Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#426 14. 7. 2021 17:14

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Já to trochu odlehčím vtípkem (sdílela má očkovaná kamarádka):
"Prosíme všechny naočkované, aby se co nejdříve shromáždili kolem 5G vysílačů, ...bude probíhat aktualizace" big_smile

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#427 14. 7. 2021 17:18

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

mia napsal(a):

Otázku očkovat ano či ne jaksi vůbec neřeším........pokud jde o mé očkování, zjistila jsem si v té době dostupné informace a na základě nich se nechala naočkovat, totéž doporučila i manželovi, který se tímto vůbec nehodlal zabývat....tak mi prostě věřil a naočkoval se taky. Mám za to, že ze dvou zel volím to menší. Když nemají jednoznačnou odpověď a rozcházejí se v názorech i odborníci, já jako laik to nemám šanci posoudit, když zkušenosti jsou zatím velice nedostatečné a krátkodobé. A ani se tím jaksi nemám chuť zabývat....a asi tady mám i výhodu ve své poměrně flegmatické povaze lol.....a taky mám svých starostí dost, proto odborné záležitosti ráda přenechám těm, kterým to přísluší. Nejsem příznivcem konspiračních teorií a nevěřím, že by vlády zemí doporučovaly cokoliv, aby zdecimovaly svoje obyvatelstvo. Ale současně si připouštím možnost, že můžu být v tomto naivní....ale to je asi tak všechno, co můžu lol.....
Stejně tak vůbec neřeším, kdo se očkoval a kdo ne....někteří mí známí jo, jiní ne a je mi to úplně fuk.....stejně tak jako já sháněli relevantní informace a podle svého založení se každý rozhodl.....jejich osobní volba. Je mi to jedno......neřeším, co mi nepřísluší a co nemám možnost a ani nechci ovlivnit.
Pokud jde o znevýhodňování neočkovaných, to je podle mě pitomost, když už je dnes známo, že přenášet mohou i očkovaní. Akorát možná budou míň zaplňovat nemocnice. Pohlížet na všechny stejně.

Spíš si v souvislosti se vším tím koronavirovým děním všímám, jak jsou někteří (a zdá se, že jich bohužel převážná část) zplundrovaní, neskromní a rozmazlení....všichni se psychicky hroutí z toho, že nemohou víkend co víkend rajzovat po celé republice nebo minimálně obrážet ty všemožné zábavní parky, které jim tu zábavu vymyslí, zrealizují a hlavně jim zabaví jejich děti. A oni pak chudáčci nemají co fotit na sociální sítě. To je fakt hrozné utrpení, sedět doma s vlastníma dětma (ó hrůza, stát se nám o ně nestará!), v teple, s plnou ledničkou, vodou a  elektřinou.....a ohání se psychickou újmou svých dětí a někteří rádobyodborníci jim ještě přizvukují. Tak si říkám, co všechny ty válečné generace před námi.........my se dnes neumíme ani ve velmi komfortních podmínkách omezit, když je to na čas potřeba (já za sebe teda jo....)

mio, super přístup tummenuppgodlike

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#428 14. 7. 2021 18:35

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Mio, tummenupp, do puntíku s tebou souhlasím. storstark

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#429 14. 7. 2021 18:49

Irma
♥♥♥♥---

Mio tummenupp

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

#430 14. 7. 2021 19:13

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

mia napsal(a):

Nejsem příznivcem konspiračních teorií a nevěřím, že by vlády zemí doporučovaly cokoliv, aby zdecimovaly svoje obyvatelstvo. Ale současně si připouštím možnost, že můžu být v tomto naivní....ale to je asi tak všechno, co můžu lol

Přesně, v tomto nerozumím proč a jak si tohle někdo může myslet? Jako že by vlády dobrovolně zničily ty nejdůležitější složky státu v podobě zdravotnictví, hasičů, policistů, armády, školství, sociálních služeb? Protože ti šli na řadu jako první a nechali si ty "nepřizpůsobivé"? Nevidím v tom smysl ani logiku.
S druhou částí souhlasím také. Člověk musí počítat s určitým rizikem vždy. Ať už jako neočkovaný nebo očkovaný.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#431 14. 7. 2021 21:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

No jasný.

Jinak Leno, ten vtip je super. Hned jsem ho rozeslala mým očkovaným kamarádkám tummenupp

Upravil(a) Judyna (14. 7. 2021 21:53)

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#432 14. 7. 2021 21:45

mia
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

mia napsal(a):

Nejsem příznivcem konspiračních teorií a nevěřím, že by vlády zemí doporučovaly cokoliv, aby zdecimovaly svoje obyvatelstvo. Ale současně si připouštím možnost, že můžu být v tomto naivní....ale to je asi tak všechno, co můžu lol

Přesně, v tomto nerozumím proč a jak si tohle někdo může myslet? Jako že by vlády dobrovolně zničily ty nejdůležitější složky státu v podobě zdravotnictví, hasičů, policistů, armády, školství, sociálních služeb? Protože ti šli na řadu jako první a nechali si ty "nepřizpůsobivé"? Nevidím v tom smysl ani logiku.
S druhou částí souhlasím také. Člověk musí počítat s určitým rizikem vždy. Ať už jako neočkovaný nebo očkovaný.

No a taky proč plýtvat mozkovou kapacitu na vymýšlení podobných pitomostí, když se nám jí zvlášť teď po kovidu některým moc nedostává, že...lol.....musíme si ji šetřit na podstatné věci visslalol. Mimochodem, dost mě potěšilo, že už tento postkovidový jev jakýs vědátor trefně pojmenoval jako "mozkovou mlhu".....od té doby tento termín často a ráda využívám lol......a postupně jsem přirozeně dospěla k jednoduchým řešením a vysvětlením.....možná je to věkem a sklerotiky v rodě, ale když se ten koviďák nabízí, proč ho nevyužít, že.....dudliklol

Není tady

#433 14. 7. 2021 21:45

mia
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Já to trochu odlehčím vtípkem (sdílela má očkovaná kamarádka):
"Prosíme všechny naočkované, aby se co nejdříve shromáždili kolem 5G vysílačů, ...bude probíhat aktualizace" big_smile

lollollol

Není tady

#434 14. 7. 2021 21:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

mia napsal(a):

Palomita napsal(a):

mia napsal(a):

No a taky proč plýtvat mozkovou kapacitu na vymýšlení podobných pitomostí, když se nám jí zvlášť teď po kovidu některým moc nedostává, že...lol.....musíme si ji šetřit na podstatné věci visslalol. Mimochodem, dost mě potěšilo, že už tento postkovidový jev jakýs vědátor trefně pojmenoval jako "mozkovou mlhu".....od té doby tento termín často a ráda využívám lol......a postupně jsem přirozeně dospěla k jednoduchým řešením a vysvětlením.....možná je to věkem a sklerotiky v rodě, ale když se ten koviďák nabízí, proč ho nevyužít, že.....dudliklol

Určitě. Já například měla mozkovou mlhu, tento následek kovidu, už před kovidem gloria

Upravil(a) Judyna (14. 7. 2021 21:57)

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#435 14. 7. 2021 22:15

mia
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

mia napsal(a):

Palomita napsal(a):

Určitě. Já například měla mozkovou mlhu, tento následek kovidu, už před kovidem gloria

Jo, ono se zatahuje tak nějak postupně....ale na někoho se to svést musí storstarklol

Není tady

#436 15. 7. 2021 0:24

Xsara1
♥♥♥----

Judyna napsal(a):

Kašli na čtení zpráv. Buď ráda, že jsi zdravá a užívej přírody.

Ano, jsem zdravá, a právě proto, že si zdraví hodlám zachovat, očkovat se nedám. Ale nejsem si jistá, jestli tím, že se přestanu zajímat o to, čím se takové jako já chystá vláda vytrestat, ten problém zmizí. vissla

Ale jinak buďte v klidu, dál vám tady nebudu narušovat vaše kolektivní očkovací štěstí a zvedat vám tlak. Vrátím se zase za pár let, abych se podívala, kolik z vás tady horuje pro tři vakcíny proti kašli ročně. fuckyou lol

"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

#437 15. 7. 2021 8:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Xsara1 napsal(a):

Judyna napsal(a):

Kašli na čtení zpráv. Buď ráda, že jsi zdravá a užívej přírody.

Ano, jsem zdravá, a právě proto, že si zdraví hodlám zachovat, očkovat se nedám. Ale nejsem si jistá, jestli tím, že se přestanu zajímat o to, čím se takové jako já chystá vláda vytrestat, ten problém zmizí. vissla

Ale jinak buďte v klidu, dál vám tady nebudu narušovat vaše kolektivní očkovací štěstí a zvedat vám tlak. Vrátím se zase za pár let, abych se podívala, kolik z vás tady horuje pro tři vakcíny proti kašli ročně. fuckyou lol

No, nezmizí, ikdyž se o to nebudeš zajímat vůbec, tak vláda ti to dřív nebo později připomene big_smile
Xsaro, mě osobně bude mrzet, pokud odejdeš. Ráda jsem tvou upřímnost četla.

- Gary Smith

Není tady

#438 15. 7. 2021 9:20

vera
♥♥♥♥♥♥-

Irma napsal(a):

Mio tummenupp

já taky

Není tady

#439 16. 7. 2021 10:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Xsaro, holt tady na diskuzi může mít každý svůj názor. Tobě ale asi ten odlišný dost vadí. Škoda. Tak se měj hezky.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#440 18. 7. 2021 21:27

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

- Gary Smith

Není tady

#441 19. 7. 2021 8:01

rina
♥♥♥♥♥♥-

Ano, tak to vidím a chápu i já. Očkovaní, kteří říkají o "odpíračích, že jsou nezodpovědní, jsou sami svojí nezodpovědností daleko nebezpečnější, než nemoc sama. Viď, Judy?

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#442 19. 7. 2021 16:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

rina napsal(a):

Ano, tak to vidím a chápu i já. Očkovaní, kteří říkají o "odpíračích, že jsou nezodpovědní, jsou sami svojí nezodpovědností daleko nebezpečnější, než nemoc sama. Viď, Judy?

Toto jsem snad nikdy neřekla.
Ale jinak ano, jsem pro očkování a považuji to za důležitý nástroj v boji proti jakékoliv nemoci, tedy i proti kovidu.

V Británii, naznali, že už jsou natolik proočkovaní, že vše uvolňují.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#443 19. 7. 2021 17:01

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Xsaro, holt tady na diskuzi může mít každý svůj názor. Tobě ale asi ten odlišný dost vadí. Škoda. Tak se měj hezky.

Doufám, že Xsara neodchází, že se jen přestala účastnit vakcinační diskuse...

Není tady

#444 19. 7. 2021 17:35

rina
♥♥♥♥♥♥-

Neustále někde opakujete, že odpírači jsou zodpovědní za špatnou situaci, a přitom to klidně může být naopak, a ještě s těžkými následky do budoucna.

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#445 20. 7. 2021 8:47

rina
♥♥♥♥♥♥-

Z diskuze na Seznamu:
"Z čistě psychologického hlediska musí teď očkovaný člověk očkování obhajovat, i kdyby se dozvěděl cokoliv. Protože přiznat si, že jsem se spletl a připustit si strach, že nevím co to se mnou za pár let udělá, je hodně hodně těžké.

Přeji klidné spaní všem očkovaným. Ještě chvilku budete na koni, jak jste ti chytřejší a lepší. No litovat vás za pár let nebudu. Informace byly."

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#446 20. 7. 2021 9:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Zajímavý článek: http://www.nespokojeny.cz/proc-se-do-na … WlJ9zPTVEw

Lennno, ty jsi snad jediný normální odpůrce očkování, co znám smile Při představě, že neočkovaní spasí svět a jaká "elita" se mezi nimi vyskytuje, žene mě to čím dál víc do tábora očkovaných. Protože s tím zbytkem tu tedy opravdu nechci zůstat a spasit svět. To mě snad děsí víc, než celá vakcinace big_smile

Není tady

#447 20. 7. 2021 9:20

rina
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

...neočkovaní spasí svět a jaká "elita" se mezi nimi vyskytuje, žene mě to čím dál víc do tábora očkovaných. Protože s tím zbytkem tu tedy opravdu nechci zůstat a spasit svět. To mě snad děsí víc, než celá vakcinace big_smile

To vytučněné jsi vyčetla kde? To očkování všude prohlašujou, že jsou jedinou možností záchrany.

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#448 20. 7. 2021 12:15

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Zajímavý článek: http://www.nespokojeny.cz/proc-se-do-na … WlJ9zPTVEw

Lennno, ty jsi snad jediný normální odpůrce očkování, co znám smile Při představě, že neočkovaní spasí svět a jaká "elita" se mezi nimi vyskytuje, žene mě to čím dál víc do tábora očkovaných. Protože s tím zbytkem tu tedy opravdu nechci zůstat a spasit svět. To mě snad děsí víc, než celá vakcinace big_smile

Ono jich bude mnohem více, jen se jim nedopřává prostoru a nemají reklamu. Jinak já bych to na žádné tábory nedělila, to je podle mého chyba. Jednak ty elity budou v obou táborech a jednak je to rozdělování společnosti špatné. Prostě někdo se chce očkovat, někdo nechce, někdo vyčkává, každý má své důvody a nějaké rozdělování společnosti na ty chytré a na ty hloupé (podle toho ve kterém táboře jsem) je asi mimo. Vše ukáže až čas, uvidíme, co bude dál...

- Gary Smith

Není tady

#449 20. 7. 2021 14:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Ono jich bude mnohem více, jen se jim nedopřává prostoru a nemají reklamu. Jinak já bych to na žádné tábory nedělila, to je podle mého chyba. Jednak ty elity budou v obou táborech a jednak je to rozdělování společnosti špatné. Prostě někdo se chce očkovat, někdo nechce, někdo vyčkává, každý má své důvody a nějaké rozdělování společnosti na ty chytré a na ty hloupé (podle toho ve kterém táboře jsem) je asi mimo. Vše ukáže až čas, uvidíme, co bude dál...

Mně je vcelku jedno, co si kdo nechá nebo nenechá aplikovat do těla. Ale aby si mezi sebou lidé přáli to špatné jen kvůli rozdílnému názoru, to už je dle mého za hranou a oni sami se dělí na tábory. A kolem sebe vidím i případy, kdy se spolu dva přestanou bavit, protože jeden naočkovaný je a druhý je proti. Nechápu to, kvůli takové blbosti.. Já naopak přeju těm očkovaným, že budou v pohodě a neočkovaným, že budou v bezpečí, pokud bude mít vakcína nějaké vedlejší účinky..

Není tady

#450 20. 7. 2021 19:16

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Mně je vcelku jedno, co si kdo nechá nebo nenechá aplikovat do těla. Ale aby si mezi sebou lidé přáli to špatné jen kvůli rozdílnému názoru, to už je dle mého za hranou a oni sami se dělí na tábory. A kolem sebe vidím i případy, kdy se spolu dva přestanou bavit, protože jeden naočkovaný je a druhý je proti. Nechápu to, kvůli takové blbosti.. Já naopak přeju těm očkovaným, že budou v pohodě a neočkovaným, že budou v bezpečí, pokud bude mít vakcína nějaké vedlejší účinky..

My to vůbec neřešíme. Mám ve svém okolí naprostou většinou očkovaných, jen minimum neočkovaných. A vůbec to neřešíme, v podstatě se o tom vůbec nabavíme. Jediné co pamatuji na téma očkování, tak od různých lidí, že se jdou v ten a ten den očkovat. Nikdo nerozebírá, neřeší. Jo, vlastně kromě mého táty, ten mi pravidelně snad každý týden říká, ať se nechám očkovat, tak s tím se špičkujeme smile

- Gary Smith

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí