Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 6. 2020 21:42

váhavá
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 4. 2008
Příspěvky: 118

Granule pro kastrovanou fenu

Potřebovala bych poradit jaké vybrat granule pro kastrovanou fenu čivavy 1 rok starou.

Není tady

 

#2 17. 6. 2020 22:20

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Granule pro kastrovanou fenu

Není to úplně jedno? Psovi chutná všechno a výživná hodnota je vždycky na dolní hranici tolerance, a už je to jakýkoliv výrobek.

Není tady

 

#3 18. 6. 2020 11:33

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Granule pro kastrovanou fenu

normální chlap napsal(a):

Není to úplně jedno? Psovi chutná všechno a výživná hodnota je vždycky na dolní hranici tolerance, a už je to jakýkoliv výrobek.

Jedno to není, někoho zajímá co jí sám nebo jeho pes. A že psovi chutná všechno? lol Většině psům (pokud nejsou od mala zvyklí jen na to) granule moc nechutnají. A další věc - paní se ptá asi z důvodu kastrace, takže hledá nejspíše nějaké lehčí, po kastraci je sklon k přibírání. Takže jedno to fakt každému určitě není.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4 18. 6. 2020 11:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Granule pro kastrovanou fenu

váhavá napsal(a):

Potřebovala bych poradit jaké vybrat granule pro kastrovanou fenu čivavy 1 rok starou.

Mám také kastrovanou fenku čivavy - 1,5 roku. Ale já moc neporadím, přiznám se, že jsme nehledali vhodné pro ni, ale zvykla si jíst ty samé jako nᚠstarší pes, jedla od něj a tak jsme to nechali. Ale teď už mám jen ji, tak uvítám tip, co zkusit.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#5 18. 6. 2020 11:55

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Granule pro kastrovanou fenu

LENNNA napsal(a):

normální chlap napsal(a):

Není to úplně jedno? Psovi chutná všechno a výživná hodnota je vždycky na dolní hranici tolerance, a už je to jakýkoliv výrobek.

Jedno to není, někoho zajímá co jí sám nebo jeho pes. A že psovi chutná všechno? lol Většině psům (pokud nejsou od mala zvyklí jen na to) granule moc nechutnají. A další věc - paní se ptá asi z důvodu kastrace, takže hledá nejspíše nějaké lehčí, po kastraci je sklon k přibírání. Takže jedno to fakt každému určitě není.

Znᚠúsloví "hladový jako vlk"? Totéž se dá aplikovat na psa. Když se nepřekrumuje a má pořád trochu hlad, tak jednak neztloustne (ani kastrovaná psice), jednak sežere všechno co se mu předloží smile

Není tady

 

#6 18. 6. 2020 18:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Granule pro kastrovanou fenu

Pes by měl dostávat kvalitní stravu pro něj určenou. Někteří páníčkové dávají psům zbytky po sobě... Např. brambory pro psy prý vůbec nejsou vhodné; i když třeba i projdou trávicím traktem, pes z nich nic nezíská. Začínající pejskaři jsou schopni dát svému miláčkovi třeba i kus dortu, což taky není zrovna to nejvhodnější... Určitě poradí na veterině nebo v obchodě s potřebami pro zvířata.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7 18. 6. 2020 19:40

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Granule pro kastrovanou fenu

Výborné je Ontario Adult Mini......momentálně máme Lamb+Rice, jsou to mrňavé granulky vhodné pro malá plemena.......máme kastrovanou seniorku, chutnají jí a nepřibírá a to je to potvůrka malá mlsná. Přidávame jí zeleninu, miluje třeba nakrájenou papriku, vařenou mrkev a petržel.....nebo i jablka má ráda.

Není tady

 

#8 18. 6. 2020 19:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Granule pro kastrovanou fenu

normální chlap napsal(a):

Znᚠúsloví "hladový jako vlk"? Totéž se dá aplikovat na psa. Když se nepřekrumuje a má pořád trochu hlad, tak jednak neztloustne (ani kastrovaná psice), jednak sežere všechno co se mu předloží smile

Tak to bych chtěla zažít u naší čuby big_smile Ta nejí skoro nic a je to čistě její výběr. Rozhodně ji nerozmazlujeme. Prostě dostane do misky to co ostatní a buď to sežere a nebo ne a pochutnají si ostatní..  Podvyživená není, udržuje si svou hladinku, ale je schopná vyplivnout i kost či nějakou mlsku, protože to ona prostě nežere big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#9 18. 6. 2020 20:13

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Granule pro kastrovanou fenu

Já mám starou vykastrovanou fenu z útulku, kdy mi při předávání sdělili, že je náročná na stravu. Už jsem to tady myslím psala že jsem zpočátku kupovala nejkvalitnější a poměrně drahé granule, několik dní nejedla... Pak jsem si všimla že ujídá kočce její taštičky, řekla jsem to ve zverimexu, a oni, že to není dobré, a jestli jsem se jí dívala na zuby.
Jo. Měla jich půlku, a většinu zkažených, tak už kupuju jen velké balení psích taštiček, klidně i nejlevnější, hledám je na akci, a krade to i kočka, které zas dávám  nejmenší a nejlevnější granule, na kterých si smlsnou obě.
Veterinář by mě asi nepochválil, ale já udělala všecko podle mých možností a schopností...
Když jim vařím, máme tady i masnu, kde je jídlo pro psy za dobré ceny, uvařím, přidám mrkev, bylinky, těstoviny, vločky... Nakonec syrové vajíčko...
A zbytky jídla po sobě jim dávám taky. Nekorenena, neslaná, mléčná, rady veterináře si vyslechnu, ale řídím se tím, co vidím na zvířatech. Co jim neprospívá, to jim nedám.

Upravil(a) rina (18. 6. 2020 20:25)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů