Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#401 13. 7. 2021 10:15

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Palomita napsal(a):

Ale tak snad to nevyvíjeli úplní blbci a tohle by si prověřili, ne? smile

On takový Contergan taky určitě nevyvíjeli úplní debilové, že? Ale to se už dneska určitě nemůže stát. cool


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#402 13. 7. 2021 10:44

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Aneb když není rozumný a rozumový důvod, tak vsadíme na prostou chamtivost malého, přitroublého človíčka. Však kdo by nechtěl iPhone zadarmo?  Nebo aspoň ty boty. No nekupte to za ty prachy. uschuschusch
Vstávaje lehaje děkuju tam nahoru za rozumné děti, které mají srovnané priority a neprodají své zdraví za vidinu jakési nesmyslné výhry nebo jiné kraviny, a které chápou, že stát prostě potřebuje udat vakcíny, a rozhodně to nedělá pro zdraví lidu. 
Šastným výhercům samozřejmě ze srdce gratuluji. godlike


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#403 13. 7. 2021 10:55

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Palomita napsal(a):

Ale tak snad to nevyvíjeli úplní blbci a tohle by si prověřili, ne? smile

On takový Contergan taky určitě nevyvíjeli úplní debilové, že? Ale to se už dneska určitě nemůže stát. cool

Jen pro představu, v r. 1955 testováno na 300 lidech, nyní jedna vakcína testována na 21 tis. lidech. Ale můžeš být naprosto v klidu, stát se může kdykoli cokoli wink

Upravil(a) Palomita (13. 7. 2021 10:59)


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#404 13. 7. 2021 14:34

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Když čtu Xsaru 1, tolik agresivity, zloby.................vůči těm, kteří se nechali oočkovat.........zblblé stádo, přitroublý človíček, atd.

jsem naočkovaná a dost zde diskutujicích taky..............ale nikdo nikoho takovým způsobem nenapadá, že se nenechal naočkovat

jsem dost znechucená tímto způsobem diskuze

Není tady

 

#405 13. 7. 2021 17:27

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

vera napsal(a):

Když čtu Xsaru 1, tolik agresivity, zloby.................vůči těm, kteří se nechali oočkovat.........zblblé stádo, přitroublý človíček, atd.

jsem naočkovaná a dost zde diskutujicích taky..............ale nikdo nikoho takovým způsobem nenapadá, že se nenechal naočkovat

jsem dost znechucená tímto způsobem diskuze

Já jsem pro změnu znechucená tvými příspěvky. Zloba a jed z nich jen ukapává.  Vůči těm, co se očkovat nechtějí.  Ta hloupá povýšenost se kterou mi píšeš, aniž bys mě oslovila. Zvláštní. roll A taky směšné. A dosti ubohé. Ale každý holt podle svého gusta.
Potom je tu také varianta moje příspěvky nečíst. visslalol

Upravil(a) Xsara1 (13. 7. 2021 17:35)


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#406 13. 7. 2021 17:27

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Moc pěkně napsáno. A pravdivě. Nečistí. Přesné, trefné, výstižné.
https://www.krajskelisty.cz/praha/25904 … d=12590396


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#407 13. 7. 2021 17:29

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Ale samozřejmě očkování je, jak jinak, naprosto dobrovolné. A my neočkovaní jsme agresivní. cool Tak teda asi jo...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/macr … .seznam.cz


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#408 13. 7. 2021 17:33

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Palomita napsal(a):

Jen pro představu, v r. 1955 testováno na 300 lidech, nyní jedna vakcína testována na 21 tis. lidech. Ale můžeš být naprosto v klidu, stát se může kdykoli cokoli wink

Jistě. Včetně dlouhodobých účinků, že? wink
A bez obav, já jsem v naprostém klidu, protože řady zkušebních králíků rozšiřovat nehodlám, pokud mi tedy nebudou mířit na hlavu odjištěnou zbraní, to potom asi přehodnotím priority. I když... vissla


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#409 13. 7. 2021 17:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

vera napsal(a):

Když čtu Xsaru 1, tolik agresivity, zloby.................vůči těm, kteří se nechali oočkovat.........zblblé stádo, přitroublý človíček, atd.

jsem naočkovaná a dost zde diskutujicích taky..............ale nikdo nikoho takovým způsobem nenapadá, že se nenechal naočkovat

jsem dost znechucená tímto způsobem diskuze

Já jsem pro změnu znechucená tvými příspěvky. Zloba a jed z nich jen ukapává.  Vůči těm, co se očkovat nechtějí.  Ta hloupá povýšenost se kterou mi píšeš, aniž bys mě oslovila. Zvláštní. roll A taky směšné. A dosti ubohé. Ale každý holt podle svého gusta.
Potom je tu také varianta moje příspěvky nečíst. visslalol

Holky, je škoda se kvůli jiným názorům dohadovat nebo být na sebe oškliví. Každý má své důvody, svůj názor, super je debatovat, člověk se dozví více, ale je škoda to hrotit.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#410 13. 7. 2021 17:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Moc pěkně napsáno. A pravdivě. Nečistí. Přesné, trefné, výstižné.
https://www.krajskelisty.cz/praha/25904 … d=12590396

Dobrý článek! A jasně, oni nemohou pustit jiný názor do médií. Teď je cíl přemluvit lidi k očkování za každou cenu, takže nemohou mezi ně pustit hlasy, že by vakcína mohla být nebezpečná.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#411 13. 7. 2021 17:57

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Ale samozřejmě očkování je, jak jinak, naprosto dobrovolné. A my neočkovaní jsme agresivní. cool Tak teda asi jo...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/macr … .seznam.cz

To je hnus! usch  Bude postupně asi přituhovat všude butter


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#412 13. 7. 2021 18:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Palomita napsal(a):

Jen pro představu, v r. 1955 testováno na 300 lidech, nyní jedna vakcína testována na 21 tis. lidech. Ale můžeš být naprosto v klidu, stát se může kdykoli cokoli wink

Jistě. Včetně dlouhodobých účinků, že? wink
A bez obav, já jsem v naprostém klidu, protože řady zkušebních králíků rozšiřovat nehodlám, pokud mi tedy nebudou mířit na hlavu odjištěnou zbraní, to potom asi přehodnotím priority. I když... vissla

Samozřejmě, a stejně tak se může stát, že tam žádné vedlejší účinky nebudou. Stejně tak je možné, že tím stádem ovcí jsou zapřísáhlí antivakcináři, kteří pouze papouškují co si kde přečtou za hlášky. Protože na to, aby si přečetli, jak se která vakcína vyrábí, jaké jsou postupy, metodika a použité látky, jak probíhají zkoušky, apod., na to nemají. V dnešní době je důležitější mít názor, než něčemu rozumět.. Upřímně přiznávám, že vakcínám nerozumím do detailu a přebírat něčí názor za svůj nepotřebuju. To mám radši neutrální. Jednoduše si počkám, jak to s touhle Schrodingerovou kočkou dopadne smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#413 13. 7. 2021 18:09

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

Holky, je škoda se kvůli jiným názorům dohadovat nebo být na sebe oškliví. Každý má své důvody, svůj názor, super je debatovat, člověk se dozví více, ale je škoda to hrotit.

Lenno, nechtěla jsem to hrotit. Opravdu ne. Ale je fakt, že mi už těžce zvedá tlak to, jak jsem coby odpírač (rozkošné označení, už jen z toho mám kopřivku) očkování šikanovaná a ostouzená ze všech stran, a když se dovolím vzepřít, je to bráno jako agrese.
Nicméně k tomu komentáři k článku, je mi celkem fuk, co si o mě kdo pomyslí, ale pokud se někdo nechá naočkovat ne ze zdravotních důvodů, ale proto, aby třebas vyhrál mobil nebo tričko od Babiše, mám právo pochybovat o jeho zdravém rozumu a taky o něm pochybuju. Protože tohle nikdo jiný než hamižný hňup neudělá.
Už jsem tady několikrát opakovala, že je mi putna, kdo a proč se nechá očkovat. Ale totéž vyžaduju od ostatních ohledně mého odmítnutí. Bylo by fajn, kdyby si všichni ti inkvizitoři uvědomili, že očkování je stále ještě ZCELA DOBROVOLNÉ, alespoň ho zatím nikdo neuzákonil.
A dost mě nadzvedávají výkřiky typu "zpoplatněme odmítačům testy". Důvod? Očkování je, pokud mě mozek nešálí, také zdarma.
Nebo odmítnuní zdravotní péče, pokud tě k očkování nedotlačí a ty onemocníš. To má stejnou logiku, jako odmítnou zdravotní péči těm, co mají komplikace po očkování.
Ale je to pořád dokola. Jen vymýšlení dalších bičů na ty, kteří se neoočkují. Vyhrožování, výčitky, výhrůžky, šikana. S takovou je víc než jisté, že agresivita poroste úměrně tlaku.


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#414 13. 7. 2021 18:13

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

LENNNA napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

Moc pěkně napsáno. A pravdivě. Nečistí. Přesné, trefné, výstižné.
https://www.krajskelisty.cz/praha/25904 … d=12590396

Dobrý článek! A jasně, oni nemohou pustit jiný názor do médií. Teď je cíl přemluvit lidi k očkování za každou cenu, takže nemohou mezi ně pustit hlasy, že by vakcína mohla být nebezpečná.

Jde vidět, jak každý vnímá informace jinak smile Možná je to tím, že televizi nesleduji a zdroje informací si sama vyhledávám. Mně zase přišlo, že článek je především o tom, že covid je uměle vytvořený a musí se hlavně přijít na to, kdo to udělal. Když to parafrázuji.. hoří stodola a hasiči místo hašení mají hledat, kdo škrtl sirkou. Dobře, Peková má názor. A sama řekla, že je to pouze názor a až čas ukáže, kde je pravda. Za to si jí vážím. Bohužel tohle už většina hysterických lidí není schopna pobrat. Ale jaké navrhuje řešení? Proč je na případný geneticky upravený vir odpověď očkováním špatně? To jsem nikde nedohledala.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#415 13. 7. 2021 18:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14650

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Myslím si, že každý má právo se rozhodnout podle svého vědomí a svědomí. Já osobně bych vítala, kdyby se nechalo naočkovat maximum lidí, protože mi to připadá bezpečnější pro lidstvo jako celek. Ale vím, že spousta lidí má názor opačný a přitom to ani oni neberou na lehkou váhu. A někteří se nemohou dát očkovat z vážných zdravotních důvodů.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#416 13. 7. 2021 18:15

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Palomita napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

Palomita napsal(a):

Jen pro představu, v r. 1955 testováno na 300 lidech, nyní jedna vakcína testována na 21 tis. lidech. Ale můžeš být naprosto v klidu, stát se může kdykoli cokoli wink

Jistě. Včetně dlouhodobých účinků, že? wink
A bez obav, já jsem v naprostém klidu, protože řady zkušebních králíků rozšiřovat nehodlám, pokud mi tedy nebudou mířit na hlavu odjištěnou zbraní, to potom asi přehodnotím priority. I když... vissla

Samozřejmě, a stejně tak se může stát, že tam žádné vedlejší účinky nebudou. Stejně tak je možné, že tím stádem ovcí jsou zapřísáhlí antivakcináři, kteří pouze papouškují co si kde přečtou za hlášky. Protože na to, aby si přečetli, jak se která vakcína vyrábí, jaké jsou postupy, metodika a použité látky, jak probíhají zkoušky, apod., na to nemají. V dnešní době je důležitější mít názor, než něčemu rozumět.. Upřímně přiznávám, že vakcínám nerozumím do detailu a přebírat něčí názor za svůj nepotřebuju. To mám radši neutrální. Jednoduše si počkám, jak to s touhle Schrodingerovou kočkou dopadne smile

To můžeš mít klidně pravdu. Možnost ovcí na obou stranách barikády nevylučuju. Ani nikoho nenutím, aby si nějaký názor vyrobil a prezentoval. Já svůj názor mám, mám ke svému postoji své důvody, a jen chci, aby bylo respektováno moje právo volby. Stejně jako já ho nikomu neupírám. Dokonce ani těm hňupům, co se nechají očkovat za mobil. Jejich volba. Prostě viz výše, co jsem psala Lenně.


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#417 13. 7. 2021 18:47

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

To můžeš mít klidně pravdu. Možnost ovcí na obou stranách barikády nevylučuju. Ani nikoho nenutím, aby si nějaký názor vyrobil a prezentoval. Já svůj názor mám, mám ke svému postoji své důvody, a jen chci, aby bylo respektováno moje právo volby. Stejně jako já ho nikomu neupírám. Dokonce ani těm hňupům, co se nechají očkovat za mobil. Jejich volba. Prostě viz výše, co jsem psala Lenně.

Myslím, že tady na Babinetu tě nikdo za tvůj názor nebude pranýřovat, když budeš v mezích slušnosti respektovat i názor ostatních smile Celá tahle situace je nepříjemná, zejména proto, že lidem je dáno "právo volby", ale zároveň se čím dál víc utahují kohoutky pro ty, kteří zvolí jinak, než si vláda přeje. Je to nepříjemný pocit, ale pro někoho i toto může být určitou motivací, aby se nechal naočkovat. Každý má důvody a hranice jinde. O té loterii jsem se dnes dozvěděla až od tebe tady.. fakt už mě to nijak nezajímá tyhle lobby boje. Ale zase beru, že ve frontě nemusí být jen ti mobilu/tenisek chtiví, ale i někteří počítačově negramotní, kteří se neumí zaregistrovat a přesto chtějí být naočkovaní. Jak jsi správně poznamenala, každý má své důvody a svou volbu a to by mělo být respektováno. Jestli tam byli jen samí mládežníci, no co dělat v úterý odpoledne.. big_smile Osobně jsem ráda, že mám zatím možnost volby.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#418 13. 7. 2021 20:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Také jeden názor. usch https://udalosti247.cz/domaci/omezeni-k … d=12585329

Možná by nakonec bylo nejlepší ty, co mají tu drzost odmítnout tu vynikající a všespásnou vakcínu zavřít někam do koncentráků. Nebo rovnou postřílet, aby neohrožovali posvátné zdraví té "zodpovědné" většiny. Škoda, že pan Konvalinka v svém svatém zanícení zjevně ignoruje základy matematiky. Ale to je jistě vedlejší. Důležitější je udělat bububu, a udělat z těch, co to svinstvo odmítnou, vyvrhele společnosti.
A ovce nadšeně a šastně bečí. Vždy díky vakcíně můžou do kina nebo se kolektivně ožrat a navíc jim ještě zajistí nesmrtelnost. Nebo že by ne? roll

Xsaro, proč ta hysterie? Zbytečně to hrotíš. Já teda nevím, jestli je vakcína všespásná, ale prostě  jsem do toho šla. Jsem proto ovce, která šastně bečí? Nadává ti snad někdo do nějakých zvířátek tady na diskuzi?
S koncentrákem jsi to teda přehnala. Můj děda tam totiž byl. Na tohle jsem docela citlivá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#419 13. 7. 2021 20:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Ale samozřejmě očkování je, jak jinak, naprosto dobrovolné. A my neočkovaní jsme agresivní. cool Tak teda asi jo...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/macr … .seznam.cz

Nikdo neříká, že ti, co se neočkují, jsou agresivní. Agresivní člověk je ten, který se agresivně projevuje, a už slovem, činem, či písmem. To, jestli je nebo není očkovaný, s tím  nesouvisí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#420 13. 7. 2021 20:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Ale samozřejmě očkování je, jak jinak, naprosto dobrovolné. A my neočkovaní jsme agresivní. cool Tak teda asi jo...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/macr … .seznam.cz

"....Jako povinné však Macron očkování veřejnosti v zemi stále neoznačuje, to se zatím nově týká pouze zdravotníků, pracovníků v domovech důchodců a dalších pracovníků se zranitelnými osobami. Podobně se rozhodly už i další země, například Velká Británie....."
Já jsem to před časem psala jen jako svůj pohled na věc, v těch státech určitě rozhodovali odborníci. Souhlasím s tím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#421 13. 7. 2021 20:50

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Jako obvykle vytáhnete z mých příspěvků jen to, co se vám hodí do krámu, případně si kritiku, mířenou zcela jinam, vztáhnete na sebe. Proč mě to vlastně nepřekvapuje? roll
Palomito, někde jsem podle tebe překročila meze slušnosti? Kde konkrétně? Není to spíš o tom, že píšu, co se ti nelíbí? No to ani nemusí, není moje povinnost psát tak, aby se to ostatním líbilo.
Nijak nepopírám, že ve frontě v nákupáku mohou být i počítačově negramotní nebo jim to prostě z nějakého důvodu vyhovuje, já psala o debilech, kteří jako důvod k očkování mají výhru telefonu. A málo jich nebude. usch A ano, jistě i oni mají právo se tak rozhodnout, to jim opravdu neupírám, ale já mám pro změnu právo vyjádřit svůj názor na zanedbatelnou hodnotu jejich IQ. A debil není nadávka, nýbrž diagnóza.

Judyno, nikde jsem nenapsala, že očkující se lid jsou ovce. Psala jsem o ovcích šastně bečících, že díky očku mohou do kina. Pro mě stejná míra idiocie jako výše zmíněný telefon. Ty ses snad dala očkovat kvůli návštěvám kina a divadla? Jestli ano, tak ses zařadila správně. Jestli ne, zcela zbytečně na sebe vztahuješ něco, co na tebe nemíří.
A hysterie? Nejsem hysterická, jsem příšerně, ale opravdu příšerně naštvaná, protože ta štvanice co (nejen) tady probíhá, je opravdu už těžce za hranou. A nevidím budoucnost růžově, protože nejenom já, ale spousta dalších (a že nás fakt není málo), se cítí zahnaná do kouta, a to nevěstí nic dobrého, protože i zvíře zahnané do kouta vytáhne drápy a zaútočí.

A opravdu to nejsem já, kdo to hrotí. Podívejte se třeba jen na pitomé novinky.cz, kolik jen za dnešek zveřejnily článků o všemožných metodách, jak lidi dotlačit k očkování. Samozřejmě zcela dobrovolnému. Já jen reaguju.
Je to stejné, jakoby jste stáli na hraně propasti a někdo vám držel pistoli u hlavy a tvrdil vám, že si přece můžete svobodně vybrat, jestli skočíte nebo ne. Sice vás zastřelí, když neskočíte, ale volbu přece máte. visslabig_smile  Zdá se vám to přehnané? Možná. No a? cool

Víte milé dámy, je mi úplně jedno, jak se komu líbí nebo nelíbí moje psaní. Jsem zvyklá říct, co si myslím, a okolí a s tím naloží, jak mu libo. Jsem odpovědná za to, co napíšu, ale ne za to, jak si to kdo vyloží a jestli je z toho zhnusen nebo šokován nebo jestli mu nekonvenuje můj slovník.
Jestli moderátorka nazná, že jsem překročila meze, může mi udělit ban.  Pokud sem nechodí, je jistě možné se na ni obrátit. Reaguje většinou rychle a kompetentně. tummenupp

Upravil(a) Xsara1 (13. 7. 2021 20:51)


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#422 13. 7. 2021 21:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Xsara1 napsal(a):

Palomito, někde jsem podle tebe překročila meze slušnosti? Kde konkrétně? Není to spíš o tom, že píšu, co se ti nelíbí? No to ani nemusí, není moje povinnost psát tak, aby se to ostatním líbilo.

Ne, není smile A tak jako tvojí povinností není psát tak, aby se to ostatním líbilo, tak pak se ale nelze divit, že i ostatní na tebe reagují tak, že se ti to třeba nelíbí. To je přesně to, co tu už v minulosti bylo řešeno např. s Petrem a jeho koblihářkama, či jak jim říkal?. Forma přebije obsah, což je třeba v tomto konkrétním vlákně škoda (pro mě). Ale vyjadřuju jen svůj názor, piš si co chceš a jak chceš. Mě se fakt tyto citové výlevy osobně nijak nedotýkají, jen mi přijdou zbytečné. storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#423 13. 7. 2021 21:09

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Je to stejné, jakoby jste stáli na hraně propasti a někdo vám držel pistoli u hlavy a tvrdil vám, že si přece můžete svobodně vybrat, jestli skočíte nebo ne. Sice vás zastřelí, když neskočíte, ale volbu přece máte. visslabig_smile  Zdá se vám to přehnané? Možná. No a?
....Ano, zdá.
Nejsi jediná, která říká, co si myslí smile
Kašli na čtení zpráv. Buď ráda, že jsi zdravá a užívej přírody.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#424 14. 7. 2021 14:53

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Otázku očkovat ano či ne jaksi vůbec neřeším........pokud jde o mé očkování, zjistila jsem si v té době dostupné informace a na základě nich se nechala naočkovat, totéž doporučila i manželovi, který se tímto vůbec nehodlal zabývat....tak mi prostě věřil a naočkoval se taky. Mám za to, že ze dvou zel volím to menší. Když nemají jednoznačnou odpověď a rozcházejí se v názorech i odborníci, já jako laik to nemám šanci posoudit, když zkušenosti jsou zatím velice nedostatečné a krátkodobé. A ani se tím jaksi nemám chu zabývat....a asi tady mám i výhodu ve své poměrně flegmatické povaze lol.....a taky mám svých starostí dost, proto odborné záležitosti ráda přenechám těm, kterým to přísluší. Nejsem příznivcem konspiračních teorií a nevěřím, že by vlády zemí doporučovaly cokoliv, aby zdecimovaly svoje obyvatelstvo. Ale současně si připouštím možnost, že můžu být v tomto naivní....ale to je asi tak všechno, co můžu lol.....
Stejně tak vůbec neřeším, kdo se očkoval a kdo ne....někteří mí známí jo, jiní ne a je mi to úplně fuk.....stejně tak jako já sháněli relevantní informace a podle svého založení se každý rozhodl.....jejich osobní volba. Je mi to jedno......neřeším, co mi nepřísluší a co nemám možnost a ani nechci ovlivnit.
Pokud jde o znevýhodňování neočkovaných, to je podle mě pitomost, když už je dnes známo, že přenášet mohou i očkovaní. Akorát možná budou míň zaplňovat nemocnice. Pohlížet na všechny stejně.

Spíš si v souvislosti se vším tím koronavirovým děním všímám, jak jsou někteří (a zdá se, že jich bohužel převážná část) zplundrovaní, neskromní a rozmazlení....všichni se psychicky hroutí z toho, že nemohou víkend co víkend rajzovat po celé republice nebo minimálně obrážet ty všemožné zábavní parky, které jim tu zábavu vymyslí, zrealizují a hlavně jim zabaví jejich děti. A oni pak chudáčci nemají co fotit na sociální sítě. To je fakt hrozné utrpení, sedět doma s vlastníma dětma (ó hrůza, stát se nám o ně nestará!), v teple, s plnou ledničkou, vodou a  elektřinou.....a ohání se psychickou újmou svých dětí a někteří rádobyodborníci jim ještě přizvukují. Tak si říkám, co všechny ty válečné generace před námi.........my se dnes neumíme ani ve velmi komfortních podmínkách omezit, když je to na čas potřeba (já za sebe teda jo....)

Není tady

 

#425 14. 7. 2021 17:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

vera napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):


Leno, očkovaní se nemusí testovat, protože u nich nemoc buďto vůbec nepropukne nebo jen s velice malou intenzitou. Virová nálož je minimální a tedy nejsou hrozbou pro ostatní. Hrozbou jsou neočkovaní, u nich ta virová nálož může být veliká a jsou tedy nebezpeční. ne pro očkované, ale pro ostatní neočkované.

Toto vidím také jinak smilerodna  Dotáhnout to může kdokoliv. Tím že netestují všechny, tak se to bohužel zase rozšíří masivně asi.
Ale kdo ví, třeba to nebude tak černé, mnoho odborníků poslední dobou říká, že my Češi jsme hodně moc promoření (na rozdíl od jiných zemí) a to je ještě lepší ochrana než očkování.
Mimochodem, kdo byl očkován Pfizerem před více než 3 měsíci, tak nyní už má prý absolutní minimum protilátek a očkování je tak skoro k prdu.



jeden z mnoha názorů...............moje kamarádka s celou svou rodinou se dobrovolně přihlásili do sledované skupiny, zrovna včera mi řekla, že se jim všem neustále zvyšují protilátky..................očkovaní před více než 3 měsíci...............a tak by se dalo neustále pokračovat a strašit a vyvracet až do aleluja.................nic neříkající informace, která chce........?????

vero, vždy jsou výjimky... teď mi to připomněl Prymlula, který o tom zrovna mluvil v televizi, že 3. dávka je potřeba a že Pfizer už požádal o schválení 3. dávky, protože po půl roce (někde se zmiňují 3 měsíce, někde půlrok) účinnost dost klesá.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů