Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 1. 2021 23:17

Kaaaja
♥------
Registrovaný: 24. 12. 2019
Příspěvky: 3

S čím kombinujete dlouhé rukavice?

Ahoj. Zajímalo by mě jestli někdo z vás taky nosí rád kožené rukavice. Mám ráda když pěkně obepínají ruku a nikde se nekrčí. Z tohoto důvodu mě nejvíc vyhovují delší rukavice, přes které rukávy bez problémů kloužou i když se třeba držím v autobuse a pak dám ruku zase dolů. Když je mám na sobě přítel mi vždycky říká že vypadám jako mafiánka. big_smile Vím že se mu líbí když je mám a chce se se mnou pokaždé držet za ruku. Baví mě ho provokovat a říkat že s muži pracuju zásadně " v rukavičkách" Už mi ale pomalu dochází inspirace s čím dlouhé kožené rukavice kombinovat, aby vynikla jejich délka. Máte některá doma taky kožené rukavičky po loket ? Pokud ano s čím je nosíte nejčastěji?

Není tady

 

#2 15. 1. 2021 18:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: S čím kombinujete dlouhé rukavice?

To už tady jednou bylo, ne?
Už vidím, jak při vystupování z vlaku si je soukám pod rukáv bundy.
Ty asi teď chodíš bez bundy nebo naopak rukavice nosíš doma k triku, viď.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3 15. 1. 2021 18:53

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: S čím kombinujete dlouhé rukavice?

Kaaaja napsal(a):

Ahoj. Zajímalo by mě jestli někdo z vás taky nosí rád kožené rukavice. Mám ráda když pěkně obepínají ruku a nikde se nekrčí. Z tohoto důvodu mě nejvíc vyhovují delší rukavice, přes které rukávy bez problémů kloužou i když se třeba držím v autobuse a pak dám ruku zase dolů. Když je mám na sobě přítel mi vždycky říká že vypadám jako mafiánka. big_smile Vím že se mu líbí když je mám a chce se se mnou pokaždé držet za ruku. Baví mě ho provokovat a říkat že s muži pracuju zásadně " v rukavičkách" Už mi ale pomalu dochází inspirace s čím dlouhé kožené rukavice kombinovat, aby vynikla jejich délka. Máte některá doma taky kožené rukavičky po loket ? Pokud ano s čím je nosíte nejčastěji?

to teda čumím............vznesu tento dotaz tuto neděli. lezeme na jakýsi kopec...........dám vědět , jaký bude ohlas

Není tady

 

#4 15. 1. 2021 19:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: S čím kombinujete dlouhé rukavice?

Vero, nebo si je můžeš vzít na sekání dřeva. Dlouhé kožené rukavice a sekera....Hm.....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5 15. 1. 2021 20:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: S čím kombinujete dlouhé rukavice?

Jo, to tady už opravdu bylo. Připadá mi to lehce úchylné... usch
Ale přiznám se, že jsem jedny bílé slabé kožené (!) měla do tanečních. To byl mámin nápad. wink Nosila jsem je jen k bílým šatům s malými světle modrými puntíčky, se sníženým pasem a bez rukávků. Musím uznat, že se mi to tehdy k sobě líbilo. tongue
Kaaajo, jedině tedy do tanečních! big_smile

Upravil(a) vrabčák (15. 1. 2021 21:59)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#6 15. 1. 2021 20:07

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: S čím kombinujete dlouhé rukavice?

lehce úchylné...................surrealistickodadaistické............................to mám ráda

Není tady

 

#7 15. 1. 2021 22:03

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: S čím kombinujete dlouhé rukavice?

Surrealismus i dadaismus mají něco do sebe, ale mně úplně stačí ve sféře umění.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů