Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1026 6. 9. 2020 16:53

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

stoltkapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1027 6. 9. 2020 19:56

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

vrabčák napsal(a):

LENNNA napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Leno, o víkendu snídáš, svačíš atd.?
Jestli ty si tím svým způsobem stravování neškodíš?!?? Mám na mysli tvůj zdravotní problém.

Jak by souviselo počet jídel se strachem z dojíždění? winksmile 
O víkendu jak kdy. Nesvačím nikdy, na to fakt nemám čas ani chu. A snídaně někdy, někdy jím i o víkendu až odpoledne.

No, jestli jsem pozorně četla, tak jsi snad nepsala jen o strachu z dojíždění.
Být tebou bych zkusila pravidelně jíst a nehladovět skoro celý den. Po nějaké době bys sama viděla, jaký vliv to na tebe má. stolt

vrabčáku, jídlo mám hodně nastudováno, hodně vyzkoušeno, je to jedna z mála oblastí, o kterou se hodně zajímám a hodně o tom vím (asi proto, že se stále snažím hlídat kila). Je hodně směrů, dávno neplatí jídlo x-krát denně, IF je hodně zdraví prospěšný. Pokud bys četla pozorně, tak jsem níže píšu, že jsem za těch pár let obtíží toho vyzkoušela více a tato strava mi vyhovuje nejlépe. Věř, že toto mám vyzkoušeno, vypozorováno, jídlo se mého problému dotýká dost (průjmy), tak to bylo první, co jsem hodně zkoušela a hledala.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1028 6. 9. 2020 20:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Leno, co je to, prosím tě, IF?
Držím ti palce, aby se to všechno upravilo, zlepšilo! storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1029 6. 9. 2020 22:05

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Přerušovaný půst.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1030 7. 9. 2020 6:43

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tak jsem o víkendu překonala svůj rekord v počtu nachozených kilometrů během jedné cesty. Pokud krokoměr kamarádky nelže (a já myslím, že nejspíš ne, protože ona je pečlivý člověk a když ho nastavovala, tak to měla určitě dopodrobna nastudované), tak jsme ušly 30 kilometrů. Nikdy bych nevěřila, že ujdu tolik. Je fakt, že tak po těch odhadem 25 km mě už začaly trochu bolet stehna a kyčle, ale byla jsem hrdá, že jsem to dala.
A to jsou lidi, co ujdou ještě mnohem víc. Cestou jsme potkali jednu moc milou paní, která vyšla už v pátek ráno a měla ten den před sebou skoro stejně dlouhou cestu jako my. Vstávala v pátek ve 3 hodiny ráno, aby se dostala jednotlivými spoji až na místo startu svojí cesty. Musím říct, že jsem před ní v duchu smekala, protože to byla paní starší ode mne tak o 10 let, a ona si vzala batoh, chodila sama a spala asi kde se dalo a kam jí nohy donesly. A byla tak nějak pozitivně naladěná. Zajímavé setkání...

Není tady

 

#1031 7. 9. 2020 8:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

lol rino, nedělej tu ze sebe hlupačku a nepiš o věcech, kterým nerozumíš. Ani životosprávě, ani psyché.
Ale u tebe škoda slov, jde to vidět napříč Babinetem ty tvé bludy.

Životospráva je základem psýché.
To zřejmě netušíš ty.
Taky škoda slov.

Podža mňa je naopak psyché základom všetkého a životospráva len dolaďuje... Jasné, že nevyspatos psyché nepomáha big_smile , ale všeobecne je duša a duch základ a to ostatné len sekundárne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1032 7. 9. 2020 8:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

rina napsal(a):

Jasně. Někdo snídá zavčasu, "jako král", a někdo později.
Jako blb.

Pater ,lecitel Frantisek Ferda doporucoval jist prvni jidlo v 10 hodin a obed ve 14 hodin,dal,uz si to nepamatuji,zaujalo me nez tohle.

Ja som nedávno počula dos rozumnú úvahu, že by sme mali jes len keď sme hladní cool . Logické, ale niekedy celkom zložité - napríkald na mňa keď príde hlad, ažko môžem odkráča z hodiny s tým, že "sorry, študenti, zatiaž sa tu nejako sami zabavte, práve mi vyhladlo".... roll Ale niekto má vožnejšiu ruku a tým pádom to skôr môže dodržiava.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1033 7. 9. 2020 8:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Tak jsem o víkendu překonala svůj rekord v počtu nachozených kilometrů během jedné cesty. Pokud krokoměr kamarádky nelže (a já myslím, že nejspíš ne, protože ona je pečlivý člověk a když ho nastavovala, tak to měla určitě dopodrobna nastudované), tak jsme ušly 30 kilometrů. Nikdy bych nevěřila, že ujdu tolik. Je fakt, že tak po těch odhadem 25 km mě už začaly trochu bolet stehna a kyčle, ale byla jsem hrdá, že jsem to dala.
A to jsou lidi, co ujdou ještě mnohem víc. Cestou jsme potkali jednu moc milou paní, která vyšla už v pátek ráno a měla ten den před sebou skoro stejně dlouhou cestu jako my. Vstávala v pátek ve 3 hodiny ráno, aby se dostala jednotlivými spoji až na místo startu svojí cesty. Musím říct, že jsem před ní v duchu smekala, protože to byla paní starší ode mne tak o 10 let, a ona si vzala batoh, chodila sama a spala asi kde se dalo a kam jí nohy donesly. A byla tak nějak pozitivně naladěná. Zajímavé setkání...

Mňa láka putovanie po Svätojakubskej ceste - dá s ato aj čiastkovo, len po slovenských zastaveniach, napríklad - ale odrádza ma práve zlí kondička. Musím sa nejako namotivova, naštartova a dosta do formy do budúceho leta...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1034 7. 9. 2020 19:24

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Holky, tummenupp!

Cibulko, to bylo opravdu hodně zajímavé setkání. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1035 7. 9. 2020 19:41

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

Jasně. Někdo snídá zavčasu, "jako král", a někdo později. Jako blb.

Já snídám v deset jako král, protože do devíti spím big_smile Oběd dlouho po poledni, večeře třeba v devět.

Není tady

 

#1036 7. 9. 2020 19:44

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

Ja som nedávno počula dos rozumnú úvahu, že by sme mali jes len keď sme hladní

Co moje zkušenost sahá, tak opačný postup taky není k zahození. Jíst dřív než dostanu hlad, pak mě nic nenutí toho sníst spoustu a i malým jídlem se nasytím big_smile To platilo dřív, ale dneska když se každý může najíst co se do něj vejde bych už vážil stopadesát kilo smile

Není tady

 

#1037 7. 9. 2020 20:59

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

Selima napsal(a):

Ja som nedávno počula dos rozumnú úvahu, že by sme mali jes len keď sme hladní

Co moje zkušenost sahá, tak opačný postup taky není k zahození. Jíst dřív než dostanu hlad, pak mě nic nenutí toho sníst spoustu a i malým jídlem se nasytím big_smile To platilo dřív, ale dneska když se každý může najíst co se do něj vejde bych už vážil stopadesát kilo smile

S opačným postupem souhlasím. stolt
Jen si myslím, že ne každý se může najíst, co se do něj vejde. Spousta lidí na tom není finančně dobře... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1038 8. 9. 2020 7:52

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Odchod manžela po 21 letech

je to taky i o disciplíně, pevné vůli a tak................jak obelstít bestii

jaksi jsem to zvládala, ale když zemřela maminka......................bestii krmím
nemám disciplínu, režim..............a nemůžu to obnovit, nastartovat........dostat do hlavy
je to boj

Není tady

 

#1039 8. 9. 2020 9:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

vrabčák napsal(a):

normální chlap napsal(a):

Selima napsal(a):

Ja som nedávno počula dos rozumnú úvahu, že by sme mali jes len keď sme hladní

Co moje zkušenost sahá, tak opačný postup taky není k zahození. Jíst dřív než dostanu hlad, pak mě nic nenutí toho sníst spoustu a i malým jídlem se nasytím big_smile To platilo dřív, ale dneska když se každý může najíst co se do něj vejde bych už vážil stopadesát kilo smile

S opačným postupem souhlasím. stolt
Jen si myslím, že ne každý se může najíst, co se do něj vejde. Spousta lidí na tom není finančně dobře... sad

Súhlasila by som s Tebou, ale keď vidím hysterické nákupy á la "koniec sveta" pred každým štátnym sviatkom, som na pochybách....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1040 8. 9. 2020 9:50

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

vrabčák napsal(a):

Jen si myslím, že ne každý se může najíst, co se do něj vejde. Spousta lidí na tom není finančně dobře... sad

Já si tady v Praze žiju v sociální bublině která se vyznačuje tím, že právě ty největší socky mají nejplnější vozík v supermarketu smile Asi ve stylu, že bohatý si vezme deset deka šunky nejvyšší jakosti, socka dvě kila laciných buřtů do kterých jsou semletá prasata i s ušima. Pak se nemůže socka divit, že se sotva valí big_smile

Není tady

 

#1041 8. 9. 2020 13:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ta tvoje sociální bublina je všeobecný vzorec nůžek mezi boháči a chudými. Jeho druhá část praví: Sytý hladovému nevěří (=nerozumí).
Když je totiž někdo "socka", jak je rád oznacuješ, nemůže si dovolit "zasytit se" drahými potravinami, ptz. by zbytek jeho rodiny chcípl hlady.
Takže jediný, kdo se tady diví, jsi ty.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1042 8. 9. 2020 19:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Jen si myslím, že ne každý se může najíst, co se do něj vejde. Spousta lidí na tom není finančně dobře... sad

Já si tady v Praze žiju v sociální bublině která se vyznačuje tím, že právě ty největší socky mají nejplnější vozík v supermarketu smile Asi ve stylu, že bohatý si vezme deset deka šunky nejvyšší jakosti, socka dvě kila laciných buřtů do kterých jsou semletá prasata i s ušima. Pak se nemůže socka divit, že se sotva valí big_smile

Takže to podle Tebe znamená, že lidi s nadváhou jsou socky? gloria


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1043 8. 9. 2020 20:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Jen si myslím, že ne každý se může najíst, co se do něj vejde. Spousta lidí na tom není finančně dobře... sad

Já si tady v Praze žiju v sociální bublině která se vyznačuje tím, že právě ty největší socky mají nejplnější vozík v supermarketu smile Asi ve stylu, že bohatý si vezme deset deka šunky nejvyšší jakosti, socka dvě kila laciných buřtů do kterých jsou semletá prasata i s ušima. Pak se nemůže socka divit, že se sotva valí big_smile

Spise kazdy ma jine priority za co utratit penize.Nekdo za jidlo,nekdo za kosmetiku a nekdo za dovoleny.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#1044 8. 9. 2020 21:39

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Já zas občas vídám staré lidi, kteří obracejí v ruce každou korunu... A určitě je jich spousta i mezi mladšími. sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1045 9. 9. 2020 6:14

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

Ta tvoje sociální bublina je všeobecný vzorec nůžek mezi boháči a chudými. Jeho druhá část praví: Sytý hladovému nevěří (=nerozumí).
Když je totiž někdo "socka", jak je rád oznacuješ, nemůže si dovolit "zasytit se" drahými potravinami, ptz. by zbytek jeho rodiny chcípl hlady.
Takže jediný, kdo se tady diví, jsi ty.

Socka je speciální případ chudého člověka - který zůstává chudý, ačkoliv kdyby se trochu snažil, nemusel by. Patří mezi ně například líní lidé nebo celé líné rodiny, co si sednou před televizor a lemtají pivo, kouří a žerou chipsy, místo toho aby něco pořádného dělali smile

Nemyslím, že by byl někdo tak chudý, že by musel kupovat jen Babišovy kuřecí párky, margarín a colu s umělým sladidlem. To je jen takový mindset "na kvalitě nezáleží, hlavně aby toho bylo hodně". Pak jsou tlustí a současně podvyživení.

Není tady

 

#1046 9. 9. 2020 6:16

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

normální chlap napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Jen si myslím, že ne každý se může najíst, co se do něj vejde. Spousta lidí na tom není finančně dobře... sad

Já si tady v Praze žiju v sociální bublině která se vyznačuje tím, že právě ty největší socky mají nejplnější vozík v supermarketu smile Asi ve stylu, že bohatý si vezme deset deka šunky nejvyšší jakosti, socka dvě kila laciných buřtů do kterých jsou semletá prasata i s ušima. Pak se nemůže socka divit, že se sotva valí big_smile

Takže to podle Tebe znamená, že lidi s nadváhou jsou socky? gloria

Ne smile Znamená to, že socky se poznají podle určitých vzorců chování, které často vede k nesprávné životosprávě.

Není tady

 

#1047 9. 9. 2020 6:40

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ani nevím, jestli to mám psát, co se mi včera a dnes ráno stalo. Většině z vás se to možná bude zdát jako hloupost nebo nepodstatná věc, ale mě to moc potěšilo a potvrdilo mi to, že mě má vesmír rád a že se přání opravdu plní. wink

Včera jsem cestou do práce ztratila můj oblíbený svetr. Zjistila jsem to při výstupu z autobusu, když odjel. Myslela jsem, že jsem ho tam nechala. Nechtěla jsem o něj přijít, a tak jsem došla do kanceláře a zavolala jsem na centrálu dopravního podniku, popsala situaci a poprosila, jestli by se po něm pan řidič nemohl podívat. Paní na centrále byla moc vstřícná, ale bohužel se svetr nenašel. Pořád jsem na to v duchu myslela, a protože jsem se měla ten den vrátit domů až večer, tak jsem si chtěla koupit nějaký jiný pro případ, že by se na večer ochladilo. Náhoda tomu chtěla, že jsem si u kolegyně všimla, že má na židli pěkný svetřík a zjistila jsem že je z obchodu, co je kousek od práce. Hned odpoledne jsem se tam vypravila a světe div se, měli tam zrovna výprodej a sehnala jsem tam svetřík za 280 Kč, který byl ještě lepší než ten předchozí!
A další perlička k tomuto zážitku přišla dnes ráno. Našla jsem původní svetr. tongue Nějaká dobrá duše ho pověsila na plot před jedním z domků, kolem kterého procházím cestou do práce. A nikdo si ho nepřivlastnil. big_smile Líčila jsem to kamarádce, a ona se začala smát a říkala, že si ho prohlížela, ale vrátila ho zpátky na plot se slovy, že si přeje, aby ho majitelka zase našla. Vůbec netušila, že je můj.

Upravil(a) cibule (9. 9. 2020 6:42)

Není tady

 

#1048 9. 9. 2020 6:54

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Odchod manžela po 21 letech

dobré čtení po ránu

Není tady

 

#1049 9. 9. 2020 10:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

rina napsal(a):

Ta tvoje sociální bublina je všeobecný vzorec nůžek mezi boháči a chudými. Jeho druhá část praví: Sytý hladovému nevěří (=nerozumí).
Když je totiž někdo "socka", jak je rád oznacuješ, nemůže si dovolit "zasytit se" drahými potravinami, ptz. by zbytek jeho rodiny chcípl hlady.
Takže jediný, kdo se tady diví, jsi ty.

Socka je speciální případ chudého člověka - který zůstává chudý, ačkoliv kdyby se trochu snažil, nemusel by. Patří mezi ně například líní lidé nebo celé líné rodiny, co si sednou před televizor a lemtají pivo, kouří a žerou chipsy, místo toho aby něco pořádného dělali smile

Nemyslím, že by byl někdo tak chudý, že by musel kupovat jen Babišovy kuřecí párky, margarín a colu s umělým sladidlem. To je jen takový mindset "na kvalitě nezáleží, hlavně aby toho bylo hodně". Pak jsou tlustí a současně podvyživení.

Neviem, mám teraz dos kolegýň s tromi a štyrmi demi - a síce asi nekupujú Babišove párky ( u nás ich dúfam nedosta), ale pri učitežských platoch a počte hladných krkov je občas výber dos zúžený...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1050 9. 9. 2020 10:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Ani nevím, jestli to mám psát, co se mi včera a dnes ráno stalo. Většině z vás se to možná bude zdát jako hloupost nebo nepodstatná věc, ale mě to moc potěšilo a potvrdilo mi to, že mě má vesmír rád a že se přání opravdu plní. wink

Včera jsem cestou do práce ztratila můj oblíbený svetr. Zjistila jsem to při výstupu z autobusu, když odjel. Myslela jsem, že jsem ho tam nechala. Nechtěla jsem o něj přijít, a tak jsem došla do kanceláře a zavolala jsem na centrálu dopravního podniku, popsala situaci a poprosila, jestli by se po něm pan řidič nemohl podívat. Paní na centrále byla moc vstřícná, ale bohužel se svetr nenašel. Pořád jsem na to v duchu myslela, a protože jsem se měla ten den vrátit domů až večer, tak jsem si chtěla koupit nějaký jiný pro případ, že by se na večer ochladilo. Náhoda tomu chtěla, že jsem si u kolegyně všimla, že má na židli pěkný svetřík a zjistila jsem že je z obchodu, co je kousek od práce. Hned odpoledne jsem se tam vypravila a světe div se, měli tam zrovna výprodej a sehnala jsem tam svetřík za 280 Kč, který byl ještě lepší než ten předchozí!
A další perlička k tomuto zážitku přišla dnes ráno. Našla jsem původní svetr. tongue Nějaká dobrá duše ho pověsila na plot před jedním z domků, kolem kterého procházím cestou do práce. A nikdo si ho nepřivlastnil. big_smile Líčila jsem to kamarádce, a ona se začala smát a říkala, že si ho prohlížela, ale vrátila ho zpátky na plot se slovy, že si přeje, aby ho majitelka zase našla. Vůbec netušila, že je můj.

tummenupp godlike Popri mojich nájdených kžúčoch ďalšia krásna historka! A výsledok je, že mᚠaž DVA pekne svetre. rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů