Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 11. 2020 13:51

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Pro Palomitu: "Lindo, tady si každý píše své názory a už s omáčkou nebo bez. Od toho diskuze jsou wink"
No všichni očividně ne bez toho, aby byli znevažováni!

Jinak, těch "čistých duší" tady bývalo víc, když ty jsi tady ještě nebyla, nebo pod jiným nickem...
Třeba Hirondel, Vějířovka, Revliba, Modroočko, Ivana, i ta Pandora, která sledovala JEN své komerční zájmy, ta řidička šaliny v Praze, na jméno které si nemůžu vzpomenout (ale ona tady je pod jiným nickem), i ten Zephyr a jeho další nicky, byl lepší, než někteří dnešní "slizouni", co si tady honěj trika.

PS: Už vím. Dlouho jsem přemýšlela. Mashanka to byla. hjarta

Upravil(a) rina (21. 11. 2020 21:24)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#27 21. 11. 2020 14:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Kdo je tu znevažován a kdo si honí triko? Všechno je relativní. Konkrétně my dvě, a se nevyjadřuju za ostatní. Diskutovala jsem si tu vesele, tráva se zelenala, byla jsem tu nová a najednou jsi na mě začala s těmi svými názory, že jsem hloupá, tupoun nejapný, hvězda, že se přetvařuju, a že nevím co všechno. V diskuzi o třech otázkách jsem ti obyčejně odpověděla na tvé otázky a bylo to špatně. Tohle je zbytečné. Tvé reakce evokují často agresivitu i když je tak možná nemyslíš. Ale nemůžeš čekat, že všichni sklapnou podpatky a nechají si všechno líbit. Takhle to nefunguje, ani na diskuzích. S nikým jiným zde nepozoruji tak vyhrocené vztahy jako s tebou. Takže si s dovolením stojím za tím, že lidé zde chtějí a umí diskutovat, když chtějí. Dokonce i ty a je to pak moc fajn.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#28 21. 11. 2020 14:23

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Uááá! To jsem ráda, že připouštíš, že se tady může diskutovat.
I já!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#29 21. 11. 2020 14:31

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Palomita napsal(a):

Diskutovala jsem si tu vesele, tráva se zelenala, byla jsem tu nová a najednou jsi na mě začala s těmi svými názory, že jsem hloupá, tupoun nejapný, hvězda, že se přetvařuju, a že nevím co všechno...

Já si to přesně pamatuju, neměj obavy. Napsala jsi něco jako že "lidi z fabrik, od linek, řikaj COSI".
Znevažující ty lidi z fabrik, a znevažující mnohé z nás. Bylo to od tebe nafoukané, a hnusné. Reaguj si, jak chceš, pro mně jseš nafoukaná blbka.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#30 21. 11. 2020 14:37

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

rina napsal(a):

Palomita napsal(a):

Diskutovala jsem si tu vesele, tráva se zelenala, byla jsem tu nová a najednou jsi na mě začala s těmi svými názory, že jsem hloupá, tupoun nejapný, hvězda, že se přetvařuju, a že nevím co všechno...

Já si to přesně pamatuju, neměj obavy. Napsala jsi něco jako že "lidi z fabrik, od linek, řikaj COSI".
Znevažující ty lidi z fabrik, a znevažující mnohé z nás. Bylo to od tebe nafoukané, a hnusné. Reaguj si, jak chceš, pro mně jseš nafoukaná blbka.

Díky, to mi stačí. tummenupp Jen prosím upřesni, teď znevažuješ nebo si honíš triko? lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#31 21. 11. 2020 14:39

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Píšu,jak má antipatie k tobě vznikla.
Umíš to úpřimně napsat taky?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#32 21. 11. 2020 14:51

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Umím, ale ty si to stejně nejspíš přebereš po svém.. Psala jsem tenkrát něco v tom smyslu, že lidé ve fabrice řeší něco jiného, než ti, kteří řídí celý podnik. A že je to naprosto pochopitelné, protože mají jiné informace. Jsou to jednoduše dva naprosto odlišné světy. Nikdy jsem se nevyjádřila v tom smyslu, že by lidé z fabriky byli něco míň. To jsi mi podsunula ty. Navíc bych si takovým tvrzením nakadila do vlastního hnízda. Nehledě na to, že mi takové myšlenky jsou na hony vzdálené. Ale ty sis umanula, že mě znᚠlíp, než já a že ty rozumíš mým sdělením správně. Pak už jsi každý pokus o diskuzi shodila tím, že si na něco hraju. Chvíli jsem to zkoušela a pak jsem radši nasadila ignoraci. Protože slovní spojení "jsi blbá" pro mě není argument a tam pak nemám o čem diskutovat.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#33 21. 11. 2020 15:26

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Já k tomu napíšu jen jediné, účast na diskuzích je zcela dobrovolná, řídí se jen zdejšími Pravidly serveru, které je prostě třeba dodržovat, ale todleto platí všude, kde admini nechtějí mít úplný bordel. Když se tedy zde někomu nelíbí, a je to tady o ničem, proč zde chodí? Odpověď nečekám. Todle je jediné, co k diskuzi výše napíšu, nyní už jen vyzývám, aby se téma stočilo zpět k zakladatelce, jinak budu muset vlákno promazat.

Není tady

 

#34 21. 11. 2020 15:31

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

AndreaP. napsal(a):

Já k tomu napíšu jen jediné, účast na diskuzích je zcela dobrovolná, řídí se jen zdejšími Pravidly serveru, které je prostě třeba dodržovat, ale todleto platí všude, kde admini nechtějí mít úplný bordel. Když se tedy zde někomu nelíbí, a je to tady o ničem, proč zde chodí? Odpověď nečekám. Todle je jediné, co k diskuzi výše napíšu, nyní už jen vyzývám, aby se téma stočilo zpět k zakladatelce, jinak budu muset vlákno promazat.

Ok, Andrejko, a se zde kdo chce klidně rozvádí aj beze mně...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#35 21. 11. 2020 16:15

LindaL.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 9. 2020
Příspěvky: 456

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Palomita napsal(a):

Lindo, tady si každý píše své názory a už s omáčkou nebo bez. Od toho diskuze jsou wink

To předpokládám. Kdyby neustále všichni se všemi souhlasili nebylo by o čem mluvit a  jakékoli povídání by bylo zbytečné. Jde jen o to, kdo unese jiný názor než svůj tak, aby byl schopen další diskuze bez arogance, zbytečné ironie, napadání druhých, atd.

Není tady

 

#36 21. 11. 2020 16:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Ano, je to tak.

Palomito, chtěla jsem Tě uklidnit, že já jsem zase blbka, ale koukám, že ty už taky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#37 21. 11. 2020 16:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Kim, jak to pokračuje?
A jak už ti někdo psal - hlavně nepřeber vzor své maminky. Ženská si nemusí nechat vše líbit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#38 21. 11. 2020 17:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

LindaL. napsal(a):

Palomita napsal(a):

Lindo, tady si každý píše své názory a už s omáčkou nebo bez. Od toho diskuze jsou wink

To předpokládám. Kdyby neustále všichni se všemi souhlasili nebylo by o čem mluvit a  jakékoli povídání by bylo zbytečné. Jde jen o to, kdo unese jiný názor než svůj tak, aby byl schopen další diskuze bez arogance, zbytečné ironie, napadání druhých, atd.

Souhlasím, i když 100% souhlasy se vším a s každým taky považuji za nežádoucí wink Jen jsem nechtěla, aby si nově příchozí mysleli, že je to tu plné zapšklých a nepřejících lidí. Opravdu si nemyslím, že by to tu tak bylo. Kdyby ano, tak už tu dávno nejsem smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#39 21. 11. 2020 17:17

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Judyna napsal(a):

Ano, je to tak.

Palomito, chtěla jsem Tě uklidnit, že já jsem zase blbka, ale koukám, že ty už taky.

storstark Jo, ale snad to Kim nebude moc vadit a zase se tu ukáže. wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#40 22. 11. 2020 0:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

LindaL. napsal(a):

Palomita napsal(a):

Lindo, tady si každý píše své názory a už s omáčkou nebo bez. Od toho diskuze jsou wink

To předpokládám. Kdyby neustále všichni se všemi souhlasili nebylo by o čem mluvit a  jakékoli povídání by bylo zbytečné. Jde jen o to, kdo unese jiný názor než svůj tak, aby byl schopen další diskuze bez arogance, zbytečné ironie, napadání druhých, atd.

Ano.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#41 22. 11. 2020 10:03

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Vlákno sleduji, má název, kterým čtenáře zaujme, ale...
Od začátku jsem měla pocit, že je něco jinak. Opakovaně jsem se pročítala textem znovu a znovu, a pro sebe jsem v něm našla, co jsem hledala. Přesto jsem nechtěla zpochybňovat její text, proto jsem se nevyjadřovala. K takto napsanému příběhu nemám ani radu. Ale vím, že písmenka nesdělí všechno přesně, člověk si za ně může dosazovat vlastní představy.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#42 22. 11. 2020 10:26

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Ano.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#43 22. 11. 2020 10:38

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Irma napsal(a):

Vlákno sleduji, má název, kterým čtenáře zaujme, ale...
Od začátku jsem měla pocit, že je něco jinak. Opakovaně jsem se pročítala textem znovu a znovu, a pro sebe jsem v něm našla, co jsem hledala. Přesto jsem nechtěla zpochybňovat její text, proto jsem se nevyjadřovala. K takto napsanému příběhu nemám ani radu. Ale vím, že písmenka nesdělí všechno přesně, člověk si za ně může dosazovat vlastní představy.

Tohle se těžko soudí, jestli něco je nebo není jinak. Ale souhlasím, i na mě občas některé příspěvky působí všelijak. Taky jsem tu nedávno takové viděla. U Kim jsem ten pocit neměla. Tak či onak je rozvod z pohledu dítěte vždycky patálie. roll


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#44 22. 11. 2020 11:20

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Ale nesoudí. Ten člověk, který hledá pro sebe radu, takovýmhle způsobem (v zastoupení) ji stejně nedostane... kapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#45 22. 11. 2020 11:37

Kim.Kilper
♥------
Registrovaný: 19. 11. 2020
Příspěvky: 4

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Irma napsal(a):

Vlákno sleduji, má název, kterým čtenáře zaujme, ale...
Od začátku jsem měla pocit, že je něco jinak. Opakovaně jsem se pročítala textem znovu a znovu, a pro sebe jsem v něm našla, co jsem hledala. Přesto jsem nechtěla zpochybňovat její text, proto jsem se nevyjadřovala. K takto napsanému příběhu nemám ani radu. Ale vím, že písmenka nesdělí všechno přesně, člověk si za ně může dosazovat vlastní představy.

Irmo, vsechny informace, ktere mam o vztahu svych rodicu jsou jak se rika, pouze z druhe ruky. Rodice mi nic o svych problemech nerikaji. Kdyz se otevrene zeptam, otec mi odpovi (jestli pravdu nebo lez, no nevim), ale vse rika tak drsne a casto se vykrucuje. Mama vseochno zaobaluje do kvetnatych slov, ktere obsahuji malo informaci. Takze mozna vsechno, co jsem tady napsala, neni uplne pravda, jsou to mozna moje subjektivni pocity, mnoho veci jsem vydedukovala a tajne vyslechla s uchem na dverich. Ja vim, nema se to delat, ale delam to, jelikoz chci vedet, na cem vlastne jsem. Jedna vec je nemichat se do rodicovskych zalezitosti, druha vec je nemit v nicem prehled a o nicem nevedet. Podle mne mam pravo vedet, zda opravdu budu mit sourozence, jak se jmenuje, jestli je to kluk nebo holka. Mam pravo vedet, jaky vztah bude mit muj otec k memu sourozenci. Nerikam, ze do toho mam zasahovat a menit chod veci, ale chci mit jasno. Ovsem, jak se zda, ani otec ani mamca v tom sami jasno nemaji.hmm

Není tady

 

#46 22. 11. 2020 11:52

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

rina napsal(a):

Ale nesoudí. Ten člověk, který hledá pro sebe radu, takovýmhle způsobem (v zastoupení) ji stejně nedostane... kapitulation

Ok, tobě možná ne, ale mě ano. wink Navíc mi uniká důvod, proč by zde na anonymním diskuzním fóru hledal někdo rady "v zastoupení".


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#47 22. 11. 2020 11:53

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Kim.Kilper napsal(a):

Irmo, vsechny informace, ktere mam o vztahu svych rodicu jsou jak se rika, pouze z druhe ruky. Rodice mi nic o svych problemech nerikaji. Kdyz se otevrene zeptam, otec mi odpovi (jestli pravdu nebo lez, no nevim), ale vse rika tak drsne a casto se vykrucuje. Mama vseochno zaobaluje do kvetnatych slov, ktere obsahuji malo informaci. Takze mozna vsechno, co jsem tady napsala, neni uplne pravda, jsou to mozna moje subjektivni pocity, mnoho veci jsem vydedukovala a tajne vyslechla s uchem na dverich. Ja vim, nema se to delat, ale delam to, jelikoz chci vedet, na cem vlastne jsem. Jedna vec je nemichat se do rodicovskych zalezitosti, druha vec je nemit v nicem prehled a o nicem nevedet. Podle mne mam pravo vedet, zda opravdu budu mit sourozence, jak se jmenuje, jestli je to kluk nebo holka. Mam pravo vedet, jaky vztah bude mit muj otec k memu sourozenci. Nerikam, ze do toho mam zasahovat a menit chod veci, ale chci mit jasno. Ovsem, jak se zda, ani otec ani mamca v tom sami jasno nemaji.hmm

A jak bys chtěla ty, aby tohle všechno dopadlo?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#48 22. 11. 2020 12:13

Kim.Kilper
♥------
Registrovaný: 19. 11. 2020
Příspěvky: 4

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Palomita napsal(a):

Kim.Kilper napsal(a):

Irmo, vsechny informace, ktere mam o vztahu svych rodicu jsou jak se rika, pouze z druhe ruky. Rodice mi nic o svych problemech nerikaji. Kdyz se otevrene zeptam, otec mi odpovi (jestli pravdu nebo lez, no nevim), ale vse rika tak drsne a casto se vykrucuje. Mama vseochno zaobaluje do kvetnatych slov, ktere obsahuji malo informaci. Takze mozna vsechno, co jsem tady napsala, neni uplne pravda, jsou to mozna moje subjektivni pocity, mnoho veci jsem vydedukovala a tajne vyslechla s uchem na dverich. Ja vim, nema se to delat, ale delam to, jelikoz chci vedet, na cem vlastne jsem. Jedna vec je nemichat se do rodicovskych zalezitosti, druha vec je nemit v nicem prehled a o nicem nevedet. Podle mne mam pravo vedet, zda opravdu budu mit sourozence, jak se jmenuje, jestli je to kluk nebo holka. Mam pravo vedet, jaky vztah bude mit muj otec k memu sourozenci. Nerikam, ze do toho mam zasahovat a menit chod veci, ale chci mit jasno. Ovsem, jak se zda, ani otec ani mamca v tom sami jasno nemaji.hmm

A jak bys chtěla ty, aby tohle všechno dopadlo?

Tak ja bych chtela, aby tata byl vzdycky mame verny, aby nemel zadne nemanzelske deti. Ale to je jenom zbozne prani. Minulost zmenit nejde.
Takze jsem realistka: Jak bych si prala, aby tohle dopadlo? Hlavne si preji, aby to uz vsechno skoncilo. Jestli otec zustane, tak at, jen aby to uz bylo navzdycky. At otec odejde k nove rodine, tak at, jen aby to uz bylo navzdycky. Je totiz docela mozne, ze ted klame obe sve zeny. Kazde mozna rika, ze ji miluje, mozna s obema i spi.

Není tady

 

#49 22. 11. 2020 12:44

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Kim, takové to "bezvětří" je nejhorší a ty vlastně jen čekáš, jak se rozhodnou jiní. Vydrž, jednou to nějak dopadne wink Viděla jsi film Trojí život? Je to docela k tématu, které je asi častější, než bychom si přáli. https://www.youtube.com/results?search_ … Eivot+film


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#50 22. 11. 2020 13:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Rodice - rozvod, je to slozite

Palomita napsal(a):

Ok, tobě možná ne, ale mě ano. wink Navíc mi uniká důvod, proč by zde na anonymním diskuzním fóru hledal někdo rady "v zastoupení".

O-ou, mnozí to zde tak dělají. Píšou o sobě, jako o příbuzném, kamarádovi, známém a pod., a proč? Tak to nevím. Možná se za svůj příběh stydí, nebo nechtěj z nějakého důvodu "být poznáni"... va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů