Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#901 16. 8. 2020 13:06

cibule
♥♥♥----

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

Cibulko, doufám, že jsi měla příjemný a pohodový víkend! A výlet vyšel s dobrým počasím!
Já tentokrát trochu smutný, protože jsem poprvé zahlédla ex s novou přítelkyní. To člověka srazí na kolena, takže se na to od včera snažím nemyslet, ale ten obraz mám v hlavě dost často. Nojo, nic nenadělám, je to prostě život. A jdeme dál, ikdyž občas přijdou tyhle chvíle.

Tak tohle mě opravdu moc mrzí. sad
A i když se člověk snaží, aby na to nemyslel, tak ty obrazy do mysli chodí skoro pořád, aniž by to člověk mohl nějak ovlivnit. Mně pomáhá v těhle chvílích knížky nebo pořady Petra Casanovy. Vždycky najdu nějakou kapitolu v knížce nebo pořad na facebooku, co mě osloví a uleví. Třeba mě oslovilo, jak psal, že díky odchodu jednoho se uvolnilo místo pro někoho lepšího.

Není tady

#902 16. 8. 2020 13:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Cibule, to půjde.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#903 16. 8. 2020 13:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

LENNNA napsal(a):

Cibulko, doufám, že jsi měla příjemný a pohodový víkend! A výlet vyšel s dobrým počasím!
Já tentokrát trochu smutný, protože jsem poprvé zahlédla ex s novou přítelkyní. To člověka srazí na kolena, takže se na to od včera snažím nemyslet, ale ten obraz mám v hlavě dost často. Nojo, nic nenadělám, je to prostě život. A jdeme dál, ikdyž občas přijdou tyhle chvíle.

leno, toto je fakt nepříjemná situace... Budeš se muset obrnit. Potkáš je možná častěji. Ale to nejhorší - první - máš za sebou.

Já po rozchodu doufala, že si co nejdřív můj BM někoho najde, aby nám dal pokoj. Ale stejně když jsem ho pak takhle poprvé viděla s jinou, dostalo mě to taky.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#904 16. 8. 2020 16:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

cibule napsal(a):

Tak včerejší výlet se vydařil. Počasí nám přálo, vůbec nepršelo a po celou dobu naší výpravy bylo pod mrakem, takže jsme měli chládek, a ušli jsme celkem 25 kilometrů. Nikdy bych tomu nevěřila, že ujdu tolik. Myslela jsem, že můj strop je tak do 16ti km. Nálada byla dobrá, při chůzi nám vedoucí výletu vyprávěl i pohádku, a když jsme byli v restauraci na obědě, tak se zase povídaly vtipy. Jediné, co bylo trochu složitější, byla doprava vlaky, ale protože nikdo nikam nespěchal, tak jsme informace o výlukách přijali s klidem.
Díky těmto lidem, myslím, že snad zvládnu i vánoční svátky a silvestr. Na 26. i 31. prosince jsou totiž naplánované akce, které vypadají docela zajímavě a ráda se zúčastním.

A tak si tak říkám, jak život umí pozitivně překvapit. Nikdy by mě nenapadlo, že během pár měsíců potkám tolik fajn lidí, o které bych už nerada přišla. Shodly jsme se na tom dnes při procházce s kamarádkou, že to vše přišlo v ten správný čas. Když by zůstalo vše při starém, taky by mě ani nenapadlo najít si kamarádku nebo někam jezdit, protože na to nebyl čas.

Teď ještě musím najít sama sebe, přijmout se a naučit žít v souladu se sebou.... rodna

Velká pravda! tummenupphjarta

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#905 16. 8. 2020 18:05

cibule
♥♥♥----

LENNNA napsal(a):

cibule napsal(a):

Tak včerejší výlet se vydařil. Počasí nám přálo, vůbec nepršelo a po celou dobu naší výpravy bylo pod mrakem, takže jsme měli chládek, a ušli jsme celkem 25 kilometrů. Nikdy bych tomu nevěřila, že ujdu tolik. Myslela jsem, že můj strop je tak do 16ti km. Nálada byla dobrá, při chůzi nám vedoucí výletu vyprávěl i pohádku, a když jsme byli v restauraci na obědě, tak se zase povídaly vtipy. Jediné, co bylo trochu složitější, byla doprava vlaky, ale protože nikdo nikam nespěchal, tak jsme informace o výlukách přijali s klidem.
Díky těmto lidem, myslím, že snad zvládnu i vánoční svátky a silvestr. Na 26. i 31. prosince jsou totiž naplánované akce, které vypadají docela zajímavě a ráda se zúčastním.

A tak si tak říkám, jak život umí pozitivně překvapit. Nikdy by mě nenapadlo, že během pár měsíců potkám tolik fajn lidí, o které bych už nerada přišla. Shodly jsme se na tom dnes při procházce s kamarádkou, že to vše přišlo v ten správný čas. Když by zůstalo vše při starém, taky by mě ani nenapadlo najít si kamarádku nebo někam jezdit, protože na to nebyl čas.

Teď ještě musím najít sama sebe, přijmout se a naučit žít v souladu se sebou.... rodna

A Lenni, ještě jsem chtěla potvrdit to, co psala Judyna. To nejhorší a nejbolestivější už máš díky tomuto setkání za sebou. Aspoň mě tohle nejvíc bolelo... Vidět je spolu. Spokojené. Říkala jsem si - proč? A takhle rychle? Co jsem dělala tak špatně? Teď už vím, že tohle všechno šlo nejspíš mimo mě.
A pomohlo mi taky poslechnout si od PC o čtyřech kvadrantech zla v povídáíní "O dvojím životě...". Díky tomu jsem se posunula zase o něco dál.

Ještě přežít rozvod, až přijde jeho čas, a budeme to mít za sebou. smile
I když vlastně u tebe si nejsem jistá, jestli to byl manžel nebo přítel? Jestli přítel, tak to by bylo lepší.

Upravil(a) cibule (16. 8. 2020 18:09)

Není tady

#906 17. 8. 2020 12:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Palomita napsal(a):

Acher napsal(a):

Ano, nedá. Ale to ani není potřeba. Lidský mozek má tu schopnost, že časem začne vytěsňovat to smutné a zachová naopak to hezké, pokud ovšem člověk vědomě nechce pravý opak, třeba kvůli tomu, že chce v sobě živit nenávist nebo pomstu.

Čím víc je člověk časem nad věcí, tím líp se mu s tím pak žije. Nakonec zbude jen nepříjemná vzpomínka.

Všechno hezké mi přebije právě ta špatná vzpomínka na závěr. Myslím tím, když je škaredý rozchod a nebo fakt zklamání důvěry, třeba i ze strany (bývalých) přátel. Nejde mi o pomstu či nenávist. U mnohých z těch lidí si už nepamatuju ani jejich jména, ale ta ztráta důvěry jednoduše nezmizí a v paměti zůstává. Možná proto tak neřeším, když mi někdo tímto způsobem zmizí ze života. tillfreds

To je momentálne, ver mi... Po rokoch sa vráti aj to pekné - a zostane aj to nepekné. Normálka, ako v živote.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#907 17. 8. 2020 14:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

To je momentálne, ver mi... Po rokoch sa vráti aj to pekné - a zostane aj to nepekné. Normálka, ako v živote.

"Momentálně" u mě trvá i 20-30 let a stále to běží big_smile Asi je to normální u jiných, ale za sebe to tak nemám. Vlastně na ty lidi ani nemyslím, nevzpomínám, tak není k čemu se vracet. A když je někdo z mého okolí zmíní, první, co mi vytane na mysli je právě ten závěr z toho, jaký je to člověk. Musím opravdu dlooouho pátrat v paměti na nějaké pěkné vzpomínky u takových lidí. Ale celkově nežiju minulostí, tak je mi to fakt jedno smile Jsem zvyklá věci rychle uzavírat, v ničem se dlouho nepatlat a hlavně se stále nevracet k již ukončeným a vyřešeným záležitostem. Ubírá to pak zbytečně energii do života. Dávám přednost příjemné současnosti, než minulosti , ať už příjemné či nepříjemné wink Ale máš pravdu, co popisuješ je u většiny běžné stolt

Není tady

#908 17. 8. 2020 16:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Palomito, úplně ti rozumím. Mám to hodně podobně. stolt

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#909 17. 8. 2020 16:16

Acher
♥------

cibule napsal(a):

Já mám na 24.12. - poslední společné Vánoce, kdy už se vědělo jak se věci mají, velmi nepříjemnou vzpomínku. Byl jsem tehdy v práci a dopoledne mi došla od manželky sms, že by se chtěla setkat a obejmout se, jen tak na otočku. Pamatuji si, jak se mi tehdy srdce roztlouklo div nevyletělo z krku. Myslel jsem, že se rozhodla pro rodinu a chtěla to vše vzít zpátky. O pár minut později mi volala, že ta sms nebyla určena mě, že se překlikla...

cibule napsal(a):

Když se něco takového stane, je to bezesporu velké štěstí. Dá se říci, že to štěstí Vás potkalo skutečně v pravou chvíli.
Soused má rodinu v jedné vesnici 20km od nás a řekl mi událost jeho kamaráda, který tam žil. Byl to velmi pohodový a pracovitý zedník. Moc šikovný. Postavil pro svou rodinu krásnou vilu. Pak mu žena i s dětmi utekla do města k jinému chlapovi. Tak začal pít aby nemusel myslet na to, že je sám, bez ženy i dětí. Všichni včetně rodiny a jeho přátel mu říkali, aby s pitím přestal, protože tohle není cesta, jak z toho ven. Uznal, že mají pravdu a den ze dne s pitím přestal. Asi o 14 dní později se v té své krásné vile oběsil. Den předtím, prý řekl svému bratranci, že neví jak dál. Možná, kdyby potkal ty správné lidi, kteří by jej pozitivně nasměrovali, mohl mít dnes třeba i nový spokojený život...

Upravil(a) Acher (17. 8. 2020 16:20)

Není tady

#910 17. 8. 2020 16:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

usch  grater

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#911 17. 8. 2020 17:09

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Achere, nemyslím si. Nejvíc záleží na tom, jak se k tomu člověk sám postaví. Cibule a Lena jsou aktivní - dělají to, co jim pomáhá se s  situací vyrovnat. Ten pán (a je mi ho moc líto) šel jinou cestou...

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#912 17. 8. 2020 17:44

rina
♥♥♥♥♥♥-

Pro Achera, ostatní taky, samozřejmě.
Mám taky takovou smutnou vzpomínku.
Uklízela jsem u jednoho muže, kterého opustila žena (kvůli jinému) a nechala mu tři dospívající dcery. Byla jsem u úklidové firmy v takovém "satelitovém městečku" boháčů, jak se říká. Všichni se tam znají a blablabla. Ženský po něm letěly, dcery prosperovaly na prestižních školách.
Dům i zahrada byly v perfektním stavu, potřeboval (naoko), jen hospodyni.
Chodila jsem tam cca dva měsíce. Pak mi firma napsala že už nemám chodit, že se v domě oběsil.
Nevím proč, nikdy jsem se to nedozvěděla.

Ale už mnoho let na to vzpomínám. Myslím že nepotkal ty správné lidi. Kdoví proč, byl to krásný chlap a úspěšný podnikatel... grater

Upravil(a) rina (17. 8. 2020 17:46)

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#913 17. 8. 2020 17:45

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

cibule napsal(a):

LENNNA napsal(a):

cibule napsal(a):

A Lenni, ještě jsem chtěla potvrdit to, co psala Judyna. To nejhorší a nejbolestivější už máš díky tomuto setkání za sebou. Aspoň mě tohle nejvíc bolelo... Vidět je spolu. Spokojené. Říkala jsem si - proč? A takhle rychle? Co jsem dělala tak špatně? Teď už vím, že tohle všechno šlo nejspíš mimo mě.
A pomohlo mi taky poslechnout si od PC o čtyřech kvadrantech zla v povídáíní "O dvojím životě...". Díky tomu jsem se posunula zase o něco dál.

I když vlastně u tebe si nejsem jistá, jestli to byl manžel nebo přítel? Jestli přítel, tak to by bylo lepší.

Cibulko, já myslím, že bohužel ne. Že úplně to nejbolestivější přijde až budou čekat potomka, první informace o tom a pak podruhé až je potkám s již narozeným. To tuším, že bude úplně největší rána. Alespoň si myslím. Ale to se nedá nic dělat a já moc doufám, že časem přebolí vše. Určitě ano!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#914 17. 8. 2020 17:51

rina
♥♥♥♥♥♥-

Ano, obě máte pravdu.
To nejtěžší vás teprve čeká.
🍀
Tak se držte!
🌞

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#915 17. 8. 2020 17:55

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Kamarádka je učitelka. V jedné třídě má tři děti, které byly očitými svědky (dokonaného) pokusu o sebevraždu svých rodičů. Tohle je tak nezodpovědné a sobecké od těch rodičů, až mi to hlava nebere. Jeden otec byl natolik svědomitý, že s sebou vzal i půlku jejich rodného domu při výbuchu - de_bil. Jakože pardon, ale odsud, posud.. Jinde byla matka zase taková šoumenka, že spolykala jed na krysy a napůl v bezvědomí a dávicí ji našel syn v posledním tažení. Fakt si tohle ty děti zaslouží? Na tohle by měl myslet každý rodič, který nad něčím takovým vážně uvažuje. Jediný, koho je mi v takovém případě líto, to jsou ty děti, protože ty za nic opravdu nemohou a přesto s tím musí po zbytek života žít.. a nebo si vzít z rodiče příklad.. teď co je lepší. Uff.

Není tady

#916 17. 8. 2020 19:41

cibule
♥♥♥----

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

"Momentálně" u mě trvá i 20-30 let a stále to běží big_smile Asi je to normální u jiných, ale za sebe to tak nemám. Vlastně na ty lidi ani nemyslím, nevzpomínám, tak není k čemu se vracet. A když je někdo z mého okolí zmíní, první, co mi vytane na mysli je právě ten závěr z toho, jaký je to člověk. Musím opravdu dlooouho pátrat v paměti na nějaké pěkné vzpomínky u takových lidí. Ale celkově nežiju minulostí, tak je mi to fakt jedno smile Jsem zvyklá věci rychle uzavírat, v ničem se dlouho nepatlat a hlavně se stále nevracet k již ukončeným a vyřešeným záležitostem. Ubírá to pak zbytečně energii do života. Dávám přednost příjemné současnosti, než minulosti , ať už příjemné či nepříjemné wink Ale máš pravdu, co popisuješ je u většiny běžné stolt

Příjemná současnost... To zní dobře....

Není tady

#917 17. 8. 2020 19:46

cibule
♥♥♥----

Acher napsal(a):

cibule napsal(a):

Já mám na 24.12. - poslední společné Vánoce, kdy už se vědělo jak se věci mají, velmi nepříjemnou vzpomínku. Byl jsem tehdy v práci a dopoledne mi došla od manželky sms, že by se chtěla setkat a obejmout se, jen tak na otočku. Pamatuji si, jak se mi tehdy srdce roztlouklo div nevyletělo z krku. Myslel jsem, že se rozhodla pro rodinu a chtěla to vše vzít zpátky. O pár minut později mi volala, že ta sms nebyla určena mě, že se překlikla...

cibule napsal(a):

Když se něco takového stane, je to bezesporu velké štěstí. Dá se říci, že to štěstí Vás potkalo skutečně v pravou chvíli.
Soused má rodinu v jedné vesnici 20km od nás a řekl mi událost jeho kamaráda, který tam žil. Byl to velmi pohodový a pracovitý zedník. Moc šikovný. Postavil pro svou rodinu krásnou vilu. Pak mu žena i s dětmi utekla do města k jinému chlapovi. Tak začal pít aby nemusel myslet na to, že je sám, bez ženy i dětí. Všichni včetně rodiny a jeho přátel mu říkali, aby s pitím přestal, protože tohle není cesta, jak z toho ven. Uznal, že mají pravdu a den ze dne s pitím přestal. Asi o 14 dní později se v té své krásné vile oběsil. Den předtím, prý řekl svému bratranci, že neví jak dál. Možná, kdyby potkal ty správné lidi, kteří by jej pozitivně nasměrovali, mohl mít dnes třeba i nový spokojený život...

Říkám si, že život někdy tak krutý, až nad tím zůstává rozum stát....

Není tady

#918 17. 8. 2020 19:53

cibule
♥♥♥----

LENNNA napsal(a):

cibule napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Cibulko, já myslím, že bohužel ne. Že úplně to nejbolestivější přijde až budou čekat potomka, první informace o tom a pak podruhé až je potkám s již narozeným. To tuším, že bude úplně největší rána. Alespoň si myslím. Ale to se nedá nic dělat a já moc doufám, že časem přebolí vše. Určitě ano!

Ano, to bezesporu taky, ale nemusí to přijít, kdežto rozvodu se nevyhneme. Ten je jistý.
I když ten potomek, pokud bude, tak určitě bude bolet ještě víc. Obzvlášť pokud to bude brzy. U mě by to taky bolelo hodně, protože já jsem děti docela chtěla, ale respektovala jsem, že druhý se na to necítil.
Tohle teď řeší jedna moje kamarádka. Její přítel se necítil ani na svatbu s ní ani na to mít s ní děti. Po dvou letech, co ji opustil se slovy, že se s ní nedá žít, protože je jiná než on a není na dostatečné úrovni, si našel novou přítelkyni, kterou si teď bere a čeká s ní miminko.

Upravil(a) cibule (17. 8. 2020 19:57)

Není tady

#919 17. 8. 2020 19:55

cibule
♥♥♥----

Palomita napsal(a):

Kamarádka je učitelka. V jedné třídě má tři děti, které byly očitými svědky (dokonaného) pokusu o sebevraždu svých rodičů. Tohle je tak nezodpovědné a sobecké od těch rodičů, až mi to hlava nebere. Jeden otec byl natolik svědomitý, že s sebou vzal i půlku jejich rodného domu při výbuchu - de_bil. Jakože pardon, ale odsud, posud.. Jinde byla matka zase taková šoumenka, že spolykala jed na krysy a napůl v bezvědomí a dávicí ji našel syn v posledním tažení. Fakt si tohle ty děti zaslouží? Na tohle by měl myslet každý rodič, který nad něčím takovým vážně uvažuje. Jediný, koho je mi v takovém případě líto, to jsou ty děti, protože ty za nic opravdu nemohou a přesto s tím musí po zbytek života žít.. a nebo si vzít z rodiče příklad.. teď co je lepší. Uff.

No to snad není možné.... Chudáci děti.... To mají tedy pěknou zátež na dušičce už od mala.... Jak s tím můžou žít?

Není tady

#920 17. 8. 2020 20:11

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

cibule napsal(a):

LENNNA napsal(a):

cibule napsal(a):

Ano, to bezesporu taky, ale nemusí to přijít, kdežto rozvodu se nevyhneme. Ten je jistý.
I když ten potomek, pokud bude, tak určitě bude bolet ještě víc. Obzvlášť pokud to bude brzy. U mě by to taky bolelo hodně, protože já jsem děti docela chtěla, ale respektovala jsem, že druhý se na to necítil.
Tohle teď řeší jedna moje kamarádka. Její přítel se necítil ani na svatbu s ní ani na to mít s ní děti. Po dvou letech, co ji opustil se slovy, že se s ní nedá žít, protože je jiná než on a není na dostatečné úrovni, si našel novou přítelkyni, kterou si teď bere a čeká s ní miminko.

To většinou tak bývá, že si najdou novou ženu (muže) a dítě a svatba do roka. Znám dost takových případů.
Potomek pro mě takové citlivé téma, protože my se snažili, ale nevyšlo to. A byl to z jeho strany významný krok k rozchodu. Vzhledem k věku on šanci na děti má a mít je bude, tak já jako ženská o tu šanci přišla. Takže takové citlivější téma, proto tuším, že tohle bude bolet nejvíc...

- Gary Smith

Není tady

#921 17. 8. 2020 20:26

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

To většinou tak bývá, že si najdou novou ženu (muže) a dítě a svatba do roka. Znám dost takových případů.
Potomek pro mě takové citlivé téma, protože my se snažili, ale nevyšlo to. A byl to z jeho strany významný krok k rozchodu. Vzhledem k věku on šanci na děti má a mít je bude, tak já jako ženská o tu šanci přišla. Takže takové citlivější téma, proto tuším, že tohle bude bolet nejvíc...

pussa V tomto je život děsně nefér

Není tady

#922 17. 8. 2020 20:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Holky, Leno a cibule - moc vám držím palce, abyste ustály ty (možné) potomky svých ex. To bude opravdu těžké. A jak píše Palomita - život často není fér. Ach jo.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#923 17. 8. 2020 23:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Palomita napsal(a):

Uisťujem ťa, že v depresii človek uvažuje inak, resp. ani nie je schopný normálne uvažovať. V tom čiernom mraku, čo na ňom leží, ostatných ani nevníma... Je to tristné, ale je to tak. Je ale fakt, že nevieme, či mali všetci tí rodičia regulérnu depresiu...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#924 18. 8. 2020 1:16

rina
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Holky, Leno a cibule - moc vám držím palce, abyste ustály ty (možné) potomky svých ex. To bude opravdu těžké. A jak píše Palomita - život často není fér. Ach jo.

Pokud máte svého expartnera aspoň trochu rády a v úctě, přes všechny své "ukřivděnosti" byste mu měly a mohly přát.
Těžké a bolavé to je, ale v konečném důsledku to svědčí o tom, že člověku, kterého jste milovaly, přejete štěstí a klid v duši.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#925 18. 8. 2020 6:49

cibule
♥♥♥----

Tak jsem včera měla takový náročnější den na psychiku. Sice mě to zaskočilo, jak smutno mi zase bylo, ale zazanamenala jsem vývoj dobrým směrem. Nebylo to už skoro vidět navenek. Jedna kolegyně dokonce říkala, že mám pěknou rýmu a jestli by to nechtělo raději vyležet... smile
Ale proč to píšu. Dneska ráno mě napadlo, že vlastně i tyhle stavy jsou pro vyrovnání se s tím vším i pro budoucnost důležité. Jednak si tyhle bolesti budu pamatovat a snad se poučím, abych si do života nepustila znovu stejného nebo podobného člověka. A pak díky tomu poznávám svoje pocity a více sama sebe a pomůže mi to najít se.
Není to sice nic příjemného, ale dá se to vydržet. (Tohle si budu muset zase přečíst, až mi bude ouvej...)

A dneska budu balit. Zítra ráno jedeme s kamarádkou na pár dní na Moravu.

Upravil(a) cibule (18. 8. 2020 6:58)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí