje po svém, ale co když pak bude potřebovat pomoc a ta se mu nedostane? A nemyslím teď lidi v ohrožení života, tam snad to půjde, ale jsou i jiné věci. Jak už jsem psala - sousedce dvakrát odložili operaci srdce kvůli kovidovým pacientům. Po třetí už ji vzít museli, protože byla v ohrožení života. Matka mého známého měla "jen" rozsypaný kloub, takže ji neoperovali. Jenže ona to měla v takovém stavu, že se z ní stal ležák a její dcera pak musela nechat práce a starat se o ni. Já vím, nebyla v ohrožení života. Ti s kovidem ano.Takže kdyby nebylo to nebezpečí, že se opět přeplní nemocnice kovidovými pacienty, a si každý dělá co chce.
No a v neposlední řadě chudáci zdravotníci....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#455 21. 7. 2021 20:48

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Judy souhlas, ale mě se líbila ta forma. Jednoduše on to nechce a neútočí na ostatní, kteří se již naočkovali a jak několikrát podotkl, ani to nikomu nerozmlouvá. On k tomu má své důvody a tečka. Kdyby ho novinář netlačil do odpovědí a nepokládal další a další otázky, nemuselo toto veřejné vyjádření vůbec proběhnout. I my tady máme zapřisáhlé odpůrce očkování v politických řadách. Teď jsem někde zaznamenala, že Csáková bude kandidovat za stranu Volného (nevím jistě to jméno)? To teprve bude jízda big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#456 21. 7. 2021 20:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

To pofrčí big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#457 22. 7. 2021 22:24

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Ahoj milé Babinetky :-) .... Po dlouhé době jsem sem zavítala a hle, je tu zajímavé téma - vakcíny. I já přispěji svým dílem do diskuse.... Takže nejdřív informace o mně - jsem senior a hódně a dlouhodobě  nemocná, přesto jsem covid prodělala a přežila bez zásahů lékařů, ale očkovat se nenechám. Ne proto, že ho mám za sebou, ale protože nechci. Za prvé ze zdravotních důvodů, moje tělíčko reaguje na všechny léky, vakcíny a jiné zásahy silnou reakcí, takže bych ji možná nepřežila....Každý má přece právo se svobodně rozhodnout, jak se svým životem/zdravím naloží a nikdo, nikdo nemá právo mi do toho kecat a nutit mě, abych udělala něco, o čem se domnívám, že by to moje zdraví ohrozilo...Ale i kdybych neměla tyhle zdravotní problémy, stejně bych se očkovat nenechala, protože vakcínám nevěřím....protože a proto.... . A pak je tu ještě jeden důvod - vadí mi ten neskutečný nátlak, kterým se na nás neočkované vyvíjí. A jak víme - tlak vytváří protitlak ;-) .

Není tady

 

#458 23. 7. 2021 14:22

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Neznám zdroj, četla jsem v jiné diskusi.... ale bylo by to zajímavé, pokud by to byla pravda, že?
...při 28 denním sledování v Británii bylo ze 117 úmrtí na covid "jen" 44 u neočkovaných a nopak 50 u plně očkovaných dvěma dávkami...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#459 23. 7. 2021 14:24

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

keito napsal(a):

Ahoj milé Babinetky :-) .... Po dlouhé době jsem sem zavítala a hle, je tu zajímavé téma - vakcíny. I já přispěji svým dílem do diskuse.... Takže nejdřív informace o mně - jsem senior a hódně a dlouhodobě  nemocná, přesto jsem covid prodělala a přežila bez zásahů lékařů, ale očkovat se nenechám. Ne proto, že ho mám za sebou, ale protože nechci. Za prvé ze zdravotních důvodů, moje tělíčko reaguje na všechny léky, vakcíny a jiné zásahy silnou reakcí, takže bych ji možná nepřežila....Každý má přece právo se svobodně rozhodnout, jak se svým životem/zdravím naloží a nikdo, nikdo nemá právo mi do toho kecat a nutit mě, abych udělala něco, o čem se domnívám, že by to moje zdraví ohrozilo...Ale i kdybych neměla tyhle zdravotní problémy, stejně bych se očkovat nenechala, protože vakcínám nevěřím....protože a proto.... . A pak je tu ještě jeden důvod - vadí mi ten neskutečný nátlak, kterým se na nás neočkované vyvíjí. A jak víme - tlak vytváří protitlak ;-) .

Zdravím keito, doufám, že zavítᚠčastěji! tummenupp
S názorem souhlasím a přidávám se, že nejvíce mi asi vadí ten nátlak. Který se bude stupňovat a bohužel stále myslím, že to udělají povinné... sad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#460 23. 7. 2021 16:34

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14649

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

Neznám zdroj, četla jsem v jiné diskusi.... ale bylo by to zajímavé, pokud by to byla pravda, že?
...při 28 denním sledování v Británii bylo ze 117 úmrtí na covid "jen" 44 u neočkovaných a nopak 50 u plně očkovaných dvěma dávkami...

Lennno, a těch 23 to tu tedy vzdalo po jedné dávce?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#461 23. 7. 2021 18:27

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

S názorem souhlasím a přidávám se, že nejvíce mi asi vadí ten nátlak. Který se bude stupňovat a bohužel stále myslím, že to udělají povinné... sad

Ahoj Lenno, já si uvědomuji, a tady v tomto případě to platí nejvíc, že na tu samou realitu se dívá každý skrz své vnitřní nastavení, skrz své přesvědčení, takže ji vidí/vnímá jinak než někdo jiný. A taky ji vnímá dle toho, co vlastně vidět chce. Proto když dva lidi se dívají nebo čtou to samé,  každý si z toho vyvodí jiný závěr… Mně vadí ještě jedna věc, že jsme neustále a dlouhodobě bombardováni statistikami – kolik lidí je nakaženo, hospitalizováno, případně zemřelo na následky Covidu. Pominu to, že ty statistiky jsou zkreslené a neodpovídají skutečnosti 😉…. Možná kdyby stejným způsobem, ale  pravdivě, informovali o tom, kolik lidí má po vakcínách nějaké následky nebo kolik jich v důsledku očkování zemřelo, možná by se konečně ti, co pro ně horují, přinejmenším alespoň zamysleli, zda do toho jít nebo ne…. Jenže statistiky se nevedou, nejsou žádoucí…. A ještě jedna věc mi přijde zvláštní, že se mnozí nezamyslí nad tím, jak je možné, že výrobce vakcín za ně nenese žádnou zodpovědnost…. A další a další…. Prostě těch důvodů, proč se nenechám píchnout je víc....  A ještě na závěr, nehoruji proti očkování, nakonec je to každého věc a svobodné rozhodnutí, jak už jsem psala dřív, jak se svým zdravím/životem naloží...a podle toho si pak ponese následky. A takové či onaké stolt ...., jen nabízím pár věcí k zamyšlení va

Není tady

 

#462 23. 7. 2021 19:14

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

keito, myslíš, že ti, co se nechali naočkovat, tak nepřemýšlí? Zkoušela jsi někdy nějakou statistiku dohledat? Tyto nepodložené výkřiky mi přijdou nefér zejména vůči těm, kteří se statistikou zabývají a ta data sbírají. Ten kdo přemýšlí, si informace najde a udělá si z nich závěry sám. Nemusí čekat, čím ho kdo bude masírovat. Podklady se pro statistiku sbírají průběžně a následně se vyhodnocují, takže se v mezičase mohou i lišit. Naopak, je velmi žádoucí, aby se statistiky vedly. Podotýkám, že SUKL má jasně stanovenou metodiku, jak postupovat. Ale uznávám, je mnohem jednodušší říct.. "statistiky se nevedou, je to nežádoucí". Dle tvého vnímání světa chápu, že všechny statistiky, které hovoří pro očkování jsou zfalšované a ty ostatní jsou jediné správné. Nikomu pod ruce nevidím, ale co mě vždy zajímá, je metodika, která byla při sběru dat použita, jako i vzorek, který byl zkoumán. wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#463 23. 7. 2021 19:50

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Ježíšmarjá, co to blbne - ono se mi to načítá vícekrát!....TAk znovu :-)
Palomito, jedna věc je, že statistický úřad shromažďuje data, která dostane od příslušných zdravotnických zařízení, tam problém nevidím. V čem ale problém vidím je, že vím, jak se zacházelo s údaji právě tam, kde data vznikají, tj. v nemocnicích. Mám spoustu informací, a lze je dohledat i na netu, že každý, kdo v té době zemřel, byl započítán do počtu covidových. A bez ohledu na to, zda-li ho měl nebo ne…. Bylo možno vidět i reportáže (neoficiální) z nemocnic, kde to bylo přiznáno…. Další věc, lůžka covidová byla neskutečně finančně zvýhodněná oproti těm „normálním“, takže i proto bylo třeba data o nich nafouknout, aby pojišovny cálovaly (mimochodem z peněz, které budou nutně scházet)….. Nebo vím o lidech, kteří se přihlásili na testy, ale pak na ně nešli, a přišla jim SMS, že jsou pozitivn텅Nebo když museli jít na testy opakovaně, ale byli zahrnuti do statistiky znovu jako případ, a přitom šlo o ty samé lidi…. A další a další..a další a další… Mám spoustu informací, jak se s daty o covidu zacházelo, aby statistiky byly takové jako byly prezentovány… a mohla být vyhlášena příslušná opatření…. Ale zase, je to o tom, kdo co sleduje. Pokud oficiální média, tak holt má informace podporující celou tuhle covid-hysterii, a pokud člověk hledá info i jinde (ale musí je zase prosít, protože i tady se mlží), tak vidí, jak se to celé nafouklo, aby…..

Upravil(a) keito (23. 7. 2021 19:52)

Není tady

 

#464 23. 7. 2021 19:51

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Keito, nemyslím si, že jsme bombardováni statistikami, zveřejňují se a je to dobře. Kdo nechce, číst je nemusí. Kdyby se nezveřejňovaly, bylo by "oni nám to tají..."... to by bylo konspiračních teorií......a že jsou zkreslené...ano, to zajisté jsou, jenže opačným způsobem, než ty zřejmě míníš, jsou výrazně podhodnocené....soudím tak z pozorování mého okolí, kdy spousta lidí vůbec nešla na testy a odbyli si to sami a v žádných statistikách se nepromítli. Z bezprostředního okolí znám i případ, kdy to jeden "chtěl rozchodit", léčil se doma sám, i když se jeho stav výrazně zhoršil a bohužel na to doplatil životem. Nebyl to žádný vetchý stařeček, ale sportovně založený velmi aktivní člověk. A že se ve statistikách promítli i lidé s jinými nemocemi, to je v pořádku, protože spousta lidí žila s různými nemocemi dlouhá léta poměrně aktivní život a v relativní pohodě a když dostali kovid, už to nezvládli...nebýt nákazy, byli tu ještě x dalších let. Opět bohužel hodně příkladů z okolí toto potvrzuje.

Pokud jde o očkování, od začátku bylo jednotlivým věkovým skupinám postupně nabízeno, podle vyhodnocené míry rizika, tedy podle věku, a rozhodně do toho nebyl nikdo nucen. Spousta lidí to nevyužila a nic se jim neděje. Každý si vyhodnotil svá pro a proti a podle toho se zařídil a nikdo je nijak neperzekuuje, jejich rozhodnutí je respektováno, pokud vím. A statistiky komplikací se taky vedou, ne že ne. A že výrobci vakcín nenesou zodpovědnost....přečti si příbalové letáky všech běžně a dlouhodobě používaných léčiv.....různé reakce prostě jsou. A výrobci těch léků rovněž nenesou zodpovědnost. Právě kvůli používáním léčiv se prodlužuje délka dožití, přestože mají i nežádoucí účinky a výrazně zlepšují kvalitu života spoustě lidem.

Každý máme možnost svobodné volby, ta je akceptována a tak je to správné. Kdo chce, hledá vedlejší úmysly a konspirace i v tom, že prší či neprší.

Kovid je prostě nová věc, nebyl ještě čas na dostatečné prozkoumání a ověřování, ale řekla bych, že každý dělá co umí, abychom z toho vybruslili co možná nejlíp. Vůbec bych v tom nehledala nějaké senzace....ale každý to holt posuzujeme podle svého založení.

Není tady

 

#465 23. 7. 2021 19:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Keito, nelíbí se ti, že jsou dostupná čísla nakažených atd. Takže podle Tebe by bylo lepší nevědět? Bylo by lepší, kdyby nás udržovali v nevědomosti? Ta doba už je naštěstí za námi. Myslím, že máme právo vědět, co se kolem nás děje, zvl᚝, když se nás to všech - a chceš nebo nechceš - týká.

Na základě čeho si myslíš, že jsou čísla sfalšovaná?

Upravil(a) Judyna (23. 7. 2021 19:52)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#466 23. 7. 2021 20:04

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Judyno, to, že se zveřejňují statistiky, to je Ok. I když teda mi vadí, že jsou všude kam vlezu. Kdo se chce dozvědět počty těch a těch, mohly by být na jednom místě , a ten se to dozví. Ale takhle se vlastně "útočí" na emoce lidí, totiž na STRACH. A strach dělá s lidmi věci! Třeba to, že ze strachu o zdraví, život dělají rozhodnutí, které by jinak neudělaly...Apropó - strach narušuje imunitu, teda dlouhodobý. že? Stejně tak ty "hadry" na obličeji... To je taky prokázané - lékařky. A hledí na to někdo? Ne. Pak není divu, že lidi kolabují jen kvůli tomu... a další další....Hele, nechci se tu "hádat" nebo donekonečně argumentovat, já prostě vidím věci jinak než ty a spousta jiných lidí....Jen jsem řekla svůj názor a důvody, které mi nedovolí, abych to do sebe nechala píchnout....

A ještě pár slov k Mie. Stále říkám to, že každý má právo se rozhodnout, co se svým zdravím/životem udělá. Ale jeslti sis všimla, tak nám začínají toto právo brát, protože nás do vakcín nutí a vytvářejí na nás neskutečný tlak. A ještě jedna věc se mi nelíbí, jak mnozí do toho jdou  - aby mohli cestovat, mohli do hospody či na nějaké akce... anebo jen proto, že se to "má"...anebo proto, že jsou neskutečně tou mediální masírkou vystresováni......

Není tady

 

#467 23. 7. 2021 20:06

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Keilo je out, na to jste ještě nepřišli? No,, přeju vám další příjemně počtení. dumbom

Upravil(a) rina (24. 7. 2021 6:57)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#468 23. 7. 2021 20:08

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

A adminovi za shovívavost 🤬


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#469 23. 7. 2021 20:09

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

keito napsal(a):

Ježíšmarjá, co to blbne - ono se mi to načítá vícekrát!....TAk znovu :-)
Palomito, jedna věc je, že statistický úřad shromažďuje data, která dostane od příslušných zdravotnických zařízení, tam problém nevidím. V čem ale problém vidím je, že vím, jak se zacházelo s údaji právě tam, kde data vznikají, tj. v nemocnicích. Mám spoustu informací, a lze je dohledat i na netu, že každý, kdo v té době zemřel, byl započítán do počtu covidových. A bez ohledu na to, zda-li ho měl nebo ne…. Bylo možno vidět i reportáže (neoficiální) z nemocnic, kde to bylo přiznáno…. Další věc, lůžka covidová byla neskutečně finančně zvýhodněná oproti těm „normálním“, takže i proto bylo třeba data o nich nafouknout, aby pojišovny cálovaly (mimochodem z peněz, které budou nutně scházet)….. Nebo vím o lidech, kteří se přihlásili na testy, ale pak na ně nešli, a přišla jim SMS, že jsou pozitivn텅Nebo když museli jít na testy opakovaně, ale byli zahrnuti do statistiky znovu jako případ, a přitom šlo o ty samé lidi…. A další a další..a další a další… Mám spoustu informací, jak se s daty o covidu zacházelo, aby statistiky byly takové jako byly prezentovány… a mohla být vyhlášena příslušná opatření…. Ale zase, je to o tom, kdo co sleduje. Pokud oficiální média, tak holt má informace podporující celou tuhle covid-hysterii, a pokud člověk hledá info i jinde (ale musí je zase prosít, protože i tady se mlží), tak vidí, jak se to celé nafouklo, aby…..

Pozor, mezi těmito "zaručenými informacemi" byla spousta hoaxů a dezinformací.....kdo má bezprostřední informace od zdravotníků přímo z nemocnic, ten ví, jak to tam bylo.
A ohledně testování mám zkušenost, že nám všem chodily velmi přesné a včasné informace o výsledcích. A že nás v tom bylo....sami jsme byli překvapeni, jak to všechno fungovalo....ale to je samozřejmě zkušenost z mého okolí. Jinde se třeba nestíhalo, dlouhé termíny...já tuto zkušenost ale nemám. A to rozhodně nejsem příznivcem současné vládní garnitury...

Není tady

 

#470 23. 7. 2021 20:15

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

OK, každý to vidíme jinak - dle své vlastní zkušenosti nebo i jinak. Jak už jsem psala, nechci se tu dohadovat, protože to nemá smysl. Každý je svého štěstí strůjcem, a se rozhodne tak nebo onak. Má na to právo :-) .... Však ono se za čas ukáže, jak to všechno je....

A Rino, nevím, čím tě tak vytáčím, a řeknu cokoli... A nemá smysl s tebou diskutovat.

Není tady

 

#471 23. 7. 2021 20:19

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

keito napsal(a):

Judyno, to, že se zveřejňují statistiky, to je Ok. I když teda mi vadí, že jsou všude kam vlezu. Kdo se chce dozvědět počty těch a těch, mohly by být na jednom místě , a ten se to dozví. Ale takhle se vlastně "útočí" na emoce lidí, totiž na STRACH. A strach dělá s lidmi věci! Třeba to, že ze strachu o zdraví, život dělají rozhodnutí, které by jinak neudělaly...Apropó - strach narušuje imunitu, teda dlouhodobý. že? Stejně tak ty "hadry" na obličeji... To je taky prokázané - lékařky. A hledí na to někdo? Ne. Pak není divu, že lidi kolabují jen kvůli tomu... a další další....Hele, nechci se tu "hádat" nebo donekonečně argumentovat, já prostě vidím věci jinak než ty a spousta jiných lidí....Jen jsem řekla svůj názor a důvody, které mi nedovolí, abych to do sebe nechala píchnout....

A ještě pár slov k Mie. Stále říkám to, že každý má právo se rozhodnout, co se svým zdravím/životem udělá. Ale jeslti sis všimla, tak nám začínají toto právo brát, protože nás do vakcín nutí a vytvářejí na nás neskutečný tlak. A ještě jedna věc se mi nelíbí, jak mnozí do toho jdou  - aby mohli cestovat, mohli do hospody či na nějaké akce... anebo jen proto, že se to "má"...anebo proto, že jsou neskutečně tou mediální masírkou vystresováni......

Proč teda nosí roušky lékaři odjakživa u operací? Už dávno před kovidem? A nikdo se nad tím dodnes nepozastavoval.
A u návštěv hospod a akcí je to logické vyžadovat test nebo očkování....velká koncentrace lidí znamená šíření jakékoliv nákazy. A nikdo je nenutí tam chodit, mají možnost volby. Potvrzení o bezinfekčnosti a očkování se vyžadovala v různých kolektivech i dřív....teď se to akorát rozšířilo o protikovidová opatření, logicky poté, co tady bylo.

Není tady

 

#472 23. 7. 2021 20:28

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

keito napsal(a):

Ježíšmarjá, co to blbne - ono se mi to načítá vícekrát!....TAk znovu :-)
Palomito, jedna věc je, že statistický úřad shromažďuje data, která dostane od příslušných zdravotnických zařízení, tam problém nevidím. V čem ale problém vidím je, že vím, jak se zacházelo s údaji právě tam, kde data vznikají, tj. v nemocnicích. Mám spoustu informací, a lze je dohledat i na netu, že každý, kdo v té době zemřel, byl započítán do počtu covidových. A bez ohledu na to, zda-li ho měl nebo ne…. Bylo možno vidět i reportáže (neoficiální) z nemocnic, kde to bylo přiznáno…. Další věc, lůžka covidová byla neskutečně finančně zvýhodněná oproti těm „normálním“, takže i proto bylo třeba data o nich nafouknout, aby pojišovny cálovaly (mimochodem z peněz, které budou nutně scházet)….. Nebo vím o lidech, kteří se přihlásili na testy, ale pak na ně nešli, a přišla jim SMS, že jsou pozitivn텅Nebo když museli jít na testy opakovaně, ale byli zahrnuti do statistiky znovu jako případ, a přitom šlo o ty samé lidi…. A další a další..a další a další… Mám spoustu informací, jak se s daty o covidu zacházelo, aby statistiky byly takové jako byly prezentovány… a mohla být vyhlášena příslušná opatření…. Ale zase, je to o tom, kdo co sleduje. Pokud oficiální média, tak holt má informace podporující celou tuhle covid-hysterii, a pokud člověk hledá info i jinde (ale musí je zase prosít, protože i tady se mlží), tak vidí, jak se to celé nafouklo, aby…..

Jenže to je právě ta metodika.. Proto je důležité toto vědět na začátku a přihlížet podle toho k výsledkům. Myslím, že některé nemocnice dělaly všechno možné, jen "nenafukovaly". Ale nevylučuju, že ty méně vytížené si zase mohly chtít přilepšit. Taky jsem párkrát na testech byla. Vše zadávají lidé, takže chyba se může vloudit. V tom enormním počtu je to jen pochopitelné. Možná existují lidé, kteří nikdy v životě neudělali v práci chybu, bohužel, k nim nepatřím a podle sebe soudím ty ostatní smile Viděla jsem na internetu, jak hrozný podvod ten covid je, že lidem přišly výsledky a přitom na žádných testech nebyli. Stačí zaměnit jednu číslici, nebo přeskočit řádek a je hotovo. Jenže tohle se jako možné vysvětlení nehodí. Kolik takových SMS přišlo nesprávným lidem a z kolika testů? Testovací centra byla přehlcená, nevidím logiku v tom, aby vykazovala fake testy.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#473 23. 7. 2021 20:48

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Keito, mᚠpravdu. Se mnou nediskutuj, nevím, proč na mne vůbec reaguješ, když víš, jak "tě nemusím" !  usch


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#474 23. 7. 2021 21:22

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

keito napsal(a):

Ahoj milé Babinetky :-) .... Po dlouhé době jsem sem zavítala a hle, je tu zajímavé téma - vakcíny. I já přispěji svým dílem do diskuse.... Takže nejdřív informace o mně - jsem senior a hódně a dlouhodobě  nemocná, přesto jsem covid prodělala a přežila bez zásahů lékařů, ale očkovat se nenechám. Ne proto, že ho mám za sebou, ale protože nechci. Za prvé ze zdravotních důvodů, moje tělíčko reaguje na všechny léky, vakcíny a jiné zásahy silnou reakcí, takže bych ji možná nepřežila....Každý má přece právo se svobodně rozhodnout, jak se svým životem/zdravím naloží a nikdo, nikdo nemá právo mi do toho kecat a nutit mě, abych udělala něco, o čem se domnívám, že by to moje zdraví ohrozilo...Ale i kdybych neměla tyhle zdravotní problémy, stejně bych se očkovat nenechala, protože vakcínám nevěřím....protože a proto.... . A pak je tu ještě jeden důvod - vadí mi ten neskutečný nátlak, kterým se na nás neočkované vyvíjí. A jak víme - tlak vytváří protitlak ;-) .

Ahoj, milá Keito. Vypadá to, že pokud jsi kovid prodělala, nemusíš se nechávat očkovat. Protilátky asi mᚠ( je možné si je nechat vyšetřit, buď jako samoplátce nebo, s žádankou od imunologa/alergologa, plicaře, epidemiologa nebo infekcionisty, na pojišovnu. Na rozdíl od pouze očkovaných mᚠprotilátky nejen proti spikeovému antigenu, ale i dalším virovým antigenům a aktivovanou i slizniční imunitu, buněčnou imunitu, NK buňky a spoustu dalšího.
Jinak si myslím, že ty informace o pozitivním výsledku u nevyšetřených jsou hoaxy, ačkoliv vím o několika nabourání se do účtů.
Většinu informací bych nebrala tak vážně, virus neznáme až tak dlouho a krom toho ten virus neumí číst, takže neví, co má dělat ...
Myslím si, že na průběh infekce má vliv hlavně nakažený, jaké má imunitní vlastnosti a v jaké je jeho imunita i on sám vyladěnosti a momentální
kondici.

Není tady

 

#475 23. 7. 2021 21:29

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Palomita napsal(a):

keito, myslíš, že ti, co se nechali naočkovat, tak nepřemýšlí? Zkoušela jsi někdy nějakou statistiku dohledat? Tyto nepodložené výkřiky mi přijdou nefér zejména vůči těm, kteří se statistikou zabývají a ta data sbírají. Ten kdo přemýšlí, si informace najde a udělá si z nich závěry sám. Nemusí čekat, čím ho kdo bude masírovat. Podklady se pro statistiku sbírají průběžně a následně se vyhodnocují, takže se v mezičase mohou i lišit. Naopak, je velmi žádoucí, aby se statistiky vedly. Podotýkám, že SUKL má jasně stanovenou metodiku, jak postupovat. Ale uznávám, je mnohem jednodušší říct.. "statistiky se nevedou, je to nežádoucí". Dle tvého vnímání světa chápu, že všechny statistiky, které hovoří pro očkování jsou zfalšované a ty ostatní jsou jediné správné. Nikomu pod ruce nevidím, ale co mě vždy zajímá, je metodika, která byla při sběru dat použita, jako i vzorek, který byl zkoumán. wink

Osobně si myslím, že se statistiky vedou, ale ne všechny se zveřejňují nebo dokonce "propagují".


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů