Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 29. 6. 2020 19:15

Pavliceopice
♥------

Rozchod

Dobry den, muj dotaz se tyka rozchodu s partnerem. Velmi jsme se milovali, bylo to tolik i tenzivni, bylo to jako v pohadce. Od sameho naswho seznameni, pres jeho prestehovani se pres celou republiku ke mne...Partner je velmi citlivy, chapavy, ferovy...Po case, jsem mou vinou, zacala vztah vnimat jako samozrejmost, jako vse jiste. Partnera to trapilo, ja ho nedokazala pochopit a tak vznikala nedorozumeni. Partner se tedy odstehoval. Bolelo to. I presto jsme nedokazali byt bez sebe a intenzivne jsme se stykali a bylo nam krasne, i kdyz nas to pak rozhodilo, styskalo se nam po sobe. Ale, i po rozchodu, kdyz jsme se vidali, v ten moment jsme byli stastni...Ani ne po tydnu, kdyz jsme spolu opet prozili vse krasne, mi partner sdelil, ze se pokusi jit do vztahu s jinou zenou. Ze mu nepomohlo jeho odstehovani, proto se stale za mnou vracel, protoze mu je semnou krasne, prave proto, ze mu to nepomohlo, zkusi se posunout dal timto smerem a timto zpusobem. Ze vi, ze uz to asi stejne nikdy nezazije, to, co bylo semnou, ale ze to bere jako krok posunout se dal. Paradoxne jsem mu chtela nabidnout, kdyz jsme spolu byli posledne, at se poucime z nasich chyb, zapracujeme na sobe a zkusime to znovu. Bohuzel to nebylo receno nahlas... Strasne me to ranilo, ja jeho odstehovani a nasledne schazeni, ktere bylo iniciovano predevsim z jeho strany, snad brala jako mezifazi, ze si k sobe zase cestu najdeme...a nevim, jak s tim pracovat. Moc to boli. Veskere sve pocity i vysvetleni pocinani meho jednani jsem mu v sdelila, rekl mi, ze vedet vse drive, bylo by to jine.  A ze jediny duvod, proc uz semnou nemuze byt je, ze zacal jiny vztah. A u toho pouzil :grater:Ze je hloupy, ze nedokazal spoustu veci prejit, vedet vse drive, je to ted mezi nami jinak.Jak moc to boli...Mam zapomenout? Prestat jej kontaktovat? Je opravdu mozne, ze druhy tak brzy zapomene, kdyz jste dle jeho slov pro nej vsim, zboznuje vas, chtel si vaa vzit, nechce o vas v zivote prijit? Nebo je to pouze ma naivita...Dekuji

Není tady

#2 29. 6. 2020 19:20

normální chlap
♥♥♥♥♥--

Re: Rozchod

Vzhledem k tomu, že vysvětlení proč jste se rozešli ani trochu nerozumím, tak ani při nejlepší vůli nemůžu nic poradit smile Zjevně to muselo být něco hrozného, když takhle utekl.

Není tady

#3 29. 6. 2020 19:24

Pavliceopice
♥------

Rozesel se semnou, protoze uz dle jeho slov, z me strany necitil co drive. Jak jsem se zminovala, o vztah jsem prestala pecovat, brala ho jako samozrejmost. Ale vlastne jsem si to ani neuvedomovala.

Není tady

#4 29. 6. 2020 19:31

normální chlap
♥♥♥♥♥--

A jak se pečuje o vztah? Vím, jak pečovat o kaktus nebo o kocoura, ale o vztah? Prostě tě přestal mít rád, samo to přišlo, samo odešlo, tak po tom nepátrej a zbytečně se netrap.

Není tady

#5 29. 6. 2020 20:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Pavliceopice napsal(a):

Dobry den, muj dotaz se tyka rozchodu s partnerem. Velmi jsme se milovali, bylo to tolik i tenzivni, bylo to jako v pohadce. Od sameho naswho seznameni, pres jeho prestehovani se pres celou republiku ke mne...Partner je velmi citlivy, chapavy, ferovy...Po case, jsem mou vinou, zacala vztah vnimat jako samozrejmost, jako vse jiste. Partnera to trapilo, ja ho nedokazala pochopit a tak vznikala nedorozumeni. Partner se tedy odstehoval. Bolelo to. I presto jsme nedokazali byt bez sebe a intenzivne jsme se stykali a bylo nam krasne, i kdyz nas to pak rozhodilo, styskalo se nam po sobe. Ale, i po rozchodu, kdyz jsme se vidali, v ten moment jsme byli stastni...Ani ne po tydnu, kdyz jsme spolu opet prozili vse krasne, mi partner sdelil, ze se pokusi jit do vztahu s jinou zenou. Ze mu nepomohlo jeho odstehovani, proto se stale za mnou vracel, protoze mu je semnou krasne, prave proto, ze mu to nepomohlo, zkusi se posunout dal timto smerem a timto zpusobem. Ze vi, ze uz to asi stejne nikdy nezazije, to, co bylo semnou, ale ze to bere jako krok posunout se dal. Paradoxne jsem mu chtela nabidnout, kdyz jsme spolu byli posledne, at se poucime z nasich chyb, zapracujeme na sobe a zkusime to znovu. Bohuzel to nebylo receno nahlas... Strasne me to ranilo, ja jeho odstehovani a nasledne schazeni, ktere bylo iniciovano predevsim z jeho strany, snad brala jako mezifazi, ze si k sobe zase cestu najdeme...a nevim, jak s tim pracovat. Moc to boli. Veskere sve pocity i vysvetleni pocinani meho jednani jsem mu v sdelila, rekl mi, ze vedet vse drive, bylo by to jine.  A ze jediny duvod, proc uz semnou nemuze byt je, ze zacal jiny vztah. A u toho pouzil :grater:Ze je hloupy, ze nedokazal spoustu veci prejit, vedet vse drive, je to ted mezi nami jinak.Jak moc to boli...Mam zapomenout? Prestat jej kontaktovat? Je opravdu mozne, ze druhy tak brzy zapomene, kdyz jste dle jeho slov pro nej vsim, zboznuje vas, chtel si vaa vzit, nechce o vas v zivote prijit? Nebo je to pouze ma naivita...Dekuji

Z mého pohledu k tobě není upřímný, nedokáže říct věci na rovinu a balí to do takových nesmyslů.
Za jak dlouho po tom, co jste se vy dva scházeli, za jak dlouho si našel nový vztah?
Byla by jsi ty TEĎ schopná si hned najít nového muže, když miluješ ještě toho "starého"? On toho schopen byl, popřemýšlej o tom, co to vypovídá...

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#6 29. 6. 2020 20:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Vidm to stejně jako normální chlap a Lenna. Navíc bych dodala - věší Ti bulíky na nos.
Nech ho být.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7 29. 6. 2020 21:29

rina
♥♥♥♥♥♥-

Udělal si další čárku do notýsku?

Čím hůře, tím lépe.

Někde tu je...

#8 2. 7. 2020 12:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Pavliceopice napsal(a):

Rozesel se semnou, protoze uz dle jeho slov, z me strany necitil co drive. Jak jsem se zminovala, o vztah jsem prestala pecovat, brala ho jako samozrejmost. Ale vlastne jsem si to ani neuvedomovala.

A čo on? Ako sa jeho starostlivosť o vzťah prejavovala prakticky...?

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí